May 13 2008

اقتصاد امام زمانی!

نوشته:     :::       24 پیام

آن روزی که آقای رئیس جمهور قول دادند پول نفت را سر سفره مردم بیاورند! نیش من تا بناگوش باز شد. با خوشحالی به خودم گفتم، اگر آمریکا و یا نیروهای مخالف رژیم نتوانستند رژیم آخوندی را سرنگون کنند، اقتصاد امام زمانی آقای رئیس جمهور محبوب! و منتخب! یقینا به این مهم جامه عمل خواهد پوشاند.
تورم بیماری لاعلاجی است که هر دولتی را سرنگون می‌کند، چه این دولت دموکراتیک باشد چه دولتی دیکتاتوری. وقتی شکم شهروندان، آن هم طبقه پائین جامعه گرسنه شد، دیگر روند سرنگونی بصورت اتوماتیک استارت خواهد خورد.
وقتی آقای رئیس جمهور بدون ترمز مدام در حال تزریق نقدینگی به اقتصاد کشور هستند و به هیچ تنابنده‌ای هم گوش نمی‌کنند، یقینا این ترمز بریده اقتصاد روزی ماشین امام زمان را به ته دره سوق خواهد داد. باور بفرمایید دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد. وقتی آقای رئیس جمهور بدون برنامه ریزی یک شبه سوبسید بنزین را تقریبا حذف می‌کنند و آنرا جیره بندی می‌فرمایند، باید بدانند که گرانی و تورم دیر یا زود چرخ‌های زنگ زده مملکت امام زمان را از کار خواهد انداخت.
رژیم شاه وقتی سرنگون شد هیچ کس حتی دولت آمریکا که حامی آن بود نمی‌توانست حدس بزند که با این سرعت سقوط خواهد کرد، ولی دیدیم که با یک چشم به هم زدن رژیم سقوط کرد. یادم می‌آید در سالهای 55 تا 57 تورمی افسار گسیخته اقتصاد ایران را فلج کرده بود، آن مفلوک هم مثل این مفلوک با اشتباه پشت اشتباه همان راهی را رفت که دیگر دیکتاتورها معمولا می‌روند و عاقبت رژیم شاهشاهی هم سرنگون شد.
یادم می آید سال 56 مسئول یک پروژه ساختمانی بودم که قرار بود در مدت کمتر از یک سال ساختمان تمام شود. بودجه اتمام ساختمان قرار بود چیزی حدود 400 تا 450 هزارتومان باشد و قیمت فروش ساختمان نیز قرار بود چیزی بین 500 تا 550 هزار تومان. وقتی که ساختمان بعد از 11 ماه تمام شد قیمت آن در بازار چیزی بود حدود یک میلیون و 100 تا یک میلیون و دویست. یادم می‌آید صاحب پروژه حاضر نبود ساختمان را بفروشد و استدلال می‌کرد که بجای فروش آن می‌تواند آنرا نگه دارد و سال بعد به دوبرابر قیمت بفروشد. دقیقا همین اتفاق هم افتاد و مالک ساختمان 6 ماه بعد از آن، ساختمان را به قیمت یک میلیون و هفت صد هزار تومان فروخت. تورم افسار گسیخه آن دوران حتی یک درصد چیزی که امروز شاهد آن هستیم هم نبود.
وقتی آقای رئیس جمهور بذل و بخشش می‌کنند و اینجا و آنجا از پول‌های باد آورده نفت ولخرجی می‌کنند، به خیال خام خودشان گمان می‌‌کنند که برای خود و رژیم آخوندی محبوبیت می‌خرند، گرچه در کوتاه مدت این ولخرجی‌ها ممکن است کمی برای ایشان و رژیم متبوع شان محبوبیت بخرد، ولی در میان مدت و دراز مدت این افزایش حجم نقدینگی، درست مثل زهری است که به رگهای اقتصاد ایران تزریق می‌شود و همین زهر است که روزی (در حقیقت همین روزها) قلب این رژیم از حرکت باز خواهد داشت.
وقتی تورم حتی طبقه سوار بر قدرت (بسیجی‌ها و حزب اللهی‌ها) را هم در تنگنای معیشتی قرار داد، آن وقت است که رژیم دیگر یک روز هم بر اریکه قدرت نخواهد ماند.
ای کاش مشکل رژیم فقط تورم بود، دو سال پیش نوشتم که این رژیم با کمک آن ارتش 20 میلیونی خمینی سرنگون خواهد شد، حالا داریم نتایجش را می‌بینیم. درصد بالای بیکاران جوان در ایران آثار رشد بی رویه‌ی جمعیتی است که خمینی می‌خواست با آن جهان را مسلمان کند ، آن رشد بی رویه جمعیت، امروز گریبان حکومت امام زمان را گرفته و می‌رود تا آنرا از هستی ساقط کند.
مشکل حکومت آخوندی نه تنها تورم و جمعیت جوان بیکار است که درد دیگری هم مزید بر این دو علت شده تحریم‌ها هم می‌روند تا مجرای تنفسی رژیم را کاملا مسدود کند و تشدید گرانی‌ها رژیم را باز هم به سراشیبی سقوطی نزدیک تر کند. اگر این تحولات اخیر ادامه پیدا کند، یقین بدانید که نه امام زمان و نه هیچ معجزه دیگری خواهد توانست از سقوط این رژیم جلوگیری کند. اگر می‌بینید که رژیم این اواخر بگیر و ببندها را بیشتر کرده، این نیز خود نشانه و دلیل بر نزدیکی سقوط رژیم است، چه رژیم می‌داند که اگر از این فشار بکاهد پروسه سرنگونی مثل برق و باد به سراغ رژیم خواهد آمد، به همین دلیل هم هست که این روزها رژیم سعی دارد با فشارهای بیشتر جمعیت ناراضیان را کنترل کند.
خلاصه امر اینکه گویا حکومت امام زمان نزدیک است که به ته چاه جمکران سقوط کند.

نوشته: در ساعت: 7:33 pm در بخش: اقتصادی

24 پیام  |           

24 پیام به “اقتصاد امام زمانی!”

 1. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  دور نمیبینم روزی را که به هم به سفر زیارتی جمکران برویم و تنبان از کمر بگشاییم و شکمی سیر بر پسمانده های خرافات مذهبی برینیم.
  آلتت برقرار باد

 2. الیوت says:

  برقراربادعدل وآزادی.سرنگون باد رژیم خمینی.برقرار بادحکومت آزادی.

 3. میگن طرف گه گیجه گرفته همین ]ا را میگویند.

 4. صفرزن آل عبا says:

  یک کشتی تانکر نفت ولی پر از گوه و سنده تو کس خواهر و مادر امام سوم شیعیان حضرت امام حسین سالار شهیدان اسلام.

 5. تنسي تاکسيدو says:

  کیر نهنگ تو کس زهرا بنت رسول الله فیل کس

 6. یک حزب اللهی says:

  آخه حمال ! 30 ساله دارین از این گوه ها میخورین . هنوز از رو نرفتین ؟! 30 ساله گوز گوز می کنین که رژیم امروز فردا سرنگون میشه . به کوری چشم تو و امثال تو هنوز هستیم و تا تو و امثال تو رو با دست خودمون کفن نکنین هیچ جا نمی ریم .
  درود بر حزب الله .

 7. یک حزب اللهی says:

  آخه حمال ! 30 ساله دارین از این گوه ها میخورین . هنوز از رو نرفتین ؟! 30 ساله گوز گوز می کنین که رژیم امروز فردا سرنگون میشه . به کوری چشم تو و امثال تو هنوز هستیم و تا تو و امثال تو رو با دست خودمون کفن نکنین هیچ جا نمی ریم .
  درود بر حزب الله .

 8. ... says:

  بي چاره اين الله شما چه موجود عليل و ذليلي است 1400 سال است كه هيچ اثر و نشاني از او نيست خدايي كه براي هر اتفاق كوچكي فورا ايه نازل ميكرد قرن هاست كه خبري از او نيست
  جهاني به اين عظمت را رها كرده و فقط مواظب پايين تنه مردم است
  درضمن اين بيچاره الله نميدانست كه زماني نمايندگان او در ايران شكنجه گاههايي به مراتب مخوف تر از جهنم او خواهند ساخت (تجاوز همزمان چند نفر به متهم . اويزان كردن وزنه از بيضه . از ريشه كندن مو . كشيدن ناخن و …)

 9. SHIVA says:

  یه نکته که فراموش کردی اینه که سپاه و بسیج که قدرت گرفتن , امروز شدن بلای جون همین ها و میبینی عملن قدرت در دست اونهاست . سپاه وقتی که بیکار باشه باید چیکار کنه ؟ وقتی گسترده باشه ؟ وارد اقتصاد میشه و مافیا درست میکنه . وارد عرصه های سیاسی و قدرت و .. میشه . و در نهایت هم عامل هرج و مرج و سرنگونی . به همین سادگی !

 10. علیرضا says:

  گرگ سیاه پشمالو دمشو داد بالا فاطمه زهرای فیل‌کس رو از زیر دشداشهٔ مبارک سپوخت

 11. گل says:

  ریدم به کس حضرت زهرایی که بخواهد الگوی زنان جهان باشد.
  مار آناکاندا تو کون پیغمبر اسلامی که بخواهد اسوه ملت جهان باشد.

 12. دربدر اروپا says:

  اگر اقتصاد خرابه به پشم کس فاطمه زهرا, مگر امام نگفت اقتصاد مال ولی فقیه است, اگر الان برنج گیر نمیاد, پیامبر هم برنج نمی خود جاش یونجه میخورد, مگر حضرت زینب نوار بهداشتی بالدار استفاده میکرد که زنان ما نگران گرانی نوار بهداشتی هستند,اگر مردم مسلمان ایران ائمه و معصومین را الگوی زندگی قرار دهند و همچو پیامبر و خاندانش در گندو کثافت زندگی کنند نیازی به اقتصاد ندارند , در ملکت اسلامی اقتصاد بی معنی است,

 13. شیمبل says:

  آقا یا خانم دربدر اروپا
  اگر از دین مقدس اسلام اطلاعات کافی نداری بد نیست بدانی که بانوی بزرگوار اسلام به لطف پروردگار هرگز به خون حیض آلوده نشد. شما که هنوز فرق شکافته امیر المومنین را از فرج حیض ندیده فاطمه زهرا باز نمی شناسی همان بهتر که دربدر اروپا باشی. همچنین بد نیست بدانی که رسول گرامی اسلام یونجه نمی خوردند. صحرای لم یزرع عربستان که اروپا نیست. در آنجا تنها چیزی که نمی شود پیدا کرد پونجه است. رسول گرامی تنها ماهیچه گوسفند ختنه شده و ذبح شده به دست مسلمان را میل می فرمودند و به صحابه توصیه می کردند که روزه بگیرند و با خارک و ران ملخ افطار کنند.
  بد نیست سری به این وبلاگ بزنی تا حقیقت را بدانی
  http://esishaytoon.blogspot.com/
  آلتت برقرار باد

 14. دربدر اروپا says:

  آقای شیمبل همانطور که از اسمت پیداست, مطالب را نخوانده کیری, کیری , نظر میدی ,اولا از کی تا حالا زینب کبری شد بانوی مطهر اسلام فاطمه زهرا, در ضمن اطلاع و خواندن دینی که از اول تا آخرش , قوانین جماع با عمه و خاله و گاییدن جانوران است چه سودی دارد که شما ما را محکوم به ندانستن میکنید, مگر طبق احادیث اسلامی, امام حسین دارای گله بزرگی از احشام نبوده, گوسفندان آن حضرت که شنزار های سوزان را نمی خوردند ,اگر الان هزاران جوان , مثل من دربدر کشورهای دیگر شدند, و با تخصص های فراوان در اینجا مجبورند زمین بشویند, کارهای پست کنند به همت روشنفکرانی همچو تو است که اسلام شناس بودید, و عکس آقا را در ماه دیدید,آلتت همچو بیرق اسلام شکسته باد
  دربدر اروپا

 15. اشکان says:

  حسن آقا ای مطلب را در بالاترین گذاشتم.
  https://balatarin.com/permlink/2008/5/15/1305080

 16. ذوبین says:

  سنده ابول اسود دودولی تو کس زن حضرت علی (ع)

 17. شمبول طلا says:

  این تورم داره به شمبول دون ننه احمدی نژاد می خنده.
  شمبول تو شمبول دون خواهر و مادر امام حسین.

 18. دكتر گيپرون says:

  جناب آقاي حزب اله كس كش
  عرض بكنم حضور انور(ان + ور رفتن) معروض است اگر گوز گوزي هم بوده كه منكر آن نيستيم ، بر پيكر پيلد و ناپاك آدم هائي با بينش كثافت مبناي مادر جنده هائي مثل تو بوده……
  اسلام را همواره گاينده باشيد
  (ببخشيد خسن جان متن من شد همش فحش!)

 19. سلام … در سرنگونی شکی نيست فقط ته دره معلوم نيست و اين نشستن و منطزر ماندن باعث سنگين شدن اينها ميشود و امکان اينکه انقدر سنگين بشوند تا همه را با خود قهقهرای اين دره ببرند خيلی خيلی زياد ميشود …

 20. حزب اللهی، از قیافه انفورماتیک (ان+فورماتیک) عکس محمد و بقیه امامانت میشه فهمید چه آب چاقالهایی بودن. در ضمن شیمبل تو ضد اسلام بودی چی شد سرت به آخور آخوندها بند شد. میخوای من به عنوان پیغمبر جدید بگم ننه هرچی مسلمون هست یه دست پشت و رو سگ ارمنی بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

 21. البته من پیغمبر جدید کافران هستم!!! (برای پوز زنی مسلمونها.. وگرنه من هیچ دینی رو قبول ندارم. چه برسه به پیغمبری)

 22. و در کل زن هر 16 تا امامتون رو گاییدم. مخصوصا اون اولیه و سومیه که خیلی کونتون رو به خاطرشون پاره میکنید.(با تو هستم حزب اللهی ننه کلفت، ننه رختشور، ننه کاسب، مامان رئیس، بابا خمینی. حتما هم خونتون جمشید بوده)

 23. system says:

  سنده کلفت تو کس فاطمه زهرا صدیقه کبری بانوی اول اسلام.
  استفراغ سوسک تو کس ننه امام حسین و سید اولاد پیغمبر؟

 24. khomaynee says:

  کس ننه هر چی خايه مال بسيجی کس کش

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر