Apr 30 2008

عوام فریبی‌های حکومتگران خداشناس!

نوشته:     :::       13 پیام

ایسنا:
رییس پلیس امنیت اخلاقی سردار روزبهانی: اعلام آغاز طرح امنیت اخلاقی در شرکتهای خصوصی از نیمه اردیبهشت
سردار روزبهانی اجرای این طرح را یک هشدار برای شرکتهایی دانست که خلاف عرف ، شرع و قانون فعالیت می‌کنند و اظهار کرد: در مواردی مشاهده شده که یک چهاردیواری به نام شرکت، باز و تبدیل به لانه فساد، مکانی برای ارتباطات نامشروع، خرید و فروشهای غیرقانونی و غیر مجاز شده و زمانی که داخل شرکت می‌شویم، به نظر می‌رسد این شرکت، شرکتی در خارج از کشور است و قانون این کشور، شامل این مکان نمی‌شود؛ بطوریکه در بعضی از شرکتها، خانمها اصلا روسری سرشان نیست و لباس مبتذلی بر تن دارند. همچنین ارتباطاتی که با همکارانشان برقرار می‌کنند، بر خلاف قانون، شرع و عرف است.

گویا سردار یادشان رفته که رفیق شفیق و هم کار با ایمان شان! سردار زارعی همین چند هفته پیش به جرم نماز جماعت با لعبتکان و حوری‌های این جهانی به دام همین پلیس تا دندان فاسد افتاد.
امیدوارم یک مرتبه آقای رئیس پلیس امنیت اخلاقی وسط های روز سر نزده نروند منزل و خانم یا دختر گرامی شان را در بغل یک قرمساق دیگری مثل خودشان پیدا کنند.
الف:
نماز باران دیروز، بارش باران امروز
در پی اقامه نماز باران طی روز گذشته در ارومیه، امروز در این شهر باران بارید.
به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، بعد از بروز خشکسالی و عدم بارش نزولات آسمانی در پاییز و زمستان سال گذشته و بهار امسال در آذربایجان غربی، مردم شهرهای مختلف این استان برای طلب باران از درگاه خداوند به اقامه نماز باران پرداختند.

گویا ملت نروژ هم نماز باران می‌خوانند که این همه سیل ما را برداشته!! هر چه منتظر می‌شویم تا بلکه هوا آفتابی شود انگار نه انگار!! یا شاید هم نماز باران امت همیشه در صحنه ایران آدرس عوضی به خدا می‌دهد و به همین دلیل سیل اکثر کشورهای اروپایی را قرین این رحمت الهی کرده!!
بازتاب:
لایحه مبارزه با خشکسالی به مجلس می‌رود

حتما نماز امت همیشه در صحنه کفایت نداد مجبور شدند لایحه بفرستند مجلس تا مجلسیان هم همراه شوند. من نمی‌فهمم اگر نماز باران کارساز است! دیگر چرا لایحه می‌برند به مجلس!!
پیک نت:
علی لاریجانی: پیامبر اکرم(ص) هم که تسلط واقعی بر همه امور داشت، با دیگران مشورت می‌کرد و با عقل خود تصمیم می‌گرفت. با رمالی نمی‌توان زندگی کرد، رمالی یک فاجعه است و یعنی عقل را تعطیل کردن، ضمن اینکه اگر کسی از روی مرید و مرادی هم تصمیم بگیرد فاجعه است.
اگر شمای دانشجو می‌خواهید درک بیشتری از اسلام داشته باشید، بدانید چاره‌ای جز این ندارید و باید رویکردتان نسبت به اسلام عقلانی باشد.

ما فکر می‌کردیم مسلمانان فقط باید از طریق رمالی و جادو جنبل به امور دنیوی خود بپردازند!! گویا یا آقای لاریجانی با سر به زمین خورده‌اند که یک مرتبه عقل گرا شده‌اند!! یا خدای ناکرده گوش ما بد می‌شنود!!

نوشته: در ساعت: 2:05 pm در بخش: طنز

13 پیام  |           

13 پیام به “عوام فریبی‌های حکومتگران خداشناس!”

 1. جاوید says:

  بدبختی ماها همون ماده لجن سیاه یعنی نفته که به جای اینکه رفاه و خوشی بیاره واسمون بدبختی آورده تا حالا هم همین اروپا که کاسه لیسی ایران رو میکنه به خاطر احتیاجش به انرژیه دیگه بقیه چیزها کشکه.اینگونه که مشخصه فعلا منافع اروپا در گرو رژیم کنونیه و به همین سبب سرنگونی آخوندها به چیزی مثل معجزه شبیه.

 2. دكتر لائيك says:

  و ‘خواجه نصیر الدین ‘ دانشمند یگانه ی روزگار در بغداد مرا درسی آموخت که همه ی درس بزرگان در همه ی زندگانیم برابر آن �­قیر می نماید و آن این است :
  در بغداد هرروز بسیار خبرها می رسید از دزدی , قتل و تجاوز به زنان در بلاد مسلمانان که همه از جانب مسلمانان بود . روزی خواجه نصیر الدین مرا گفت می دانی از بهر چیست که جماعت مسلمان از هر جماعت دیگر بیشتر گنه می کنند با آنکه دین خود را بسیار اخلاقی و بزرگمنش می دانند ؟
  من بدو گفتم : بزرگوارا همانا من شاگرد توام و بسیار شادمان خواهم شد اگر ندانسته ای را بدانم .
  خواجه نصیر الدین فرمود :
  ای شیخ تو کوششها در دین مبین کرده ای و اصول اخلاق م�­مد که سلام خدا بر او باد را می دانی . و همانا م�­مد و جانشینانش بسیار از اخلاق گفته اند و از بامداد که مومن از خواب بر می خیزد تا هنگامی که شبانگاه با بانویش همبستر می شود , راه بر او شناسانده شده است .
  اما چه سری است که هیچ کدام از ایشان ذره ای بر اخلاق نیستند و بی اخلاق ترین مردمانند وآنکه اخلاق دارد نه از مسلمانی اش که از وجدان بیدار او است.
  من بسیار سفرها کرده ام و از شرق تا غرب عالم و دینها و آیینها دیده ام . از ‘غوتمه ( بودا ) ‘در خاورزمین تا ‘مانی ایرانی’ در باختر زمین که همانا پیروانشان چه نیکو می زیند و هرگز بر دشمنی و عداوت نیستند .
  آنها هرگز چون مسلمانان در اخلاقشان فرع و اصل نیست و تنها بنیان اخلاق را خودشناسی می دانند و معتقدند آنکه خود بشناسد وجدان خود را بیدار کرده و نیازی به جزئیات اخلاقی همچون مسلمانان ندارد .
  اما عیب اخلاق مسلمانی چیست ای شیخ ؟
  در اخلاق مسلمانی هر گاه به تو فرمانی می دهند , آن فرمان ‘ اما ‘ و ‘ اگر ‘ دارد .
  در اسلام تو را می گویند :
  دروغ نگو … اما دروغ به دشمنان اسلام را باکی نیست .
  غیبت مکن … اما غیبت انسان بدکار را باکی نیست
  قتل مکن … اما قتل نامسلمان را باکی نیست .
  تجاوز مکن … اما تجاوز به نامسلمان را باکی نیست .
  و این ‘ اماها ‘ مسلمانان را گمراه کرده و هر مسلمانی به گمان خود دیگری را نابکار و نامسلمان می داند و اجازه هر پستی را به خود می دهد و خدا را نیز از خود راضی و شادمان می بیند .
  و راز نابخردی و پستی مسلمانان در همین است ای شیخ کسلان ….

 3. دكتر لائيك says:

  متن قبلي من تخت عنوان “راز فضاحت مسلمانان ” بود كه از بابت عدم درج پوزش ميخواهم و خواستار هرچه زودتر بگا رفتن اين بيماران تحت عنوان مسلمان هستم

 4. دشمن says:

  تو سایت خامنه ای کلمه دشمن 53000 بار تکرار شده !!!!
  نام این سید علی خامنه ای را بزاریم دشمنعلیشاه و همه جا منتشر کنیم.

 5. تن تن says:

  حكايت اعمال مقامات رژيم مثل معروف را كه زن حاجي عقب و جلو را به باد داده بود اما روسريش را طوري سفت چسبيده بود كه حتي يك تار مويش را هم نامحرم نبيند از همه اينها مسخره تر كه در خريت دست ملا حسني رااز پشت بسته علم الهدي امام جمعه مشهد است در اخرين نطق تنها نگراني مردم ايران را بدحجابي در جامعه دانسته
  در ضمن علي شيره اي در شيراز با استقبال گله هاي با شكوه گوسفند مواجه شد

 6. دكتر لائيك says:

  گردن و سینه در شکم مُدغم
  پای تا سر چو خُم تمام شکم
  هیچ نه جز عمامه و شکمی
  کلمی ضُخم برفراز خُمی
  ریش انبوه پر ز اشپش و کک
  زیر او اوفتاده تحت‌حَنک

 7. جاوید says:

  چشتون روشن خسن آقا جون با این همشهری هات.یه مطلبی هم بنویس از این حضور پرشور.نمیدونم باید گریه کرد یا خندید؟؟؟

 8. کافر says:

  ای کیرم تو کون مبارک پیامبر اعظم

 9. دكتر كيپرون says:

  راست ميگه حضور پرشور بوذد مردم انگار اومده بودن سيرك چون با مبايل از فاصله 30 سانتي از علي گدا عكس ميگرفتند
  به قول خسن آقا : بع بع بع اومديم مشايعت……
  ———————————————
  پرس تی‌وی در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر ارزیابی عملکرد دولت در سه سال گذشته، به عملکرد دولت در تمامی حوزه‌های اقتصادی، داخلی، خارجی و … نمره صفر از ده داد!
  صادق زیباکلام روز یکشنبه در برنامه خاورمیانه امروز (Middle East Today) شبکه پرس تی‌وی در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر ارزیابی عملکرد دولت در سه سال گذشته، به عملکرد دولت در تمامی حوزه‌های اقتصادی، داخلی، خارجی و … نمره صفر از ده داد!
  به گزارش «فردا»، برنامه خاورمیانه امروز (Middle East Today) از جمله برنامه‌های تحلیلی شبکه خبر انگلیسی زبان ایران، پرس تی وی، است که به مسایل روز منطقه خاورمیانه می‌پردازد. این برنامه چهار روز از تهران و دو روز در هفته از دفتر بیروت اجرا می‌گردد. روز یکشنبه 8 اردیبهشت، با گذشت دو روز از دور دوم انتخابات مجلس هشتم و مشخص شدن نتایج و همزمان مباحث پیرامون برکناری دو تن از وزیران کابینه، موضوع این برنامه به تغییرات کابینه نهم و عملکرد این دولت اختصاص داشت.
  در این برنامه سید قهرمان صفوی، صادق زیباکلام و فرامرز فتح نژاد به عنوان مهمانان برنامه حضور داشتند. کریس گلکن، مجری برنامه، پس از اشاره به 9 تغییر کابینه در طی سه سال و افزایش تورم به 20 درصد، گفتگو را با برکناری وزیر کشور، پورمحمدی، آغاز کرد.
  زیباکلام دلیل اصلی برکناری پورمحمدی را در اختلاف بر سر انتخاب استانداران دانست و عنوان کرد احمدی نژاد می‌خواهد استانداران را خودش تعیین کند؛ در حالی که قاعدتا تعیین استاندار باید به پیشنهاد وزیر باشد. وی این تغییر را عجیب ندانست و برکناری افرادی که با احمدی نژاد اختلاف نظر دارند را روال طبیعی روش کاری احمدی نژاد خواند. زیباکلام در پاسخ به فتح نژاد که برکناری اعضای کابینه را حق رییس جمهور خواند، گفت: «دولت نهم به طور میانگین هر چهار ماه یک نفر را از کابینه کنار گذاشته است، و این در هیچ جای دنیا نرمال نیست.»
  صفوی نیز این جابجایی‌ها را باعث بی‌ثباتی در مدیریت کشور دانست که امروزه به رنجی عظیم تبدیل شده است. وی در خصوص سخنان دانش جعفری، دولت را در خصوص اقتصاد نامنسجم و بدون استراتژی خواند و مشکل را در دولتی بودن اقتصاد اعلام کرد. سیدقهرمان صفوی فساد را بخشی از اقتصاد ایران معرفی کرد و رفع آن را منوط به تغییر نوع اقتصاد دانست.
  در ادامه برنامه زیبا کلام در خصوص سیاست خارجی و ارتباط ایران و آمریکا، روابط فعلی دو کشور را دو روی یک سکه دانست؛ در یک س، احمدی نژاد هر چه می‌گوید، به نفع صهیونیستها و تندروهای آمریکا و سایر کشورها می‌شود، و در سوی دیگر، جورج بوش هر چه می‌گوید، به نفع اصولگرایان تمام می‌شود!
  آخرین سوال مجری برنامه، ارزیابی مهمانان از مجموع عملکرد دولت در سیاست داخلی و خارجی و اقتصاد بود. در حالی که قهرمان صفوی سیاست خارجی دولت نهم را ناموفق و حتی گاه مخالف با رویکرد مقام معظم رهبری می‌دانست، فتح نژاد حوزه خارجی دولت را بسیار موفق ارزیابی نمود.
  اما در این میان پاسخ صادق زیباکلام متفاوت بود و تعجب سایرین را برانگیخت؛ زیباکلام در خصوص عملکرد دولت در کلیه زمینه‌های داخلی، خارجی، اقتصاد و… از 10 نمره، نمره صفر به دولت محمود احمدی‌نژاد داد

 10. تن تن says:

  حرام زاده انسان هرچه خواست كرد و به گردن خدا انداخت
  (سلمان رشدي)
  ناصر خسرو :
  خدايا راست گويم فتنه از توست
  واي از ترس نتوانم چغيدن
  سخن بسيار اما جراتم نيست
  نفس از بيم نتوانم كشيدن
  اگر اصرار ارم ترسم از ان
  كه غيظ اري و نتوانم جهيدن
  اگر ميخواستي كاينها نپرسم
  مرا بايست حيوان افريدن
  اگر نيكم اگر بد خلقت از تواست
  خليقي خوب بايست افريدن
  تو در اجراي طاعت وعده دادي
  بهشت از مزد طاعت افريدن
  ولي اين مزد طاعت با شفاعت
  چه منت ها زتو بايد كشيدن
  اگر خود داده اي در ملك جايم
  نبايد بر من ازارت رسيدن
  به كس چيزي كه نسپردي چه خواهي ؟
  حساب اندر طلب بايد كشيدن
  اگر صد بار در كوره گدازي
  همانم باز وقت باز ديدن
  تو گر خلقت نمودي بهر طاعت
  چرا بايست شيطان افريدن؟
  به ما اصرار داري در ره راست
  به او در پيچ و تاب ره بريدن
  به ما فرمان دهي اندر عبادت
  به شيطان در رگ و جان ها دويدن
  به ما تقسير خدمت نيست لازم
  بديم و بد نبايست افريدن
  اگر مطلب به دوزخ بردن ما است
  تعذر چند بايست اوريدن؟
  بفرما تا سوي دوزخ برندم
  چه مصرف دارد اين گفتن و شنيدن
  اگر بر نيك و بد قدرت نداري
  چرا بر نيك و بد بايد رسيدن
  چرا بايست شيطان افريدن
  پاينده ايران ازاد
  http://www.zandiq.com

 11. alipoldar says:

  mersy.az harfbe ali gheda mardar fuking

 12. کل موک says:

  میگویند زنی میخواست که پسرش را جا…ک…ش .کند . به همین منظور او را پیش خانم رئیسی میبرد تا راه و رسم کار را یادش بدهد . خانم رئیس میگوید که اول باید ده نفر ترتیبش را بدهند تا وقاحت لازم را کسب کند . مادر با خودش فکر میکند که حالا که با ده نفر این بچه استاد میشه ! بگذار بدهم تا پنجاه نفر ترتیبش را بدهند تا استادتر بشه ! بعد از انجام کار , اون را دوباره میبره پیش خانم رئیس . خانم رئیس میپرسه که چند نفر ترتیبش را دادند؟ مادر میگه پنجاه نفر . خانم رئیس سرش رو تکون میده و میگه : نخیر ! این بچه ریادی وقیح شده و به درد جا..ک..شی . نمیخوره . حالا فقط بدرد آخوندی میخوره . بچه ات رو ببر حوزه علمیه …

 13. امیر says:

  حسن آقا جان:ملت باید درک کند که این جانوران آدمخوار باندازه شپش ریش و پشمشان هم برای مردم ارزش قائل نیستند.در حال حاضر که تیغ گرانی
  و تورم داره بر شاهرگ مردم فشار میاره این حرامیان ضمن رد مشوقهای اقتصادی کشور رو با فشار مضاعف تحریمهای بین المللی مواجه کرده اند .
  که چی….تا بزعم خودشون بمب اتمی درست کنند وچندصباحی بیشتر به حرامیگریشان ادامه دهند.در این بین هم صدها نفر از حرامزاده هاشون را به گوشه و کنار دنیا
  گسیل داشته اند تا اسباب راحتی و آسایش شان را در داخل و خارج فراهم کنند….مردم باید ببینند و آگاه شوند و ترس را از نهاد خودشان بزدایند…

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر