Apr 27 2008

میخ تابوت اسهال طلبان کوبیده شد

نوشته:     :::       12 پیام

در انتخابات قبلی ریاست جمهوری هنگامی که اسهال طلبان شکست سختی خوردند، بعضی از حضرات به درستی تحریم کنندگان را مسئول شکست خود دانستند و هزار و یک بد و بیراه نثار تحریم کنندگان کردند. چیزی را که آن زمان حضرات درک نکردند و هنوز هم درک نکرده‌اند، این مساله بود که آن دو دوره‌ای که مردم پای صندوق‌های رای رفتند و به خاتمی کلاش رای دادند، مردم به این امید بودند که با این وسیله بتوانند حکومت آخوندی را به عقب برانند یا حداقل تا حدودی این توحش افسار گسیخته را کنترل کنند تا بتوان به مرور زمان حکومت را اصلاح کرد. وقتی که ملت دریافت که آخوند اسهال طلب با آخوند اصولگرا فرق چندانی با هم ندارد، دیگر حاضر نشدند به هیچ کدام از آنها رای بدهند و همین شد که نتیجه انتخابات‌های بعد از آن دو دوره، روز به روز از تعداد رای دهندگان کاسته شد و یقینا در آینده نیز آمار شرکت کنندگان کمتر هم خواهد شد. بطور کلی در تمام این چند انتخابات بعد از دوران خاتمی، دیگر این رژیم نتوانست مردم عاصی شده از حکومت را بسیج کند و در بهترین حالت تنها می‌توانند نیروهایی را بسیج کنند که به طریقی نان خور رژیم هستند.
اسهال طلب‌ها در این چند انتخابات گذشته استدلال‌های دیگری هم برای شکست خود داشته‌اند، از آن جمله می‌فرمایند که تائید صلاحیت نشدن فله‌ای نمایندگانشان باعث این شکست‌ها شده، چیزی را که نمی‌توانند توضیح بدهند و توجیهی برای آن پیدا کنند، این مساله است که چرا حتی این نمایندگان از فیلتر گذشته هم هیچ کدام حتی به اندازه مقام آخر منتخبین هم رای نمی‌آورند و اغلب در رده‌های آخر قرار می‌گیرند.
بعد از این، یا اسهال طلبان هم باید از مدار بسته حاکمیت خارج شوند و به جرگه براندازان بپیوندند یا از صحنه رقابت بطور کلی حذف شوند، راه دیگری برایشان باقی نمانده.

نوشته: در ساعت: 8:56 am در بخش: انتخاباتی

12 پیام  |           

12 پیام به “میخ تابوت اسهال طلبان کوبیده شد”

 1. دشمن says:

  من یه اسم گذاشتم رو این علی خامنه ای کونی کس کش
  می خوام نظر شما رو هم بدونم
  اون اسم اینه
  دشمنعلی شاه!!!

 2. بنظر من خامنه ای با این کارش بزرگترین ضربه را به خودش و نظام جمهوری اسلامی زد و سقوط آنرا کوتاهتر کرد و لذا از این بابت باید از او تشکر کرد.

 3. شیمبل says:

  اسهال طبلان و بر اندازی؟ حسن آقا انگار دیشب زیاد از حد نوشیده ای. نوش جانت ولی این اسهال طلبانی که من می شناسم حد اکثر مخالفتشان دخیل بستن به چوچوله لکاته دو عالم فاطمه زهراست.
  آلتت برقرار باد

 4. شیمبل جان دچار توهم نشده‌ام! من نوشتم این تنها راه باقی مانده برای آنهاست، این به آن معنی نیست که من باور دارم که همان راه را انتخاب خواهند کرد، درست برعکس من هم مثل تو فکر می‌کنم و یقین دارم که این مفلوکین تا آخر به دم رژیم خواهند چسبید، تا اینکه همراه حکومت به جهنم فرستاده شوند.

 5. نا شناس says:

  تاريخ مصرف اصلاح طلبان به پايان رسيده است انها ماموريت خود را در هشت سال رياست جمهوري خاتمي به خوبي به انجام رساندند كه همان ايجاد رخوت و دلسردي در جنبش دانشجويي ,انحراف مبارزات توده ها و تفرقه انداختن بين سازمان هاي سياسي خارج از كشور با ايجاد توهم اصلاح پذير بودن حكومت ودر نهايت يك تودهني محكم به بيست مليون راي دهنده در اخرين سخنراني خاتمي در دانشگاه تهران كه خط قرمز خود را حفظ رژيم دانست و از همه مهمتر ايجاد اختلاف بين امريكا و اروپا در پرونده اتمي با دادن امتيازهاي گسترده تجاري به المان و فرانسه .يادمان نرود كه ده ها تن از نوسندگان و ازاديخواهان در دوره اصلاحات ترور شدند خدماتي كه اصلاح طلبان به بقاي رژيم كرده اند در حيات رژيم بي سابقه بوده
  جالب است بدانيد چند كلاهك اتمي كه امريكا به صدام در زمان جنگ به صدام داده بود قبل از سقوط صدام با قطار به ايران منتقل شده و اين كلاهك ها هم اكنون در چنگ جمهوري اسلامي است

 6. وا… نگو حسن آقا:) حیف این حکومت نیست برانداخته شه!

 7. وا… نگو حسن آقا:) حیف این حکومت نیست برانداخته شه!

 8. SHIVA says:

  تحلیلت کاملن اشتباهه . اصلاح طلب ها نه تنها از گردونه جذف نمیشن که قدرتمند تر هم میشن و یا در دسته مخالفان دولت ادغام میشن . رسم همیشه اینه که ضعیفتر در پشت قویتر یاغی پنهان میشه و با شستشوی مغزی و روانی و جمایت های زیرکانه و هدفمند , رقیب اصلی رو از میدون خارج میکنه و بعد زیر پای همون پشتیبانش رو هم خالی میکنه و خودش مسند رو در دست میگیره . امروز جنگ بین جناح احمدی نژآد با لاریجانی در گرفته و در این بین اصلاح طلبان پشت لاریجانی سنگر گرفتن و نمونه اونو میتونی در حمایت اونها از ریاست مجلس لاریجانی ببینی . این باعث میشه که هم اونها به ساماندهی خودشون بپردازن و هم از گردونه قابت خارج نشن و هم یک حامی پیدا کنن و حذف نشن و هم اینکه گروهک وابسته به احمدی نژاد رو به شدت تضعیف و یا حتا حذف کنن . البته تاریخ مصرف احمدی نژآد تموم شده و آقا باید بی سر و صدا کنار بره ولی چون زیر بار نمیره شاهد این هجوم وسیع تمام ارکان نظام بهش هستیم . حالا اینکه با آبرو ریزی بره کنار یا مسالمت آمیز , نکته ای هست که در آینده و در مجلس جدید مشخص میشه زمانیکه تمام گروههای سیاسی در مقابلش شکل بگیرن و یکی یکی دستهای آلوده به فسادش رو بشه و عدم کاراییش در حل مشکلات کشور و ایجاد نابسامانی ها علنی بشه , اونوقت برای رهبر هم چاره ای نمیمونه جز اینکه دستور به حذف احمدی نژآد بده و این میتونه موقیعت اصلاح طلبان رو تقویت کنه چون در حال حاضر 2 رقیب دارن و در اونصورت یک رقیب سیاسی پیدا میکنن که هم متعادل ترن و هم کمی میهن پرست و هم کمی شبیه به عقاید اونها . سازش با اونها یا حذف یا فریب اونها به مراتب ساده تر از جاهلان و قداره کش های طرفدار احمدی نژاده چون جناح لاریجانی , هدفش حذف رهبر و بدست گرفتن قدرته و چون سپاه هم پشتیبانش هم قدرت زیادی داره . احمدی نژاد در ابتدای سال ریاست جمهوریش حامیان زیادی داشت از جمله سپاه ولی حالا تمام گروه های نظامی و سیاسی ازش رو برگردوندن و پروسه تغییر کرده . لاریجانی مافیای خیلی قوی و پنهانی داره که حتا از سوی اصلاح طلبان و هاشمی هم حمایت میشه . محسن رضایی هم پدر خوانده سپاهه که اون هم حامیش هست و هم پول هم قدرت و هم انسجام فکری و اقتدار سیاسی و مراجع طراز اول قم هم حامیش هستن !!! این درگیری ها در نهایت 2 چیز رو در آینده رفم میزنه ! حذف رهبری روحانیت که قبلن پیش بینی کردم و جایگزینیش با فردی غیر روحانی و دوم ضعف شدید نظام که حاصل اون یا فروپاشی به شکل شوروی و رفتن به سوی دموکراسی و یا فروپاشی کشور و جنگ و تجزیه ایرانه ! وسلام !

 9. XXL says:

  بهترين سايت براي هر ايراني خرد گرا :
  http://WWW.ZANDIQ.COM
  تنها تمايز انسان خرد گرا با يك گراز متعصب به كار گيري خرد به جاي احساسات است
  http://www.zandiq.com

 10. صفرزن سید says:

  سنده مدافعان حکومت اسلامی تو کس خواهر و مادر خودشون.
  سنده سگ تو کس زهرا بنت رسول الله

 11. کل موک says:

  آقا جان , هر کی هرچی که میخواد بگه , بذار بگه ! بنده یک تحریم کننده ی شش دانگ و متعصب انتخابات در جمهوری جهل و خرافه و ریا و دروغم . ( حالا اگر ملا نقطیها به کلمه ی متعصب گیر بدن!؟ آنچنان میخورن!!! که فریاد واحسیناشون گوش فلک رو کر کنه ). برای اینکار هم یک مثنوی هفتاد من کاغذ, دلیل و مدرک و برهان دارم , و در دفاع از عقیده ام !. یاور و هودر و انتر و منتر و شبدر …که سهله !؟ با خاتمی!!! و یا هرکس دیگری که دوست دارند ,! مناظره ی وبلاگی میکنم …تا سیه روی شود . هرکه درو غش باشد …

 12. کل موک says:

  تلویحاً عرض کنم که واژه ی تعصب , از عصبانیت می آید …

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر