Apr 13 2008

مساله این است، اپرا یا جمکران؟

نوشته:     :::       29 پیام

سالهاست ملت نروژ در فکر ساختمان یک اپرای جدید بودند. در این دیار به علت وجود حکومتی دموکراتیک همه مسائلی که از اهمیت ملی برخودار است پروسس آن سالها طول می‌کشد. یادم نمی‌اید چه زمان تصمیم به ساختن اپرا گرفته شد، ولی باور کنید سالهای زیادی از آن تاریخ گذشت تا اینکه عاقبت دیشب اپرای اسلو افتتاح شد.
4 میلیارد کرون نروژ (700 میلیارد تومان خودمان) خرج ساختمان آن شده، باور بفرمایید با اینکه چندان مشتاق اپرا نیستم ولی با کمال میل خواهان اتمام این پروژه عظیم ملی بودم. از ماه ها پیش ملت نروژ در پوست خود نمی‌گنجیدند و از پیر و جوان، گدا و دارا همه منتظر خاتمه ساختمان آن بودند.
عاقبت امشب افتتاح شد و چه جشنی! باور بفرمایید اکثریت مردمان نروژ از فقیر و غنی امشب در برابر تلویزیون میخکوب شدند تا جشن افتتاح اپرا را به صورت زنده ببینند.
این یک پروژه نروژی است، در مقابل در ایران ما هم جمکران می‌سازند تا ملت ماتم زده ایران را بیشتر به شیون و زاری کردن تشویق کنند.
بخش بالای مطلب را دیشب نوشتم بی آنکه از انفجار دیروز شیراز خبر داشته باشم، گویا یک نوع تله پاتی در کار بوده که دقیقا دیشب به این مساله پرداخته‌ام! حسینیه ساختن ملت ایران تنها مختص داخل ایران نیست، از بعضی از دوستان که مقیم آمریکا هستند هم شنیده بودم که در آنجا هم بعضی ایرانی‌ها حسینیه ساخته‌اند و بساط گریه و زاری را به آمریکا هم گسترش داده‌اند.
واقعه‌ای را که چند سال پیش در مسافرت به شیراز برایم اتفاق افتاد بی مناسبت ندیدم برایتان اینجا تکرار کنم.
هفت هشت سال پیس وقتی رفته بودم شیراز، دیدم دختر خواهرم در منزل هم مقنعه به سر کرده. با دیدن چهره او نمی‌دانستم باید بخندم یا گریه کنم! آخه در خانواده ما بجز زنهای پیر و پاتال بقیه اعتقاد چندانی به مذهب ندارند و اکثر مردها هم دقیقا ضد دین هستند، به همین خاطر بود که این واقعه مرا کمی شوکه و نگران کرده بود. آن روز چنان برخورد تندی با دختر خواهرم کردم که دخترک بیچاره با چشمان گریان از مجلس خارج شد و این مساله مرا شدیدا افسرده کرده و همزمان هم با برخورد شدید خواهرم روبرو شدم که می‌گفت به چه حقی با این شدت با دخترش برخورد کرده‌ام. روز بعد که آرامش در خانواده برقرار شد، بحث را ادامه دادم و اول برای خواهرم یک موعظه چند ساعته کردم و دلایل برخورد شدیدم را با دخترش توضیح دادم و به او گفتم که دختری که شانزده هفده سال بیشتر ندارد، چندان جهان بینی ندارد که در آن دیار مکر و حیله زده آخوندی به حال خود رها شود و این وظیفه اوست که دخترش را از گزند این مارهای خوش خط و خال دور نگاه دارد.
ماجرا از این قرار بود که دختر خواهرم چند مدتی پیشتر از آن، در جلساتی از همین دست که در حسینیه “رهپويان وصال شيراز” برقرار است شرکت کرده بود و کم کم داشت به دام این فرقه‌های مردم فریب می‌افتاد.
بعد از آن درگیری اولیه، ساعت‌ها با دختر خواهرم صحبت کردم و باور کنید پس از چند جلسه مغز شویی، مغزش را از مزخرفات و کثافات اسلامی کاملا پاکسازی کردم. کار به جایی رسید که سال بعد که رفته بودم شیراز توی خیابان ما را بخاطر بدحجابی دختر خواهرم گرفتند و نزدیک بود که کار به داروغه خانه حکومتی بکشد که خوشبختانه بخیر گذشت.
دوستان عزیز که در داخل ایران هستید، شما در مقابل نسل آیند وظیفه سنگینی به گردن دارید، باید جوانان کم سن و سال را از گزند این فرقه‌های نوپا که همگی ریشه در اسلام دارند حفاظت کنید، نسل آینده شما را نخواهد بخشید اگر دین خود را در این باره ادا نکنید.

نوشته: در ساعت: 11:25 am در بخش: مبارزه با رژیم

29 پیام  |           

29 پیام به “مساله این است، اپرا یا جمکران؟”

 1. آریا says:

  ترسوووووو

 2. آریا says:

  تو که از فحش مخاطبینت میترسی پس حلقتو ببند. چرا از این و اون میری بالا و پشت دیگران سنگر میگیری؟

 3. گاینده مداحان اهل بیت says:

  حسن آقا سنده ات تو کس خواهر و مادر عزاداران امام حسین برای تطهیر کس خواهر مادرشان که دائم از گوه خوک لبریز است.
  ما ضمن محکوم کردن عملیات تروریستی در شیراز و عراق قطنامه زیر در جهت زدن مشت محکمی بردهان آمریکای جهان خوار صادر می کنیم:
  1- سنده سید اولاد پیغمبر اسلام تو کس ننه خودش
  2-سنده خوک تو کس حضرت زهرا بنت رسول الله
  3-خیار دریایی تو کس ننه شیعیان راستین
  4- کیر خوک تو کس ننه دکتر شریعتی
  5- کیر امام حسین تو کس حضرت زینب.
  6-کیر ابولفضل العباس تو کس زهرا بنت رسول الله.
  7- کیر سنیان راستین تو کس ننه شیعیان راستین.
  8- کیر شیعیان راستین تو کس ننه سنیان راستین.
  9- کیر امام رضا تو کس حضرت معصومه.
  10- کیر ابول اسود دوئلی تو کس زن امام علی (ع)
  11- کیر مالک اشتر آغشته به گوه خوک تو کس زهرا بنت رسول الله.
  12- سنده رفسنجانی تو کس زن خامنه ای.
  13- گوه خامنه ای به سراسر هیکل زن رفسنجانی.
  14- گوه عایشه به تمام هیکل رسول الله و تو حلق مبارک ایشان.
  15- گوه صهیونیست به کل هیکل فلسطینی مسلمان.
  16- فلسطنین بترکه گوهش هیکل صهیونیست را بگیره.
  17- مار بوآ تو کس خواهر و مادر سربازان گمنام امام زمان.
  18- مار پیتون تو کس ننه بسیجی
  19- سنده الله کرم تو کس ننه ده نمکی
  20- سنده ده نمکی تو کس ننه الله کرم.
  21- گوه مسلمون راستین رو کل هیکل مسلمون راستین.
  نصر و من الله و فتح القریب

 4. تن تن says:

  سالانه مليون ها دلار در اين كشور استبداد زده صرف گسترش طلاكاري و اينه كاري اماكن مذهبي ميشود كه عده اي گوسفند و بت پرست به در و قفل اين اماكن اويزان شوند و طلب حوري بهشتي و درمان بيماري ورفع فقر و … كنند يعني چيزهايي كه رژيم از انها گرفته را از كساني طلب كنند كه صدها سال است زير خاك ارميده اند

 5. کنجکاو says:

  آقا ما داشتیم بمب درست می کرديم یه هو خودش ترکید.
  زمان جنگ، به يک بسیجی گفته بودند که که گلوله می چرخد و از لوله تفنگ بیرون می آيد، او هم لوله تفنگ را نگاه کرد که چرخش گلوله را ببیند.

 6. تن تن says:

  از همه ايرانيان با هر وابستگي فكري (غير از مزدوران استعمار و رژيم) دعوت ميشود در اعتراض به موضع گيري صداي امريكا نسبت به پرچم ايران به سايت :
  http://www.eteraz.co.nr
  مراجعه نمايند

 7. پیمان says:

  درود بر خسن اقا.اول سال نو رو تبریک می گم.چون اگه نگم کم لطفی می شه.باور کن حال کردم وقتی شنیدم که چنتا از این مسلمونای کس خل تو انفجارشیراز رفتن رو هوا.حقشون بود چون که همش توی فکر مردن و کشتن هستند.
  خسن اقا باید مطالب روزنامه یاالثارات رو در مورد فیلم فتنه بخونی.دارن پاره میشن.یک کون سوزی داره براشون که نگو و نبین.در ضمن دارن یک فیلم می سازنددر پاسخ به فیلم فتنه که اسم اون هست پاسخ به فتنه و موضوع اون عطوفت اسلامی ومهرو محبت اسلام است .ما که هر چی می خونیم و می بینیم چیزی بنام مهر و محبت در اسلام نمی بینیم.با تشکر از شما پیمان از اهواز

 8. جاوید says:

  خسن آفا هرچی امروز میکشیم زیر سر اون دیوث مصدقه.فکر میکنی اون خوب بود؟شاه میگفت نفت که ملی شد الان هیچ کشوری ازمون نفت نمیخره.حتی روسها.کشور فلج شده بود.همه هم میگن مصدق ذاتا آدم لجباز و یک دنده ای بوده.خمینی هم تخم مصدقه.شاه هم که یک عوضی مسلمون جاکش بود درسته ولی اگر بود و می موند و ترسونبود روزگارمون این نبود.کاش شاه مثل استالین اونقدر ابهت داشت که آوردن اسمش دلها رو می لرزوند اما اون یه خایه مال به دست آخوندا بود.ما از اسکاندیناوی و کل اروپا چی کم داریم؟اینهمه پول نفت کجا میره و میرفت؟

 9. bi neshan says:

  واقعا آفرین به پیمان از اهواز که از کشته شدن هموطنش ابراز شادی میکنه…
  امیدوارم حسن آقا پاسخی هم به ایشون بدن..
  ایرانیانی چون جناب پیمان در دنیا همتا ندارند…

 10. محفوظ says:

  پاسخ به bi neshan:
  كساني كه در حسينيه رهپويان وصال جمع ميشوند عده اي فريب خورده هستند كه هر هفته در انجا جمع ميشوند و توسط يك ملاي جنايتكار به نام سيد احمد انجوي نژاد براي اقليت هاي مذهبي خط و نشان ميكشيدند اين شخص با تحريك جواناني كه سرگرمي انها قمه زني و شركت در تظاهرات و اتش رزدن پرچم كشورها ميباشد انها را به ازار و اذيت بهاييان و يهوديان تحريك ميكرد .اينبار چاهكن خود در چاه افتاد
  بهرام كه گور مي گرفتي همه عمر
  ديدي كه چطور گور بهرام گرفت

 11. تن تن says:

  نام ملاي مورد نظر كه دبير امام جمعه شيراز نيز هست و جان سالم بدر برده سيد محمد انجوي نژاد است
  شرم و ننگ باد بر نسلي كه سال 57 اين جنايت را در حق كشور ما كردند

 12. از سرگیری موج جدید اعدامها در ایران
  ——————————————————————————–
  در راستای موج جدید سرکوبها برای ایجاد فضای رعب و وحشت در جامعه ،رژیم قصد دارد که موج جدیدی از اعدمها را از سر گیرد.
  بنابه گزارشات رسیده از زندان دستگرد اصفهان صبح امروز 3 زندانی در زندان اصفهان اعدام شدند. و 2 زندانی دیگر قرار است روز پنجشنبه اعدام شوند و همچنین در روزهای آینده قصد دارند که تعداد دیگری را اعدام نمایند.
  زندانیانی که امروز صبح ساعت 09:00 27 فروردین اعدام شدند که نامهای آنها بقرار زیر می باشد:
  رسول محمدی 45 ساله
  غلام رحیمی 60 ساله
  اسماعیل پنجه پور 35 ساله
  2 زندانی جوان دیگر که قرار است روز پنچشنبه 29 فروردین ماه در این زندان اعدام شوند به نامهای زیر می باشند
  شهرام شاه منصور 24 ساله
  سید حسن موسوی 25 ساله

 13. تن تن says:

  اين رژيم فاسد و جنايتكار طي قانوني كه حدود دو سال است اجرا ميشود مدرك تحصيلي تمامي فارق التحصيلان را گرو نگه ميدارد تا همه مجبور به خدمت به پرچم عنكبوت نشان شوند اين جوانان بي چاره نه تنها توان خروج از كشور را نخواهند داشت بلكه عملا تبديل به موجوداتي وابسته و بي مصرف ميشوند بدون اميد و اينده البته يك راه ديگر افتادن از چاله به چاه و اشتغال به چماقداري و غلام حلقه به گوش شدن ابدي ميباشد
  شرم و ننگ ابدي بر نسلي كه در سال 57 انقلاب كردند

 14. حاجي says:

  رژيم انتقام خود را از اشوب هاي شب اعلام سهميه بندي بنزين با موج گسترده اي از اعدام هاي علني و شتابزده از اين مردم رنجديده گرفت هنوز صحنه دست و پا زدن يك زن در تبريز بالاي دار و تكبيرهاي گوسفند هاي حرامزاده يادمان نرفته است
  اي الله, ايران ما را از شر نمايندگان فاسد و جنايتكارت نجات بده و بساطت را جاي ديگري پهن كن

 15. bi neshan says:

  پاسخ به محفوظ:
  فریب خورده اند ( که آنطور که من از دوستان شنیده ام اینطور نیست و شما همه چیز را فقط بزرگش میکنید) که باشند.انسان هستند و هر انسانی با روشنگری ممکن است تغییر مسیر دهدو ما حق نداریم برای جانشان تصمیم بگیریم.
  حتما آنها هم شما را فریب خورده میدانند.!!!!!

 16. gole says:

  شامگاه روز شنبه ۲۴ فروردین ۶۳۷۲ شاهنشاهی، تکآوران انجمن پادشاهی ایران در یک یورش دلاورانه به مرکز تجمع مزدوران رژیم اسلامی در «حسینیه سید الشهدا» واقع در «بلوار زرهی» شهر شیراز تعداد زیادی از مزدوران رژیم را کشته و تعداد بیشتری را زخمی کردند.
  در این مرکز، که در منطقه ثروتمندان شیراز قرار دارد، افراد بسیجی فعال و خواهران زینب و سر فرماندهان آنها رفت و آمد داشتند که در سالهای اخیر در سرکوب قهرآمیز جوانان و زنان ما بخصوص مبارزان مدنی، شرکت فعال داشته اند.
  در این درگیری، تکآوران انجمن پادشاهی، هیچگونه تلفات جانی نداشتند و همه رزمندگان به تندرستی به پایگاههای خود باز گشته‌اند
  انجمن پادشاهی در بیانیه‌ای که ساعاتی پس از انفجار این لانه فساد انتشار یافت، این یورش دلاورانه را سر آغاز «تندر ۲» خواند. لازم به یادآوری است که «تندر» نام برنامه‌های آزادسازی ایران، تدوین شده توسط انجمن پادشاهی است که شامل پنج مرحله‌ی تندر یک تا تندر پنج میباشد. از مرحله «تندر ۲» به بعد حرکتهای خشن جهت براندازی رژیم اسلامی آغاز میشود.
  پیش از این انتظار میرفت که مرحله «تندر ۲» با ورود رهبر و بنیانگذار انجمن پادشاهی، فرود فولادوند به ایران، در نوروز سال گذشته آغاز شود.
  در این بیانیه همچنین به مزدوران رژیم هشدار داده شده است که دست از پشتیبانی این رژیم فاسد و اسلامی بردارند و به دامن میهن پناه آورند، در غیر این صورت سرنوشتی بهتر از همقطاران خود نخواهند داشت.
  از همه هم میهنان آزاده درخواست میشود که در پخش بیانیه زیر که به دو زبان تهیه شده است، انجمن را یاری رسانند.

 17. پیمان says:

  اقا یا خانم bi neshanابراز خوشحالی من از کشته شدن همو طنانم نیست بلکه از به ان دنیا رفتن تعدادی از اراذل و اوباش رژیم اسهالی است.من با اینکه 21 سال بیشتر ندارم ولی از خیلی از جنایات این رزیم سفاک در دوران انقلاب سیاه 57با خبر هستم ایا انها انسان یا هم وطن نبودند.انها به گناه خدمت به ایران و ایرانی کشته شدند.این رژیم با کشتن سر کار امده و با زور م کشتار سرنگون خواهد شد.فکر این که این رژیم با خواهش و تمنا کناره گیری می کند خیالی است خام وباطل.با تشکر وسپاس از شما.پیمان از اهواز.

 18. پیمان says:

  اقا یا خانم bi neshanابراز خوشحالی من از کشته شدن همو طنانم نیست بلکه از به ان دنیا رفتن تعدادی از اراذل و اوباش رژیم اسهالی است.من با اینکه 21 سال بیشتر ندارم ولی از خیلی از جنایات این رزیم سفاک وکشتار انسانهای بی گناه در دوران انقلاب سیاه 57با خبر هستم ایا انها انسان یا هم وطن نبودند.انها به گناه خدمت به ایران و ایرانی کشته شدند.این رژیم با کشتن سر کار امده و با زور و کشتار سرنگون خواهد شد.فکر این که این رژیم با خواهش و تمنا کناره گیری می کند خیالی است خام وباطل.پس این قدر سنگ این جماعت رو به سینه نزن چون هرکس با اینهاست لایق مردن و اعدام بخاطر ایران وایرانی است .با تشکر وسپاس از شما.پیمان از اهواز.

 19. bi neshan says:

  پس گویا شما تمام کشته شدگان از جمله آن کودک را میشناختید!!
  میدونم میدونم .الان میگید آن کودک که بزرگ بشه اوباش اسلامی میشه.
  جناب پیمان هیچکس حق نداره به صرف اینکه کسی پا منبر فلان آخوند نشست بهش برچسب بزنه.چون همه حق دارن حرف هر کس رو که میخوان گوش کنند و تصمیم بگیرند که قبول کنند یا نه.
  فکرتون رو قوی کنید و به همه انسانها فرصت فکر کردن بدید.
  و در مورد آدمهایی که نمیشناسید پیشداوری نکنید.

 20. پیمان says:

  bi neshan جمله منو درست بخون( بلکه از به ان دنیا رفتن تعدادی از اراذل و اوباش رژیم اسهالی است)منظور من کودکان نیستند.با تشکر پیمان از اهواز.

 21. bi neshan says:

  شما که نمیشناسید کی کشته شده!!بعد از گفتن من تازه متوجه شدید یکیشون یک کودک بوده.در مورد بقیه هم چیزی نمیدونید.جمله من رو هم درست بخونید.
  به همه انسانها فرصت فکر کردن بدید.
  و خودتون هم بهتر فکر کنید.

 22. امین says:

  از حسن اقا خواش دارم نظرات این مسلمون های مادر جنده رو حذف کنید چون این مادر قحبه ها با هشت کنال صبح تا شب دارن مخ ما رو میخورن لطفا اجازه ندیدید با نظرات شون اینجا هم بشاشن به حال ما

 23. bi neshan says:

  من مسلمان نیستم(اگه منظور امین منم)
  تو که اینجوری توهین میکنی معلومه که از گفتار فقط فحش یادت دادن.

 24. امین says:

  نه دادش به خودت نگیر کلی گفتم

 25. خوشگله says:

  اینجاست که میگن لعنت بر پدر و مادرت که همچین کافری رو بزرگ کردن/بچه حلال زاده به داییش میره .کسیکه یه هفته خرابه هفته دیگه چادر چاقچولی وهفته بعدش به خاطر ظاهره خرابترش میگیرنش حقا حلالزاده است که به دایی کافرش رفته /درغربت بمان و در کفر بمیر و با آشغالها محشور شو آمین/

 26. x says:

  خوشبختانه شما و امثال شما از لحاظ روان و نطفه(نطفه حرام)مشکل دارید.
  الاغ تو چه می دونی امام زمان و اهل بیت یعنی چه؟ بزرگی و قدرت امام زمان رو امریکایی ها فهمیدن که سالانه میلیاردها دلار صرف خراب کردن امام زمان میکنن نه تو الاغ گوساله نفهم.
  این حرف ها همش از سر عقدس که به درد چندتا ترسو مثل خودت می خوره.
  به کوری چشم شما:استقبال پرشور مردم شیراز از اقا
  الله اکبر تا روز ظهور اقا خامنه ای رهبر
  در اخر حقت بود چندتا از اون ابداراش رو نثارت می کردم ناراحت نشو طلبت.
  به امید روزی که بالای دار ببینمت

 27. مرد says:

  الاغ خر گوساله بز خودت و تمام کسانی که با تو موافقند.
  راستی خواهر زادت از این به بعد به گفته دایی کثیفش باید سر چهارراه منتظر متفکرین مثل دایی و همفکراش باشه. بی شعور وقتی تو بهش اجازه تفکر و تفحص نمیدی و با حربه دایی بازی و احساسات فامیلی مغزش رو شستشو میدی دیگه چه انتظاری از دموکراسی و جامعه داری که سالم بمونه.
  کیر تو کس مادر و خواهر و زن و…..
  ———–
  پاسخ:
  شما هرچه دوست دارید فحش بدهید ما کار خودمان را می‌کنیم و تا آنجایی که در توان داریم مغزها را از کثافات اسلامی عربی شستشو خواهیم داد.
  برو به اربابان آخوندت بگو اسلام و مغز اسلامیتان را یک روز خواهیم گایید.

 28. سردار says:

  ای گووووووووووووز تو روحت
  که واقعا حرامزادهای.
  راستی تو مطمئنا با ابوسفیان و مرجانه و یزید هم عقیده ای و حرف اونا رو میزنی . پس به ننت و خواهرت بگو مثل مرجانه وننه و زن ابوسفیان سر در خونه پارچه قرمز بزنند یعنی ما دشمنان دین به کس دادن افتخار می کنیم و حتمااز واجبات فرقه شماست.
  راستی در مورد نوشتن کلمه گووووووووووووز باید بگویم:
  متاسفم فایل صوتی در دسترس نبود. اشکال نداره طلبت.
  راستی تا یادم نرفته با این همه فحش که ننت می خوره دیگه کسی واسش مونده؟

 29. یه دختر ایرانی-امریکایی says:

  از ادبی که مخالفین این آقا(انجوی) دارن، فهمیدم که احتمالا ایشون حق هستند و شما و نویسنده ی این
  پست یه مشت آدمه…

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر