Apr 12 2008

پیچ‌های پر خطر

نوشته:     :::       9 پیام

فکر می‌کنم کشتن رئیس دفتر و شوهر خواهر مقتدا صدر باید پیام مهمی باشد برای این سید پررو و دار و دسته ملاها در تهران، این تو بمیری دیگر از آن تو بمیری‌ها نیست! آقایان علما گویا خیال برشان داشته بود و باورشان شده بود که با چهارتا و نصفی آدم بی مغز مرید و برده می‌توانند دنیا را به تسخیر اسلام در آورند. یادشان رفته که دوران شمشیر و چماق تمام شده و دنیای امروز، جنگ‌هایش هم با دوران صدر اسلام تفاوت بسیار دارد.
هشدارهایی که پترایوس به شکل غیر مستقیم به جمهوری اسلامی داد و درگیری‌های هفته‌های اخیر در عراق هم گویا چشم و گوش آقایان را باز نکرد. یقین بدانید که مقتدا صدر در ایران است وگرنه سر خود جاکش‌اش را هم گوش تا گوش بریده بودند و آن گردن کلفتش را از آن تنه لش‌اش جدا کرده بودند.
یک بار پیش‌تر در همین وبلاگ نوشته بودم که در این جنگ یک پیروز بیشتر نخواهیم داشت، یا جمهوری اسلامی باید پیروز شود یا اتحاد غرب. یقین بدانید غرب با آن همه سلاح و تکنولوژی نیامده در کنار ایران خیمه بزند برای اینکه جنگ را به ایران ببازد. ملاها یا باید دست به سینه به حضور قدرت‌های سرمایه داری غرب بروند و یا جنگ را واگذار کنند و به دیار باقی بشتابند، راه سومی وجود ندارد.
جنگ نه تنها در جبهه نظامی به شدت دنبال می‌شود بلکه در جبهه اقتصادی هم می‌رود تا شیرازه حکومت آخوندی و اقتصاد بازاری آن را از هم بپاشد. خبر گرانی سرسام آور در ایران و تورم غیر قابل کنترل روز به روز بیشتر نمایان می‌شود و هرچه بر فشارهای اقتصادی بر رژیم افزوده شود این اقتصاد تک پا و غیر پویا هم بیشتر در لجن اسلام فرو خواهد رفت و آن وقت است که اقتصاد ویران هم مثل یک جنگ نظامی شریان‌های آخوندی را قطع کند.
پ.ن.: این مقاله واشنگتن پست را هم در همین رابطه بخوانید

نوشته: در ساعت: 4:31 am در بخش: بحران اتمی، جنگ

9 پیام  |           

9 پیام به “پیچ‌های پر خطر”

 1. من هم همه دينها را زاييده ثروت طلبي مي دانم
  به من هم سري بزن اگه موافقي با هم به اديان بدو بيراه بگوييم

 2. جاوید says:

  متوجه شدم اگر blogدر انتهای لینکتون نباشه سایت بالا نمیاد یعنی حسن آقادات نت بالا نمیاد

 3. تن تن says:

  البته بايد توجه كرد كه كمپاني هاي اسلحه سازي غرب از جفتكهاي محمودمشنگ و رجزخواني هاي سردار كپني هاي سپاه از طريق فروش اسلحه به كشورهاي حوزه خليج فارس سود كلاني را به جيب ميزنند كمپاني هاي نفتي نيز همين طور لذا بعيد است تمايلي به سقوط اين رژيم فاسد و جنايتكار داشته باشند
  در ضمن ميدانستيد پدر محمود مشنگ يهودي بوده و چون يك همسر يهودي و يك همسر مسلمان(مادر محمود مشنگ) داشته و به همسر يهودي اش لطف بيشتري داشته لذا علت دشمني جنون اميز محمود مشنگ با اسراييل ريشه در همين مساله دارد(از سايت بازتاب)
  پاينده ايران ازاد

 4. باز متشكرم كه به من سر زديد…من مايلم تا با همفكران خودم بيشتر در ارتباط باشم..اما در سرچ گوگل نمي توانم پيدايشان كنم اين سايت بي خدايان هم دير به دير آپ مي شود و به ايميل هاي ما هم توجه اي نمي كند
  از راهنماي هاي شما ممنون مي شوم
  يك آته ايست

 5. گاینده امامان شیعه says:

  ما ضمن محکوم کردن عملیات تروریستی در شیراز و عراق قطنامه زیر در جهت زدن مشت محکمی بردهان آمریکای جهان خوار صادر می کنیم:
  1- سنده سید اولاد پیغمبر اسلام تو کس ننه خودش
  2-سنده خوک تو کس حضرت زهرا بنت رسول الله
  3-خیار دریایی تو کس ننه شیعیان راستین
  4- کیر خوک تو کس ننه دکتر شریعتی
  5- کیر امام حسین تو کس حضرت زینب.
  6-کیر ابولفضل العباس تو کس زهرا بنت رسول الله.
  7- کیر سنیان راستین تو کس ننه شیعیان راستین.
  8- کیر شیعیان راستین تو کس ننه سنیان راستین.
  9- کیر امام رضا تو کس حضرت معصومه.
  10- کیر ابول اسود دوئلی تو کس زن امام علی (ع)
  11- کیر مالک اشتر آغشته به گوه خوک تو کس زهرا بنت رسول الله.
  12- سنده رفسنجانی تو کس زن خامنه ای.
  13- گوه خامنه ای به سراسر هیکل زن رفسنجانی.
  14- گوه عایشه به تمام هیکل رسول الله و تو حلق مبارک ایشان.
  15- گوه صهیونیست به کل هیکل فلسطینی مسلمان.
  16- فلسطنین بترکه گوهش هیکل صهیونیست را بگیره.
  17- مار بوآ تو کس خواهر و مادر سربازان گمنام امام زمان.
  18- مار پیتون تو کس ننه بسیجی
  19- سنده الله کرم تو کس ننه ده نمکی
  20- سنده ده نمکی تو کس ننه الله کرم.
  21- گوه مسلمون راستین رو کل هیکل مسلمون راستین.
  نصر و من الله و فتح القریب

 6. علیرضا says:

  مسلمونه باباش مي ميره
  دوستاش بهش ميگن كي مراسم ميگيري ؟
  تركه ميگه : مراسم نميگيريم . ميريم مشهد

 7. علیرضا says:

  تركه ميره مكه ميخواست گوسفند قرباني كنه ، چاقو پيدا نميكنه گوسفند رو خفه ميكنه

 8. gole says:

  یورش دلاورانه تکآوران انجمن پادشاهی در شیراز
  اخبار Posted on: 2008-04-12 by: r7105
  شامگاه روز شنبه ۲۴ فروردین ۶۳۷۲ شاهنشاهی، تکآوران انجمن پادشاهی ایران در یک یورش دلاورانه به مرکز تجمع مزدوران رژیم اسلامی در «حسینیه سید الشهدا» واقع در «بلوار زرهی» شهر شیراز تعداد زیادی از مزدوران رژیم را کشته و تعداد بیشتری را زخمی کردند.
  در این مرکز، که در منطقه ثروتمندان شیراز قرار دارد، افراد بسیجی فعال و خواهران زینب و سر فرماندهان آنها رفت و آمد داشتند که در سالهای اخیر در سرکوب قهرآمیز جوانان و زنان ما بخصوص مبارزان مدنی، شرکت فعال داشته اند.
  در این درگیری، تکآوران انجمن پادشاهی، هیچگونه تلفات جانی نداشتند و همه رزمندگان به تندرستی به پایگاههای خود باز گشته‌اند
  انجمن پادشاهی در بیانیه‌ای که ساعاتی پس از انفجار این لانه فساد انتشار یافت، این یورش دلاورانه را سر آغاز «تندر ۲» خواند. لازم به یادآوری است که «تندر» نام برنامه‌های آزادسازی ایران، تدوین شده توسط انجمن پادشاهی است که شامل پنج مرحله‌ی تندر یک تا تندر پنج میباشد. از مرحله «تندر ۲» به بعد حرکتهای خشن جهت براندازی رژیم اسلامی آغاز میشود.
  پیش از این انتظار میرفت که مرحله «تندر ۲» با ورود رهبر و بنیانگذار انجمن پادشاهی، فرود فولادوند به ایران، در نوروز سال گذشته آغاز شود.
  در این بیانیه همچنین به مزدوران رژیم هشدار داده شده است که دست از پشتیبانی این رژیم فاسد و اسلامی بردارند و به دامن میهن پناه آورند، در غیر این صورت سرنوشتی بهتر از همقطاران خود نخواهند داشت.

 9. mansoor says:

  درود
  سایت خیلی جالبی داری
  جا داره تشکر کنم از شما
  به وبلاگ منم بیا و به وبلاگ دوستام هم سر بزن
  متشکر
  موفق باشی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی