Mar 28 2008

اسلام را بهتر به دنیا بشناسانید

نوشته:     :::       9 پیام

عاقبت فیلم پر سرو صدای خیرت وایلدرز، نماینده راستگرای پارلمان هلند، روی نت قرار گرفت. از وقتی که آمده‌ام منزل سعی کردم بلکه نسخه‌ای از آنرا داونلود کنم که متاسفانه هنوز موفق نشده‌ام، اگر کسی بین شما هست که می‌داند چگونه از سایت liveleak می‌توان این فیلم را داونلود کرد مرا باخبر کند یا یک کپی از این فیلم را برای من ارسال کند تا بتوانم نسخه‌های دیگر از آن بسازم و روی سایت‌های دیگر قرار بدهم.
ممکن است عده‌ای سوال کنند به چه علت در انتشار چنین فیلمی که ساخته یکی از راست گرا ترین سیاستمداران اروپایی است پیش قدم شده‌ام.
همگی به خوبی می‌دانند که مواضع من کاملا بر خلاف راست گراها است چه افراطی‌ها چه آنها که کمتر افراطی هستند. دلایل من برای حمایت از پخش چنین فیلمی، اول از همه برای دفاع از آزادی بیان است. اگر طالب آزادی بیان هستیم نباید حتی اجازه دهیم صدای دشمن ما را خفه کنند، چه رسد به این آدم که دارد با به خطر انداختن جان خود بر علیه اسلام (دشمن اصلی ما) فعالیت می‌کند.
نکته دوم که بسیار مهم تر است این است که مسائلی که در این فیلم مطرح می‌شود همگی عین حقیقت است، حالا اگر آقای نخست وزیر هلند و دیگر دکانداران اروپایی برای حفظ منافع مالی که با ایران دارند حاضر نیست از یک هموطن خود دفاع کنند و حق آزادی بیان او را پاس دارند، دلیل نکرده که ما هم باید چنین کنیم. همه می‌دانیم که رابطه دولت‌های اروپایی با ایران، تنها یک رابطه گرگ و میش است، رابطه دزد سر گردنه است با مسافر بی دفاع، رابطه استثمارگر و استثمار شونده است. این دولت‌ها همگی تنها به دنبال منافع باد آورده خود هستند و در هیچ شرایطی حاضر نیستند حتی یک قدم برای ملت بدبخت ایران بردارند. پس حالا که یک سیاستمدار هلندی می‌خواهد به اسلام (دشمن اصلی ما) ضربه‌ای بزند وظیفه ما ایجاب می‌کند که با همه توان خود در این کار او را یاری برسانیم.
بطور کلی هر نوع حرکتی از این دست که تضاد اسلام را با دنیای خارج از آن تشدید کند، یک نعمت است. برای ما که می‌خواهیم حکومت آخوندی را سرنگون کنیم با هر وسیله ای باید این تضاد ها را دامن بزنیم. همین تضادها ست که رژیم را مجبور به رویارویی بیشتر می‌کند و راه سازشگری را برای آن دشوار می‌کند. در چنین شرایطی وظیفه ما ریختن بنزین روی آتشی است که روشن شده و تا آنجا که امکان داشته باشد باید از خاموش شدن این آتش جلوگیری کنیم.

نوشته: در ساعت: 8:43 pm در بخش: آزادی بیان

9 پیام  |           

9 پیام به “اسلام را بهتر به دنیا بشناسانید”

 1. بهرام says:

  خسن اقا این هم لینک برای دانلود
  http://rapidshare.com/files/102877155/ftna_rs_eng.avi

 2. Ahoora says:

  boro to site imil imani

 3. mani says:

  متاسفانه حجم اين فيلم در rapidshareحدود 40 مگا بايت است كه براي اينترنت كشور عقب مانده اي leg ايران دانلود ان غير ممكن است اگر انرا چند قطعه كنيد خيلي بهترميشود
  ———
  پاسخ:
  تا فردا صبح صبر کنید من یک نسخه تقسیم شده آنرا روی وبلاگ خودم قرار خواهم داد. باید آنرا ادیت کنم شاید هم آنرا برای نسخه موبیل تهیه کردم که برای پخش آن در داخل راحتر باشد.

 4. پايدار says:

  افسوس كه جوانان ليبرالي مثل من در اين خراب اباد گيرافتاده و توان خروج ومهاجرت به اروپا و امريكا را نداريم اما مشتي گراز متعصب افراطي گله گله براحتي مهاجرت ميكنند
  اين بد بختها كه اهل مطالعه نيستند كه كتابهاي دكتر مسعود انصاري و ابن رواق وشجاع الدين شفا را بخوانند كه هزاران بار از نظر استدلال قويتر از فيلم اين هلندي و كوبنده تر است لذا فقط به فيلم و كاريكاتور واكنش نشان ميدهند
  اميدوارم اين فيلم به طور وسيع در سراسر جهان پخش شود

 5. reza says:

  فیلم «فتنه» به زبان انگلیسی:
  http://www.liveleak.com/view?i=7d9_1206624103
  فیلم «فتنه» به زبان هلندی:
  http://www.liveleak.com/view?i=ee4_1206625795

 6. bozy says:

  آفرین به این آقا
  اون بدبخت ون گوگ توی فیلم میگه کسی به من کاری ندارد بعد دیدیم چه بلایی سرش اومد دنیا یواش یواش داره بیدار میشه و این بار دیگه گول نخوریم که آخوندا بدند یا یه تعدادشون افراطی اند.مشکل توی پایه بنیان است نه آداماش.
  درود بر حسن آقا نازنین

 7. nima says:

  با سلام.
  تو این سایت میتونید فیلم را به طور کامل دانلود کنید.
  themoviefitna.com

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی