Mar 23 2008

سالی که بر ایران گذشت

نوشته:     :::       25 پیام

سال گذشته برخلاف باور بعضی سالی بود بسیار حساس و اتفاقاتی که در این سال افتاد نقطه عطفی خواهد بود در روند اتفاقات آینده.
مهمترین اتفاق سال 86 در روزهای آخر آن روی داد و سرنوشت آینده رژیم رغم خورد. در انتخابات اسفند 86 بطور شفاف اسهال طلب ها نشان دادند که برخلاف تبلیغات تو خالی شان تنها برای یک هدف مبارزه می کنند و آن هم قدرت است. اینها نه هدف اصلاح رژیم را دارند و نه حتی می خواهند کمی در ساختار قدرت رژیم تغییری ایجاد کنند. این را ما می دانستیم ولی خوشباوران هنوز به این آگاهی نرسیده بودند، همان خوش خیالها بودند که در اسفند ماه مجددا رفتند و به اسهال طلب‌ها رای دادند. در همین انتخابات نیز مشخص شد که این گروه حاضر است حتی با کمترین سهم هم به رژیم خامنه‌ای مشروعیت بخشند، چه شرکت این گروه در چنین شرایطی هیچ معنی دیگری نمی‌توانست داشته باشد. گروهی که با داشتن اکثریت مجلس و پست ریاست جمهوری نتوانست حتی یک قدم به جلو بردارد چه گونه می‌خواهد با چهارتا و نصفی نماینده مجلس، آن هم مجلسی بی خاصیت عملی انجام دهد!؟ خاتمی شیاد هنوز با فریب دادن افکار عمومی القا می‌کند که هنوز می‌توان با چانه زنی در بالا و فشار از پائین به اصلاح رژیم پرداخت. انتخابات اسفند ماه با اینکه هیچ ثمره‌ای برای ملت نداشت ولی عاقبت این شیاد و هم دستان او را برملا کرد و به گمان من دیگر اینها قادر نخواهند بود حتی همین گروه کوچک را هم در مجلس بدست بیاورند. شرکت اسهال طلب‌ها در انتخابات تنها این خاصیت را داشت که به رژیم مشروعیتی کاذب ببخشد و همچنین باعث شد قدرت خامنه‌ای تثبیت شود. رفتار همین گروه است که باعث می‌شود یکه تازی‌های خامنه‌ای را جا بیندازد. اینها با رفتار خود علنا در جامعه این مساله را جا انداختند که خامنه‌ای می‌تواند و حق دارد در انتخابات دخالت کند و با دست خطی هر که را خواست اجازه شرکت دهد و هر که را نخواست علنا از هستی ساقط کند.
به نظر من رفتار خاتمی و کروبی وقتی که به پابوس رهبر رفتند تا صلاحیت بعضی نمایندگانشان را بدست بیاورند بصورت شفاف این مساله را در ساختار حکومت ایران جا انداختند که “رهبر می‌تواند بلکه حق دارد تا با یک دست خط ناقابل هر کاری بکند و مهم ترین حق شهروندی را از کسی سلب کند یا به او اهداء کند”. این بدعت همان چیزی بود که خامنه‌ای مدت‌ها ست دنبال آن بوده و با مجلس ششم و خواندن حکم حکومتی در مجلس به وسیله کروبی شروع شد و در این انتخابات بصورت شفاف جا افتاد که دست خط رهبر از همه چیز در حکومت آخوندی برنده تر است و هیچ قانونی در مقابل چنین دست خطی ارزش ندارد و حرف اول و آخر را در ایران دیکتاتور اعظم می زند. به نظر نگارنده این رفتار خاتمی و کروبی دقیقا به همین منظور طراحی شده بود تا بصورت شفاف این مساله را در ایران یک سره کنند که از این به بعد هیچ قدرتی بالا تر از رهبر نیست و همه این شامورتی بازی‌های انتخابات در ایران کشک است.
برخلاف انتظار رژیم، نکته مثبتی که در این انتخابات رخ داد، تحریم‌های این انتخابات گسترده تر از آن بود که انتظارش را داشتند. انتخابات چنان از رونق افتاد که در شهرهای بزرگ دیگر هیچ شبهه‌ای باقی نماند که اکثریت مطلق ملت دیگر حاظر نیستند با قول های واهی پای هیچ صندوق رایی بروند. تنها در مناطق دور افتاده که از چشم خبرنگاران خارجی دور است، رژیم می‌تواند با تقلب آمارهای واهی بسازد و به خورد ملت بدهد.
در آینده نزدیک خاتمی و شرکاء یا مجبور خواهند شد بصورت شفاف از رهبر حمایت کنند و به زیر عبای او پناه ببرند یا بصورت شفاف در مقابل او قرار بگیرند. این آخرین انتخاباتی خواهد بود که خاتمی و شرکاء با شامورتی بازی می‌توانند چنین مانورهایی بدهند. از این پس یا باید بصورت شفاف در مقابل ملت قرار بگیرند یا با رهبر سرشاخ شوند.

نوشته: در ساعت: 11:24 am در بخش: انتخاباتی

25 پیام  |           

25 پیام به “سالی که بر ایران گذشت”

 1. امیر says:

  حسن آقاجان نوروز بر شما و همه عزیزانت خجسته باد.
  ———
  حسن آقا بدرستی اشاره کرده ای که هدف اصلاح طلبان از راهیابی به مجلس هشتم همانا برخورداری از مواهب قدرت بودوبس!من نمیدانم این جماعت مشنگ کی به این ادراک خواهند رسید که اشکال حکومت مسلط بر ایران اشکال ساختاری و همچنین مذهب آلود گی آنست. و این عبارات فشاراز پائین و عطسه از بالا و غیره …جکی بیش نیستند.
  ضمنن من اطلاع دقیق دارم که حتی در مناطق دور افتاده هم مشارکت مردم بسیار کم بود.

 2. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  بد نیست ماجرایی را برایت تعریف کنم.
  در روزهای پس از انقلاب به دلیلی در منطقه تالش در استان گیلان بودم. اقوام تالش در این منطقه زندگی می کنند که هنوز هم به صورت بومی ییلاق قشلاق می کنند. خانها و مالداران این منطقه بدلیل ناآگاهی مردم همه چیز این مردمان را در اختیار داشتند. از آنجاییکه خانها از جانب دربار شاهنشاهی حمایت می شدند بااینکه چند روزی از پیروزی انقلاب می گذشت فرمان جهاد بر علیه جمهوری اسلامی دادند. روستاییان شورشی تالش از روستاهای اطراف که با آنها چماقداران می گفتند به شهر ریختند و به جاوید شاه گفتن پرداختند و همه عکسهای خمینی را از در و دیوار پاره کردند. خوب یادم هست که یکی از قصابیهای خیابان اصلی شهر عکس ستار خواننده را زده بود پشت شیشه مغازه اش. پیرمردی که جماعت را رهبری می کرد در حالیکه چماق بلندی در دست داشت و روی آن یک ورق کاغذی عکس شاه را با میخ آویزان کرده بود، وقتی به قصابی رسید با فریاد و فحش خوارو مادر از مغازه دار خواست عکس را پاره کند. مغازه دار بدبخت هم گفت بابا اینکه آخوند نیست، ستار خواننده هست. پیرمرد دو تا فحش آبدار دیگر هم نثار قصاب بدبخت کرد و فریاد زد: “فرقی نمی کنه. ریش داره باید پاره اش کنی”. آن روز کلی خندیدم و به عمق فاجعه پی نبردم. چند روز پیش این خبر را خواندم.
  http://www.salam-democrat.com/spip.php?article10511
  من بسیاری از کاندیداهای نمایندگی استان گیلان را می شناسم که چه مادرجنگان و شارلاتانهایی هستند. مردمی که برای کاندیداهای مادرجنده مجلس کفن می پوشند هنوز تا آزادی راه زیادی دارند. هر چند موافقم چیز زیادی از عمر جمهوری اسلامی باقی نمانده ولی جمهوری اسلامی باشد یا نباشد تا آزادی ایران راه درازی باقی مانده و من در این راه روی خستگی ناپذیری شما وبلاگ نویسان حساب می کنم.
  آلتتان برقرار باد

 3. SHIVA says:

  یه اشتباه کوچیک کردی . وقتی به مجموع سخنان ابطحی و اسهال طلب ها بعد از زیارت آغا گوش کنی مبینی که گفتن ان شا الله در انتخابات ریاست جمهوری … این یعنی اینکه آغا سر خاتمی رو با ریاست جمهوری شیره مالید و خواست مردم رو بیارن پای انتخابات و از تحریم خودداری کنن و در عوض در انتخابات سال آینده ما به شما ارفاقی میکنیم ! حالا اینکه خاتمی هم برنده بشه ولی عملن توسط مجلس یک دست دستش بسته باشه , مساله ای هست که که هیچ فرقی در اصل موضوع نمیکنه . چون دولت وقتی مجلس ازش تبعیت نکنه هیچ قدرتی نداره . این یعنی تداوم ولایت مطلفه فقیه . در ضمن صحبتهای 2 – 3 پست آخر ابطحی رو بخون . طوری نوشته که خودش هم اعتراف کرده که ما سرمون سر انتخابات و کشیدن مردم به پای صندوق ها کلاه رفت . در واقع همه اینا زیر سر همین ابطحی بود مغز متفکر اسهال طلب ها !!

 4. nana says:

  جنده سرخاب سفیدابی !
  با درود بر تمامی همفکرانم و کون لق باقی
  یاران باز هم مردک مزور حقه باز محمد کیری خاتمی مادرجنده
  مانند جنده ای سرخاب سفیدابی جلو افتاده که لاشه متعفن
  نظام جانیان اسلامی را موقتا نجات دهد !!!!!!!
  ارواح کس متعفن زن و دختر جنده اش :
  ((خاتمی: مردم حق دارند حکومت را تغییر دهند
  محمد‌خاتمی رئیس‌جمهور سابق ایران اعلام کرد، “در نظام جمهوری
  اسلامی مردم حق دارند اگر حکومتی را نخواهند؛ بدون توسل به
  زور، با راي خويش آن را با حکومت ديگری عوض کنند.”))
  بعله ای ایرانیان شهروند خر و الاغی که کلمه خر را روی پیشانی های
  شما کنده اند
  مادرجندگان ملای اسلامی متعفن ایران از هر فرقه ای از جمله این مردک
  کونی که بیش از ده سال است مردم ایران را کیر کرده است !!!!! و خود
  متعفنش به رهبر سواری میدهد درست چونان الاغی که رهبر مالک
  اوست
  با دریافت نتیجه شرکت ((((( مردم ))))) ایران در خیمه شب بازی متعفن
  سید علی چلاق که حکایت از روگرداندن مردم از هرچی که به اسلام و
  جمهوری کیری ریده مان اسلامی مربوط است ……….ناگهان رنگهایشان
  پریده و خود را بین میلیونها دشمن که همین مردم ایران هستند محاصره
  شده یافته اند و از ترس به تنبان ها ریده و باز هم خیال زدن کیری دیگر
  به شما مردم ایران هستند
  چه شکلی ؟
  براتون میگم فهمتون بره بالا
  محمد کیری خاتمی به شما میگوید :
  بیائید در این (((( نظام )))) حکومت را عوض کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  خوب مادرجنده مگر ما این همه تحصیل کرده ایران خر هستیم یا خر
  در کونمان کرده که بیائیم امثال ترا با امثال رهبر تعویض کنیم ؟؟؟؟؟؟؟
  مادرجنده کونی مگر نمیگویم سلیقه هایمان رفته بالا ؟
  مگر نمیگویم دیگر به هیچ چیز جز یک – جمهوری دموکراتیک ایران با
  الگوی امریکا یعنی حکومتی از مردم بر مردم برای مردم و آزادی بیان
  بی قید و شرط و اقتدار قانون کمتر رضا نمیدهیم
  میخواهیم اسلام کیری شما را به حوزه ها بفرستیم ؟
  مگر نمیگویم دست از اغفال مردم ایران بردارید دیگر تا کی تا کی میخواهید
  این ملت را بکشید هان تا کی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مردک مادرجنده همیشه خندان مگر به تو کونده قبلا نگفتم که محال است
  بگذاریم شماها خودتان را به امریکا و باقی دنیا به عنوان ملاهای خوب
  قالب کنید
  بخصوص بخصوص بخصوص بعد از این رای گیری کیری آخری که گفتم آخرین
  رای گیری در نظام گهی متعفن کپکی اسلامی ایران است
  مادرجنده یک فرد وارد ایران برایم با فکت و فیگور و امار و ارقام ثابت کرد که
  اکثریت بلامنازع مردم ایران کونهایشان را به شما کرده و در این مسخره بازی
  آخر گفته اند – خر اون بابای جاکش خودتان است !!!!!
  به قدری وضع این انتخابات خراب بوده که همه شما ریده اید در تنبان ها و باور
  نمیکنید
  به همین دلیل ناگهانی تو مردک بی خایه شجاع شده ای و پریده ای وسط
  میدون که باز مردم را گول بزنی
  ولی یادت رفت که نانا زولا که قاتل تمامی شما و اساسا اسلام است اینجا
  نشسته و با چشمانی پر از نفرت و کینه و خشم به هر حرکت شما مینگرد
  و هی هر هر و کر کر به ریش تو و باقی عبا عمامه ای های ایران میخندد
  تف به رویت و شاشیدم به تمامی اصولت جاکش ……………..نانا زولا

 5. تن تن says:

  منوچهر فرهنگي (زرتشتي فرهيخته)در استانه نوروز در اسپانيا توسط يك ماده سگ طرفدار رژيم در اسپانيا به طرز فجيعي به قتل رسيد.روحش شاد

 6. مسعود says:

  نانا بازم به یک جاهایت فشار پس و پیش آمده که شروع کردی به فحاشی؟ خب ضعیفه همینا رو با زبون درست بنویس. مشنگ خانم شعبون بی مخ که وب لاگ نمیخونه که تو شروع کردی مثنوی فحاشی بنویسی . بقول خودت فهمستی؟

 7. مسعود says:

  در ضمن نانا، ناراحت نشی ها ولی چندان رقمی هم نیستی. فکر کنم فشار به مخزن واکیومت که تو بهش سر خودت میگی، هم آمده. درست میگم؟

 8. علیرضا says:

  مسعود تو یکی بیا برو تو کونم سگ نگیردت
  کیر کجم بیخ چاک همپالگی‌هایت «شعبون بی مخ مسلمان شیعه» و «ده نمکی بی مخ تروریست»
  کیر خوک آغشته به سندهٔ سگ تو کس گشاد لکاتهٔ دو عالم فاطمه زهرا (فک = فیل‌کس)

 9. علیرضا says:

  حضرت علی (ع) میخواسته خونشو بفروشه، داشته خونشو به یکی نشون می‌داده، میگه: این اتاق دخترم زینبه، دراتاق رو باز میکنه میگه: این دخترمه، میبینه یکی هم رو دخترشه، میگه اینم دامادمه! بعد میگه: اونم اتاق خواب خودمونه، در و باز میکنه، میگه: این خانممه،… اونی هم که روخانومه خودمم!

 10. علیرضا says:

  آغا امیرالمومنین شب عروسیش بوده، بهش غذا نمیرسه. خیلی شاکی میشه و تا آخرش همینجور اخماش تو هم بوده. آخر شب میشه بهش میگن: بیا برو تو حجله، فاطمه زهرا منتظره. حضرت علی (ع) با همون اوقات تلخ میگه: هر پدرسگی که کبابشو خورده، بیاد کُسشم بکنه!

 11. علیرضا says:

  یک روز به امام حسین می‌گند آهای! ننت رو بردن نخلستان ترتیبش رو بدن! آغا سیدالشهدا میگه چیه بابا جان شلوغش نکن! نخلستان کجا بود همش سه تا درخته!

 12. علیرضا says:

  عصر عاشورا امام زین المقعدین داشتن با عمه‌شون قدم می‌زدن که یه شتر سوار باشتاب، عمه زینب (س) رو بلند می کنه و دِ فرار، علی اکبر می‌گه: زینی! عمه‌تو بردن…! زین المقعدین می‌گه: عمه رو ولش، شتابو بچسب!

 13. علیرضا says:

  حضرت محمد فاطمه زهرا رو میبینه داره سر کیر ابولهب کس میده، خیلی ناراحت میشه، ‌به خودش میگه: این امروز کس میده،‌ لابد فردا هم تریاکی میشه، ‌پس فردا هم لابد میخواد سواد یاد بگیره!

 14. علیرضا says:

  یوم الکیر عاشورا زین المقعدین با عمه‌ش رو میدزدن میبرن تو بیابون.
  یک دایره قرمز دور امام میکشن. بهش میگن:
  اگه پاتو بگذاری اینور خط دهنتو سرویس میکنیم.
  خلاصه دزد ها میرن رو کار عمه زینب (س)
  بعد که دزدا میرن. زینب کبری به زین المقعدین میگه: بی غیرت یک کاری میکردی!
  امام میگه: اِوااا….زود قضاوت نکن! من وقتی اونا رو تو مشغول بودن، چند بار پامو گذاشتم اینور خط و اونا نفهمیدن!

 15. علیرضا says:

  عصر عاشورا بی‌بی زینب (س) به امام زین المقعدین (عج) گفت: بسیار مده که در آن دنیا به زحمت رسی!
  امام گفت: عمه تو غم خود بخور که تو باید جواب دو سوراخ بدهی و من یکی!

 16. علیرضا says:

  یه روز خدا با فرشتگان میان به زمین یه سری به زمین بزنند ببینند بندگان دارند چیکار میکنند.
  از بالا سر آمریکا رد میشند میبینند به به عجب مملکت آبادیه. خدا میپرسه:
  این کشور به کدوم فرقه تعلق داره؟
  میگند مال مسیحی هاست.
  خدا میگه به به برای مسیح یه مثبت بذارید.
  از بالا سر اسرائیل رد میشند میبینند عجب کشور آبادایه. خدا میگه:
  این کشور مال کدوم فرقه است؟
  میگنند مال یهودی هاست. میگه به به برای موسی یه مثبت بذارید
  از بالا سر ایران و افغانستان رد میشند. میبینند که درب و داغونه میگه اینجا مال کدوم فرقه است؟
  میگنند مال اسلامه.
  میگه حقا که «محمد امینه». همونطوری که روز اول بهش داده بودیم همون طور هم حفظش کرده.

 17. علیرضا says:

  امام حسین میاد از امام حسن میپرسه: داداشی، بالقوه و بالفعل یعنی چی؟ امام حسن میگه: ببین واسه اینکه خوب معنیشو بفهمی، برو از مامان فاطی بپرس اگه بهش یک میلیون دینار بدن، حاضره با یک مرد غریبه بخوابه؟ امام حسین میره میپرسه، برمیگرده میگه: مامانی میگه واسه یک میلیون آره! امام حسن میگه: آفرین! حالا برو از آبجی زینب (س) بپرس، ببین اون حاضره؟ آغا سیدالشهدا باز میره میپرسه، برمیگرده میگه: آره… میگه از خدا هم میخوام! حالا اینها چه ربطی دارن؟ امام حسن میگه: ببین، بالقوهٔ قضیه اینه که ما الان تو خونمون دو میلیون دینار پول داریم… ولی بالفعلش اینه که من و تو هردومون مادرجنده و خوارکسده‌ایم!

 18. علیرضا says:

  امام حسین میاد از امام حسن میپرسه: داداشی، بالقوه و بالفعل یعنی چی؟
  امام حسن میگه: ببین واسه اینکه خوب معنیشو بفهمی، برو از مامان فاطی بپرس اگه بهش یک میلیون دینار بدن، حاضره با یک مرد غریبه بخوابه؟
  امام حسین میره میپرسه، برمیگرده میگه: مامانی میگه واسه یک میلیون آره! امام حسن میگه: آفرین! حالا برو از آبجی زینب (س) بپرس، ببین اون حاضره؟
  آغا سیدالشهدا باز میره میپرسه، برمیگرده میگه: آره… میگه از خدا هم میخوام! حالا اینها چه ربطی دارن؟
  امام حسن میگه: ببین… بالقوهٔ قضیه اینه که ما الان تو خونمون دو میلیون دینار پول داریم… ولی بالفعلش اینه که من و تو هردومون مادرجنده و خوارکسده‌ایم!

 19. علیرضا says:

  یزید به امام حسین میگه: چقدر پسرت زین العابدین خوشگله
  امام حسین: آوووووو حالا به عمرت یه کار واسه ما کردی هی منت بذار

 20. علیرضا says:

  فاطمه زهرا با ابن ملجم رو تخت سخت مشغول بودن
  یهو آغا امیرالمومنین از راه میرسه، ابن ملجم میره زیر تخت قایم میشه
  حضرت به زنش میگه: یا فاطمه چرا لختی؟
  فاطمه (فک) میگه: خودم رو برای تو حاضر کردم
  حضرت علی میگه: این مرتیکه زیر تخت چیکار میکنه؟
  حضرت فاطمه میگه: زیر تخت رو نمی دونم ولی روی تخت که غوغا میکنه

 21. nana says:

  گوش های خر !
  سخنی با سید علی چلاق مادرجنده
  میگما قرمساق خان ……توی سایت گویا خوندم که به اطرافیانت
  گفته ای هرچه زودتر ایده میده بهت بدهند که چه گهی بخوری ؟
  دلم برات سوخت !!!!!بالاخص که اطرافیانت و تئوریسین هایت همه
  مادرجندگانی بی سواد با تفکر زمان جنگ سرد امریکا و شوروی
  هستند !!!!!!!!!!
  به همین دلیل خواستم نه به عنوان فرمانده که دیگر نیستم !!!! ولی
  به عنوان یک زن واقعی ایرانی به تو حرامزاده نیمه عرب – نیمه دهاتی
  مشهدی ایده میده ((‌واقعی )) بدهم
  میدانم مانند یاسین خواندن در گوش خر است ولی اگرچه سخنان من
  یاسین نیست گوش تو همان گوش خر است کفنت کنم !!!!!!
  ببین سید علی …..بهترین راه همان است که من بهت گفتم تنها با
  این راه است که تو و طایفه ملایان و امت گهی اسلامیت
  میتوانید سالم و سربلند بعد از این همه ظلم بین ما بمانید
  هر راه دیگری به خشونتی خواهد انجامید که تصورش برایت ممکن نیست
  این خشونت به دلیل درهم آمیختگی قساوت امریکا برای نابودی شما با
  بمباران و میل انتقام شدید مردم (( اتفاق )) خواهد افتاد کاملا منطقی
  اگرچه تو از منطق بوئي نبردی بدبختانه برای خودت !!!!!!!!
  تنها با نگاه و جهان بینی من است که این شرارت و پلیدی سی ساله را
  شما میتوانید در ذهن های مردم شهروند ایران دهانه زنید
  به این معنا که ……..اگر خودت قدرت را به دکتر ابوالحسن بنی صدر و
  کابینه سکولار سایه اش منتقل کنی
  و بدون خون ریزی و تخریب از ایران با آرامش کنار روی است که همین
  کابینه از مردم ایران خواهد خواست که تن به آشتی ملی دهند و
  تمامی نهادهای ضد مردمی را منحل و اعلام ایرانی دموکراتیک با
  نظامی مترقی کنند و بلافاصله با غرب اعلام دوستی و سازش بر سر
  برنامه هسته ای مخفی ایران کنند
  اگر همین امروز وزارت اطلاعاتت را منحل کنی و فرماندهان نظامی مفت
  خور خوک لجنی را بازنشسته و به امتت هم بگوئي که اکنون نوبت
  شهروندان است که بخت خود را بیازمایند ….بهتر از فرداست باور کن
  سید علی مگر نمی بینی با چه سرعتی دارند برای جنگ آماده میشوند
  مگر نمی بینی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نانا زولا

 22. مسعود says:

  ببین علیرضا بنظر میرسه که تو آدم با سواد و بافرهنگی باشی که به تاریخ و فرهنگ ایران خیلی علاقه و وابستگی داره.
  ببینم این نام زیبایت از کدامیک از نامهای قهرمانان ملی و حماسه آفرینان ایرانی مشتق شده؟
  جوکهات هم همه خیلی بامزه هستند گرچه قدیمی هستند و تکراری ولی به جان عزیزت خیلی با حال هستند.

 23. علیرضا says:

  من عربم و لا غیر

 24. مسعود says:

  درسته از فرهنگ مکتوبت میشد که چنین حدسی را زد.

 25. محمد خاتمی جنده says:

  بر همگان آشکار است که محمد خاتمی يک شياد بالفطره و هنرپيشه قهار سناريوی جمهوری ولايت فقيه آخوندی است. محمد خاتمی طبق نمايشنامه تئوريسينهای کثيف ملايان سعی دارد مردم گوسفند زا فوج فوج به پای صندوقها بکشاند و برای نظام مافيايی رسوای اَسلامی وقت و مشروعيت بخرد. مرگ بر خاتمی، درود بر احمدی نژاد که ذات کثيفش با اعمال ظاهريش حداقل تطابق دارد.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی