Mar 18 2008

بع بع بع ما اول شدیم!!

نوشته:     :::       6 پیام

مصداق بارز “خود گوید و خود خندد” حکایت کار این اسهال طلب‌ها شده. بدبخت‌ها مجلس و ریاست جمهوری را در اختیار داشتند و بجای خدمت به آنها که به ایشان رای داده بودند، رفتند دنبال منافع شخصی و تعظیم و تکریم رهبر ، حالا که جُل و پلاسشان را از هر دو پست قدرت بیرون انداخته‌اند، برای یک کرسی مجلس نه تنها به دست بوس رهبر آن هم رهبری چلاق می‌روند، بلکه خایه رای دهندگان را هم لیس می‌زنند تا بلکه یکی از مافنگی های اسهال طلب را وارد مجلس کنند. تازه از رو هم نمی‌روند و خود را برنده مجلس می‌نامند، آن هم مجلسی که اصلا مشروعیت ندارد. مساله مشروعیت نداشتن مجلس را من از خودم در نیاورده‌ام بابا، این را صادق زیبا کلام نوکر هاشمی رفسنجانی می‌گوید.
ایشان با استدلال درست می‌گویند:

بعید به نظر می‌رسد که چهل درصد از واجدین شرایط در تهران رای داده باشند. برای اینکه اگر ما واجدین شرایط ‏را در تهران هفت میلیون نفر فرض کنیم، چهل درصد هفت میلیون نفر می‌شود دو میلیون و هشتصد هزار نفر. ‏در حالی که در تهران دو میلیون و هشتصد هزار نفر شرکت نکرده‌اند. شما وقتی که به رای آقای حداد عادل توجه می‌‏کنید می‌بینید که رای ایشان بعید به نظر می‌رسد که خیلی بالاتر از یک میلیون نفر برود. حتی وقتی به رای آقای ‏مجید انصاری هم نگاه کنید می‌بینید رای ایشان هم بعید به نظر می‌رسد که بیشتر از سیصد چهارصد هزار نفر باشد.

اگر یادتان باشد خمینی مدام هشدار می‌داد که مراقب اسلام آمریکایی باشید، حالا نگاه کنید همان‌ها که روزی خود را پیروان خط امام می‌نامیدند، دقیقا امروز به دامان آمریکا خزیده‌اند و برای چند کرسی مجلس شکایت به اروپا و آمریکا می‌برند و سران اسهال طلب به پیش این یا آن سفیر و مسئول اروپایی آمریکایی می‌روند تا از حکومت شکایت کنند. گویا یادشان رفته که قرار است حکومت مردمی پایه گذاری کنند و برای استمداد طلبیدن باید به پابوس ملت بروند نه سفیر فلان کشور اروپایی. وقتی که داد و فریاد می‌زنیم که بابا این انتخابات را تحریم کنید، از شکم این رژیم فاسد چیزی بجز فساد بیرون نخواهد آمد و تنها با سرنگونی آن می‌توان امیدی به آینده ایران داشت به همین دلایل هست.
خوشبختانه از خبرهای واقعی و صحیح که از داخل ایران می‌رسد چنین به نظر می‌رسد که تحریم بسیار گسترده بوده و علی رغم همه تقلب ها و شیاد بازی‌های رژیم، هیچ یک از دو جناح رژیم نتوانسته‌اند حتی سی درصد را پای صندوق‌های رای بکشانند.

نوشته: در ساعت: 8:21 am در بخش: انتخاباتی

6 پیام  |           

6 پیام به “بع بع بع ما اول شدیم!!”

 1. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  اینها تشنه پست و مقامند و برای رسیدن به آن کون می دهند، ساک هم می زنند و کس اهل بیتشان را هم به باد می دهند.شکایت به اروپا و آمریکا که برایشان آخر شرافتمندی است. اینان جانشینان به حق امام حسن مجتبی هستند. برای هر کار دنبال آسانترین راهی می گردند که با فراخی مقعدشان سازگار باشد. به جای برنامه ریزی و مدیریت اصولی دعای فرج امام زمان می خوانند(البته این فرج یا به زبان کفار Vagina داشتن امام زمان هم یکی از دلقک بازیهای این مادرجندگان است که به جایش بگویند اسلام و تشیع از حقوق زنان دفاع می کند واگرنه تابحال هیچ حدیثی در باب مونث بودن امام زمان نشنیده ام). اینان به جای راهکار شعار می دهند و به جای کارنامه عملکرد کس شعر تلاوت می کنند. اینان را اگر جلوی چشمشان به اهل بیتشان تجاوز کنی تازه چون زین العابدین بیمار کونشان را قمبل می کنند تا بیایی و کارت را بکنی ولی با اینها به خشونت حرف نزنی. تنها هنرشان دلیل تراشی و توجیه شکستهایشان با واژگان مسخره و نامفهومیست که بی شباهت به قران رسول الله نیست. اینان جانشینان بحق حسین اند که اگر سرشان را ببری و خواهرشان را بگایی باز هم پیروزند. اینان نایبان واقعی حضرت ولی عصرند که همیشه غایبند و فقط زمان انتخابات ظهور می کنند تا همه پلشتی ها را اصلاح کنند ولی حسن آقای عزیز من می دانم و تو هم می دانی که اینها پشم خایه نداشته شان را هم بی اذن رهبر اصلاح نمی کنند. تنها امیدم این است که روزی ایرانیان راستین به دانشی برسند که تمام مقدسات را به چالش بکشند و به اسلام و تشیع برینند. خواهی دید که در آن روز نه از اسهال طلبان نشانی خواهد ماند نه از آیین محمد مج.
  پانوشت: چندی پیش کشیش کلیسای محلمان تلاش می کرد مرا مسیحی کند. دنبال فرصتی می گردم که ماجرای آنچه بین ما گذشت برایت بنویسم، چون واقعن خواندنیست.چنان به آیین مسیح ریدم که اطمینان دارم اگر نان دانی این کشیش ابله کلیسا نبود در دم کافر می شد.
  آلتت برقرار باد

 2. pink ponk says:

  با درود:
  شیمبل گرامي دلم خنك شد پيامت راخواندم

 3. تن تن says:

  همين امروز وزير خارجه سوييس يك قراردادچند ميليارد دلاري خريدگاز با رژيم امضاكرد كاش ميديديد اين ماده گوسفند سوييسي چطور مثل يك كنيز با حجاب اسلامي كنار اقا محمود با نيش باز نشسته بود
  اين احمقها از يك طرف با يك قطعنامه چسكي كشورهاي جهان را به تحريم رژيم فرا مي خوانند از سوي ديگربا ان قرارداد ميبندنداقا محمود حق دارد تحريم هاي شوراي امنيت را كاغذ پاره ميداند.

 4. Mehrdad says:

  hatta kamtar az 30%
  dorost ast

 5. Naser says:

  Shimbal jaan,
  che ghalame shivaii dari…az khandane matalebet hamishe keyf mikonam.

 6. Aziz says:

  Dear Hasan agha, salaam
  Mashrooeyat in farsi(Arabic)is not correct to be used. This is the wrong translation of Ligitamacy, which means Maghbooliat, or Ghabool AAmeh.
  When using mashrooeyat, you accept the Terminology which used by group of Mollahs at the verge of Mashrotte uprising.Thanks.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی