Feb 25 2008

داستان دُم خروس، قسم حضرت عباس و گوز امام زمان!

نوشته:     :::       30 پیام

هر تنابنده‌ای که خبرهای ایران را تا حدودی تعقیب می‌کند به خوبی آگاه است که هر خبری در ایران قبل از اینکه منتشر شود از هزار و یک فیلتر امنیتی عبور می‌کند تا مبادا با انتشار خبری خدای ناکرده دامن اسلام لکه دار شود!!
در همین رابطه هم هر خبرگزاری که در ایران فعالیت دارد یا مستقیم زیر نظر وزارت اطلاعات مخوف حکومتی اداره می‌شود، یا این وزارتخانه هزاران مکانیزم کنترلی بر آن دارد تا مبادا خبری بدون اجازه مسئولین امنیتی منعکس شود. با این همه سیستم پیچیده اطلاعاتی امنیتی، گاهی اوقات بی دقتی مامورین امنیتی رژیم باعث می‌شود بعضی خبرها یک مرتبه به نشریات درز کند و گند کار در آید و دم خروس از زیر عبای ملا بیرون افتد.
امروز هم یکی از همین اتفاقات افتاد. خبرها را خودتان بخوانید و مقایسه کنید و کلاه خود را قاضی این مساله کنید:
خبر اول:
به گزارش فارس، دلیل این انفجار و مکان دقیق آن مشخص نیست.
براساس این گزارش، انفجار به حدی بود که مردم تبریز به تصور وقوع زلزله مکان‌های حضور خود را ترک و به خیابانها آمدند.
آدرس خبر (ساعت گزارش خبر: 12:48:07)
یکی دو ساعت بعد از انتشار این خبر، خبر مربوطه از سایت فارس نیوز حذف و خبر دیگری منتشر شد که در ادامه می خوانید، خبر اولیه را می‌توانید در این آدرس بخوانید
پس از گذشت یکی دو ساعت سایت ایرنا خبری در همین رابطه منعکس کرد به این صورت:
مرکز فرماندهی و کنترل نیروی‌انتظامی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد:صدای انفجار شنیده شده در تبریز ناشی از معدوم‌سازی مواد منفجره زاید توسط سپاه استان بوده است. آدرس خبر (ساعت گزارش خبر 13:51)
کمتر از یک ساعت بعد از آن ( ساعت 14:13:32) خبرگزاری فارس خبر دیگری منتشر کرد به این صورت:
خبرگزاری فارس: یک مقام مسؤول در شهرداری تبریز اعلام کرد: انفجار ظهر امروز که صدای آن در این شهر شنیده شد، ناشی از عملیات راه‌سازی بوده است. آدرس خبر
عاقبت حقیر از تعقیب خبرهای شاخ و دُم دار خسته شدم و به روال همیشگی خبر مورد نظر را از خبرگزاری موثق و مورد اطمینان خُسن آقا به عرض مبارکتان می‌رسانم!
خبرگزاری خُسن آقا: بر اساس خبرهای موثق رسیده از تبریز، امروز حدود ساعت 12:20:38 هنگامی که نیروهای جان برکف حزب الله، تصمیم داشتند برای احداث جاده تبریز-جمکران از “آقام امام زمان” کمک بگیرند، هنگام حفر تونل در این مسیر به علت فشار زیاد از حد بر “آقام امام زمان”، گوزی از مقعد مبارک ایشان ساطع شد که باعث انفجار شدیدی گردید و خواب را از همه دست اندرکاران امنیتی حکومت ربود.
/پایان خبر.

نوشته: در ساعت: 2:08 pm در بخش: طنز

30 پیام  |           

30 پیام به “داستان دُم خروس، قسم حضرت عباس و گوز امام زمان!”

 1. حسن says:

  جهنمی شدن بالاترین با این جسارت وقیحانه اوج رذالت است با بالاترین به جهنم نروید

 2. محمد says:

  بسمه تعالی
  واقعا تا به حال صفحه ای به اندازهء خباثت سایت شما ندیدم. امیدوارم آن چه مستحق آن هستید را آن خدائی که قبول ندارید بر سرتان آورد!
  اما چند نکته:
  1 _ اولا این پیامی که ابتدای بخش “ارسال پیام” نوشته اید لازم به ذکر می دانم که در تعلیمات اسلامی آمده اگر به افراد نیکو چه رسد به ائمهء اطهار فحش و بد بیراه و لعن و نفرین نه تنها اثر سوئی برایشان ندارد بلکه به همان بزرگی لعن و نفرین برایشان درجات است.
  2 _ داستان شما داستان کسی است که دلش می خواهد چند قانون را زیر پا بگذارد، چون نتواند واژهء قانون را زیر پا گذارد.
  3 _ جزع و فزع شما اگر واقعا این نظام مقدس در حال فروپاشی است از چیست؟!
  4 _ از همه مهم تر این که: من تا آخرین قطرهء خونم از اسلام و قرآن و رهبرم و نظام مقدس اسلامی ایران دفاع خواهم کرد و نیک بدانید که یک نفر بسیجی جان بر کف همانطور که قرآن گفته مقابل ده نفر پیروز خواهد شد (انفال آیهء 65) البته به لطف ابزار و تکنولوژی روز بدانید این رقم چندین برابر افزایش پیدا کرده است.
  واقعا وقتی سخنان وبسایت شما را خواندم آرزوی شهادت کردم.
  و السلام علی من اتبع الهدی
  و سیلعم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.

 3. شیمبل says:

  آخ جون، بچه ها یه کس مغز دیگه به نام محمد سرو کله اش اینجا پیدا شده. یه حالی بهش بدین!
  محمد آقای عزیز از این نوشته ات خیلی حال کردم. خوبه خودت اقرار کردی که قران از تکنولوژی عقبه. در هر حال ما هم برای شما آرزوی شهادت می کنیم و امیدواریم در روز قیامت حضرت ولی عصر از کاندومهای بهشتی بهت عنایت کنه و بتونی آلت آسمانیت رو در کنار حوض کوثر به فرج حیض ندیده روسپی دو عالم فاطمه زهرابرسانی و آنچه اسلام عزیز تو رو در این جهان ازش منع کرده در آن دنیا پیدا کنی. باشد همچون حسین ابن علی سر خودت و کس خواهر و اهل بیتت را با باد بدی. اجرت با آلت الله خامنه ای.

 4. شق کیر says:

  این مادر جندهها انقدر اسلام و قران کیری چشم و گوششان را پر کرده که دیگر هیچ چیز را نه می فهمند و نه می شنوند و فقط و فقط دنیا را مال خود و به کام خود می دانند
  راستی حسن اقا جونم به فکر باش عید نزدیکه تا این سید علی مادر قحبه اسم یکی از 14 جاکش رو رو سال نو ملت نزاشته یه اسم توپ برای سال 87 پیدا کن و به دیگر سایت ها هم ابلاغ کن می خوام امسال زرنگی کنیم
  من که پبشنهاد میدم یا بزاریم اریامهر بزرگ یا کوروش کبیر یاخشایار شاه نظر شما چیست ؟

 5. دوست عزیز شق کیر، خُسن آقا سگ کی باشه برای یک ملت 70 میلیونی تعیین تکلیف کنه!

 6. دربدر اروپا says:

  خسن آقای گرامی میخواستم از شما سوالی کنم ؟
  منم دربدر یکی از این کشورهای به اصطلاح دمکرات اروپا هستم ,چند سوال دارم خواهش می کنم جواب بده?
  اول اینکه آیا خود این غربیها نیستند که از خریت ملت اسلام برای پیشبرد اهدافشون استفاده میکننه؟و اینکه از طرفی خود همین کشورهای اروپایی بر علیه اسلام کاریکاتور و فیلم میسازند مانند هلند دانمارک و از طرفی به امواج پناهندگان از سومالی و عراق اجازه اقامت دائم داده مسلمانانی که به هموطنان خود رحم نمی کنند چه رسد به دیگر کشورها)حالا کافی است , یکنفر خارجی که حتی شاید هم در اروپا بدونیا آمده درباره اسلام بد بگه و درباره توحش مسلمانان بگه فورا همین دنیای غرب , مهر نژاد پرستی, و توهین به ملتها بهش خواهند زدحالا به قول شما ما کدام را باور کنیم دُم خروس، قسم حضرت عباس یا گوز امام زمان فقط خواهش میکنم پاسخ مرا با دانش پر بار خودت بده

 7. دوست عزیز که خود را “دربدر اروپا” نامیده‌اید اول از همه حقیر دانش چندانی ندارم که بخواهم از آن کمک بگیرم، اگر توضیحی دادم و قابل قبول نبود آنرا به پای دانش کم من بگذارید.
  از این تعارفات که بگذریم، مساله نژادپرستی و به چالش کشیده نظر و اعتقاد دیگران دو مساله از هم جدا ست، ولی شاید بی دلیل نباشد که شما هم این دو را در مقابل هم قرار داده‌اید. خود من هم گاهی در ترسیم این مرزها دچار مشکل می‌شوم، ولی اگر بخواهیم این دو مرز را تعریف کنیم خلاصه امر می‌شود اینکه، من و شما حق نقد داریم ولی حق توهین نداریم. همین که از مرز نقد به مرز توهین کشیده شدیم آنوقت عمل ما می‌شود یک مساله‌ای که می‌توان در شرایطی آنرا نژاد پرستی هم نامید.
  اگر بخواهیم این بحث را منطقی دنبال کنیم این مطلب آخر من یک توهین به حساب می‌اید و نه یک نقد. حالا ممکن است شما سوال کنید که پس چرا من دست به چنین کاری زده‌ام! دلیل این عمل من این است که اسلام و مسلمین امروزه هزاران مرز را شکسته‌اند و دیگر هیچ مرزی برای هیچ چیز باقی نگذاشته‌اند در نتیجه عکس‌العمل من هم می‌تواند در این روند توجیه شود و به نوع انار یک نوع مکانیزم مدافعی تعریف کرد.
  وقتی مسلمانها (مثلا حکومت آخوندی ایران) جان و مال و ناموس مرا تهدید می‌کنند و به هیچ قانونی حتی قوانین خودساخته خودشان هم پایبند نیستند، خوب یقینا من هم باید بتوانم به همان حد و انداز برای دفاع از خودم و عقاید و اعتقاداتم هم که شد این مرزها را بکشنم.
  باور کنید اینروزها با شرایطی که مسلمانان در جهان مهیا کرده‌اند، هر بلایی که دنیای غرب سر مسلمانها بیاورد قابل توجیه است.

 8. sam says:

  not related to the subject but it’s worth to have a look
  http://www.tiknews.net/display/?ID=56506&page=1

 9. ads says:

  باحال بود.چه گوزی هم داده پدر سوخته!!

 10. سلام says:

  خسن جون با این حرفات گوزم گرفته بد رقم
  جماعت دستشون یجا بگیرن باد نبردشون
  زااااااااارررررت!

 11. XXL says:

  به نظرشما هوشنگ امير هحمدي اين مزدور حرمزاده دراين شرايط به چه دليل به ايران سفر ميكند؟

 12. کافر says:

  دیدم جواب این محمد جاکش رو ندم کونم خنک نمیشه . آخه مادر قحبه پدر کونی چرا از رو نمی ری ؟ آخه ننه سگ چقدر باید فحش بالا و پایین حواله اون پیامبر خوارکسده پدر سگ حروم زادت کنیم تا دست از این خریت بر داری ؟ ای ریدم به قبر اسلام و مسلمین !!!

 13. پاسخ به XXL
  اینها همه تلاش آمریکاست که در مساله عراق زائیده.
  وقتی ابر قدرت، هه هه کدام ابر قدرت! اینها طبل تو خالی هستند، اگر ابر قدرت بودند تا حالا باید گوش خامنه‌ای و بزمجه هایش را گرفته بودند انداخته بودند توی دریا، نه اینکه این همه کشته در عراق بدهند عاقبت هم هیچ غلطی نکنند.
  برگردیم به مساله رفتن امیر احمدی، به یقین جورج بوش و شرکا چنان به استیصال رسیده‌اند که می‌خواهند با ملاها بر سر مسائل پشت پرده صحبت کنند. تازه ماندن ملاها در ایران بیشتر با منافع آمریکا سازگاری دارد تا رفتن آنها. چه گروهی بهتر از این ملاها می‌توانند با تحمیق توده‌ها و پایمال کردن منافع مردم نفت را به غرب هدیه کنند. بهترین ابزار تحمیق توده ها در دستان همین ملاها است، چه کس دیگری می‌تواند این همه الاغ را روزهای جمعه به مسجد بکشد!؟

 14. کوروش کبیر says:

  حسن اقا یه چند مورد سوال داشتم درمورد تاریخ معاصر جهان
  1-چرا رضاخان بزرگ خارومار این اخوند ها رو به هم پیوند نداد تا الان شاهد چنین تبعاتی از اسلام در دنیا نباشیم ؟
  2-چرا کندی مادر قحبه انقلاب سبز را در جهان کلید زد تا تمام اخوند ها و چروکی های مسلمان از زندان ها ازاد شوند و انقلاب ایجاد کنند ؟
  3-چرا اتاتورک بزرگ کنار زده شد تا الان بعد از 70 سال یه الاغی به نام عبدالله گل بیاد رو کار و پروزه اسلامیزاسیون رو کلید بزنه ؟
  4-چرا امریکا صدام عزیز رو که می توانست شیعه های عراق رو منقرض کنه کنار زده شد تا الان قدرت به دست حرام زاده شیعه ای به نام مقتدا صدر بیفته ؟
  5-چرا اسرائیل لبنان رو در سال 1996 به حال خود رها کرد تا الان بوی تعفن حزب الله تو خاور میانه راه بیفته ؟
  6-چرا در پاکستان تنها امید مردم به برقراری حکومت دموکراتیک غیر اسلامی (بوتو) ترور می شه ؟
  7-چرا دائما امریکا داره گرایش های کومونیستی افغانستانو نابود می کنه ودر مقابل به قدرت گرفتن طالبان و القاعده کمک می کنه ؟ حتی همگی می دانیم بنیان گذاران القاعده و طالبان خود از تحصیل کرده های امریکا هستند
  8-چرا تمامی مسیحیان و یهودیان بوسنی با حمایت های پشت پرده ی کشور های اروپایی قتل عام شدند و الان مسلمانان انجا رو در دست گرفتند ؟
  9-چرا موج تسونامی اسلامی در اروپا و امریکا در حال رخ دادن است و کشورهای اروپایی دارند چند برابر جمعیت خودشان مهاجر مسلمان وارد کشورهایشان می کنند ؟ حالا از کمک های شبانه روزیشان در ساخت مساجد و مدارس اسلامی صرف نظر می کنیم
  10-از همه مهمتر چرا امریکا شوروی تنها منجی حکومت لاییک در خاور میانه رو متلاشی کرد که الان شاهد این همه گرایش های اسلامی در مناطق تازه استقلال یافته باشیم ؟
  حقیر که اندر کار این حکومت های به اصطلاح کافر غربی مانده ام و می خواستم علت این همه خوش خدمتی های غرب به اسلام رو از شما جویا بشم

 15. پاسخ به کوروش کبیر
  بیزنس قربانت گردم بیزنس این اروپایی‌ها از آمریکایی‌ها در این مساله بدتراند، برای برقرار ماندن بیزنس دست به هر کاری می‌زنند حتی بوسیدن خایه‌های ولایت وقیح.

 16. ترانه says:

  خُسن آقا عزیز برایت یک ای میل فرستاده ام که انتظار دارم حتمن جواب بدهی. با شناخت نسبی که از تو دارم نمی توانی نسبت به ای میل من بی تفاوت باشی منتظر جوابت هستم ترانه

 17. امیر says:

  حسن آقا جان :ایمیلتان را چک نمائید لطفن.

 18. کافر says:

  امثال اين محمد جاکش خر تو ايران هستند که سرشون تو آخوره و مثل گاو دارن ميخورن ، آخه کوني تو که آرزوي شهادت داري پس چرا زنده هستي برو خودتو فداي تخمهاي خامنه اي چلاق کوني نفهم بکن تا هفتاد ميليون ايراني از وجود کثيف تو راحت بشن تا همچون مادر کوسوهائي مثل تو ديگه وجود نداشته باشه.حسن آقا عاشقتم خوب مينويسي کيرت تو کافر به کوس ننه هرچي آخوند خر مادر قهبه.

 19. شیمبل says:

  کافر جان
  حالا با محمد و خامنه ای و این جماعت فلان مشکل داری چرا به حسن آقا فحش میدی. حسن آقا چه گناهی کرده که باید عضو نازنینش رو حواله فرج مادر این آخوندهای مادرجنده کنی؟ اگر می خوای به آخوندها فحش بدی از کیر حضرت ابراهیم مایه بذار که روایات بسیار از بزرگی آلت اون حضرت داریم. اگر می خوای به حسن آقا حال بدی بگو: حسن آقا آلتت به هرچی بدتر بریتنی اسپیرز.
  آلتت برقرار باد

 20. انتی مسلمون says:

  حسن اقا از بریتنی چه خبر اخه یه مدت شده بود خوراک سایت های خبری اسلامی
  من که فکر کنم یه خالی بستن خودشون هم توش موندن
  نظر شما چیه خبری جدید ازش نداری ؟

 21. haji says:

  ازكليه دوستان دعوت مي شود وارد سايت http://www.celebditty.comشده و درليست هنرمندان روي اسم خانم spears كليك كنند(britney spears)

 22. xxl says:

  نبيني ضرر كردي…در اين تصاوير خانم اسپيرز در اثر شدت مستي ,انجاي خودرا در معرض ديد مي گذارد.

 23. رضا says:

  يک جمله از وودی آلن شنيدم
  گفتم بد نيست ما ايرانی ها توجه خاصی بهش کنيم:
  سکس مثل بازی بريج می مونه، اگه شريک خوبی نداری بهتره دست خوبی داشته باشی.

 24. سیروس says:

  اخه یکی نیست به این محمد چاقال(قابل توجه که اکثر بچه اخوندای قمی در اثر تحریمهای بابا هاشون برای ارضای میل جنسی یه کمی اب(ضمه به الف) دارن) بگه که اگه میخوای بهت توهین نشه وقتی بلاد کفر در حال پیشرفت هستند امثال تو فوج فوج به اونجا نیان و دین کیری خودشونو ترویج نکنن بمونن تو هون مملکت کیری.
  من بیشتر از یه بار سراغ ندارم که اخوندها فتوای جهاد دادند که اون یه بار هم مسلمین گوزیدن توپیت (جنگ ایران با روسیه در عهد قاجار).
  بهتره بدونی اگه کشورهای متمدن نمیخان سربازاشون بمیره چون برای جون یه انسان ارزش قائلن نه اینکه مثل رهبر تو چهار تا پشنگ مثل تو رو گیر بیارن بفرستن رو مین تا جون خودشون حفظ شه. اگه تنها راه کنار زدن تو از ترویج دین کیریت تو بلاد کفر باشه من یکی اولین کسی هستم که میام جلو.
  نشاشیدی شب درازه

 25. کوسکشخان says:

  کوس ننه حسن آقا

 26. شروانه says:

  آخه مرتیکه عوضی بی پدرو مادر تو اگه خیلی از این چیزا بدت میاد گه می خوری میای این سایتها و وبلاگها رو میخونی. تموم شد دوره گه خوریهای شما. برید جمع کنید بساطتون و با او رهبر عملیتون. علی گدا سه تار میزند کنار خیابون که بتونه پول نون شبشو جور کنه حالا شده رهبر دیوث انقلاب. بسیج یعنی کثافت دیگه به بسیجی بودنت افتخار نکن.
  چه سالی رفت ملت در ته چاه
  به سال یکهزار و سیصد و شاه
  به سال یکهزارو سیصد و دین
  به کشور خیمه زن شد دولت کین
  چه سالی شیخ بر ما گشت پیروز
  به سال یکهزارو سیصدو گوز
  ……………

 27. قاسم سجادی says:

  نام جدید و مناسب برای خامنه ای که باید راجع به آن تبلیغ شود
  گوزعلی خامنه ای است.

 28. قلمان says:

  کاشککی یه بار هم تو قبر خمینی بگوزه که قبر این امام دیوس رو سر خودش و هرچی اخوندو بسیجی و شارلاتان مذهبیه خراب بشه

 29. ساني says:

  قابل توجه بچه آخوندها و جوجه بسيجي هاي كوني:گوووووززيدم تو دهن اون رهبر تخمي تون بريد به اونجاي آقا ذخيل ببندين تا بلكه حاجتتونو بگيريد.

 30. امید says:

  یاعباس:قربون اون کیربریدت بشه حسن آقا

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر