Feb 13 2008

چاپ مجدد کاریکاتورهای محمد

نوشته:     :::       24 پیام

muhammed_tegning_Bom.jpg روزنامه‌های دانمارکی امروز نیز مجددا کاریکاتورهای محمد را چاپ خواهند کرد. علت تکرار چاپ کاریکاتورها این است که پلیس دانمارک دیروز صبح چند نفر را که قصد داشتند کاریکاتوریست دانمارکی که این کاریکاتورها را کشیده است را به قتل برسانند. منبع: روزنامه VG
در همین رابطه روزنامه نروژی VG نظرخواهی در این باره شروع کرده، اگر خواستید می‌توانید در این نظر خواهی شرکت کنید.

آدرس این نظرخواهی:

Er det riktig av avisene å trykke Muhammed-tegningen?
آیا عمل روزنامه‌هایی که این کاریکاتورها را چاپ کرده‌اند را تایید می‌کنید؟

اگر می‌خواهید به این نظرخواهی پاسخ مثبت بدهید گزینه (Ja) را انتخاب کنید و اگر پاسخ شما منفی است (Nei) را انتخاب کنید.
تا این لحظه 8778 نفر در این نظرخواهی شرکت کرده‌اند و 70.52 درصد پاسخ مثبت داده‌اند، از آن جمله خود من.
پ.ن.:
یلان پُستن در خبری دیروز از قول PET (سرویس پلیس امنیتی دانمارک) نوشت: ساعت چهار و سی دقیقه بامداد دیروز 12 فوریه پلیس اُرهوس (Århus) در یک عملیات ضد ترور سه مضمون به ترور را در منطقه یلان دستگیر کردند. این گروه تصمیم داشتند کاریکاتوریست دانمارکی را که کاریکاتورهای محمد را کشیده است به قتل برسانند.
در همین رابطه بود که دو روزنامه دانمارکی تصمیم گرفتند امروز 13 فوریه کاریکاتورهای نامبرده را مجددا چاپ کنند.
رادیو دانمارک هم گزارشی از این خبر دارد که می‌توانید در اینجا ببینید.

نوشته: در ساعت: 6:50 am در بخش: آزادی بیان

24 پیام  |           

24 پیام به “چاپ مجدد کاریکاتورهای محمد”

 1. nik andish says:

  درود بر دانمارک ,بخاطر چاپ مجدد عکس محمد

 2. ترانه says:

  خُسن آقا گل منهم در این نظرخواهی شرکت کردم
  یک سوال: این وبلاگ هایی که لینک شان را گذاشتی که می خوانی بعضی هاشان بیشتر از یک سال است که یا موجود نیستند یا مطلب ندارند تو چتوری این ها را می خوانی بما هم یاد بده:))
  بگو مگه تو فضولی؟

 3. ترانه خانم عزیز این وبلاگ ها وقنی به روز می‌شوند و در لیست بالا می‌آیند من آنها را می خوان اگر هم بالا نیایند (به روز نشده باشند) از دید من و شما دوراند.

 4. nana says:

  به نظر من که به محمد و آل محمد فقط باید رید ……….کیل بیل فرمانده

 5. marat says:

  گه ریدم تو قبر ننت که تو رو بار اورد .

 6. استالین says:

  بالاخره دوران کامیابی های پی در پی مسلمین به سر امد
  یه چند وقتی بود حسن اقا جون خبر های خوب کم شده بود و چپ و راست خبر ساخت مساجد در اروپا و ترور کاریکاتوریست های ضد اسلام رو می شنیدیم ولی امروز که به پابوس وبلاگ مقدست اومدم خبرهایی شنیدم که دوباره روحیه شادی و نشاط رو دوباره به من برگردوند
  اولیش که به درک نایل امدن عماد مغنیه بود و دومیش هم که همین پست بود
  ما باز هم منتظر شنیدن اخبار خوب هستیم
  یعنی میشه یه روز بگن که اسلام برای همیشه نابود شده؟ من که برای اون روز لحظه شماری می کنم شما چه طور ؟

 7. این یارو رو دیر یا زود می کشن. این چه کاری بود کرد؟ من که صد سال زیر بار چنین خودکشی ای نمی رفتم!
  راستی اینا اصلا چرا اسم طرف رو مخفی نگه نداشتن؟
  یه موضوع دیگه، میدونین همین الان چند تا روشنفکر و نویسنده هستن که این احمق ها روی سرشون فتوا گذاشتن؟ از ابن ورق گرفته تا رشدی تا این خانومه که همین تازگی از فرانسه پناهندگی خواست…

 8. پیلتن says:

  حسن آقا جان
  مرسی که به ما خبر میدهی چه اتفاقاتی در اروپا می افتد. متاسفانه من زبانشان را نمیتوانم بخوانم. البته با راهنمایی شما رای به ja را دادم. به امید روزی که دنیا از شر اسلام و این مغز پوکان پیروش خالی شود
  لعنت بر محمد و آل محمد

 9. آقا کلنگ به این آسانی‌ها نیست که اینها را بکشند. مگر سلمان رشتی را کشتند!؟ اینها دارند جان آخرشان را می‌کنند دیگر راهی برای بقای مذهب اسلام از این نمونه باقی نمانده، مگر اینکه فرض را بر این بگذاریم که باقیمانده دنیا قرار است نابود شود. آخه اینها سطح تئوری خود را چنان بالا گذاشته‌اند که راهی جز فنای اینها یا فنای باقی دنیا باقی نمانده.

 10. افشين says:

  قسمت \”سلام بر حسين\” وبلاگ را ديدم و علت اين همه تندروي تو را فهميدم.درست مي گويي من بدم من دروغگويم من دو رو اما اين چه ربطي به محمد(ص)داره. تو بايد به اسلام نگاه كني نه به مسلماناني كه در اطراف ما پراكنده شده اند. كدام عقل سالم اين نتيجه گيري را از رفتار مسلمانان مي كند . كمي فكر كن .از اسلام دور شده اي و به پيامبر رحمت دشنام مي دهيد چون من و آمثال من بد هستيم؟يعني چه؟ اصلا اين را بگويم تو نيز دست كمي از آنها نداري . اين را هم بگويم اين كه چندتا آدم بي كار كه بي عقل كه به خاطر عقده هايشان تا چيزي برضد اسلام مي بينند فورا با آن هم نظر مي شوند آمده اند و براي تو نظراتي موافق با نظراتت داده اند دليل نمي شود كه حق با شماست . اصلا شما آنهايي نظراتشان را ثبت كره اند ديده اي؟ آنها را مي شناسي؟ مطمئنا اگر آنها را ببيني مي فهمي كه چقدر پوچگرا و بي مغز بوده و حتي ذره اي قدرت استدلال ندارند. من نمي گويم تو هم مثل آنهايي ولي اين را بدان تو با همچين افرادي اطراف خود را پر كرده اي . پس به چه افتخار مي كني؟به چه افتخار مي كنيد؟ به دشنام دادن به محمد(ص) و خاندانش. الحق كه اين كار انساني با عقل سالم نيست. آيا فكر مي كنيد با دشنام دادن 20 نفر آدم پوچ كه نمي توان به آنها آدم گفت نام بلند محمد(ص) از بين رفت ؟ نه اشتباه مي كنيد.
  در هر حال كلام آخرم اين است بدان اطرافت را با چه كساني پر كرده اي و بعد از فهميدن خود را نجات بده.حتي اگر با استدلال قبلي باز هم از اسلام دوري با محمد(ص) و خاندانش مبارزه نكن زيرا به نفع توست. اين را هم تو مي داني هم من و هم همه مردم دنيا.
  افشين

 11. افشين خان گویا شما دقیقا در همان اشتباهی هستید که دیگر مسلمانان هستند. محمد هسته اصلی همه این فلاکت هاست، رفتار مسلمانان نتیجه تاثیر اسلام محمد است وگرنه چرا ادیان دیگر این چنین نیستند، گرچه ادیان دیگر هم دست کمی از اسلام ندارند ولی با این همه اسلام گویا مرکز فاضلاب فکری جهان است.
  قربانت گردم مگر محمد نبود که با آیشه 7 ساله رابطه جنسی برقرار کرد!؟ آیا از چنین انسانی (البته اگر بتوان او را انسان نامید) می توان امید داشت که دینی بهتر از آنچه خود او بوده بیاورد!؟
  باید از شما سوال کرد که آیا اول مرغ بوجود آمده یا تخم مرغ!؟ آیا رفتار مسلمانان ثمره آموزه‌های غلط محمد عرب نیست!؟

 12. سلام .. کار درستی کردند …

 13. کل موک says:

  کامنت 1
  برادر گرامی , خسن آقای عزیز…
  از آنجائیکه , برادر متدین , متعهد و انقلابی مان . افشین آقا!!!… اظهار لحیه ای فرموده اند . و از آنجائیکه , روی سخن ایشان , با بنده . بعنوان یکی از پر و پا قرص ترین خوانندگان وبلاگتان بوده است ! و اتهام ایشان به بنده با این عنوان که … ( اين را هم بگويم اين كه چندتا آدم بي كار كه بي عقل كه به خاطر عقده هايشان تا چيزي برضد اسلام مي بينند فورا با آن هم نظر مي شوند آمده اند و براي تو نظراتي موافق با نظراتت داده اند دليل نمي شود كه حق با شماست) … (مراجعه شود به کامنت شماره ی 8)…
  اجازه بفرمائید که با ایشان سخنی داشته باشم!!!
  برادر مکتبی ! افشین گرامی!!!
  اولا ! بنده به هیچوجه , نه میخواهم . و نه میتوانم ! از آدمی مانند خسن آقا . که هم زبونش از زبونم درازتره و هم معلوماتش از معلوماتم بیشتره , دفاع کنم !!!
  تنها چیزی که وادارم کرد . تا نسبت به اظهار فضل شما واکنش نشان دهم همان اتهامات واهی جنابعالی به حقیر سراپا تفصیر است …

 14. کل موک says:

  کامنت 2
  اولا همین اتهام و توهین جنابعالی به بنده . میتونه خیلی راحت . حضرت عالی رو از ورود به بهشت محروم کنه !!!
  مگه اینکه از بنده حلالیت بطلبی و بنده هم بهیچوجه من الوجوه نمی بخشمت ! تا همدیگه رو تو دوزخ زیارت کنیم!!! مرد حسابی!!!؟؟؟ ندیده و نشناخته ! چطور نتیجه گیری فرمودید که بنده ! آدم , بیکار , بی عقل , و عقده ای , هستم؟؟؟و تا مطلبی بر ضد اسلام میبینم , با دمم گردو میشکنم ! آی زکی!!!

 15. کل موک says:

  کامنت 3
  میدونی چیه ؟؟؟ برادر !!!
  اول از همه . نتونستم بفهمم که حضرتعالی دروس حوضویتون رو کجا تکمیل فرمودین؟ حوضه ی علمیه ی قم؟؟؟نجف ؟ و یا جبل عامل؟؟؟
  این رو میگم ! چون امکان نداره که , حتی , یک دانش آموز سال پنجم ابتدائی . در چس مثقال مطلب , اینهمه غلط داشته باشه!!! (( كدام عقل سالم اين نتيجه گيري را از رفتار مسلمانان مي كند . كمي فكر كن .از اسلام دور شده اي و به پيامبر رحمت دشنام مي دهيد چون من و آمثال من بد هستيم؟يعني چه؟ اصلا اين را بگويم تو نيز دست كمي از آنها نداري . اين را هم بگويم اين كه چندتا آدم بي كار كه بي عقل كه به خاطر عقده هايشان تا چيزي برضد اسلام مي بينند فورا با آن هم نظر مي شوند آمده اند و براي تو نظراتي موافق با نظراتت داده اند دليل نمي شود كه حق با شماست . اصلا شما آنهايي نظراتشان را ثبت كره اند ديده اي؟ آنها را مي شناسي؟ مطمئنا اگر آنها را ببيني مي فهمي كه چقدر پوچگرا و بي مغز بوده و حتي ذره اي قدرت استدلال ندارند.

 16. کل موک says:

  خسن آقای عزیز
  شرمنده ام از اینکه نمیتونم تمام عرایضم رو یکجا بنویسم ! از شما و آقا افشین عذر خواهی میکنم , ادامه ی کامنت رو به آینده موکول میکنم…

 17. کل موک جان دلیل اینکه پاسخ این قسمت از شکر خوردن های افشین آقا! را ندادم همین بود که طرف گمان نکند که من قیم خوانندگان این وبلاگ هستم، وگرنه بخاطر توهین به خوانندگان هم که بود باید پوستش را می‌کندم، ولی باور کن به نظر من بهترین راه مبارزه با این مسلمان‌ها همین هست که بگذاریم دهانشان را باز کنند و تئوری‌های متعفن خود را از آن خارج کنند تا عاقبت از شرشان نجات پیدا کنیم. یکی از دلایلی هم که مسلمانان با آزادی بیان این همه سر ستیز دارند همین است، چون می‌دانند که در یک فضای باز، تئوری‌هایشان مثل برف در مقابل آفتاب است، اول آب می شود و بعد تبخیر.

 18. پیلتن says:

  آقای افشین
  شما دقیقن مسلمان هستید. بدون اینکه به خودتان زحمت بدهید که یک کم راجع به دین اسلام مطالعه کنید و “اسلام واقعی” را بشناسید، خود را عاقل و دانا دانسته و باقی را نادان و عقده ای. شرط ادب اجازه نمی دهد که در این بلاگ که متعلق به حسن آقا است طولانی بنویسم و متاسفانه وبلاگی از خود ندارم که در مورد اسلام برای شما گم رهان بنویسم. فقط پیشنهاد میکنم اول راجع به دینتان مطالعه کنید و بعد شکرپاشی بفرمایید.

 19. MDK says:

  تقديم به برادر افشين!
  http://mohamad-rasool.blogspot.com/

 20. ترانه says:

  خُسن آقا جان یک ای میل برات به هر چه ادرس ازت داشتم فرستادم امیدوارم زودتر بازش کنی با تشکر فروان ترانه

 21. کل موک says:

  میدونی خسن آفا ! این افشین و افشینها , میخوان با مایه گذاشتن از خودشون . به اصطلاح آبروئی برای دینشون دست وپا کنند .بنا براین از حربه ی پوسیده ای که عمرش برابر عمر اسلام است ! استفاده میکنند و هر جا قافیه را تنگ میبینند , با گفتن اینکه عیب ار مسلمانان است و نه اسلام . سعی در تطهیر اسلام میکنند .
  میخوام از همین آقا افشین بپرسم که : نکنه شما ادعا میکنی که اسلام رو بیشتر و بهتر از خمینی و خامنه ای و مصباح و بن لادن میفهمی؟ آره داداش ! اسلام واقعی همینی است که توسط طالبان و جمهوری اسلامی , بطور دقیق و طابق النعل بالنعل پیاده و اجرا میشه .اگر اعدامهای فله ای اوائل انقلاب خلخالی , و نیز اعدامهای سال شصت و هفت , که همه با دستور و تایید بالاترین مرجع تشیع , یعنی خمینی , به حساب اسلام نگذاریم ! به حساب که بگذاریم ؟ اصلا تا وقتی که شما , هدف را فراموش کرده , و به تقدیس وسیله مشغولید ! وضع و روزتان از این بهتر نمیشود !!!
  تا وقتی که علی و حسین , برایتان عزیزتر از محمد هستند و محمد عزیزتر از خدا ! به جائی نمیرسید . حالا اگر بخواهی منکر این بشوی , از تو میپرسم که چطور است تا یکی از گل نازکتر به محمد بگوید , فریاد ( وامصیبتا ) تون گوش فلک رو کر میکنه . ولی از آنطرف , ولی فقیه تان و عمله و نکره هایش , با سران کشورهای کومونیستی که خدا را قبول ندارند , و مطابق نص صریح قران , باید به محض مشاهده , انها را کشت , دل میدهند و قلوه میگیرند . آقا جان آخه تا کی شتر سواری دولادولا …
  با عرض معذرت از سرور عزیزم خسن آقا بابت ظولانی شدن کامنت , بار هم میگویم که ظرح این عرایض من باب دفاع از خویش است و گر نه خسن آقا خودش به تنهائی یک لشکر از شما را حریف است …

 22. افشين says:

  سلام به همه شما
  اول از همه به خاطر حرف هاي بدم از شما معذرت مي خواهم چون واقعا زشت بودند به خصوص اينكه شما را نديده ام.
  ولي قبول كنيد كه دست كمي از اين جمله شما \”همه دشنام ها …\” نداشتند.خدمت حسن آقا عرض كنم كه پيامبر با عايشه در 7 سالگي رابطه نداشته زيرا در قوانين اسلام ازدواج يك دختر زير 9 سال ممنوعه.اين هم به تاريخ ربط داره نه به بزرگاي اسلام.حتما كاريكاتور ها رو ديده ايد. به فرض محمد بد بوده آيا عيسي هم از هم نطران او و هم عقيده با او نبوده.(پيامبري).پس چرا پيامبر اسلام.البته در اسلام توهين به هر پيامبري غلط است. آيا اين كاريكاتورها باور كردني هستند؟
  آقاي كل موك نه من انقلابيم و نه بابام و نه خانوادم. در ضمن من نه با بهشت كاري دارم نه با جهنم.چه خوب كه با هم بريم جهنم گل روي شما رو هم ببينم.اين رو هم بدون كه حوضوي نيستم و با حوضوي ها سروكار ندارم.رشته من رياضيه.
  آقاي پيلتن،مگر شما اسلام را مي شنا سيد؟
  آقاي كل موك(اگه بشه بگو يعني چي؟)هيچ نيازي نيست كه من اسلام را تطهير كنم. اسلام مطهر است.
  در ضمن دوباره معذرت مي خوام به خاطر نوشته اولم . چون خيلي گرم بودم.علت دير كردنم هم درسهام بود.ببخشيد كه طولاني شد.

 23. افشين says:

  سلام
  سخني با آقاي پيلتن؛
  جناب پيلتن از لحن حرفاتون معلومه از دانشمنداي قرن 21 هستيد و شبانه روز مشغول مطالعه و تحقيق . به همين خاطر مي خوام از شما خواهش كنم از مشكلات اساسي (اساسي – ريزاش بمونه براي بعد)اسلام براي من بنويسيد تا اونها رو بدونم و از ظلمات نجات پيدا كنم.خواهشمندم از عبارت \”همه قوانين اسلام\” استفاده نفرماييد.

 24. افشين says:

  سلام دوباره
  سخناني با جناب كل موك؛
  حرف من و سؤالي كه از شما دارم اين است:
  شما در برابر اين حرف من كه \”اشكال از مسلمانان است نه از اسلام\” نوشته ايد سعي در عيب پوشي اسلام دارم.از طرفي چند سطر پايين تر نوشته ايد ما علي را برتر از محمد و محمد را برتر از خدا مي دانيم.به فرض درست باشد (كه متاسفانه در اكثريت مردم صدق مي كند) آيا خدا در قرآن فرموده كه محمد برتر از من است يا محمد چنين سخني گفته؟ آيا علي چنين سخني به زبان آورده كه \”من برتر از محمدم\”؟ مسلما هيچ كدام نگفته اند و در قرآن نيز چنين چيزي وجود ندارد. پس مسلماناني كه علي را برتر از محمد و محمد را برتر از خدا مي دانند از كحا به اين نتيجه رسيده اند؟ مسلما نه از قرآن و نه از سيره نبوي.
  نكته دوم اينكه شما خود به اين اشاره كرده ايد كه خدا در قرآن فرموده كافر را بايد كشت. در احاديثي از پيامبر(ص)نيز اين موضوع مشاهده مي شود. ولي سران اين كشور كه دم از مسلماني مي زنند (خدا از روي زمين پاكشان كند) به قول شما دل مي دهند و قلوه مي گيرند. اين نمونه اي از سرپيچي مسلمان نما ها در برابر قرآن است.مسلما اگر قوانين اسلام را بدانيد و اعمال اينها را ببينيد مي فهميد كه هيچ رابطه اي با هم ندارند. شما سخن خود را نقض كرده ايد.شاعر چه زيبا سروده كه
  \”كاخ ها گر ديده مسجد سرفراز/صد ركعت تزوير دارد هر نماز\”
  جناب كل موك من انقلاب را نديده ام و دل خوشي هم از آن ندارم.اما اين را بگويم كه دليل اين همه فرار از اسلام و سرپيچي از آن خورد كردن شخصيت مردم توسط همين مسلمان نماها براي هوس راني هاي خودشان است.
  با عرض معذرت كه طولاني شد. نتوانستم خلاصه كنم.
  افشين

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر