Jan 26 2008

ما تصمیم داریم در انتخابات شرکت کنیم!!

نوشته:     :::       17 پیام

فرض را بر این می‌گذاریم که می‌خواهیم در انتخابات پیش رو شرکت کنیم و به عنوان یک انسان عقل گرا تصمیم داریم بر اساس عقل و خرد شرکت کردن یا تحریم انتخابات را بررسی کنیم.
اولین سوالی که در ذهن ما نقش می‌بندد این است که آیا شرکت در چنین انتخاباتی ما را به اهداف مان نزدیک تر خواهد کرد یا نه. آیا شرکت در چنین انتخاباتی، تغییر عمده‌ای در زندگی ما بعنوان یک شهروند ایرانی ایجاد خواهد کرد یا نه؟ اگر از شعبده بازی رد صلاحیت‌ها و بازی‌های جناحی این رژیم چشم پوشی کنیم و نگاهی به کل رژیم بیندازیم به روشنی راه خود را پیدا خواهیم کرد. از روزهای بوجود آمدن این “حکومت ظلم”، هدف اصلی اوباش حکومتی تنها پر کردن جیب خود و کسب قدرت بوده و نه هیچ چیز دیگر. اینها حتی برای منافع کوتاه مدت خود حاضرند منافع استراتژیک و بلند مدت خود را هم به خطر بیندازند، منافع ملت بیچاره ایران که جای خود دارد.
بخاطر بیاورید بعد از اینکه در سال 76 خاتمی با حمایت کم نظیر مردم از همه جا رانده شده، بالاترین پست قدرت را بعد از خامنه‌ای در اختیار گرفت. پس از این پیروزی آقایان اصلاح طلب همه قول و قرارهای خود را فراموش کردند و در همه زمینه‌ها بجای تکیه بر ملت، دست بوس رهبر شدند و هیچ قدم مثبتی در پاسخ گویی به خواست ملت بر نداشتند و هرگاه هم که ملت سعی کرد از خاتمی در رابطه با کوتاهی‌های او پاسخ بخواهد او و همراهانش، با مکر و حیله دلیل آوردند که مجلس سد راه دولت خاتمی است و مجلس نمی‌گذارد خاتمی قول‌های داده شده را عملی کند. ملت باز برای اینکه حجت را بر این شیادان تمام کند در انتخابات مجلس ششم رای اعتماد مجددی به این شیادان داد تا با در دست داشتن مجلس و دولت بتوانند اهدافی را که به ملت قول داده بودند عملی کنند. بعد از این دو انتخابات دیگر اسهال طلب‌ها هیچ بهانه‌ای برای کوتاهی نداشتند، چه هم دولت و هم مجلس را در اختیار داشتند. ملت نجیب ایران حتی برای اینکه شبهه‌ای در بین نباشد، برای بار سوم به پای صندوق‌های رای رفت و مجددا برای بار دوم خاتمی ملعون را به ریاست جمهوری رساند. چه اتفاقی افتاد!؟ آیا برای نمونه هم که شده حتی یک لایحه قانونی به تصویب رساندند تا بتواند نشان دهند که در اجرای عهدی که با رای دهندگان بسته بودند صداقت دارند!؟ آیا فراموش کرده‌اید “حکم حکومتی” را که کروبی در مجلس قرائت و از تصویب قانون مطبوعات جلوگیری کرد!؟ آیا همین اسهال طلبان نبودند که چیزی را بنام “حکم حکومتی” اختراع کردند؟ آیا در قانون اساسی چیزی بنام “حکم حکومتی” وجود دارد!؟ آیا این عمل آنها تخطی از قانون اساسی نبود!؟ آیا اگر نماینده مجلس از قانون اساسی تخطی کند، حق دارد مجددا خود را لایق نشستن بر صندلی مجلس بداند!؟ آیا اگر ملت مجددا به پای صندوق‌های رای برود، دوباره همان بازی‌های گذشته تکرار نخواهد شد!؟ این گروهی را که بررسی کردم، گروهی است که مدعی است مردم گرا ست و می‌خواهد مشروعیت خود را از مردم اخذ کند! آن گروه دیگر که به اقتدار گرا معروف شده‌اند که وضع شان مشخص است. آنها که بی پروا می‌گویند و هزار بار تکرار می‌کنند که فدائی رهبراند و به مشروعیت مردمی وقعی نمی‌گذارند و در مواقع ضروری هم به پابوس رهبر می‌روند. تازه مگر همین جناح نیست که امروز تمام ارگانهای قدرت را در دستان بی کفایت خود دارد!؟ امروز به وضوح می‌بینیم که نه اقتدار گرا و نه به قول خودشان اصلاح طلب، هیچ کدام قادر نیستند کوچک ترین مشکلات مملکت را برطرف کنند. خوب پس با این اوصاف، چرا ملت باید مجددا و برای بیستمین و یا سیمین بار پای صندوق‌های رای برود و مهر تایید بر این بی خردی‌ها بزند!؟ مگر در زبان فارسی ظرب‌المثلی نداریم که می‌گوید “پای خر تنها دوبار در یک سوراخ می‌رود” و بار سوم حتی خر هم آگاه می‌شود و دیگر پایش را در همان سوراخ نمی‌کند. پس باید بپذیریم، آنهایی که برای بیستمین یا سیمین بار پایشان در یک سوراخ می‌رود را نمی‌توان حتی در حد خر دانست، انسان که جای خود دارد.

نوشته: در ساعت: 11:37 am در بخش: انتخاباتی

17 پیام  |           

17 پیام به “ما تصمیم داریم در انتخابات شرکت کنیم!!”

 1. امیر says:

  حسن آقا موضوعی که مطرح کرده ای جوانب گوناگونی دارد ….فقط در یک نگاه کلی این را میتوان گفت که در سیستم قاطی پاتی ج.ا اصولآ مجلس و یا هر شخصیت و نهاد باصطلاح “انتخابی ” قدرت و اختیاری ندارد تا دردی از مردم دوا کند. همه این سیاه بازیها انجام میشود تا آخوند روباه صفت ویترین دکان خود را مزین سازد.

 2. والد بمانعلی says:

  «تحریم»، نه یک کلمه بیش نه یک کلمه کم. بگذار این عمله ظلم پای دیگی که شرف نداشته اشان در آن می جوشد آششان را بار کنند و نذری میان خودشان به چال دهانشان بریزند.

 3. خسن آقا، شوما هم
  شوما هم پشتک واروی «مشارکتی» در چاله حوض یخ بسته و جه و چه
  ما هم لاکن تصمیم داشتیم
  در انتخابات شرکت کنیم
  شوما نذاشتین پشتک واروی «مشارکتی» در چاله حوض یخ بسته و جه و چه بزنبم
  لطقا دقیق بفزمایید که
  انتخوابات یکنیم یا نکنیم

 4. مانی says:

  خسن آقای گل
  اون فيلم آقای ويلدرز برضد اسلام كثافت منتشر شد؟
  قرار بود جمعه توی اينترنت بگذارند ولی‌من لينكشو پيدا نميكنم

 5. ghgh says:

  حسن اقا جون من می خواستم یه اعترافی بکنم
  من در طول عمرم هیچ وقت قانون کپی رایت را رعایت نکرده ام و هیچ وقت مثل یه انسان متمدن فیلم یا البوم موسیقی اورجینال نخریده ام
  من همین جا اعلام می کنم که اگه یه روز پام به سرزمین موعود و همیشه جاوید امریکا برسه خودمو داوطلبانه به پلیس فدرال معرفی کنم و حاضرم تمام عمرم را در حبس بمانم
  اما قبل از این کار هزار نسخه ی اوزجینال فيلم آقای ويلدرز را می خرم تا به هیکل مسلمانان جهان هم کمی ریده باشم

 6. آرمان says:

  آقا سلام و عليكم
  چه خبر ها ؟ اميدوارم خسته نباشيد.

 7. کل موک says:

  آقا , با عرض سلام و ارادت … بنده یه پیشنهاد کلموکانه داشتم …حالا شما یه بررسی خسن آقا گونه ای از اون بعمل بیارین ! تا اگه به صلاح بود . یه جوری علمش کنیم …
  پیشنهاد بنده اینه که : یه وبلاگی درست کنیم که , همه ی دوستانی که با انتخاباب در ایران , که به نوعی حاکمیت آخوندها رو تایید میکنه مخالفن . و نیز همه ی کسانی که نظری مخالف با نظر این دوستان دارن . و موافق انتخاباتند. بتونن , نظراتشون رو درج کنن تا از این راه بتونیم یه بحث منطقی رو دنبال کنیم …

 8. کلموک خان من یک سایتی برای این کار راه انداخته‌ام و پیام گیر هم دارد، درضمن اگر کسی هم مطلبی ارسال کند حتما در همان سایت منعکس خواهد شد. منظور شما اگر غیر از این است بفرمایید در خدمت‌ام
  این هم آدرس سایت:
  http://home.c2i.net/hasanagha/tahrim/
  آرمان خان سلام من هم بر شما باد دوست عزیز

 9. کل موک says:

  ضمنن . آقا ما چطور میتونیم تو این نهضت تحریم انتخابات عضو بشیم … ما که سهله !!! هفت جد آبادمون هم مخالفه …!!!

 10. شما هم به لیست افزوده شدید لطفا لوگوی مربوطه را از صفحه تحریم در وبلاگ خود قرار بدهید

 11. satan says:

  حسن اقا از بریتنی اسپیرز خبری داری یا نه؟
  خیلی دوست دارم مچ دروغ گویان رسانه های اسلامی ایران را باز کنم

 12. یبدی بدو says:

  حسن اقا
  بریتنی اسپیرز هم از لیست انتخابات حذف شد یعنی صلاحیتش تایید نشد . حالا قراره که ببینن میشه یکجوری شر رو خر کرد که خودش رو کاندید کنه یا نه؟
  البته اگر در لیست کاندیداهای انتخابات این حضرات را تایید کنن، اون حشرات هم همگی پای صندوق که میرن هیچ اصلا توی صندوق پتو میندازن و میخوابن.

 13. Ramez says:

  با عرض ارادت خدمت خسن آقا,
  فيلم آقاي geert wilders رو که يکي از دوستان پرسيده بود به اين آدرس مراجعه کنيد تا برش نداشتند!
  http://www.dumpert.nl/mediabase/39915/2efa3f8el
  اينطور که روزنامه هاي هلند نوشته شخصي با شناسه Allahu2008 فيلم تهديد آميزي در سايت YouTube گذاشته که بلافاصله از روي سايت برش ميدارند, اينجا يک کپي از فيلم:
  http://www.dumpert.nl/mediabase/39915/2efa3f8e/geert_wilders_,dood_,bedreiging.html
  اين هم اگر نديده باشيد نقش ايران در اين جريان :
  http://www.dumpert.nl/mediabase/40193/20f71b66/fox_news_begrijpt_nederland_niet_meer.html

 14. متاسفانه فیلم را پاک کردن اگر این فیلم رو خودت در اختیار داری برام ارسالش کن یا با من تماس بگیر تا یک جوری اونو روی نت قرار بدیم.

 15. ننه ی مسلمون بگا says:

  این هم عکس های بریتنی اسپیرز در 28 jan که توسط فاکس نیوز گرفته شده
  http://www.foxnews.com/story/0,2933,326072,00.html
  همانطور که می بینید نه از حجاب اسلامی خبری هست و نه از ان نامزد مسلمانش

 16. مانی says:

  Ramez نازنين
  ممنون از توجهتون
  متاسفانه من ديررسيدم و گويا فيلم از لينكی كه شما گذاشته ايد برداشته شده
  خيلي دلم ميخواست شخصا آپلودش كنم توی سايتم كه ديگه كسی‌نتونه پاكش كنه

 17. Ramez says:

  خسن آقا و ماني عزيز,
  متاسفانه من اين فيلم رو خودم ندارم و صحبتش بود که شايد از روي شبکه برش دارند , اگر پيدا کردم حتما به اطلاع شما ميرسانم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر