Jan 21 2008

فرار به جلو رهبر

نوشته:     :::       19 پیام

نامه رهبر به مجلس را بعضی به این مساله تعبیر کرده‌اند که رهبر می‌خواهد مشکلاتی را که احمدی نژاد مادر مرده بوجود آورده حل و فصل کند. و یا این موضوع را به جدال قدرت تعبیر کرده‌اند. چیزی را که اکثر تحلیل‌ها از نظر دور داشته‌اند، رابطه رهبر و زیردستانش خصوصا احمدی نژاد است. اگر نگاهی به گذشته بیندازیم می‌دانیم هنگامی که احمدی نژاد مفلوک به قدرت رسید به پابوس رهبر رفت و دست او را بوسید، دست بوسیدن در فرهنگ ایرانی به این معنی است که رابطه رهبر و احمدی نژاد رابطه مرید و مرشد است، به این معنی که هر چه خامنه‌ای تصمیم بگیرد احمدی نژاد چشم بسته می‌پذیرد و به اجرا می‌گذارد و کاملا مطیع اوامر اوست. پس چه دلیلی داشته که رهبر بجای اینکه در پشت درهای بسته همین مسائل را مستقیم با احمدی نژاد در میان بگذارد مسائل را به میدان عمومی کشیده و یک نامه رسمی را ابزار این کار قرار داده!؟ راستی چرا رهبری که مشکلات از همه طرف او را احاطه کرده در چنین موقعیتی دست به چنین مانور خطرناکی می‌زند!؟ مگر نه اینکه تا امروز در همه زمینه‌ها رهبر صد در صد از احمدی نژاد و سیاست‌هایش دفاع کرده!؟ پس این نامه نگاری چه صیغه‌ای است!؟ دلیل این نامه نگاری و جبهه گرفتن رهبر بر علیه احمدی نژاد تنها یک دلیل می‌تواند داشته باشد و آن هم چیزی نیست بجز موقعیت وخیم احمدی نژاد، به این معنی که جایگاه احمدی نژاد در بین مردم چنان سقوط کرده که رهبر برای اینکه هزینه چنین سقوطی را نپردازد مجبور شده به صورت علنی او را مورد خطاب و انتقاد قرار دهد و از سیاست‌های او به صورت علنی فاصله بگیرد. فراموش نکنید که احمدی نژادی قرار بود پول نفت را به سر سفره مردم بیاورد، با اینکه قیمت نفت در این مدت سه سال ریاست جمهوری او رشد زیادی کرده، با این حال نه تنها پول نفت را سر سفره مردم نیاورده که برعکس بنزین را هم از باک ماشین مردم برد، وضع گاز هم که از بنزین بدتر است، مردم در چند هفته گذشته در سرمای شدید بدون گاز زندگی کردند، گرانی سرسام آور دارد کمر حتی طبقه متوسط را هم خورد می‌کند و این همه تنها حاصل ندانم کاری‌های حکومتی است که به دستور مستقیم رهبر به قدرت رسیده و در کمتر از سه سال وضع را به مراتب خراب‌تر از آنچه بوده کرده. پس بی دلیل نیست که رهبر سعی می‌کند در انظار عمومی خود را از احمدی نژاد دور کند تا تنفر ملت از احمدی نژاد گریبان او را نگیرد، غافل از اینکه مردم پیش‌تر از احمدی نژاد از او و دستگاه ولایتش متنفرند و این مشکلات را از دست آوردهای رژیم می‌دانند و نه شخص مفلوک و دست بوسی مثل احمدی نژاد. پس از اینکه احمدی نژاد دست رهبر را بوسید از آن لحظه به بعد هزینه ندانم کاری‌های او به حساب رهبر واریز خواهد شد و این نامه نگاری‌ها دردی را از رهبر دوا نخواهد کرد، این نامه نگاری چیزی نیست جز فرار به جلو رهبر.

نوشته: در ساعت: 11:00 pm در بخش: ملای حیله گر

19 پیام  |           

19 پیام به “فرار به جلو رهبر”

 1. فرهاد says:

  خسن آقا
  در بالاترین و بلاگ نیوز لینک دادم تا یه کم قلقلک بشی ، اگه بازهم بنویسی ، اینبار به مسابقه دویچه وله معرفیت میکنم تا حسین درخشان هم بهت رای بده !

 2. حسن آقا
  آفرین به هوش و ذکاوتت.
  خوشحالم بالاخره یک آدم باهوش در بین ما هست که مسائل را به این خوبی تحلیل میکند.
  آفرین و دمت گرم.

 3. سیروس says:

  عزیز گل گفتی حال کردم. کار رهبر خرابه و با این ترفندها هم کاری درست نمی شه. بنده خدا بعد از عمری بالاخره حس کرد که بر دشتگاه احرایی با این میمونی که آورده حاکم شده ولی اینم نشد چون رهبر گاگوله و چیزی در چنته نداره.

 4. والد بمانعلی says:

  علاوه بر آنچه گفتی، گمانم چهبر ترسیده و نشئگی از سرش پریده که مبادا چکمه پوشان که این هاله نکبت را سر کار گذاشتند زیر پای خودش را هم خالی کنند. عر و تیز اصلاح چیان را هم شاید به این دلیل میگذارد در بوق و کرنا کنند تا مگر سید خاتمی پیش جدش وساطت کنند که او از پلو خوردن نیفتد.

 5. شیمبل says:

  اینو ببین حسن آقا
  http://www.bbc.co.uk/persian/iran/story/2008/01/080122_dd_elections.shtml
  تا این اصلاح طلبها (اسهال طلبهای خودمون) باشن که کون به چنگ آدم ناشی ندن. اینا از ریدمانهای احمدی نژاد خوشحال بودن و تو کونشون عروسی بود که دوباره خره براشون خرما می رینه و به قدرت می رسن. ولی فکر نمی کردن که تو این عروسی عرق می خورن و آخر شب چاقو کشی می کنن و کون این حضرات پاره میشه.
  من که خیلی حال کردم. اینها یک مشت لاشخورن که فکر می کنن بقیه مردم خرن. خوب حقشون رو کف دستشون گذاشتن.

 6. jhsdj says:

  برنامه های انتخاباتی صدا و سیما اعلام شد:
  http://www.jamkaran.blogspot.com

 7. سلام … دقیقابه همین دلیل نوشت!!! هرچند میگویی اثر ندارد اما این سیاست وقتی ثمر دارد که »ما« خیلی خیلی خر تشریف داشته باشیم … واقعا اینقدر احمقیم!!!! چونکه اینگونه سیاستها را همش و همش تکرار میکنند (هرچند به گونه‌های مختلف ….

 8. پولاد says:

  اينم يه جور دودوزه بازي جديده كه يه جوري مردم رو سركار بذارن. وگرنه خود رهبر هم تو اين مملكت نقش مترسك رو بازي ميكه. عروسك گردون هاي اين نظام بدون اينكه ديده بشن، از جاهاي ديگه مثل شوراي نگهبان دارن بازي ميكنن.

 9. صفر زن ننه امام حسین says:

  ادعیه ویژه ماه محرم:
  1- کیر خوک که به آن سنده سگ مالیده شده تو کس خواهر و مادر امام حسین (ع) تا دسته.
  2- زهدان خواهر و مادر امام حسین انباشته از گوه خوک
  3- سنده سگ و خوک تو کس خواهر ومادر ماموران وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

 10. بادورود برشما
  موفقیت باشی پاینده سربلند و سرفراز ایران و ایرانی

 11. دوست پسر فاطمه سادات says:

  حسن اقا جان من دارم از الان لحظه شماری می کنم برای دیدن فیلم ضد قران و ضد اسلام
  من یک پیشنهاد خوب دارم
  چرا اصلا ما خودمان فیلم ضد اسلامی تولید نکنیم؟
  پیشنهاد می کنم تصاویری از به اتش کشیدن قران را با فرمت (3gp) در شیرینگ ها قرار دهیم
  تازه اونوقته که مسلمونا می فهمن با به اتش زدن قران کسی تبدیل به سنگ نمی شود

 12. ghfgfgfgf says:

  بهمــن جــازویه قهرمان ایرانی از جان گـذشـته ایـکه علی ابن ابوطالب را به ضـرب شمشیـر به درک فرستاد و مسلمانان هـویت او را بـرای ۱۴۰۰ سال مـخفی نـگه داشته انـد، را به ایرانیان آزاده شادباش میگوییم.
  بـگفته تاریـخ، بـعـد از ایـنکه بهمـن بـدست اعــراب اسیـر می شـود، او رابهمـراه سایـر اسـرا بـرای بیـگاری و بـردگی و یـا فـروش بـه دربـار خـلیفـه می فـرستند. از آنجائیـکه فـردی بسیار تـوانـا و هـنـرمند و صـنعـتگـر بـوده، خلیفـه از فـروش او صـرفـنـظر و او را بـکار می گمارنـد. نـام او را می پـرسنـد: میگـویـد “بهمـن جـازویـه”، اما تـلفـظ نـام او بـرای اعـراب تـازی بسیار مشکل بـود.
  از آنـجائیـکه در فـرهنگ عـرب نـام خـانـوادگی وجـود نـداشـته و نـدارد ، در نتیجه افــراد را بنام پـدر آنها لقب می دادنـد و چـون در گـذشته بسیاری از اعــراب چنـد پـدری و یـا پـدر مـشخـصی نـداشـتند، آنها را بـه شغل و پـیشه ایـکه داشـتنـد ، لقب مـی دادنـد.
  مانـنـد عـمـر ابن خـطاب ( عمـر پسـر خطاب ). خـلاصـه نـام و شـغل پـدر او را می پـرسـند: تـلفـظ نـام پـدرش نـیـز بـرای اعــراب تازی ساده نـبود، می گـویـد پـدر مـن افسار گـیـر بـوده ( فـردیـکه افسار اسب پـادشاهـان و فــرمانـدهان بلنـد پایـه را در هنگام جنـگ و کارزار نـگاه مـیداشتـه ). افسار گـیر بـه عــربی می شـود ” مـلـجـٌم ” و ایـن ساده تـرین نـامی بـود که اعـراب تازی تـواستند روی بـهمـن جـازویـه بـگـذارنـد و از آن پس او را “ابـن مـلجـٌم” ( پـسر افسارگـیر) نامـیدنـد. اما آنـچـه که بـرای بـهمـن جـازویـه مهم بـود، ایـنکه مقاومت کـنـد تا سـر فـرصت انـتـقام خونهای ریـخته شـده ایــرانـیان بی گناه و بـریـدن سـر هـزاران جـوان پاک و وطن پـرست را از علی تـازی بـگـیرد که در تجاوز بـه دخـتران و قتل عام فـرزنـدان ایــران نـقش عمـده ای داشتـه و اینجاست که در روز مـوعود بـه عهـد خویش در بـرابر خونهای بـناحـق ریـخته شـده هموطنانش عمل می کنـد و علی تازی را با یـک ضـربـه شمشیر در مهــراب مسجـد، آلـوده بـخون و بـه زنـدگـی نـنـگین ایـن جـنایـتکار و آدمـکش بالـفـطره پـایـان می دهـد. و نـنـگ بـر ما که بـرای ۱۴۰۰ سال فـریـب شـیـادان و دکانـداران روزه خـوان را خورده و در ماههای رمـضان تازی گفته ایم “لعنت بـر ابـن ملجـم که علی تازی را کشت” نـنـگ بـر ما که بـرای ۱۴۰۰ سال نـخواستیم که بـدانـیم ایـن ابـن مـلجم چه کسی بـوده و چــرا علی تازی را کشت؟ بهمـن عـــزیـز، درود بــروان پاکت که بـزرگـتـریـن افـتخار و سـر بـلـنـدی را بـرای فــرزنـدان آریائـیت بــجا گــذاشتی و در نهایـت قـطـره های خون پاکت پس از 1400 سال جـوانـه زد و تـو را در ژرفای قلب هـمه فــرزنـدانـت ، فــرزنـدان خوب آریا بـوم جاودانـه ساخـت. و امــروزه فــرزنـدان تـو بـخـونـخـواهـی پـدر و همه عــزیـزان از رفته بـپا خـاسته انـد تا ایــران تـورا از شـر بازمانـدگان تازی پاک و عظمت و شـکوه از دست رفته دیار کهـن را احـیا و مـقـبـره پاکت را در قلب همه شـهـرهای ایـران بـنا نمایـند که تـو در قلـب همه ما جاداری . بـدرود !

 13. اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر
  با دادن لینک به وبلاگ ستاد مرکزی انتخابات جمهوری اسلامی رهبر و امام زمان را یاری دهید.
  http://jamkaran.blogspot.com

 14. hftrmj says:

  فيلمی هلندی در باره قرآن
  ——————————————————————————–
  مريم منظوری
  راديو فردا:
  در اين فيلم، تصاوير زنان عريانی ديده می شد که با حجابی با نقش آيات قرآن ظاهر شده بودند.
  خبر انتشار فيلمی که ضد اسلامی قلمداد شده، در هلند به نگرانی مسئولان اين کشور از بروز اقدامات خشونت بار در ميان مسلمانان دامن زده است.
  ,,,,,,
  http://ettelaat.net/08-januari/news.asp?id=26467&=Religious

 15. امیر says:

  حسن آقا جان:سلام مضاف بر تمامی این تحلیل بجای شما معتقدم خامنه ای در آستانه خیمه شب بازی انتصابات مجلس میخواهد به افکار عمومی بگوید …آقا اینطورا هم نیست…بواسیرمان که به خارش و سوزش می افتد و مجال نشستن از ما میگیرد یاد مجلس هم می افتیم….
  فعلن…

 16. ???!!! says:

  kiram be kose khahar va madare ahmadinejad ba in mamlekat darish.
  va kiram be kose khahar va madare kole sahebaye in mamlekat ke ridan be hame chi va hichki ham tokhm nemikone harf bezane(agaram bezane choobe nim sukhte tu kunesh mikonan)

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر