Jan 12 2008

تصویر ایران

نوشته:     :::       29 پیام

این چند ماه گذشته با اخباری که از ایران می‌آید، خصوصا انعکاس اخبار نقض حقوق بشر باعث شده که تصویر ایران هم کنار حکومت آخوندی مخدوش شود و آثار بد و جبران ناپذیری بجا گذارد که بعد ها، حتی پس از سقوط حکومت آخوندی هم این آثار منفی باعث خواهد شد که در دید جهانیان ایران به عنوان یک کشور متوحش جلو کند.
هفته گذشته یک خانم همکار من که انسانی است بسیار روشن بین به سراغم آمد و با نشان دادن یک مقاله در روزنامه آفتن پستن گفت “چه مملکت گهی”، این دقیقا جمله‌ای بود که او گفت، (مقاله‌ای که او نشان داد در باره پرت کردن دو متهم از کوه بود).
در جوابش گفتم “چه مملکت گهی یا چه حکومت گهی!؟” شرمنده شد و گفت یقینا این حکومت است که چنین می‌کند، ولی چرا کسی در ایران کاری نمی‌کند، چرا مردم عکس العمل نشان نمی‌دهند!؟ در پاسخش گفتم، عده زیادی عکس‌العمل نشان می‌دهند و گرفتار همین نوع مجازات‌ها می‌شوند و عده زیادی هم از ترس عکس‌العملی نشان نمی‌دهند. بعد اشاره کرد به این گله گوسفندانی که راه می‌افتند و به پیشواز رئیس جمهور و رهبر می‌روند. منظورش همان سفرهای تشریفاتی بود که رهبر و احمدی نژاد این روزها راه می‌اندازند تا برای خود مشروعیت بخرند. در پاسخش گفتم دوست عزیز در کشوری که فقر بیداد می‌کند چه توقعی داری!؟ کافی است یک کوپن برنج یا روغن بدهند و یک خانواده فقیر را برای آمدن به خیابان و شرکت در شوهای تبلیغاتی بسیج کنند. پرسید این همه فقیر هستند!؟ گفتم عده‌ای فقیر هستند عده‌ای مامور و معذور! عده‌ای هم بی خبر از اینکه آمدن به خیابان و به تماشای سیرک حکومتی رفتن به این تعبیر می‌شود که اینها همه حامیان حکومت هستند.
این شوها را می‌توان با اینگونه ترفندها ماست مالی کرد، ولی آیا می‌توانیم انتخابات را هم با همین شیوه‌ها ماست مالی بکنیم!؟ آیا اگر دو ماه دیگر در روز انتخابات مجددا 20 تا 30 میلیون انسان احمق رفتند پای صندوق‌های رای آیا باز هم می‌توانیم همین گونه استدلال کنیم و این واقعه ننگین را ماست مالی کنیم!؟ من که گمان نمی‌کنم! اگر این بار هم همین تعداد به پای صندوق‌های رای بروند، دیگر نمی‌توان گفت که این حکومت است که “گه است”، دیگر نمی‌توان به همین سادگی مسائل را تحلیل کرد و برای خارجی‌ها توجیه و ماست مالی کرد. آنوقت باید بپذیریم که این ملت است که “گه است” و در نتیجه یک “حکومت گه” هم بر آنها حکومت می‌کند. وقتی جمعیت عظیمی به پای صندوقهای رای می‌روند و به جنایات رژیم مهر تایید می‌زنند دیگر من و شما نمی‌تواینم استدلال کنیم که این حکومت است که این گونه جنایات را انجام می‌کند، بلکه مردمی که در رای گیری شرکت می‌کنند هم در این جنایات شریک حکومت هستند. مگر نمی‌بینید چگونه مردم آلمان هنوز بعد از بیش از 60 سال باید پاسخگوی حکومت هیتلر باشند و شرمنده از دنیا برای جنایاتی که حکومتشان کرد!؟
من با اینکه در انتخابات این رژیم شرکت نمی‌کنم، شرمنده‌ام از این رفتاری که رژیم از خود نشان می‌دهد، شما را نمی‌دانم! آیا شما هم به اندازه من شرمنده هستید!؟

نوشته: در ساعت: 11:04 am در بخش: انتخاباتی

29 پیام  |           

29 پیام به “تصویر ایران”

 1. اسلام گوسفند تولید می کند و تا زمانی که تمامی بوق ها در اختیار دهان گشاد و پر عربده آخوند باشد، وضع بر همین منوال است. من هم مثل شما از دیدن خیل جُهالی که به تماشای سیرک خامنه ای در یزد به خیابان ها آمده بودند شگفت زده شدم. این توده لزج و لغزنده و بی شکل و بی هویتی که تا آخوندی می گوزد، برای نفس کشیدن حاضر می شوند، چه بسا اینبار نیز سرشان را در پای صندوق های بی رأیی و بی اختیاری اسلام ببرند.
  از یک لحاظ چون ساکن این کشور جن زده هستم مثل شما شرمنده همکار و دوست و همسایه نمی شوم. ولی احساس انزوا در من بسیار بیشتر و عمیق تر از شما است که در تبعید بسر می برید.

 2. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان
  بقول انتلکتوئل ها من شرمنده «مضاعفم»، چون اهل آن خطه ام! بگذار خاطره ای را برایت نقل کنم. «گلپری جون» که به حکومت رسید به شوخی به دوستی همدانی نوشتم که «می بینی یزد چه مردان بزرگی به تاریخ تقدیم کرده است». در جوابم نوشت که «حق با توست، اما فراموش مکن رفیق که نامردان بسیاری هم تحویل آن دفتر داده است!» اما این مردمی که جمع می شوند از نامردی نیست. همانطور که گفته ای به زور ناچاری است. وقتی حکومتی قلاده سگان درنده خود را گشود و به جان مردم انداخت هرکس برای بیرون بردن کلاه خود از معرکه به هر خفتی تن می دهد مگر دلاوران در مقاطعی مشخص، که شاید کاری از آنان برآید. حرف امروز هم نیست. یادم هست که ساواک چه تسمه ای از گرده کسانی می کشید که به این گونه خیمه شب بازی ها تن در نمی دادند. فرقی که هست اینبار این سگان هار برای ارضای طینت خود می درند.

 3. ارنستو says:

  شاید من هم کاندید نمایندگی مجلس شدم!

 4. الاغنامه says:

  کير ِ خود چون مينهد در کون ِ خر رب چون فشنگ
  حنجر ِ خر ميشود با عرّ ِ تکبيرش تفنگ
  کون ِ خر ميخارد از بهر ِ مهمات ِ خدا
  تا بگيرد خر خرد در زير ِ رگبار ِ جفنگ
  چون مسلح رب شود، مشاطه وحشت ميشود
  بر خداوند ِ رذالت ميشود عيبش قشنگ
  گر کنی انگشت ِ خود در کون ِ کبر ِ کبريا
  می پرد خر از کمان ِ غيرت ِ خود چون خدنگ
  رب بزرگ است از خر و خر فاخر است از خرسوار
  گر فتد در خلط ِ رب، از کفچه ميگردد نهنگ
  نفخ ِ دين افتد چو در خر، ميزند آخر به عقل
  ميکند مخ ضايع و خر ميشود آخر مشنگ
  گر رسد دستت به جای ِ پاک ِ خر يا خر سوار
  خر طهارت ميکند با آب ِ پاک ِ لولهنگ
  گرچه خود هرگز نمی جنبد خدا اما الاغ
  ميشود در چله ی ِ امر ِ خداوندش پلنگ
  خرمگس خيزد چو از انبوهی از گه مست و منگ
  ميزند قد بر عقاب و ميدهد اعلام ِ جنگ

 5. گلپری جون says:

  حسن آقا
  من تصمیم گرفتم که رای بدم چونکه هیچگونه آلترناتیوی نه در داخل و نه در خارج سراغ دارم. شماها هم که اونجا نشسته اید سی ساله که وقت داشتید یک حداقلی را رقم بزنید و به مردم عرضه کنید تا بتونن انتخاب کنند که اینکار رو نکردید و حالا هم اگر حرفی میزنید بقول خودت برای اینه که جلوی همکارای خارجیت شرمنده نشید وگرنه ما رو بی خیال.

 6. به گلپری جون جونی!
  آخه این هم شد استدلال!؟ چون آلترناتیوی نیست پس من به همین‌ها رای می‌دهم!؟ درست مثل این می‌ماند که من چون راهی برای برون رفت از مشکلی را پیدا نمی‌کنم، خودم را به دریا بیندازم و غرق شوم!
  آخه قربانت گردم رای ندادن خودش یک گزینه است. وقتی من و شما رای ندهیم به این معنی است که ما به کل رژیم ایمان نداریم و آنرا تایید نمی‌کنیم، ولی وقتی رای دادید دقیقا به این معنی تعبیر می‌شود که شما این رژیم را با همه کژی‌ها و کاستی‌هایش تایید می‌کنید و قبول دارید. آیا شما این رژیم را تایید می‌کنید!!!!!؟

 7. من که می‌رم رأی میدم هر کی دلش میخواد هرچی بگه. ما یکی از بهترین و عادلانه‌ترین حکومتا رو داریم:)
  اصلا شما میدونید اون دو نفر چه عمل شنیعی انجام دادن که میخوان از کوه پرتشون کنن؟

 8. شیمبل says:

  فاطمه سادات عزیز
  هر کس اختیار خودش رو داره. رای که سهل است، شما برو هر چه می خواهی بده. ما به فرج حیض ندیده لکاته دو عالم و فرق شکاقته شیر شرزه عالم توحید می خندیم اگر به هر نوع دادن شما اعتراض کنیم.
  گناه این دو نفر هم این بوده که عضو بسیج و سپاه و اینجور کس شعر ها نبودند واگرنه همه ما می دانیم که همه روزه خیلی بدتر از اینها را در بازداشتگاههای بسیج و سپاه می کنند و یک مو هم از خایه مبارکشان هم نمی شود.
  به خودتان ببالید که هر رای شما چون زبانی است که بر آلت ولایت فقیه می مالید و با هر لیسیدنی آلتش را به بزرگی می ستایید. هر کس مسوول کارهای خودش هست ولی یادتان باشد این لیسیدنها و آلت ستودنها بی حساب نیست و وقتی حضرت رهبر انزالش شود است دست بر خاک تیمم می ساید و شما خایه لیسان را حتی به تخم چپ ذولجناح نخواهد گرفت (سعید امامی را به یاد بیاورید تا بدانید چه می گویم). آن روز است که آرزو می کنید ای کاش به جای این دو نفر از کوه پرت شده بودید.

 9. جیش المهدی says:

  جملات زیر عین نوشته های فاطمه ساده در اخرین کامنتی که بجا گذاشته
  (( از جک های شنیعی که در این سایت دیدم برخود لرزیدم و دیگر اثری از من نخواهید دید خداحافظ ))
  فاطی جون افتاب از کدوم طرف کس فاطمه ی زهرا(س) بیرون زده که دوباره سر و کلت پیدا شد؟؟؟
  نکنه دلت حوس فحش های علیرضا و حامد و … کرده ؟؟
  اونجایی که نوشتی
  (اصلا شما میدونید اون دو نفر چه عمل شنیعی انجام دادن)
  نکنه این عمل شنیع رو روخودت و الت تناسلیت انجام دادن که از ریز ماجرا اگاهی ؟؟

 10. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  این ایمیل رو همین الان گرفتم. حیفم اومد بقیه نخونن.
  با توجه به اینکه « انرژی هسته ای حق مسلم ماست ولی فعلا گازمان قطع ‏شده است» و با عنایت به اینکه قرار بود یک سال پس از ریاست جمهوری نفت سر سفره مردم ‏بیاید، اما دو سال پس از آن بنزین از سفره مردم حذف و سه سال بعد یعنی امسال نیز گاز قطع ‏شده است، از کلیه ملت بدون گاز ایران درخواست می شود، برای گرم کردن تنور انتخابات فعلا ‏از هیزم استفاده کنند.
  آلتتان برقرار باد

 11. سید رسول بنی هاشمی says:

  بسم الله الرحمن الرحیم ، السلام علیک یا ابا عبدالله ، مظلوم دشت کربلا ، باز هم ماه محرم شد و سراسر ایران اسلامی غرق در ماتم و عزا برای سرور و سالار شهیدان ، ابا عبدالله الحسین ( ع ) ، ایام سوگواری ابا عبدالله را ابتدا به پیشگاه آقامون امام زمان ، بقیه الله ارواحنا فدا ( عج ) ، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای و تمام شیعیان جهان علی الخصوص مردم شهید پرور و ولایت مدار ایران اسلامی تسلیت عرض می نمایم ………. نه ، خوبه می بینم که حسابی داری زور می زنی ، اینقدر زور نزن و به خودت فشار نیار ، کار دست خودت میدی ها ، قبلا که تو و حیوونایی مثل تو تهمت می زدین و می گفتین چمی دونم یه نفر با صد تا شناسنامه ی جعلی میاد رای میده و اینا ، دکتر احمدی نژاد هم به این وسیله انتخاب شده و از این مزخرفات ، حالا داری اعتراف و اقرار می کنی که 30 میلیون میرن و رای میدن و به مردم ایران اسلامی اهانت می کنی ، بله ، همه میرن رای میدن ، به کوری چشم تو و امثال تو و همه ی دشمنان اسلام هم که شده میرن رای میدن ، چون پیرو نظام شون هستن ، چون پیرو ولایت هستن ، چون عاشق اسلام هستن ، استکبار که موجوداتی رو هم برای نیل به اهداف پلیدش بکار می گیره !!! مثلا یکی مثل تو که یک موجود بی دین ، بی هویت ، چندش آور و حیوان صفت و وطن فروشی هستی که از ترس جونت توی یه سوراخ موش چند صد کیلومتری قطب شمال خزیدی ، هر از چند گاه هم با تقلید از اربابات جفتگیاتی سر هم می کنی ، این کارای تو بیشتر شبیه گوزیدن زیر آبه ، که صداشو خودت هم نمی شنوی ، نه مردک احمق مردم ما بیدار و هشیارن ، خر خودتی .

 12. شیمبل says:

  سید رسول
  بدان و آگاه باش که اگر در ایران بتوانی 30 میلیون را خر کنی هنر نکرده ای. اینجا همه بر اساس سند، دلیل و منطق حرف می زنند.
  فقط یک مدرک دال بر عمه جنده بودن حضرت ولی عصر بیاور و آن وقت آزادی بدنبال نام مبارک حضرتش (عج) بگذاری. بر اساس اسناد معتبر واقعه کربلا و اسارت زینب، پسوند عج (همان عمه جنده) را تنها می توان برای حضرت سید الساجدین بکار برد.
  تو که بعد از 40 سال گدایی شب جمعه را گم می کنی و هنوز کون را از کرباس باز نمی شناسی به فرج شکافته و حیض ندیده امیر المومنین می خندی که اینجا ادعای نزدیکی با خاندان نبوت می کنی.

 13. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  به نظر من این جمله سید رسول بنی هاشمی رو باید با فونت درشت سر در سایتت بزنی که به همه طرفداران شرکت در انتخابات بگی این کار یعنی چی:
  “بله ، همه میرن رای میدن ، به کوری چشم تو و امثال تو و همه ی دشمنان اسلام هم که شده میرن رای میدن ، چون پیرو نظام شون هستن ، چون پیرو ولایت هستن ، چون عاشق اسلام هستن”

 14. شیمبل بابا ولش کن این سید رسول ننه مرده رو! گویا دوباره محرم (ماه گداپرور) شروع شده و از این رو دوباره عده‌ای یک چند تومانی دادن به این سگ ولایت بیاید اینجا واق واق بکند.

 15. مهدی says:

  حسنی به اون زنیکه بگو اگه یه هفته اینجا باشی در ملا عام واسه رهبر ساک میزنی بهش بگو اگه مردم اینجا مقاومت نمیکردن هر روز یه طرح پلیسی جدید نمیزاشتن

 16. این بسیجی ها و حزب الهی ها ومسلمون هایی مثل این بنی هاشمی به جهالت و نادانی وبیماری اسلامشان می نازند. جانوران نفرت انگیزی هستند. به واژه ها و اصطلاحاتی که قرقره می کنند نگاه کنید:آقامون امام زمان ، ولی امر مسلمین ،مردم شهید پرور ، ولایت مدار ،بقیه الله ارواحنا فداو…
  بعد از سی سال هر ایرانی که اندک مغز سالمی در سرش باشد با شنیدن این یاوه ها اگر استفراغ نکند باید به شعورش شک کرد. تحمل کردن مسلمون ها نه تنها برای ما که اسیر اسلام و آخوند هستیم که امروز برای کل مردم جهان غیر ممکن شده.

 17. دوست پسر فاطمه سادات says:

  این دیوثا به کس بی یی زینب کبری خندیدن که می گن بریتنی قراره مسلمون بشه
  ببینم از کی تا حالا مسلمین با غیرت با زنان حوس ران که از هر رنگ و نزادی بچه ای در رحم دارند ازدواج می کنند ؟
  فقط پیشنهاد می کنم صحنه ی لب دادناشو به دوست پسرش تو فیلم (cross roads) نگاه کنید
  این جنجال های کیری قدمتی برابر با خود نظام داره فقط برای این که طرفدارای ایرانی بیریتنی رو افسرده کنن این حرفها رو می زنن
  یادمه بعد از جنگ هم یه چند وقتی اعلام می کردن که بند معروف (modern talking) به اغوش اسلام امده
  هنوز تیتر روزنامه های این رزیم یادمه که سه چهار سال پیش روی هموشون نوشته بود
  (مایکل جکسون مسلمان شد)
  حتی روزنامه ی همشهری نقدی در مورد ترانه ای به نام الله و ترانه ای دیگر به نام محمد رسول الله مایکل جکسون نوشته بود که یه ماه پس از نوشتن این کس و شر ها در روزنامه ها معلوم شد مایکل بچه باز بوده و در دادگاه در حال محاکمه است و خود به بچه باز بودنش اعتراف کرده و…
  و یک باره تمامی مطبوعات لال شدند
  چند ماه پیش هم عکس هایی مونتاز شده ی از (lee young ae) بازیگر معروف سریال (A jewel in palace) رو در حال ورود به فرودگاه مهر اباد و خواندن شهادتین در مسجد جمکران چاپ کردند
  حالا تا یه چند وقت با بیریتنی هم همین کارو می کنن بعد که بیریتنی در یک فیلم سوپر بازی کرد دوباره لال می شوند
  به نظر شما بعد از بریتنی نوبت کیست ؟

 18. شیمبل says:

  حاج منصور ارضی از مداحی در محضر رهبری محروم شد
  خُسن آقا: حتما حاج آقا منصور بی آب شاشیدن!!
  حسن آقای عزیز
  این کامنتت شاهکار بود. از خنده روده بر شدم.

 19. سلام : با دو مطلب مصاحبه راديو دمکراسی شورائی با مهدی سالم درباره وضعیت علی سالم، دانشجوی زندانی و فيلم دوبله شدۀ ” آزادی بازخواهد گشت ” ( در مورد منصور اسانلو) ساختۀ شده توسط اتحاديه جهانی حمل و نقل ITF) ( به روز شديم.
  پس بياييد هم برنامه راديو رو گوش کنيد و هم فيلم رو ببينيد. راستی هيچکس به خانواده اين مبارزين دربند يه سری زده تا هم احوالی بپرسه و هم کمی قوت قلب بهشون بده؟
  خير پيش

 20. حقیقت تلخ says:

  مردم را كلی نمیشود به چوب بست ، ببینید ، حامیان و طرفداران دو اخوری چگونه عمل می كنند :
  ۱ ـ این نظام مذهبی شیعه با نزدیك به ۵۰۰ هزار پاسدار مزد بگیر و خانواده و حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار اخوند با خانواده ، بسیج چند میلیونی ، همه ، با منافع مشخص مادی ، بطورمستقیم با بازار تجارت در حفظ نظام مذهبی در تلاشند
  ۲ ـ توده ای اكثریتی ،بقال و چقال و مقاله نویس و كتاب فروش و مشاور سیاسی و + مردمی كه با این نوع تفكر كه در حاشیه باش و شما هم به نوایی بررس …
  و من شعریدارم كه شاید برایتان بگوید كه چرا این رژیم در انتخابات هم نمایشگاه خوبی است ، بفرمایید :
  خانه از پای بست ویران است
  خواجه ، در طرح مزدوری ، به دیوار ترك خورده این ایوان است
  ان كه گوید ، شعبان بی مخ و طیب ، مردم عادی است
  حافظ بیضه های اسلام در گنبد طلای ، ان رضای مستان است
  پری بلنده در شهر نو بود ، معامله گر
  بموقع كودتا هم ، لاتی و لمپنی اش هموار است
  زاهدی بود زهد را زائید ، اختراع پشت سرش ، دسته دسته صیغه در راه است
  به زیر پل نفرستد ، روانه میدارد ، حرامسرای خلیج است و ان ، دبی نام است
  قصر عیاشی است و مالش تن ، نو باوه دختركان خود باخته اش از ایران است
  در اسمان خراش ساخت دلار حلال خاچاق ، دولت دین
  به صیغه می سپرد تن ، چرا كه انسان است
  عادی است این ، گرچه همی نادان است
  زیر پل ، وه…. چه مسكنی دارد ، سوز سرما و سگ نحوست دین ، رفیق غم خوار است
  مردمی با نگاه بی رمقی ، مدعی هست كه دین ، علم انسان است
  نقش این مذهب دوار به ایوان همه جا ، ماستمالی و ماله كشی است
  بی غمی كه خیالش تخت است ، پای منقل نشسته رو برو دیوار ترك خورده این ایوان است
  علم اش اما همیشه بسته دین ، نقش ایوان ، همیشه هم رنگین
  مردمی گشته افیونی و باخته عقل ، پندار ببین مدعی مطلق دانایی عاقل سان است
  این چه مردمی است كه این دارد ..
  گه به شه ركاب می سپرد ، و انگهی مخلص اخوند وبازار و اسلام است
  گه سلاح سنگین دهد به پاسداران
  گه ، دل هر زره اش كه بشكافی ، نمای ویران است
  به جنایت همی زده است ترفند ..
  بس كه اندازه اش برون ز گنجایش ارقام این انسان است
  تو جنایت گری چه فرق مرا
  كشته ای صد ، هزار ، اندازه اش نه چندان است
  تو خود نیز ، روزی خواهی مرد
  زندگی تك صدا و مهمان است
  خانه از پای بست ویران است
  نقش روشنگر به « روشنفكر دینی » آغشته و در غلیان است

 21. نیک اندیش says:

  به گزارش خبرگزاري فرانسه از وين، سوزانه وينتر، حقوقدان و عضو حزب راستگراي آزادی در شهر گراس واقع در جنوب‌شرقي اتريش در پي انتشار پيامي اينترنتي كه در آن وي به علت نسبت دادن « انحرافات اخلاقی» به حضرت محمد به مرگ محكوم شده است از اين به بعد با گارد محافظ رفت و آمد خواهد كرد. در فيلم كوتاه مردان مسلح كه در اينترنت منتشر شده است شعارهای اسلامي ديده و شنيده مي‌شود و در همين حال اين عبارت نيز به زبان آلماني در آن دیده می‌شود: سوزان وينتر تو مرتكب اشتباه شدی، انشاء‌الله به سبب آن‌چه گفتی مجازات خواهی شد. كارآگاهان پلیس اتريش هم اكنون در حال بررسي اين فيلم هستند. سوزانه وينتر نامزد انتخابات شوراهاي شهر که بیستم ژانویه برگزار خواهد شد، با سخنان خود درباره پيامبر اسلام و مسلمانان، موجب برانگیخته شدن خشم آنان شده است. وی گفته بود که پیامبر اسلام از کودکان بهره برداری جنسی می کرده است. او همچنین به دولت اتریش در باره آن چه “تسونامی مهاجران مسلمان” در آن کشور نامید هشدار دارد و گفت با میزان زاد و ولدی که مسلمانان دارند، در دو دهه آینده نصف جمعیت کشور را مسلمانان تشکیل خواهند داد. در همین حال رهبران جامعه مسلمان اتریش گفته اند قادر به کنترل خشم مسلمانان به دلیل آنچه وی گفته است، نیستند. به نوشته ایندیپندنت، وزارت خارجه اتریش همچنین به سفارتخانه هایش در کشورهای اسلامی هشدار داده است تا آمادگی لازم را داشته باشند.

 22. نیک اندیش says:

  مسلمین حقیقت تلخ است, چرا از خانم سوزانه وینتر عصبانی هستید

 23. حامد says:

  عاشورا وتاسوعای حسینی مبارک باد
  سالروز لنگ بر هوا شدن حضرت بی بی زینب کبری . وفرو رفتن کیر مکرم شمر بزرگ به کسسس ان حضرت برهمه شما اشقیا وکفار مبارک باد.درچنین روزی بود که خولی بزرگ به واسطه عمل شنیعی که با حضرت زین العابدین(ع) انجام داد ان حضرت را به لقب زین المعقدین مفتخر کردو به واسط عمل شنیعی که مولایمان شمر با عمه ان حضرت انجام داد ان حضرت را به(عج) نیز مفتخر کردند.
  به خودتان افتخارکنید. که ما کفار چنان کیری به کسس ننه ان حضرتان وارد کردیم که مسلمین کس خل هنوز بعد از1400 سال به خیابانها میایند وچون زورشان به ما نمیرسد به زنجیر زنی غمه زنی سینه زنی وسایر روشهای خود کنی میپردازند.
  پیروزی همیشه با ما بوده وخواهد بود……….

 24. مانی says:

  زنده باد حامد نازنين
  سايتت با عليرضا رو فراموش نكن و در دستوركار داشته باش ترو به اون خدای پفيوز قسم 🙂

 25. علیرضا says:

  بر حسب اتفاق این سایت را دیدم.کاری به محتوا وسبک وسیاق نوشتاری آن ندارم که یه نظر نمی رسددارای حداقل استانداردهای رسانه ای ونوشتاری باشد .
  در مورد انتخابات مطالب زیادی نوشته شده که نشانگر توجه وحساسیت جامعه ایرانی چه درداخل کشور وچه در خارج از آن است.در اینجا من از مدافعین تحریم انتخابات دو سوال دارم اول اینکه :از ابتدای انقلاب تاکنون عده زیادی با جمهوری اسلامی (نه حاکمیت دوره ای در آن )به مخالفت پرداخته وانواع واقسام روش ها را آزموده اند . تا حالا حاصل تلاش آنان چه بوده است ؟آیا چیزی به جز اضافه کردن مشکلا ت این مردم وافزودن به آلام آنان بوده؟آیا روش هایی مانند جنگ مسلحانه ،همکاری بادولتهای خارجی حاصلی یرای هدف آنان داشته است ؟
  دوم اینکه آیا نباید با قبول واقعیت وجود نظام جمهوری اسلامی درایران که مورد قبول بسیاری از مردم نیز هست وبا احترام به خواست این افراد با روش های دمکراتیک وقابل قبول جهانی خواست خود را مطرح ودر صورت داشتن پایگاه حمایتی از سوی این مردم آن را اجرایی کرد ؟

 26. آقا علیرضا یقینا شوخی می‌فرمایید وقتی که می‌فرمایید:
  آیا نباید با قبول واقعیت وجود نظام جمهوری اسلامی درایران که مورد قبول بسیاری از مردم نیز هست وبا احترام به خواست این افراد با روش های دمکراتیک وقابل قبول جهانی خواست خود را مطرح ودر صورت داشتن پایگاه حمایتی از سوی این مردم آن را اجرایی کرد ؟
  یا معنی دموکراتیک را نمی‌دانید یا مغلطه می‌فرمایید.
  با کدام ابزار می خواهید به جنگ این رژیم آدمخور بروید!؟ کدام تعداد از ملت ایران طرفدار این رژیم هستند!؟ آیا شما آمار گرفته‌اید!؟ نکند در یک انتخابات آزاد و دموکراتیک مردم ایران گفته اند که خواهان این رژیم هستند!؟ شک نکنید اگر رژیم اطمیئنان حاصل کند که 50 درصد بعلاوه یک نفر در انتخابات یا رفراندیم به آن رای بدهند یک ثانیه هم درنگ نخواهد کرد و برای راحت شدن از فشارهای جهانی چنین رفراندمی را راه اندازی می‌کرد. هم رژیم می‌داند و هم شما که حقوق بگیر رژیم هستید که اگر چنین اجازه‌ای بدهد سرنگونی آن حتمی است.
  پس لطفا از این شوخی‌های بیجا نکنید.

 27. میم says:

  همکار نازنازی شما همین حرف را در مورد ارباب عالیمقام و کثافتکاری های گوآنتانومو و صندلی الکتریکی و غیره هم می گوید یا چون شما را مادون آدم می داند اینطور به شما می پرد؟

 28. salam khobin shoma man nemikham fohsh bedam va ya tohin konam . faghad ino bedon age mosalmon nisty pas barzede mosalmon ha ham nabash age didy mosalmony behet tohin kard pas to ba yek nafar tarafy na ba hameye mosalmonha.ino bedon be hamon andaze i ke ehteram mizary mohtaram shomorde mishy.khaharat az afghanistan
  ————
  خانم عزیز سر به راه کردن بعضی از مسلمانها که متاسفانه این روزها تعدادشان هم بسیار زیاد شده وظیفه من نیست این وظیفه دیگر مسلمانها است که این لکه های ننگ را از دامان اسلامشان پاک کنند . اگر خواهان این هستید که دیگران به اسلام تان توهین نکنند پس وظیفه دارید که لکه های ننگی که باعث سرافکندگی دین شما شده را از بین خود برانید و با آنها مبارزه کنید. توقع نداشته باشید که من بی دین با آنها برخورد کنم برخورد من با کا اسلام و مسلمین است. در حقیقت این لکه‌های ننگ باعث شده‌اند که من و امثال من بتوانیم زودتر به اهدافمان که سر به نیست کردن اسلام است برسیم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر