Dec 24 2007

نوئل شما هم مبارک

نوشته:     :::       70 پیام

امروز 24 دسامبر است و به روال هر ساله نوئل را جشن می‌گیرم، برای آنهایی که مرا می‌شناسند و مواضع مرا در برابر مذهب می‌دانند، شاید این اقرار عجیب بنماید! ولی اگر این دوستان مقیم نروژ بودند یقینا مرا بهتر درک می‌کردند.
داستان جشن گرفتن نوئل در نروژ هم شباهت‌های زیادی به وضع خودمان و عید نوروز و سعی حکومت برای تغییر و بی ارزش کردن این جشن ملی دارد. نروژی‌ها یا بهتر است بگویم ملت‌های مقیم شمال اروپا در روزگاران قبل از سلطه مسیحیت شب چله‌ی خودمان را جشن می‌گرفته‌اند. این شب را جشن می‌گرفتند، زیرا از این شب به مرور روزها طولانی‌تر و گرمای خورشید بیشتر می‌شود و به شکلی پیشتر از اینکه جشن سیاه ترین روز یا طولانی ترین شب سال باشد، جشن زایش خورشید و نیرو و گرمای آن و طولانی‌تر شدن روز بوده است.
اگر در اسکاندیناوی زندگی کرده باشید، می‌دانید که بدون یک جشن و شادی در میانه این زمستان سرد، تاریک و طولانی، برای انسان انرژی باقی نخواهد ماند تا ادامه فصل سرد میسر باشد.
مسیحیت در دوران سلطه خود موفق شد با تغییر روز 21 دسامبر جشن نیمه زمستان به روز 24 دسامبر آن را با مسیحیت عجین کند، تا بدین وسیله سلطه فرهنگی خود را جایگزین باورها و فرهنگ قدیم کند.
امروزه دیگر کسی روز 21 دسامبر را جشن نمی‌گیرد، در نتیجه همه افراد جامعه چه آنها که به مسیحیت اعتقادی ندارند و چه آنهایی که کم و بیش اعتقاد دارند، 24 دسامبر را جشن می‌گیرند. تعطیلات ایام نوئل چنان تنظیم شده که کسی نمی‌تواند، روز 21 دسامبر را جشن بگیرد. همان حقه‌ای که آخوندها تصمیم دارند در ایران به اجرا گذارند و اعیاد ایرانی را با کم کردن روزهای تعطیلی این اعیاد و افزایش دادن روزهای تعطیلی اعیاد دین اسلام از ارزش جشن های ملی بکاهند و به ارزش اعیاد مذهبی اسلامی و غیر بومی بیفرایند. اگر ملت ایران هشیار نباشد، شاید در آینده‌ای نه چندان دور دست، همین بلا نیز به سر فرهنگ و تاریخ ایران زمین بیاورند و جشنهای ملی را بکلی از خاطره ما بزداید و جای خالی آنها را با خرافه گرایی پر کنند.
جشن نیمه زمستان بر همه مبارک باد!
یک توضیح: عمر مسیحیت در نروژ کمتر از هزار سال است، مسیحیت در سال 1030 میلادی با زور شمشیر به این ملت تحمیل شده

نوشته: در ساعت: 12:02 pm در بخش: اجتماعی

70 پیام  |           

70 پیام به “نوئل شما هم مبارک”

 1. قرن هاست تلاششان این است خسن آقای عزیز،
  تا حد زیادی هم موفق بوده اند،

 2. روح الله موسوی خمینی says:

  کیر عرب و عجم و تمامی چهارپایان و موجودات زمینی و فضایی تا ته تو کون گشاد نبی اکرم و فاطمه گشاد کس
  که خودشان فرهنگ و تمدن نداشتند هیچ . تمدن جهانیان را هم به مخاطره انداختند
  کیر تمامی خوانندگان این سایت تو کس ننه ی سامی یوسف و یوسف اسلام که سعی دارند با موسیقی ایین کیری اسلام را در اروپا تزیین و امروزی کنند و مردم اروپایی را فزیفته ی مقدسان تخمییشان کنند

 3. سازمان تبلیغات اسلام ناب محمدی says:

  حضرت محمد مصطفی احادیث متعدد در ضدیت با موسیقی و موسیقیدانان
  داشته فلذا هر خواننده ای که در مدح اسلام ترانه سرایی کند مثل این است که خود خواسته کیر خوک حواله خواهر و مادر خود کند.

 4. نیم says:

  پس وضع حافظه شان از ما هم خراب تر است. من به استادم (که البته از سوئد به نروژ آمده) گفتم که ایرانیان از دیرباز دراز ترین شب سال را جشن می گیرند. دور هم جمع می شوند و تا صبح بیدار می مانند و آجیل و هندوانه و این برنامه ها. گفت چنین چیزی در مملکت ما سابقه ندارد!

 5. علیرضا says:

  محمد رسول الله عروسی میکنه، تو حجله تا عایشه کوچولو کیرشو میبینه، زار زار میزنه زیر گریه
  محمد بچه باز میگه: چرا میترسی قربون اون دندونای شیری افتادت برم!؟ قرار نیست که این غول بیابونی تورو بخوره، تو بایستی اونو بخوری!

 6. علیرضا says:

  فاطمه زهرا یبوست داشته، هی زور میزده تا انش بیاد… خلاصه انش که میاد با صدای بلند میگه: آخیش… پدرم در اومد

 7. علیرضا says:

  فاطمه زهرا (فیل کس) داشته ساک میزده که به حضرت علی (ع) میگه:
  پول میدی یا گاز بگیرم؟ مولا علی میگه: میخوری یا بشاشم؟

 8. علیرضا says:

  فردای یوم الکیر عاشورا، زینب کبری پاهاشو میندازه رو هم… این پاش به اون پاش میگه: چه عجب ما شمارو دیدیم

 9. علیرضا says:

  میدونین به دمپایی حضرت فاطمه (س) چی میگن؟
  میگن کس کش

 10. علیرضا says:

  به یزید میگن با آب جمله بساز، میگه: کیر تو کس ننهء امام حسین! میگن: پس آبش کو؟! میگه: پاشیدم تو صورتش!

 11. علیرضا says:

  از حضرت علی (ع) می پرسند یا امیرالومنین نظرتون راجع به پریود چیه؟ میگه: خیلی خوبه… اگه نبود که ما ماهی یه بار هم فاطمه زهرا رو نمیدیدم!

 12. علیرضا says:

  سوراخ کون فاطمه زهرا (فک) به سوراخ کسش میگه: ببخشید ما اینقدر سروصدا داریم!
  سوراخ کسش به سوراخ کونش میگه: اختیار دارین شما ببخشید که ما اینقدر برو بیا داریم!

 13. علیرضا says:

  حضرت علی تریاک میکشه، میاد خونه میبینه زنش تنهاست! میگه : ای ول توهّم!

 14. علیرضا says:

  خدیجه کبری(همسر پیامبراعظم) لخت رو تخت خوابیده بوده. بهش میگند مادر چرا لختی؟
  میگه: یادم نیست ننه جون… یا کس دادم یا می خوام کس بدم!

 15. علیرضا says:

  به یزید میگن یه فحش بگو که توش توهین به مقدسات نباشه.
  میگه نافم تو ابروی فاطمه زهرا!
  میگن این دیگه چه فحشیه؟
  میگه آخه اگه نافم تو ابروش باشه خوب کیرم تو دهنشه دیگه!

 16. علیرضا says:

  شب زفاف حضرت علی (ع) میخواسته زنش رو بکنه، فاطمه زهرا ازین شلیته‌های لایه لایه پاش بوده، هرچی امیرالمومنین دامناش رو بالا میزده، تموم نمیشده.
  آخر علی که حسابی کف کرده بوده شاکی میشه به فاطمه میگه: جنده سگ! بالاخره این کیونت صفحه چندمه؟

 17. علیرضا says:

  فاطمه زهرا حامله میشه، خوارج مسئولیتش رو به عهده میگیرن!

 18. اميد says:

  سلام خسن آقا
  آيا شما اطلاع داريد که کريستمس و ميلاد مسيح و عيد پاک دقيقا چی هستند و چه فرقی و يا ربطی با هم دارند؟
  ————
  پاسخ:
  کریسمس به اعتقاد کاتولیک ها و پروتستانها (24 دسمابر) روز تولد عیسی است، برعکس ارتودوکس‌ها که بیشتر فاندمانتالیست هستند باور دارند که تولد عیسی روز 6 ژانویه است.
  عید پاک به هفته‌ای گفته می‌شود که در آن اول عیسی به صلیب کشیده می‌شود، روز پنج شنبه این هفته او را به صلیب کشیدند، روز جمعه فردای به صلیب کشیدن می‌میرد. البته مسیحیان قبول ندارند که عیسی مرده است. آنها عقیده دارند که روز یکشنبه بعد از به صلیب کشیده شدن بلند می‌شود و … (کجا می رود!!!؟)
  عید دیگری هم دارند که چند هفته بعد از پاک است و مسیحیان عقیده دارند که در این روز عیسی به آسمان می‌رود.
  البته این داستان سرایی‌ها نزد فرقه‌های مختلف مسیحیت فرق دارد، مثل تول مسیح که کاتولیک‌ها و پروتستان‌ها آنرا 24 دسامبر می‌دانند و در عوض ارتودوکس‌ها آنرا 6 ژانویه می‌دانند.

 19. marmoolak says:

  کشتن حس حیوانیت را از آن جهت می گوییم که این عمل اولا یک نماد است و در ثانی.در واقع پیروی و یادآوری از عمل بزرگ حضرت ابراهیم علیه السلام می باشد.که ایشان آنچنان ایمان قوی داشتند که توانستند جهت رضای خدا وگردن نهادن به فرمانی که از سوی فرمانروای مطلق جهان به ایشان رسیده بود پا بر روی احساسات و در واقع بعد جسمانی خویش گذاشتند و حاضر به قربانی کردن فرزند خویش جهت رضای خداوند شدند و از آزمون الهی پیروز بیرون آمدند.ما نیز به پیروی از حضرت ابراهیم هر ساله با انجام قربانی به خود یادآوری می کنیم که برای رسیدن به مقام قرب الهی و رضا حضرت باری تعالی باید فراتر از جسم خویش شویم و پا بر روی خواسته های جسمانی خویش نهیم و در واقع روح را از اسارت جسم رهایی بخشیم.
  گرچه همانطور که گفتم شما آنچنان نابینا و ناشنوا هستید که سخن حق را نمی شنوید -نمی توانید و نمی خواهید-و تعصب کور جلوی چشمانتان را گرفته و یا حاضر به این نیستید که سعادتمندی ابدی و سعادت حقیقی را در این جهان با بارها و کثافت کاری هایتان عوض کنید.ولی من این را هم گفتم تا به پیروی از حضرت نوح که هدایتشان طولانی ترین هدایت بود و تا مدتی طولانی صبر پیشه کرده و دست از هدایت برنداشتند.عمل کرده باشم و آن کسانی که گوش حق شنو دارند بشنوند.
  خداوند آن کس را که بخواهد هدایت می کند و آن که را بخواهد گمراه می کند.
  عسل هم قربانی را اشتباه معنی کرده.قربانی به معنی عملی است که باعث قرب بشود.
  ——-
  خُسن آقا:
  خوب من شاشیدم تو مغز خدایی که یک مرتبه کیرش بلند می‌شه و توی احمق و احمقی نژاد دیوانه رو هدایت می‌کنه به راه راست ولی من را هدایت نمی‌کند!؟
  پس این خدای شما باید کسش خل باشه که همین طوری شکمی یک آدمی را مومن می‌آفرینه و یکی رو مثل من کافر!

 20. حامد says:

  عجب !!
  پس طبق این فرضیه که اجرای مراسم وحشیانه خونریزی درملا عام واهدای قربانی به بت بزرگ(الله)برای رسیدن به قرب الهی و کشتن هواهای نفسانی است. به این نتیجه میرسیم که اجرای مراسم وحشیانه همبستر شدن وگاییدن نوزادان وکودکان پیش دبستانی مثل عایشه کوچولوی 9 ساله. توسط محمدابن عبدالله (کسکش اعظم) برای این بوده که خدای ناکرده ایشان تحریک نشوند وبه بدن زنان بالغ به دیده شهوت نگاه نکنند تا خدای ناکرده اسلام عزیز به خطر نیفتد!

 21. شیمبل says:

  امید عزیز
  پاسخ به تمام سوالاتت را در کتاب The Da Vinci Code خواهی یافت.

 22. شیمبل says:

  مارمولک عزیز
  یک بیمار روانی را تصور کن که تشنه سر بریدن بوده و از این کار به گونه ای سادیسمی و مازوخیسمی لذت می برده. این آقا یک شیطان بر ایشان علبه می کنه آلتش بر می خیزد و با همسرش جماع می کند. وقتی می فهمد همسرش حامله شده تیشه را بر می دارد که سر از بدن مقصر ماجرا (آلت نازنینش) جدا کند. به مقصود می رسد ولی آلتش همچنان بدون سر به حیاتش ادامه می دهد. بعد از چندی که بچه ای لجباز و زرزرو تحویل می گیرد باد یاد بدبختی هایش می افتد و دشنه بدست می گیرد که این بار سر بچه را از تن جدا کند. این بار درو همسایه ها می رسند و میگن بابا خوبیت نداره بیا و آقایی کن و این گوسفند رو به جای بچه ات بکش. بلکه کیرت بخوابه.
  این آقا کسی نبود جز ابراهیم خلیل. حالا تو بیا از گوسفند سر بریدن و قربانی کردن برامون کس شعر بنویس.

 23. حامد says:

  مارمولک
  ______
  عسل هم قربانی را اشتباه معنی کرده.قربانی به معنی عملی است که باعث قرب بشود
  —————————خوب این میشه قرب انی! یعنی با این کار به ان نزدیک میشن . که منظور از ان همون الله تعالی است
  ☺ ☻ ☺ ☻

 24. ابوموسی اشعری says:

  یالا یالا ما جک می خوایم یالا
  به افتخار علیرضا

 25. اميد says:

  سلام
  ممنون از توضيحات شما،دوست عزيز
  “هشدار کاين سو کمينگاه وحشت
  وان سو هيولای هول است
  وز هيچ يک، هيچ مِهری نه بر ما”
  زنده باد ايران

 26. این علیرضا خان و حامد خان بچه های با نمکی هستند که کارشان بسیار ارزشمند و معرکه است. هجویاتی را که تا به حال ترک و رشتی و قزوینی را نشانه گرفته بود و به دشمنی های خانگی دامن میزد، با مهارت در جای واقعی خود قرار می دهند و مقدساتی که نکبت و ادبار و بختک زندگی بشر است را به لجن می کشند.
  دست مریزاد، آفرین و خسته نباشید.

 27. علیرضا says:

  مارمولک
  توضیح بده چگونه زجرکش کردن گاو و گوسفند باعث کشتن حیوانیت در انسان و دوری جستن از بعد حیوانی انسان میشه نه اینکه گوز رو به شقیقه ربط بدی.
  گاییدن کودکان نماد و سمبل بلوغ فکری:
  اگر کشتن گاو و گوسفند نماد کشتن حیوانیت در انسان است، پس حتماً تجاوز کردن به کس و کون نوزادان و کودکان هم نماد دوری جستن انسان از دوران کودکی و بلوغ فکری است!!!
  زیرا در این عمل انسان کودکی را میگاید!
  پس جا داره در جشن تکلیف پسران، مراسم با شکوه گاییدن نوزادان را نیز بگنجانند تا با اجرای این سنت نبوی ِ نمادین، پسران تازه بالغ از کودکی دوری بجویند.

 28. Asal says:

  دمت گرم حامد جون که از طرف من عجب جواب باحالي دادي و منو از دهن به دهن کردن با يه مسلمونه نجس نجات دادي. مارمولک اندازه يه طويله خر سوات داره اينه که همرو اصلاح ميکنه. البته دست خودشم نيست “زريدن” واجب شرعي براي مسلموناست.

 29. Asal says:

  سيامک جان به نکته مهمي اشاره کردي. کار “جک سازي” اين بچه ها خاري شده تو چشم دشمن(مسلمين) و جلوي اين چند دستگي ها رو بين اقوام ايراني ميگيره. همون قدر که گفتن اين جکها شهامت مي خواد شنيدنش هم مي خواد. حرکت بزرگيه از هر جهت که بهش نگاه کني.
  پاينده باشيد و دمتون خيلي خيلي گرم.

 30. علیرضا says:

  مارمولک بذار روشنت کنم:
  ما نه ادعای پیامبری بهاء الله و محمد و عیسی و موسی رو قبول داریم (چون ادعای پیامبریشون اثبات نشده)، و نه به مامبو جامبوهای کسوشعرنامهء قرآن و تورات معتقدیم. (چون دلیلی دال بر اینکه کلام خدا هستند پیدا نکرده ایم – بگذریم از اینکه آنها را مملو از یاوه های ضد علمی سخیف میابیم)
  وحی به ابراهیم که جای خود دارد.
  مشکل مغزی و خطای منطقی تو:
  در اینجا مطرح میشه که قربانی گاو و گوسفند دنبالهء سنت های خرافی انسان بدوی است که در راه خدا کباب و موز و کودک و دختر قربانی میکرد و فرقی بین عمل مضحک هدیه کردن بیسکویت به خدا با عید قربان نیست.
  تو میایی میگی خدا به ابراهیم وحی کرده بود که کودک و گوسفند قربانی کنه و عید قربان پیروی از عمل بزرگ حضرت ابراهیم است
  اگر ما ابراهیم را پیامبر خدا و در نتیجه قربانی را امر خدا میدانستیم که دیگر مراسم سخیف قربانی را استهزا نمیکردیم
  ** شما اول ثابت کن کتاب اقدس و قرآن و تورات کلام خدا هستند، سپس از وحی خدا برای ما دلیل بیار **

 31. علیرضا says:

  به جای اینکه برای ما شقیقه را نماد گوز قرار بدی چهار کلمه حرف حساب بزن

 32. پیمان says:

  سلام خسن اقا من پیمان هستم.
  یکی از لینکها مشکل داره اسمش هست افشاکه سایت کاوه اهنگر رو باز می کنه.می تونی یه کاری کنی که باز شه.چون پر از کتابهای ضد دین است. بامهر و سپاس فراوان.موفق با شی.جواب رو اعلام کن.

 33. حامد says:

  علی ابن ابی طالب میره خواستگاری فاطمه زهرا.ممد بچه باز بهش میگه خونه هم داری؟ میگه نه ولی ابن ملجم گفته زن از تو خونه ازمن !!!

 34. حامد says:

  یامبر اعظم تو مهمونی میگوزه از خجالتش دعا می کنه خوابش ببره .بعد از ۳۰۰ سال بیدار بشه. بعد از ۳۰۰ سال بیدار میشه یه سکه میبره نونوایی میگه اقا یه نون بدین . نونوا میگه :ااااه!! این سکه که برای دوره ممد گوزو ست!!!

 35. حامد says:

  توي شهر کوفه، فاطمه زهرا توي حموم عمومي زنونه، داروي نظافت(واجبی) مي‌فروخته. بعد از يه مدت فاطمه زهرابه رحمت خدا ميره. توي تشييع جنازه‌اش، صحابه مي‌خوندند: «خدا رحمت كنه فاطمه زهرا رو / كه برق مینداخت شب جمعه کسهارو!!

 36. حامد says:

  علی ابن ابی طالب میره مهمونی میره میشینه پیش عمرو عاص . خلاصه سر صحبت باز میشه و این دوتا حسابی با هم رفیق میشن. وسط مهمونی یک کنیز میاد از عمروعاص میپرسه، شما شیروعسل میل دارید؟ میگه: نه خیلی ممنون، من بواسیل دارم. کنیز ازمولا علی میپرسه: شما چی؟ علی میاد تریپ رفاقت بذاره، میگه: نه مرسی. این رفیقمون بواسیل! داره، باهم میخوریم

 37. حامد says:

  توي شهر کوفه مراسم ساخت مسجد قبا بوده. محمد دولا ميشه كه كلنگ اول رو بزنه، يه دفعه صحابه داد ميزنن: دسته گل محمدي، چه قمبلي به هم زدي!

 38. حامد says:

  یزید به امام حسین میگه: ‌بگو بلوط،‌ ميگه: بلوط. یزید ميگه: کيرم تو گلوت! امام حسین حسابي بهش بر ميخوره،‌ با خودش ميگه من بايد حال اين یزیدو بگيرم. ميره يه هفته فكر ميكنه،‌ هفته بعد مياد به یزید ميگه: بگو شلغم. یزید ميگه:‌ شلغم. امام حسین ميگه:‌ کیرت تو حلقم!

 39. marmoolak says:

  به علت طولانی بودن پیام (تقریبا 95.6 صفحه) حذف شد

 40. marmoolak says:

  به علت طولانی بودن پیام (تقریبا 84 صفحه) حذف شد

 41. مارمولک says:

  من قبلا هم به این سوال که چرا قرآن کلام باری تعالی است جواب داده ام.با مراجعه به آن پست می توانید مطالبی جالب تر پیدا کنید.
  در آخر هم باید بگویم که جدای معجزات ریاضی قرآن و پیش بینی های آن بزرگترین نشانه که این کتاب کلام خداست خود قرآن کریم است.که سخن کسی جز خداوند نمی تواند باشد.

 42. marmoolak says:

  حسن.خداوند هیچکس را مومن یا کافر نیافریده است .پس بیخود گناهتان را به گردن خدا نیاندازید.
  خداوند تمام انسان های را مانند هم و دارای ذات حق جو آفریده است.
  اما اینکه شما به این درجه از فلاکت رسیده اید تماما نتیجه اعمالتان و روی گردانی و گرفتن گوش ها و چشم هایتان در برابر کلام الهی یعنی قرآن و دستورات دین مبین اسلام است.نه راهی که خداوند برای شما انتخاب کرده باشد.
  یک سوال مرا هنوز جواب نداده اید.
  شما که دین ندارید و حتی آزاده هم نیستید!برای چه زنده اید؟
  (البته میدونم.افرادی مانند شما که به قولی روشنفکر هم بوده اند دست به خودکشی زده اند.امثال صادق هدایت.(

 43. شیمبل says:

  مارمولک عزیز
  شما داری گوز را به شقیقه ربط می دهی. شما قران را کناب هدایت بشر می نامی ولی صحبت از روابط ریاضی می کنی. تعداد کلمات، آیات و سوره ها و رابطه حتی پیچیده ریاضی بین آنها (بر فرض وجود داشتنش) دلیلی بر این نیست که دستورات قران راه نجات و رستگاری است. تو روی کاغذ صحبت از روابطی می کنی که بگویی قران معجزه است. می خواهی ثابت کنی قران کلام خداست. همه اینها قبول. من ایمان آوردم که قران کلام خداست و همچنین من شاشیدم به آن خدایی که محصول کتاب هدایتش تجاوز به اسیران، سکس با کنیزکان، قتل، دست و پا بریدن و آدم کشی است. من ریدم به آن کتاب هدایتی که محصول هدایتش صدام، بن لادن، خمینی، خلخالی، خاتمی و خیلی های دیگر است. بگذار واضح تر بگویم.
  دو دوست در مجلسی با هم در حال گفتگو بودند که ناگهان یکی از آنها گوزید. برای اینکه قضیه را ماستمالی کند پایش را به زمین کشید که مثلن بگوید این صدای کشیده شدن کفش به زمین بود. رفیقش گفت: گیرم صدای گوز را صدای کفش مشتبه کردی. این بوی گندش را چه می کنی که مرا خفه کرد؟
  دوست نادیده، بوی گند قران حال بشریت را به هم زده. همه روزه در سراسر جهان خبرهای فراوانی از قتل، غارت و تجاوز و خیلی چیزهای دیگر می شنویم که به گونه ای همه اینها به باورهای دینی و قرانی بر می گردد. حالا تو داری صحبت از روابط ریاضی می کنی؟ قران سراسر تناقض و دستورات غیر انسانی است. تنها انسجامی که در قران می بینی این است که تمام دستورات در نهایت دختران و زنان را به گونه ای انحصاری حواله آلت نازنین رسول اکرم می کند و مالیاتهای اسلامی را هم به جیب ایشان می ریزد.
  آیه: “قل انما انا بشر مثلکم” را به یاد بیاور. حال به یاد بیاور که زنان پیامبر با بقیه زنان فرق دارند و حتی بعد از پیامبر هم حق ندارند با مرد دیگری ازدواج کنند. خود خواهی و انحصار طلبی تا چه حد!
  این تناقض نیست؟
  البته مسلمانان می گویند زنان پیامبر ام المومنین هستند و مسلمانان نباید با مادران خود ازدواج کنند. قبول، ولی این را برای کفاری چون حامد، علیرضا و خسن آقا می گویم. جالب است که بدانید زنان پیامبر ام المومنین هستند بر اساس یک رابطه ساده ریاضی می توان نتیجه گرفت که هر کس آنها را بگاید انگار مادر تمام مسلمانان را گاییده است.
  نیازی هم به ماشین حساب ندارد، جایی هم برای سفسطه ندارد. با اندکی آشنایی با روابط منطقی ریاضی، ریاضیات جدید و گزاره شرطی این قضیه اثبات می شود:
  p => q
  این هم برای دوستداران ریاضیات.
  شیمبل

 44. شیمبل says:

  مارمولک جان
  حال پاسخ به این سوالت را بدهم که برای چه زنده ایم.
  زنده ایم تا به کس ننه مبلغان دینی، پیامبران و ادیان الهی بخندیم و بگوییم: اگر تنها سرمایه مان زنده بودنمان باشد حتی اگر آن را تمام و کمال به جماع بدهیم حاضر نیستیم زنده بودنمان را در خدمت منافع پیامبر زن باره و الله کیری و خشک مغزهایی چون شما بگذاریم.
  برو این دام بر مرغ دگر نه

 45. marmoolak says:

  سلام شیمبل.
  اگر میبینی که بن لادن این کارهای وحشیانه را می کند.(گرچه شما هم میدانید که ایشان ساخته و پرورده دست امریکاست )آنرا نباید به اسلام نسبت دهید.
  در اسلام کشتار غیر نظامیان حرام شده و از گناهان کبیره است.
  پس اشکال از دین نیست.از فرد است که دین را اجرا نمی کند.
  شما چرا عدل در کومت علی را مثال نمی زنی که در جزیی ترین موارد هم عدل را رعایت می کرد.
  در قرآن گفته شده که باید با اسرا به نرمی رفتار کرد و نباید آنها را شکنجه یا آزار داد.
  و تواجز به اسرا در هیچ جا گفته نشده.پس این اتهام رد می شود.
  البته رفتار قانون مداران انسانیتان را در زندان های ابوغریب و گوانتانامو و زندان های مخفی اروپا میبینیم.
  اتفاقا زنا با کنیز در اسلام بسیار مذموم است و تنها آزادی که برای کنیز در نظر گرفته شده آزادی حجاب برای آنان است.
  حتما جنایات غرب و شرق در ویتنام-کره-یوگسلاوی-افغانستان-الجزایر-عراق هم به باورهای دینی مردم آنها بازمیگردد دیگر؟
  درباره عدم ازدواج با زنان پیامبر.آنان پس از ازدواج با پیامبر شان بزرگی در میان مسلمانان پیدا کردند و همانطور که گفتید خداوند آنان را مادر امت نامید.
  در واقع خود جواب خود را دادید ولی با تاکید بر این نکته که کفاری چون … هیچ منطقی را نمی پذیرند و همانطور که گفتم کر و کورند!

 46. شیمبل says:

  راستی از صادق هدایت نوشتی که در نهایت خودکشی کرد. بد نیست بدانی که در مکتب خون بار حسین هم این آقا در مقابله با لشکر یزید خودکشی کرد و نه تنها خودش را کشت بلکه کس خواهر و اهل بیتش را هم به باد داد. به یاد داشته باش که امام حسین به خاطر علم امامتش (علم لدنی) می دانست که چه بلایی به سرش خواهد آمد. البته من می گویم شاشیدم به آن علم امامتی که ندانست کوفیان کیرش کرده اند.
  بد نیست بدانی که لشکر یزید هم به فرمان قران کس و کون اهل بیت را به عنوان غنیمت جنگی بین خود تقسیم کردند و این خود یکی از موارد اعجاز قران است!

 47. marmoolak says:

  واقعا چقدر کوته فکرید!
  امام حسین خودکشی کرد؟
  اما با استقبال از شهادت هدفی را دنبال می کرد!نه اینکه ایشان به خاطر اینکه از قشر مرفه بی درد بی دین باشد و از لذاتی که شما عاشقش هستید زده شده باشد خودکشی کند!
  شما!دکتر غربید!وای به حال امثال حامد که پیرو شمایند!

 48. شیمبل says:

  مارمولک جان
  بعضی وقتها بهت حسودیم میشه. با این هوش سرشاری که تو داری در بلاد کفر حد اکثر می تونستی یک کار نیمه وقت به عنوان نظافت چی توی مک دونالد بگیری، ولی الان به برکت دولت جمهوری اسلامی میای اینجا اشعار الفرجیه می نویسی و زندگیت هم همه جوره تامینه.
  در مورد امام حسین یا باید علم امامتش را به چالش بگیری یا اینکه به قول تو به استقبال شهادت رفتنش را بپذیری. در صورت دوم حتی اگر باور کنم به استقبال شهادت رفته و سینه اش را سپر تیرها و شمشیر شمریون کرده دیگر چرا از اهل بیتش مایه گذاشته و فرج نوادگان رسول الله را سپر کیرهای سپاه یزید قرار داده.
  آیا کیر طلبی هم از افتخارات نوادگان رسول الله است؟
  ضمنن تلاش می کنم مجموعه ای از آیات مرتبط با قتل و تجاور به اسیران از قران برایت جمع کنم که در میان این جماعت کافر بی وضو گوز ندهی.
  شیمبل

 49. شیمبل says:

  خسن آقا
  شرمنده که کامنت دونیت رو در کل گذاشتن با این مارمولک لجن مال کردم. در هر حال از اینکه منو تحمل می کنی ممنونم.
  آلتت برقرار باد

 50. marmoolak says:

  کل گذاشتن؟جدا براتون متاسفم!
  برای ما هم همین بهتر است که بشینیم اینجا کامنت بنویسیم تا مثل شما مستراح های رستوران های مک دونالد صهیونیست را تمیز کنیم!
  حضور اهل بین علیهما السلام هم به دلیل این بود که این واقعه هرگز فراموش نشود .
  تبلیغات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه در براندازی حکومت امویان و آگاهی مردم نقش اول را دارد.
  در انتظار آیاتتان هستم.

 51. علیرضا says:

  580 سال قبل از میلاد مسیح یعنی بیش از 1170 سال قبل از اسلام روابط پیچیده ریاضی چون رابطه فیثاغورث کشف شده بوده.
  در پاپیروس مربوط به 1650 قبل از میلاد یعنی 2260 سال قبل از اسلام، مصری ها روش جذر گرفتن رو آموزش میدهند که در آن اعمال ضرب و تقسیم است.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Square_root#History
  چطور میگی در 1400 سال پیش جمع و تفریق اختراع نشده بوده و یک نفر نمیتونسته جمع و تفریق و ضرب رو یاد بگیره و فقط از دست خدا بر میومده؟!
  این تنها نشون میده نویسندهء قرآن احتمالاً وسواسی روی تعداد حروف ‘بسم الله الرحمن الرحیم’ داشته و تعداد الله و رحمن و رحیم و تعداد آیات و سوره ها و مجموع اعداد رو جمع میزده تا مضربی از 19 باشند.
  نگارنده این مطلب در مدت 10 دقیقه 10 جمله 19 حرفی را اینگونه می آفریند.
  بسم الله الرحمن الرحیم
  “پیامبر اسلام آدمکش بود”
  “قرآن همان تازینامه است”
  “من جملات راستین می سازم”
  “معجزه داشتن چه آسان است”
  “من یک خردگرای نیکو هستم”
  “محمّد تازی بی اعجاز است”
  “مادّه هرگز خالقی ندارد”
  “الله موجودی خیالین است”
  “مذهب شیعه مزخرف می باشد”
  “و این آخرین جمله آرش است”
  کجای این کار از عهده انسان خارج است که یک کتاب بنویسد و فصل های آن را طوری تقسیم کنی که تعداد فصل ها مضرب عدد 19 بشود؟

 52. marmoolak says:

  نظر اسلام در موضوع برده :
  اسلام زورگیری از راه فروش فرزند و زن و از راه زورگیری منع نموده است .
  به نظر اسلام هر انسانی که در راه انسانیت قدم می گذارد و لااقل دشمن اصول انسانیت نیست آزاد می باشد و هیج کس نمی تواند او را به بردگی بگیرد.
  ولی آن کس که دشمن جان انسان است و دانسته وفهمیده زیر بار اصول آدمیت نمی رود و با هستی خود آن را به نابودی تهدید می کند هرگز دارای ارزش و احترام انسانی نیست و نباید در اراده و عمل خود آزاد باشد. و بردگی جز این نیست که آزادی عمل و اراده از انسان سلب شود و اراده دیگری بر وی حکومت نماید.و به سبب همین اصل جهانی که همواره مورد تصدیق جهانیان بوده وهست،اسلام اسیران جنگی را که از کافران حربی گرفته می شوند چون دشمن حقیقی انسانیت هستند به بردگی محکوم می کرد.
  واین روش که اسلام با اسیران جنگی معمول داشته همان است که دیگران معمول میدارند ملتی که پس از جنگ تسلیم بی قید و شرط ملت فاتح می شوند تا وقتی که صلح رسمی میانشان برقرار نشده به سلب آزادی اراده و عمل محکوم می نمایند.
  تنها اختلافی که این ملل با اسلام دارند این است که اسلام آنان را به عنوان برده می خواند و این ملتها از بکاربردن این لفظ سرباز می زنند و البته روشی که خود را زنده و راهنمای جامعه بشر می داند نباید اساس تعلیمات خود را بر اساس نامگذاری استوار نمود.
  برسی نظر اسلام ودیگران:
  از بحث گذشته معلوم شد که قرار داد همگانی الغاء بردگی بجای اینکه گرهی تازه در کار اسلام بزند گرهی را گشوده است زیرا در حقیقت اجرای یکی از مواد دینی اسلام است زیرا موضوع فروش زن و فرزند که به این وسیله از بین رفته همانست که اسلام در چهارده قرن پیش آن را لغو نموده است و راه بردگی اسرای جنگی را که اسلام باز گذاشته از آنجا که بشر همیشه بچنین حکمی نیاز دارد هرگز بسته نخواد شد،تنها چیزی که هست اسلام آن را برده نامیده ولی دیگران اسم برده را بزبان نیاورده رسم بندگی راتثبیت می نماید و استفاده ای را که مسلمانان صدر اسلام از بردگان می نمودند دولتهای امروز از اسیران جنگی و ملتهای شکست خورده می کنند .
  رفتار اسلام با برده :
  طبق مقررات اسلام کفار حربی که اسیر شده اند ممکن است به دستور سرپرست مسلملنان آزاد یا به بردگی گرفته شوند .
  در جنگ هوازن پیامبر اکرم(ص) چندین هزار زن وبچه را یکجا آزاد نمودند و درجنگ بنی المصطلق مسلمانان چندین اسیر را آزاد نمودند.
  در اسلام بردگان مانند سایر اعضای خانواده اند و همانطور که با دیگران رفتار می شود باید با آنها رفتار نمایند.
  پیامبر اکرم (ص)با بردگان می نشست وغذا می خورد.
  امیر المومنین(ع) دو پیراهن می خرید بهتر آن دو رابه غلام خویش می داد وپستر را خود می پوشید.
  حضرت امام رضا(ع) با غلامان وکنیزان خود بر سر یک سفره غذا می خوردند.
  اسلام دستور می دهد که با بردگان به مهربانی رفتار نمایند و برایشان سختگیری نکنند و به ایشان دشنام ندهند وآنان را شکنجه ننمایند
  خدای متعال می فرمایند :
  ( بعضکم من بعض )
  در اسلام بردگان می توانند با اذن مالک یا از راه دیگر مالک شوند و مالی را به ملک خود در آورند و پس از آزادی هیچ ننگ وعاری برای آنان نیست همانطور که در زمان برده گی نبوده زیرا اسلام میزان بزرگی و فضیلت را تنها تقوی می داند و پرهیزکارترین مردم را بهترین آنان می داند.

 53. marmoolak says:

  میان مسلمانان عده بسیاری هستند که علت جواز برده داری در اسلام را می پرسند و عده دیگر هم جواز برده داری در اسلام را نشانه ضعف اسلام نسبت به انسانیت می دانند. حال می خواهیم در این بحث برده داری در اسلام را تشریح کنیم و قضاوت را به خودتان وا گذاریم
  ۱- اسلام بر عکس بقیه اقوام و ملل معتقد به اسیر کردن انسان آزاد و برده کردن آنها نیست و حکم برده را فقط در مورد اسیر جنگی یعنی کسی که به ممالک اسلامی حمله کرده و به اسارت درآمده را جایز می دند
  ۲- اینکه اسیران جنگی را برده می دانند چند دلیل دارد
  الف) اسلام به هیچ وجه اجازه کشتن اسیر جنگی را نمی دهد
  ب) اسلام آزاد کردن اسیر جنگی را منطقی نمی داند چون ممکن است دوباره تجهیز شود و به ممالک اسلامی حمله کند
  ج) اسلام اجازه آزار اسیر جنگی را نمی دهد و همچنین معتقد است که یک اسیر باید از حقوقی مثل خورد و خوارک و پوشاک و مکان بهره مند باشد
  با تفاصیل بالا در صدر اسلام فقط یک راه برای نگهداری اسیران جنگی باقی می ماند و آن این بود که آنها را بعنوان غلام و کنیز بین مسلمانان تقسیم کنند تا با حفظ حقوق بتوانند به زندگی شان ادامه بدهند.
  ممکن است این سوال برای بعضی پیش بیاید که چرا اسلام با ساختن زندانها اسیران جنگی را به زندان نمی انداخت در جواب باید بگوییم که چون در صدر اسلام امکان نگه داری از تعداد زیاد اسرا در زندان و تامین خوراک و پوشاک آنها توسط حکومت وجود نداشت این کار صورت نگرفت ضمنا نگه داری اسراء جنگی در بین مسلمانان مضیتهایی داشت که نگه داری آنها در زندان نداشت برای مثال چون اسیران جنگی بین مسلمانان بودند و زیر نظر و تربیت آنها قرار داشتند امکان مسلمان شدن آنها وجود داشت
  ممکن است بپرسند برده داری در اسلام چه مضیتی دارد ؟ در جواب می گویم اسلام برای اسرای جنگی برنامه خاصی چیده بود که اعم از نگه داری ،تربیت ، حفظ حقوق ، و نهایتا آزادی
  بعد از اینکه موضوع تربیت بردگان پایان می یافت اسلام راههای زیادی را قرار داد تا بردگان آزاد شوند و بتوانند مثل یک مسلمان آزاد به زندگی ادامه دهند . برای تسریع در این عمل در مواردی مثل کفاره ها آزادی برده را قرار داد تا مسلمانان بعد از تربیت اسراء را آزاد کنند.
  سوالی که امروزه می پرسند این است که آیا برده داری در این زمان هم از نظر اسلام امکان دارد. در جواب می گوییم خیر زیرا اکنون با فراهم آمدن امکانات می توان اسراء جنگی را حفظ و نگه داری کرد بنابراین خود به خود حکم برده داری در اسلام عوض می شود چون موضوعیت حکم عوض شده است.

 54. علیرضا says:

  احمق وقتی عده ای کافر به بلاد اسلامی حمله کنند، دیگر زن و بچه و دخترشان را دنبال خود راه نمی اندازند بلکه فقط مردان رشید سپاهی هستند.
  این اسلام است که نخست به سرزمین های دیگران دست اندازی میکند و سپس زنان و کودکان نامسلمانان را از دست خود اسلام! نجات میدهد تا کشته نشوند و بتوانند تا آخر عمر به عنوان بردهء جنسی (کنیز) بالاجبار روی کیر مسلمانان بالا و پایین بروند

 55. فتح المبین کفار says:

  بسیار خوشحال شدم که بالاخره مارمولک با به پیش کشیدن معجزه ی عدد 19 و روابط ریاضی قران بر چهره ی حضرت محمد (ص) جلق زد
  این بار هم مطابق قبل تیرت خورد به سنگ و کیر ما بر چشم و کونت فرو رفت اخه دیوث این کسو شری که گفتی مربوط بود به دکتر رشاد خليفه مصرى الاصل و بيوشيميست مصري ساکن امريكا که در ان زمان مسلمانان از اين نظريه برآشفتند و آشوب هاى پس از
  ادعاي پيامبري او در نهايت به ترور يا قتل رشاد خليفه انجاميد
  در ضمن در جمهوری اسلامی کتابی به چاپ رسیده بر ضد همین امار و ارقام ها توسط يكى از بزر گترين قرآن پژوهان ايران، آقاى دکتر محمود روحانى، که صاحب يكى از فرهنگ ها و
  فهرست هاى آمارى قرآن است (به نام فرهنگ آمارى کلمات قرآن کريم/ المعجم
  الاحصائى لالفاظ القرآن الكريم، 3 مجلد، طبع مشهد، مؤسسه چاپ و نشر آستان
  قدس رضوى)، بررسى جديد و دقيقى درباره آمار کلمه جلاله (الله) در قرآن انجام داده
  و نظريه دکتر رشاد خليفه را هم رد کرده و با قاطعيت تمام آمار اين کلمه
  نشان مى دهد که آمار رشاد خليفه اشتباه، و با المعجم المفهرس معروف محمد فؤاد عبدالباقى اختلاف دارد
  در ضمن اسم از عدالت علی نبر که یبوستمان تبدیل می شود به اسهال و انوقت است که یک دل سیر بر قران کریم می رینیم

 56. حامد says:

  مارمولک
  شما!دکتر غربید!وای به حال امثال حامد که پیرو شمایند!
  _________________________
  چی میگی کسخل؟ من که هر چی فکر کردم معنی این چسنالتو نفهمیدم. ولی از جایی که مسلمین همگی جاکش اند میگم که حواستو جمع کنی اگه بخوای اضافی بخوری چنان به هیکل خودت وخدات میرینم که تو هم مثل صادق هدایت بری خودتو دار بزنی .البته از کون

 57. علیرضا says:

  براستی باید به مارمولک بخاطر این ماستمالی کردن استادانه حقایق و فریبکاری اش و همچنین قدرت روانی او برای نادیده گرفتن و زیر پا گذاشتن عذاب وجدانش و اینگونه گزارش ناجوانمردانه تاریخ تبریک گفت. او این واقعیت را مخفی میکند که اسیران برده شده در واقع با آنچه همه انسانها از اسیر در می یابند بسیار تفاوت دارد، اسیری که در جنگ به دست مسلمانان می افتد دیگر صاحب زندگی خودش نیست، ارباب او میتواند همسرش را از او جدا کرده و با او همبستر شود، ارباب میتواند فرزندان او ا در صورتی که بالغ شده باشند به دیگران بفروشد، و تمام نسل او در صورتیکه آزاد نشود برده خواهند ماند، زن برده در واقع ابزار و اسباب جنسی مردان مسلمان است.
  قرآن: وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَيْكُمْ فِيمَا تَرَاضَيْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِيضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيمًا حَكِيمًا.
  و نيز زنان شوهر دار بر شما حرام شده اند ، مگر آنها که به تصرف شما، درآمده باشند از کتاب خدا پيروی کنيد و جز اينها ، زنان ديگر هر گاه در طلب آنان از مال خويش مهری بپردازيد و آنها را به نکاح در آوريد نه به زنا ، بر شما حلال شده اند و زنانی را که از آنها تمتع می گيريد واجب است که مهرشان را بدهيد و پس از مهر معين ، در قبول هر چه هر دو بدان رضا بدهيد گناهی نيست هر آينه خدا دانا و حکيم است.
  ….

 58. علیرضا says:

  اگه یک کشور اسلامی تصمیم بگیره بجای پیروی از حکم قرآن و برده کردن اسرا، اونا رو نگهداری کنه این چه ربطی به عوض شدن حکم قرآن در مورد برده داری داره؟
  آنچه قرآن در مورد تغییر پذیری احکامش میگوید:
  وَتَمَّتْ كَلِمَتُ رَبِّكَ صِدْقًا وَعَدْلاً لاَّ مُبَدِّلِ لِكَلِمَاتِهِ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ.
  و کلام پروردگار تو در راستی و عدالت به حد کمال است هيچ کس نيست که ، يارای دگرگون کردن سخن او را داشته باشد و اوست شنوا و دانا.

  وَاتْلُ مَا أُوحِيَ إِلَيْكَ مِن كِتَابِ رَبِّكَ لَا مُبَدِّلَ لِكَلِمَاتِهِ وَلَن تَجِدَ مِن دُونِهِ مُلْتَحَدًا
  از کتاب پروردگارت هر چه بر تو وحی شده است تلاوت کن در سخنان او تغيير و تبديلی نيست و تو جز او پناهگاهی نمی يابی

 59. کافر says:

  شاشیدم به خودم بسکه خندیدم .
  دمت گرم علیرضا جون . خوب ریدی به خواهر و مادر هر چی عرب مادر جنده اس . باز هم فحش بار محمد مصطفی و خاندان جاکشش کن…

 60. marmoolak says:

  متاسفانه پرده ای جلوی چشم شمارا گرفته و حقیقت را در نمیابید.من هم وظیفه ام فقط هشدار بود.فعلا هم یک 2-3 روز نیستم.
  اما برای پایان بحث:
  اول اینکه شما باید ابتدا به آیاتی از قرآن که برده داری را حلال و جایز کرده را نام ببرید.زیرا اکنون در رساله امام خمینی هم نوشته شده که برده داری و برده فروشی از بزرگترین گناهان است.و در قرآن هم بدترین اعمال شمرده شده است.
  کنیز هم برده جنسی نیست.بلکه زنی یا دختر است که در قبال تضمین زندگی اش اعم از خوراک پوشاک و مسکن و پول ماهیانه در خانه کار می کند..انگلیسی اش هم می شودmaid.

 61. ط says:

  مارمولک!
  سرت را از کس زهرا بنت رسول بیار بیرون و تاریخ اسلام را مطالعه کن تا حقیقت را دریابی!
  اگر اکنون خمینی گفته برده داری حرام و گناه است برای نباختن قافیه است!
  چون آگاهی مردم جهان بالا رفته و نفرت از برده داری در ذهن مردم جهان ریشه دوانیده ملایان به هر حیله متوسل می شوند تا بگویند اسلام با برده داری مخالف بوده و هست!
  با بالا رفتن شعور مردم دنیا کم کم ملایان مدعی می شوندسمفونی بتهون هم توسط مسلمین نواخته شده و آبراهام لینکلن هم سید اولاد پیغمبر اسلام بوده!

 62. simply the best says:

  من ایمان دارم که این مارمولک اصلا به اسلام معتقد نیست و این کس شعرا رو هم از روی تکلیف و اجبار میگه . شاید از این پاسدارهای حقوق بگیر بهتر از همه شما هم میدونه اسلام چه انی است

 63. شیمبل says:

  نمونه ای از اعجاز قران
  علیرضا جان
  همانا که در نوشتن جملات 19 حرفی مهارت به خرج دادی ولی باید اذعان کنم که جملاتت قرانی نبود. حال جملات 19 حرفی قرانی مرا ببین:
  1. المر کیرم به دهان خمینی
  2. المص مارمولک خزنده است
  “المر” و “المص” را در فرهنگ قرآنی حروف مقطعه می نامند. این حروف هیچ معنایی ندارند و تنها برای جور شدن قافیه و ضریب سازی عدد 19 در قران استفاده شده اند. در دو جمله نوزده حرفی من براحتی میبیند که هر جمله ای را می توان با این حروف 19 حرفی کرد یا تعداد حروف آن را به مضربی از 19 رساند. البته اسلام شناسان بر این باورند که این حروف دارای معانی والایی هستند که تنها خدا و معصومین آن را درک می کنند. حالا به عنوان پزشک از دیدگاه روانشناسی مدرن این موضوع را برسی می کنم. دانش روانشناسی امروز اینگونه واژه سازی را نئولوژیسم Neologism می نامد. تعریف نئولوژیسم را مستقیمن از ویکی پدیا کپی می کنم. خوانندگان خود قضاوت کنند.
  در روانشناسی نئولوژیسم ساختن واژه هایی است که تنها برای خود شخصی که از آنها استفاده می کند مفهوم دارد، بدون هر گونه وابستگی به استفاده روزمره از آن واژه. نئولوژیسم در کودکان طبیعی به حساب می آید اما در بزرگسالان یکی از نشانه های اختلالات تفکر است(نشان دهنده بیماریهای ذهنی سایکوتیک مانند اسکیزو فرنی است). استفاده از نئولوژیسم همچنین می تواند در عدم توانایی تکلم پس از سکته مغزی و یا ضربه مغزی دیده شود.
  In psychiatry, the term is used to describe the creation of words which only have meaning to the person who uses them, independent of its common use meaning. It is considered normal in children, but a symptom of thought disorder (indicative of a psychotic mental illness, such as schizophrenia) in adults. Use of neologisms may also be related to aphasia acquired after brain damage resulting from a stroke or head injury.
  متن کامل Neologism را در ویکی پدیا می توانید در اینجا پیدا کنید.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Neologism
  از نظر نگارنده انطباق این تعریف با تعریف حروف مقطعه در قران از موارد اعجاز قران است.
  حالا یک آدم بی کار می خواهم که مقاله اسکیزو فرنیا را در این آدرس http://en.wikipedia.org/wiki/Schizophrenia مطالعه کند و آن را با قران، وحی، معراج، آدم کشیها و … پیامبر مقایسه کند. فکر کنم بی کار تر از همه فعلن خود مارمولک باشد.
  آلتتان بر قرار باد

 64. هند جگرخوار says:

  درگذشت بانوی عفیفه و محجبه خانوم بی نظیر بوتو(ره)را به پیشگاه خانوم فاحشه ی زهرا(س) تسلیت میگوییم
  ستاد برگزاری مراسم وفات ائمه ی اطهار

 65. باقر العلوم says:

  حسن اقا چارچوب بدن ما را به لرزش انداختی اخه مرد حسابی اینم شد خبر
  (( در حال حاضر یک میلیون نفر از جمعیت 16 میلیونی هلند را مهاجران مسلمان تشکیل می دهند ))
  اخه من هرچی حساب کتاب کردم دیدم اخرش این کشور به تصرف بلاد اسلام در میاد
  حتی اگر هم هلندی ها مسلمان نشوند این مهاجرین مسلمان همیشه کیر شق انقدر زاد و ولد می کنند که یه روز به خودمون میایم می بینیم هلند کشور گل ها تبدیل شده به اسلاملند شهر گه ها (مسلمانان مادر جنده)
  انصافا تو بگو چه کاری از دست ما ساخته است غیر از حرص خوردن و زجر کشیدن ؟؟
  اخه این اروپایی ها برای چه به این ولد زناها ویزا و کار می دن و براشون مسجد و مدرسه ی اسلامی و قصابی های الحلال درست می کنن من جواب می خواهم و می دانم فقط شما هستی که می توانی جواب این سوال را بدهی

 66. باقر العلوم خان جانم برات بگه که این اروپایی‌های خاک برسر از بس بیزنس من شده‌اند برای اینکه ماشین پول چاپ کنی شون (کارخانه ها) کارگر داشته باشند اینها مجبور شدند یک تعدادی از این مسلمانهای مفلوک را بیارن اینجا. حالا هم همون طور که خودت متوجه شدی کار از کار گذشته و این مسلمونهای مادر جنده زنهاشون که مثل فاحشه‌های شهر نو تمام وقت لنگشون هواست و مثل ماشین جوجه کشی بچه پس می‌اندازند و این مفلوک‌های اروپایی‌ها هم بدجوی پاشون توی گه اسلام گیر کرده.

 67. David says:

  شبكه تروريستي القاعده مسووليت ترور “بي‌نظير بوتو” رهبر حزب مردم و نخست وزير پيشين پاكستان را بر عهده گرفت.
  به گزارش خبرگزاري فرانسه: شبكه تلويزيوني خصوصي “اي آر واي” پاكستان امروز اعلام كرد، شبكه القاعده مسووليت ترور بي‌نظير بوتو نخست وزير پيشين پاكستان را بر عهده گرفته است .
  بي نظير بوتو عصر ديروز هنگام خروج از محل تجمع انتخاباتي هوادارانش در شهر راولپندي در يك حمله انتحاري كشته شد. در اين حمله همچنين20نفر ديگر جان باختند.
  —————
  پاسخ:
  آقا جان این القاعده شده یک بهانه خوبی برای همه آنهایی که میخواهند گه کاری در خاورمیانه بکنند میاندازند گردن القاعده.
  اگر القاعده توانایی ترور دارد چرا مشرف را ترور نمی کند!؟ قربانت گردم اینها همه زیر سر خود مشرف و سازمان مخوف امنیت پاکستان است که با مافیاهای مواد مخدر در هم عجین شده اند

 68. سام says:

  سلام خسن آقای عزيز بعنوان يک بيخدا تماشاي قسمت اول فيلم zeitgeist که تو google video هست رو بشدت توصيه ميکنم. البته مطالبش رو تو کتابهای معتبری که در مورد تاريخ اديان نوشته شده ميشه خوند ولی اين فيلم به شکل زيبايی ريشه اين خرافات عصر حجری رو نشون ميده. اگه پسنديدی شايد ارزشش رو داشته باشه يه چند خطی در موردش بنويسي.راستی ما مشتري قديمی هستيم ولی خوب اين اولين باره که حرفی واسه گفتن داريم .تعطيلات خوبی داشته باشي.

 69. فریدون says:

  سرنگون ورسوا شود هر آنکه ازحقیقت چشم پوشی نماید .ایا میشود که از وجود خورشید ویا نور ان انکارکرد .امکان دارد که ازهوش و حواس پنجگانه انسانها، انسان های همانند شما انکارنماید .ممکن است از نیروی نامرعی ونعمت خداداد عقل(خرد)منکرشد. پس مبرهن است که ازین چنین موارد به ساده گی نمی توان چشم بست .زیرا انسان خردمند وباتفکر همیشه درصدد تفحص وتجسس پیرامون جهان درونی خویش وهمچنان پیرامون جهان هستی میباشد وایا هیچ فکر کردید که این نظام چگونه طرح ریزی شده است .تو ازکجاآمده یی ،هدف حضورت در این گیتی کهن چیست ؟ کجا خواهی رفت ؟ یک پرسش ساده آیا گاهی فکر کردید تااتش نباشد غذا پخته نمی شود( بطور اتوماتیک )پس چرااااااااااااا؟هرگاه پاسخ شما( نه )منفی باشد .پس چطور یک انسان عاقل میتواند بپذیرد که وجوداسرار آمیز خود را با این عرض وطول دنیا بیهوده، بدون واسطه ومدبرهستی پیداشده باشد .هرگاه قبول هم نفرماید .جوهر انسانیت واخلاق پسندیده اجازه خواهد داد تا بر دیگران بتازید – دشنام وفحش بدهید وووووووووو……….:

 70. امير says:

  به خانم فاطمه زهرا توهين نكنيد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر