Dec 17 2007

پریشب خواب دیدم!

نوشته:     :::       40 پیام

پریشب کابوسی دیدم که کم مانده بود قالب تهی کنم! خوشبختانه این کابوس زیاد طول نکشید و از خواب بیدار شدم وگرنه معلوم نبود کارم به کجا بکشد.
حتما شما هم این دکتر شدن آقایان راس قدرت را پیگیری می‌کنید! همان گونه که آگاهید این روزها هر ننه همدمی دکتر می‌شود یا بهتر است بگوییم دکترش می‌کنند. دکتر شدن اراذل حکومت چی از رضایی شروع شد و با دکتر شدن احمدی نژاد ادامه پیدا کرد بعد از آن نوبت کوچک‌ترها مثل ذوالقدر و عمه سکینه و دایی مصطفی رسید.
در فرهنگ عقب مانده ملت ایران، یک نقطه ضعف بسیار بودار هست که همگی دنبال مدرک هستند و تقریبا می‌توان به جرات گفت که بیش از 90 درصد آنهایی که دنبال تحصیل می‌روند، اگر بتوانند یک مدرک بدون زحمت گیر بیاورند یقینا قید درس خواندن را می‌زدند و به همان مدرک قلابی قناعت خواهند کرد. تقریبا هیچ کس دنبال علم برای خود علم نیست. این مساله سگ دو زدن به دنبال مدارک و مدارج دانشگاهی هم باعث شده که بعضی که نمی‌توانند به مدرکی دست پیدا کنند، یا آنرا می‌خرند یا با ملقب کردن خود یا فرزندان خود به تیتر مهندس و دکتر عقده گشایی می‌کنند. یک خاله خان باجی داشتیم توی فامیل، این بیچاره یک دامادی داشت که حسابدار بود. برای اینکه از دیگر خاله خان باجی های فامیل عقب نیفتد، همه جا می‌گفت داماد من مهندس است! یکی از رندان فامیل یک بار از او پرسیده بود داماد شما چه نوع مهندسی دارد؟ او هم که از همه جا بی خبر بود گفته بود مهندس حسابداری. این تیتر مهندس حسابداری روی داماد این بیچاره برای همیشه ماند و شد موضوعی برای مسخره کردن این خانم.
حالا برگردم به کابوسی که پریشب دیدم. معمولا خواب یا کابوس‌هایی که می‌بینیم بر اثر مسائلی است که در روز تحت تاثیر آن قرار می‌گیریم. این مساله دکتر شدن آقایان راس قدرت این روزها خیلی مرا عذاب می‌داد، شاید به همین دلیل هم بود که آن کابوس کذایی آمد به سراغم.
خواب دیدم که برای دریافت دکترا به یک دفتری رفته بودم. یک آقایی آنجا بود که بیشتر به حیوان وحشی شباهت داشت تا انسان، صورتش معلوم نبود، فقط هیکل نخراشیده، نتراشیده‌اش قابل رویت بود. وقتی که برای دریافت مدرک دکترا به سراغش رفتم، از من خواست که شلوارم را در بیاورم و بروم توی اتاق بغل دراز بکشم! این را که گفت دستم را محکم گذاشتم روی کمر شلوارم و با سرعت از اتاق خارج شدم و پا گذاشتم به فرار. آنچنان دویدم که از نفس افتادم و آن موقع بود که از خواب بیدار شدم.
در رابطه با گوز پیچ شدن بلاگ رولینگز:
آیا کسی را می‌شناسید که بتواند در برنامه نویسی یک سیستم پینگ مرا یاری برساند؟ همان گونه که آگاهید این سیستم بلاگ رولینگز این روزها بدجوری گوز پیچ شده و تقریبا از کار افتاده. این مشکل خصوصا برای ملت بیچاره ایران که از سرعت پایین اینترنت برخوردارند و سر زدن هر روزه به همه وبلاگ ها و سایت‌های مورد علاقه شان کار بسیار مشکلی خواهد بود و اگر یک سیستم پینگ در اختیار نداشته باشند مجبور خواهند شد، روزانه مقدار زیادی وقت تلف کنند. اگر کسی سیستمی را می‌شناسد که می‌تواند این کار را بکند، حتی اگر برای آن باید پولی پرداخت کرد، من حاضرم در این کار پول هم خرج کنم تا بلکه بتوانیم این مشکل را رفع کنیم. سرور و پهنای باند مورد نیاز اینترنت را هم من می‌توانم تهیه کنم. راستش را بخواهید این روزها هم وقت بسیار کمی در اختیار دارم برای این گونه کارها و همچنین مغزم دیگر مثل قدیم‌ها کار نمی‌کند. چنین کد نویسی‌هایی هم وقت و هم حوصله زیاد می‌خواهد که من هیچکدام را ندارم.

نوشته: در ساعت: 9:05 am در بخش: اجتماعی

40 پیام  |           

40 پیام به “پریشب خواب دیدم!”

 1. کوروش says:

  درست میگی حسن آقا اینا معلوم نیست این مدارکو از کجاشون در میارن مثلا همین دیروز یه آخوند شاشولی اومده بود تو تلویزیون رژیم وچسناله میکرد. مجری برنامه هم بهش میگفت جناب دکتر آیت الله !!!!

 2. علیرضا says:

  خسن آقا! اگه سیستم بلاگ رولینگ برای سایت خودت میخوای، فکر میکنم برای Movable Typeء، plug-in هایی وجود داشته باشه که نصب کنی و کارت رو راه بندازه.
  درست متوجه نشدم چی میخوای بسازی؟ میخوای وبلاگ ها رو صرفاً پینگ کنی ببینی سرپا هستند؟
  در بلاگر حتی اگه وبلاگ مورد نظر پاک بشه، باز پینگت time out نخواهد شد.

 3. علیرضا says:

  ببخشید دیگه از اصطلاحات فنی بلاگینگ سر در نمیارم
  یه کم بیشتر توضیح بده شاید کمکی از دستم بر بیاد، شاید هم بتونم برنامهء حاضر و آماده رو برات گیر بیارم.
  —————-
  توضیح:
  می خواهم یک سیستم مثل بلاگ رولینگز برای جماعت وبلاگ نویس فارسی زبان راه بیندازم.
  نه فقط برای خودم بلکه برای هرکسی که خواست عضو بشود درست مثل بلاگ رولینگز مرحوم

 4. علیرضا says:

  امام حسین (ع) به دوستش میگه “بیا بریم با هم یک قهوه بخوریم”.
  یکدفعه دوستش میگه راستی گفتی قهوه … حال مادرت چطوره؟

 5. علیرضا says:

  یه روز امام حسین (ع) به فاطمه زهرا میگه: مامان چرا تو هر وقت میری دستشویی در رو باز میذاری؟
  میگه: نه بابا!، می‌خوای من در رو ببندم که تو بیای از سوراخ کلید نگام کنی؟

 6. علیرضا says:

  یه روز علی بن ابی طالب میاد خونه میبینه مالک اشتر داره با قاشق خایه هاشو میکنه تو کس فاطمه زهرا.
  میگه:اه اه من دیگه با این قاشق غذا نمیخورم

 7. علیرضا says:

  امام رضا (ع) فرمودند : در مبارزات ، زنم نقش دست راستم را داشت، در زندان ، دست راستم نقش زنم را داشت.

 8. علیرضا says:

  حضرت علی (ع) و مالک اشتر قرار میگذارن همدیگه رو بکنن. اول مالک اشتر میکنه، کارش که تموم میشه یهو خجالت میکشه، سرشو میندازه پایین.
  مولا علی میاد جلو بقلش میکنه، بهش میگه: سرتو بگیر بالا پهلوان… کان ِ شیر کردی!

 9. علیرضا says:

  حضرت علی (ع) میره خونه میبینه فاطمه زهرا کونشو از پنجره کرده بیرون!
  میگه زنکه چی کار میکنی؟
  فاطمه میگه: آخه هوا امروز کیریه

 10. علیرضا says:

  حضرت محمد آبش نمیومده، امّ ابیها جلوی کیرش پیاز رنده میکنه

 11. علیرضا says:

  زرتشتیه یه شب خواب فاطمه زهرا (س) رو میبنه از فردا شبش با کاپوت میخوابه

 12. حامد says:

  مسلمانان زنا زاده
  این عکس راببینید و به زنا زاده بودن خود اعتراف کنید
  صحنه بوسیدن محل زمین گذاشتن کون رهبر اسلام توسط مسلمانان بسیجی

 13. حامد says:

  از اين قصه، گر خون بگريند، رواست
  http://efsha.co.uk/farsi/tanz/images/sajdeh.jpg

 14. Asal says:

  بچه ها دمتون گرم با اين جکها. وبلاگ حسن آقا با حال بود حالا باحالترم شده.

 15. حسن آقای عزیز
  اگر منظورت این است که بلاگ خودت را بتوانی موفقیت آمیز پینگ کنی که در بلاگ رولینگ بالا بیاید من مشکلش را برای وبلاگ خودم حل کردم. قبلا هم توضیح داده بودم.
  اما اگر می خواهی یک سیستم مانند بلاگ رولینگ برای خود اهالی وبلاگستان راه اندازی کنی که اول باید یک مشکل عمده را برطرف کنی ..آن هم این است که خیلی ها به همان سرویس بلاگ رولینگ سابق خود بسنده کرده اند و حوصله ی تغییر آن را ندارند.
  در هر دو صورت روی من حساب کن. اتفاقا بنده خیلی وقت است که می خواهم سرویسهای عمومی برای وب سایت های ایرانی راه اندازی کنم که یکی از آن ها هم همین شبه بلاگ رولینگ است. اما مطمئن نیستم که دوستان کد این یکی را جایگزین بلاگرولینگ فعلی کنند.
  اگر فکر می کنی وبلاگ نویسان این کار را می کنند من حاضرم این سرویس را بنویسم و سرویسش را راه اندازی کنم.
  ضمنا خوشحالم که کابوست همان نقطه تمام شد!

 16. طاها جان این بلاگ رولینگز امروزی اصلا کار نمی‌کند پس یقین بدان اگر بتوانیم یک سرویس مطمئن و کار آمد ارائه بدهیم همه به آن روی خواهند آورد، خصوصا اگر آنرا به فارسی هم ارائه بدهیم که یقینا همه اهالی ایرانی وبلاگستان به آن روی خواهند آورد.

 17. حامد says:

  یه روز مسابقه گه خوری بوده شرکت کننده هاش هم امام حسین حضرت علی و پیامبر اعظم بودن امام حسین شروع میکنه دوقاشق میخوره استفراغش میگیره بیخیال میشه مولا علی شروع میکنه خوردن تا ده قاشق میشه استفراغش میگیره پیامبر اعظم میاد ده قاشق صد قاشق . یه دیگ گه رو میخوره بعد از دو ساعت گه خوردن استفراغش میگیره. بهش میگن چی شدپس چرا استفراغت گرفت میگه اه اه کسافت لاش مو بود!

 18. حامد says:

  مولا علی میره خواستگاری فاطمه زهرا موقع چای اوردن یه باد ازش در میره میگوزه . مولا علی برمیگرده میگه خانم اگه نمیرینی دو تا قند م برام بیار

 19. حامد says:

  مسلمونه میره داروخونه مجوسیا میگه آقا شربت شهادت دارین؟مجوسه میگه نه ولی شیاف ولایت داریم میخوای؟

 20. حامد says:

  پیامبر اعظم تو صف شیر به زنه میگه : بیا زن من شو تا تو صف واینستی
  زنه میگه:چند تا زن داری؟ پیامبر میگه: 98 تا باعایشه کوچولو 99 تا
  زنه میگه : من اگه صبحها تو صف شیر وایسم بهترازاینه که از شب تاصبح تو صف کیر وایستم

 21. حامد says:

  سلمان فارسی(ننه اش به فاک) شب ادراري داشته . يه روز صبح از خواب بيدار ميشه ميبينه جاش خشکه !
  از خوشحالي ميرينه به خودش

 22. رایش سوم says:

  بررسی تفریحات و سرگرمی های ملت شریف ایران در هزاره سوم میلادی
  ***************************
  تلوزیون
  کانال 1:(امروز در خدمت دانشمند عزیز و مدرس حوضه اقای … هستیم بحث این برنامه پیرامون برسی علل گرایش جوانان اروپایی و امریکایی به اسلام است)
  کانال 2:(به نام خدا سلام بچه ها امروز من خاله شادی با عمو باقالی اومدیم به خونه هاتون تا بهتون بگیم امروز روز شهادت امام محمد بافر (ع) این امام بزرگوار دانشمند ال محمد لقب داره و به کودکان علاقه ی خاصی داشته و شبها گرسنه سر بر زمین می زاشته و غذای خود را به یتیمان می داده و ….. و بله بچه ها ما یک گزارش اماده ی پخش داریم که باید بزور بشینید ببینید
  گرازشگر:کوچولو سلام
  کودک مسلمان:سلام علیکم و رحمه الله
  گزارشگر: چند سالته
  کودک مسلمان:الان تا سن بلوغ اسلامی برای پسران 10 سال فاصله دارم (5 سال سن دارد)
  گزارشگر:کارتون دوست داری ؟
  کودک مسلمان:با اجازه ی باری تعالی بله
  گزارشگر:چه کارتونهایی رو بیشتر دوست داری ؟
  کودک مسلمان:بیشتر کارتون های پر محتوای ایرانی اسلامی رو دوست دارم و از مسئولین بالاخص جناب اقای ضرغامی متشکرم که جلوی پخش این کارتون های مبتذل والت دیزنی روگرفتن
  گزارشگر خواسته ای از ما نداری ؟
  کودک مسلمان:چرا . اگه میشه کارتون جذاب و اکشن امام صادق رو دوباره نشون بدین)
  کانال 3:(همچنان در خدمتتون هستیم با برنامه ورزشی 90 موضوع این برنامه علت اخراج زین الدین زیدان در اخرین بازی اوست در این رابطه در خدمت کارشناس محترم مسائل فوتبال و داوری جناب حجه الاسلام کیر خر هستیم و من در اولین سوالم از ایشان در مورد علت اخراج زیدان و نوع داوری بازی می پرسم
  حجه الاسلام کیر خر:اعوذو باالله منم شیطان رجیم بسم الله جبار زلیل اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و ……پیش از هر چیز سلام و درود می فرستیم به روح پر فتوح بنیان گذار جمهوری اسلامی و شهیدان 8 سال دفاع کیری در مورد این بازی بین علمای شیعه و سنی مطابق معمول همیشه اختلاف است علمای اهل تسنن بر این باورند که در اینجا فحش به نوامیس زیدان داده شده و علمای شیعه به واسطه اطلاع رسانی به موقع چاه جمکران مطلع شدند که فحش به پیامبر عظیم الشان اسلام داده شده که اگر شما اسلوموشن این صحنه ی شیطانی را نشان دهید متوجه می شوید که شخص توهین کننده با لب هایش نام پیامبر اسلام را هجی میکند که در اینجا خداوند متعال به خواست ما به خاطر این عکس العمل درست زیدان برای او 100000000 حوری بهشتی در نظر میگیرد و برای ان داور بی ناموس که به خود اجازه داد یک مسلمان را اخراج کند 100000000 کفتار و کرکس و لاشخور و تمساح و کایوت و ….در نظر می گیرد و در روایتی امده که این گونه ادم ها در اخرت با کاکتوس محشور می شوند)
  کانال 4:( امشب با برنامه ی سینما ماورا در خدمتتان هستیم فیلمی که امشب تقدیمتان خواهیم کرد فیلم (( سه کله پوک در فضا )) میباشد و مدت زمان ان 10 دقیقه می باشد و جزو جدید ترین اثار روز سینمای جهان {دهه ی 50 میلادی} میباشد و تاحالا اصلا از هیچ کانالی در جهان پخش نشده است لازم به ذکر است که این فیلم به علت داشتن صحنه های غیراخلاقی 110 دقیقه اش سانسور شده و به علت داشتن صحنه های خشن دیدن ان برای کودکان زیر 30 سال توصیه نمی شود و قبل از دیدن این سریال یه 2 ساعت پیام بازرگانی ببینید) بعد از دیدن این فیلم ( در خدمت تحلیل گر و مفسر عالی قدر جناب ایه الله حسینی پور هستیم:
  اعوذ بالله شاشیدم لای قران مجید …..همانطور که بینندگان محترم مشغول دیدن این فیلم بودنند من نکاتی چند را یادداشت نمودم و الان به سمع و بصر شما می رسانم 1-این فیلم تحت نظر لابی های صهیونیستی در هالی وود تولید شده 2-در این فیلم به مسلمانان و پیامبر اسلام {کله پوک ها} توحین شده 3-در این فیلم هیچ صحنه پیرامون مسائل اعتقادی و مذهبی دیده نمی شود که این بیانگر دور شدن جوامع غربی از تعالیم الهی واسلام میباشد 4-در این فیلم از روحانیون متخصص بازیگری حوضه ی علمیه قم که به تازگی دوره های اموزشی بازیگری دیده اند خبری نیست و …..)
  کانال 5:( برنامه ی درشهر :با سلام خدمت سردار احمد رضا رادان سردار لطفا درباره کشفیات این انبار متروکه جنوب تهران توضیح دهید
  احمد رضا رادان:من از همین جا سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت بسیجیان عزیز و سربازان گمنام اغا امام زمان که طی یک عملیات اطلاعاتی مشترک با پلیس اطلاعات به ما در کشف این انبار شیطانی یاری رساندند و ما در این جا تعداد 400 ریسیور ماهوراره 500 عدد ال ام بی و 600 عدد دیش ماهواره و 3000 بطری مشروبات الکلی کاسب شدیم و شدیدا در انتظار تشویق و ترفیع از جانب رهبر معظم انقلاب هستیم و از همین جا اعلام میکنم که جامعه را برای تمامی مردم ناامن خواهیم کرد و تمامی طرح ها به خودی خود پابرجا و خواهند بود و بی توجه به مخالفت های داخلی وخارجی همچنان کرم می ریزیم و می لولیم و به ماموران گشت های ارشاد گفته ام با بد پوششان چنان برخورد وضرب و شتم کنند که هی منه ی پوشالی نیروی انتظامی بر همگان اشکار شود و ما از اول هم گفتیم که در برخورد با هنجار شکنان جامعه و خوشتیپان با هیچ کس تعارفی نداریم وبه تازگی بابی جدید از باب های طرح امنیت اجتماعی را در کس فاطمه زهرا (س) باز خواهیم کرد که طی ان هرچی سی دی گیم و نرافزار و فیلم گیرمون بیاد از تو بازار جمع می کنیم تا تمامی جوانان و نوجوانان مثل پسر ولد الزنای من اقا مهدی مجبور شن برای تفریح و سرگرمی برن به مساجد و پایگاه های بسیج )
  کانال 6 {شبکه ی خبر} : ( سلام و صلوات می فرستیم بر محمد امین وخاندان پاکش {جاکشش} و تبریک پیشاپیش به مناسبت عید سعید غدیر و عید قربان با اخبار حوضه و دانشگاه در خدمتتون هستیم وتوجه شما را به مشروح اخبار جلب میکنم
  خبر اول:امروز یک کاروان ایات اعظام وارد لاس وگاس شدند و مورد استقبال مردم شهید پرور و همیشه در صحنه ی لاس وگاس قرار گرفتند و قرار شد روی خرابه های هتل کازینو و بلاجیو و گمبلینگ بزرگترین حوضه های علمیه ی جهان ساخته شود
  خبر دوم: بخاطر تحریم استفاده از دلار که از جانب رییس جمهور محبوب ما مطرح شد الان اقتصاد امریکا در استانه ی ورشکستگی است و بازار مسکن امریکا با رکود مواجه شده
  خبر سوم:طرح تبدیل دانشگاه به حوضه با استقبال بی نظیر مردم روبرو شده و در جشنی که مردم به همین خاطر گرفته بودند 1000 دانشجو توسط پلیس ضد شورش کشته شده و چند هزار نفر هم در اثر استعمال نارنجک اشک اور و باتوم شک دار در بیمارستان زندان اوین و کمپ کهریزک بستری هستند)
  کانال 7 {شبکه ی اموزش) : (اینجانب ثقه الاسلام والمسلمین در این برنامه قصد دارم که ذبح اسلامی رو اموزش بدم ابتدا یک عدد گوسفند زبان بسته را انتخواب می کنیم و یک هو زیر یه خم او را میگیریم و بر زمین می زنیم ترجیحا پشت به قبله می ایستیم چون گل پشت و رو ندارد بعد قمه را از جیبمان خارج کرده و روی شاهرگ گوسفند قرار می دهیم سپس با اندکی فشار خون را قطره قطره جاری می کنیم تا هم از دیدن ریخته شدن خون خلق و خوی مسلمانیمان تقویت شود و هم با دیدن زجر کش شدن یک موجود بیگناه یاد غزوه های حضرت علی با یهودیان بنی قریظه بیفتیم و هم با دیدن دست پا زدن ان موجود بی گناه یاد عایشه بعد از اولین جماعش با پیامبر اسلام باشیم)
  کانال 8 (شبکه ی قران سیما) توضیح:این شبکه به دلیل نداشتن مخاطب برنامه هایش را به زور روی کانال 2 و 4 در ساعات مختلف شبانه روز پخش می کند در واقع اصلا هیچ کس تلوزیونش را روی سیگنال این کانال تنظیم نمی کند
  ***********************************
  اینترنت
  سایت گوگل :مشترک گرامی مطابق قوانین جمهوری اسلامی دسترسی به این سایت مجاز نمی باشد
  چنانچه این سایت به اشتباه فیلتر شده است به ما مربوط نیست {به تخممون که اشتباه قیلتر شده}
  مشترک گرامی ازاین که این پایگاه الهی را برگزیده اید از شما سپاسگذاریم لطفا نشانی این پایگاه را به دوستانتان :khamenei.ir
  هم بدهید.
  ***************************
  ماهواره :سیگنال 0%:
  نامه ای روی پشت بام:
  این ماهواره به دلیل پخش تصاویر مبتذل و غیر اخلاقی و غربی به نفع بسیج محله مصادر شده چنانچه مجددا اقدام به نصب ماهواره کنید خانه و ماشینتان را به اتش می کشیم و به نوامیستان تجاوز می کنیم
  جمعی از منتظرین پرشور بسیجی پایگاه حضرت علی اکبر
  **************************
  روزنامه:
  تیتر:انجمن روحانیون مبارز حوضه ی علمیه قم در دیداری که با مسئولین صدا وسیما داشتند بر اسلامی سازی سریال ها و فیلم ها تاکید کردند
  صفحه ی اول:احمدی نزاد گفت گرانی ها توسط عوامل نفوذی استکبار جهانی (امریکا) در ایران ایجاد شده
  صفحه ی دوم:احمدی نزاد اسم خائنان هسته ای را اعلام خواهم کرد
  صفحه ی سوم:محمد باقر قالی باف اعلام کرد که برای ساختمانهایی که نمایشان غربی است (ساختمان هایی که گنبد و گلدسته ندارند و داخلشان رنگ های فیروزه ای ولاجوردی به کار نرفته و داخل پذیرایی شان محراب ندارند واندرونی و انبرونی ندارند واشپز خانه هایشان اپن است وتوالت فرنگی دارند) مجوز پایان کار و سند داده نمی شود
  صفحه ی چهارم:از ان جایی که هجمه ی عوامل استکباری امروزه متوجه فرزندانمان است از این رو مسئولین فرهنگی وزارت ارتباطات و فن اوری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فراخوانی صادر کردند که طی ان به 200 برنامه نویس اشنا به برنامه های گرافیکی برای تولید بازی های رایانه ای ایرانی اسلامی با مزامین ائمه ی اطهار در غربت و عملیات های سپاه قدس در عراق و اسراییل نیازمندند از متقاضیان خواهشمندیم که در اسرع وقت به وزارت خانه های مذکور مراجعه کنند
  صفحه ی پنجم:جهانیان شاهد عزم ایرانیانند . راه اندازی خط تولید سمند در بلاروس .سوریه .گرجستان و ونزوئلا را به مقام معظم رهبری و چاه فاضلاب جمکران تبریک می گوییم . گروه صنعتی ایران اسلامی خودرو
  صفحه ی ششم:ایران بزرگترین صادر کننده ی غذای الحلال در جهان است
  **************************
  گیم نت:
  این واحد صنفی به دلیل ترویج خشونت گرایی میان جوانان پلمپ شده وتمامی کامپیوترهایش به نفع جمهوری اسلامی ضبط گردیده
  باتشکر پلیس اماکن
  **************************
  استخر:
  این واحد صنفی به علت استفاده از اب پاک و سالم و غیر کر برای شناگران تعطیل گردیده
  با تشکر وزارت بهداشت و درمان اسلامی
  **************************
  قهوه خانه:
  این واحد صنفی رو به این علت بستیم چون کیرمون خیلی کلفته
  با تشکر پلیس اماکن
  **************************
  کافی شاپ:
  این واحد صنفی به خاطر سرویس دهی و خدمات دهی به بانوان بد حجاب پلمپ گردیده
  با تشکر ستاد ارعاب گستری پلیس اماکن
  **************************
  باشگاه بیلیارد و بدنسازی:
  این واحد صنفی به علت گسترش ورزش های غربی و اسوه سازی غربی (ارنولد شواتزینگر سازی) میان جوانان و دور کردن انها از مسایل اعتقادی و مذهبی تعطیل گردیده
  ستاد غرب ستیزی پلیس اماکن
  ***************************
  شهر بازی:بلند گوی شهربازی:
  1-از پذیرش افراد خارج از چهار چوب موازین خانواده معذوریم
  2-مطابق معمول همیشه در این جا هم برای خانواده های معظم بسیجی و پاسدار و ازاده و شهید و جانباز استفاده از تمامی وسایل رایگان است
  3-به بانوان محجبه بلیط رایگان استفاده از استخر توپ و تونل شهوت {وحشت} داده میشود
  4-از ان جایی که این شهر بازی {ارم} تنها شهر بازی موجود در کشور است در صحیح و سالم نگه داشتن وسائل ولوازم طفریحی ان کوشا باشید
  5-دعایش رو بجون محمد رضا پهلوی بکنید که این جا رو درست کرد
  با تشکر روابط عمومی سازمان تفرجگاه های پلیس اماکن
  **************************
  کوه:
  توچال ایستگاه اول:تابلوی ورودی:
  1-از پذیرش افراد خارج از چهار چوب موازین خانواده معذوریم
  2-مطابق معمول همیشه در این جا هم برای خانواده های معظم بسیجی و پاسدار و ازاده و شهید و جانباز استفاده از تله کابین و وسایل اسکی و کوه نوردی رایگان است
  3-به بانوان محجبه بلیط رایگان برگشت از ایستگاه پنجم داده میشود
  4-از بانوان اسکی باز خواهشمندیم با پوشش کامل اسلامی (چادر) اقدام به اسکی بازی نمایند
  5-بانوان محترم لطفا نهایت همکاری را با مامورین گشت ارشاد در ایستگاه هفتم داشته باشید
  6-دعایش رو بجون محمد رضا پهلوی بکنید که تله کابینو ساخت
  با تشکر روابط عمومی سازمان تفرجگاه های پلیس اماکن
  کلک چال:تابلوی ورودی
  1-بسیجی هیچ وقت خسته نمی شه
  2-دعای پر فیض ندبه و کمیل وعرفه و زیارت عاشورا با صدای مداح اهل بیت حاج اقا مادر جنده همه روزه در تپه ی نور شهدا برگذار می گردد
  3-دختران وپسران عزیز میهن اسلامی فقط با ارائه ی کارت شناسایی و شناسنامه در صورت اثبات محرمیت میتوانند اقدام به بازی والیبال و بدمینتون در ایستگاه کنند
  با تشکر ستاد منکرات نیروی مقاومت بسیج ناحیه ی شمال تهران و شمیرانات (منطقه ی جماران)
  ***************************
  مسافرت:خارج کشور:فرودگاه مهر اباد و امام خمینی(ره):بیل بورد اطلاع رسانی:
  1-ارائه ی کارت پایان خدمت همراه بلیط و پاسپورت و ویزا الزامی است
  2-جلوی خروج از کشور بانوانی که حجاب اسلامیشان کامل نباشد و یا برگه ی اذن همسر را به همراه نداشته باشند گرفته خواهد شد
  3-جلوی حمل و خروج ارز ملی و شمش طلا و الات موسیقی و حیوانات خانگی گرفته خواهد شد
  4-حق تقدم در سوار شدن به شاتل و هواپیما واستفاده از صندلی های فرست کلاس با خانواده های معظم شهدا و ایثارگر وبسیجی و ازاده می باشد
  5-اشخاصی که در مدت سفرشان به خارج از کشور اقدام به بی عفتی کنند و ارزش های اسلامی را زیر سوال ببرند و یا به کنار سواحل بروند و یا از دیسکوها وکلوپ ها و رستوران های مک دونالد و دیزنی لندها استفاده نمایند و نوشیدنی های الکلی مصرف کنند توسط سربازان گمنام شناسایی شده و در رجعت به میهن اسلامی به صرف شلاق به اوین دعوت می شوند
  6-در سالم نگه داشتن قطعات هواپیماها بالاخص بویینگ های امریکایی کوشا باشید
  7-قبل از سفر حتما نمازتان را بخوانید و صدقه و دعای سفر را هم فراموش نکنید
  8-مسابقه ی قرائت قران از حفظ در نمازخانه ی فرودگاه در حال برگزاری است از تمامی مسافرانی که هنوز تا زمان پروازشان وقت باقی است خواهشمندیم به این مکان مقدس مراجعه کرده و با تلاوت همی چند از کلام الله مجید هم از اجر معنوی و اخروی و هم از جوایز نفیس بهرمند شوند
  9-حتما در طول سفر برای شادی روح محمد رضا پهلوی که این فرودگاه ها را احداث کرد و هواپیماهای نظامی و مسافری و باری را برای ما خریداری نمود دعا کنید
  با تشکر ستاد امر به معروف ونهی از منکر . پلیس اماکن . سپاه پاسداران انقلاب اسلامی . سازمان ملی جوانان . نیروی مقاومت بسیج . نهاد ریاست جمهوری . وزارت اطلاعات . وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام ناب محمدی و نمایندگی ولایت فقیه مستقر در فرودگاه ها
  مسافرت:داخل کشور:جاده ی چالوس:سر در ورودی جاده
  1- سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی مبارک
  2- خودروی اشخاصی که به صورت غیر خانوادگی اقدام به مسافرت می کنند ابتدا متوقف و در اسرع وقت به پارکینگ منکرات انتقال داده میشوند
  3- انداختن صدقه و دادن عوارض جاده به حوضه ی علمیه ی قم اجباری است
  4- در طول مسیر با تمامی اشخاصی که اقدام به کشیدن قلیان و نصب چادر و رقصیدن در ترافیک و گوش دادن به اهنگ های لس انجلسی می کنند به شدت بر خورد خواهد شد
  5-چنانچه موفق شدید سالم به مقصد برسید از شنا کردن دسته جمعی با خانواده به صورت (مختلط) جدا بپرهیزید
  6-برای شادی روح محمد رضا پهلوی که این جاده ها و راه اهن ها را احداث کرد دعا کنید
  با تشکر پلیس راه جمهوری اسلامی ایران
  اخه این ملت کس خل به امید کی و چی زنده اند؟؟؟؟؟؟؟؟

 23. حامد says:

  کیر مطهر علی ابن ابی طالب تو کس بنت العربی. فا طمه السادات الحسینی.

 24. حسن آقا
  این یک سایت حاضر و آماده هست که اگر همگی به آنجا نقل مکان کنیم بهتر است.
  http://weblogs.com/api.html#1

 25. مهسا says:

  کسی از این شیوا( فریاد بیصدا) خبر نداره ؟!!!!
  چرا وبلاگش بالا نمیاد؟!!

 26. moh444444 says:

  منم میخواستم این قضیه شیوا رو بگم ولی روم نمیشد!!
  الان فکر کنم 1 ماه باشه که اینجوریه

 27. حامد جان خیلی خری که فکر کردی من واقعا یه دختر حزب‌اللهی‌ام:) نتیجه می‌گیریم شما فقط به ظواهر کار داری جان دل خواهر:)
  متاسفم که باعث شدم اینقدر انرژی هدر بدی و فحش از خودت صادر کنی و همه‌ش به دیوار خورد:)
  آخه حزب‌اللهی میاد اینجا چیکار. این عصبانیت شماها باعث می‌شه آدم هوس کنه اذیتتون کنه:) کلی خندیدم این چند وقت. مرسی‌ی‌ی‌ی:))

 28. علیرضا says:

  این بالایی من بودم.

 29. علیرضا says:

  بزغالهء خایه-زیر-گلوی قفقازی فاظمه سادات الحسینی رو گایید
  کیر شتر مست مراکشی تو کس گشاد جدت فاطمه زهرا

 30. آملا این و آن یکی و همگی فقط پینگ می کنند به سرور weblogs.com و عاقبت این بلاگ رولینگز هست که باید من و شما را سرو کنه و اون هم فعلا ترکمون زده و یک در میان سرور می کنه یا اصلا سرو نمی کنه. منظور من این هست که اصلا این سیستم رو رها کنیم و خودمان یک سیستمی سرهم کنیم.

 31. payam says:

  salam,mer30 az bloge topet bebin man ye chand vaghte nemitonam beram to bloge shiva(shima.blogspot.com)to midoni dalilesh chiye?!age mishe behem bego mer30

 32. حسن آقا
  اینطور نیست. فعلا دو سه تا سایت هستند که کار پینگ کردن سایتها را میتوانند انجام دهند.
  از میان آنها یکی دوتا فارسی هستند که من نمیتوانم به آنها اعتماد کنم. مثلا یکی از آنها این است.
  blogard.com
  ولی آن آدرسی که معرفی کردم هم مثل این سایت ایرانی کار میکند.
  اگر خواستی چند تا از وبلاگهایی که از این سرویس استفاده میکنند را برایت پیدا میکنم.

 33. شلغم مراد says:

  فریاد بی صدا دیگر نیست؟

 34. اگه بدونید من کی‌ام حجل می‌شید از این همه فحش. گفته باشم:))) اسم الکی انتخاب کرده بودم. بازم به حسن آقا که هیچ‌چی بهم نگفت:) سعه‌ی صدر رو عشقه!

 35. حامد says:

  تو کی ای فاطی جون
  بگو تا خجل شیم . عزیز دل برادر
  منتظرم

 36. moh444444 says:

  نانا !!!

 37. هی رو سوال نکنید فریاد بی صدا کجا رفت! گفته بودم که بادمجون بم آفت نداره، سرو کله اش دوباره پیدا شده

 38. حضرت ابلیس (ص) says:

  بدو بدو یه خبر تازه دارم
  اخبار جمهوری اسلامی اعلام کرد که در انگلستان نام محمد دومین نام پر استفاده برای اسم پسران شده و نام john
  اولین نام پر استفاده است
  کیر تمامی اریایی ها تو کون نبی مکرم اسلام (ص)و خاندان حرامزاده اش

 39. ebi says:

  چه مادر جنده ای تو دیگه حسن آغا،خودم مادرتو میگام …تایک ماه دیگه.میدونی که حکم قتلت صادر شده
  ————–
  پاسخ:
  از این چسناله هایی که شما فرمودید خیلی ها قبل از شما فرموده اند. شما گه زیادی نخورید دهانتان بو می گیرد.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی