Nov 22 2007

سگ اسلامی هم وارد بازار شد!

نوشته:     :::       51 پیام

حتما خاطرتون هست که کمتر از سه ماه پیش، علما و سگ‌های علما (مامورین انتظامی) دست به یکی کرده بودند تا سگ‌های خانگی را هم مثل صاحبان آنها دستگیر و به زندان و حتی اعدام محکوم کنند.[لینک خبر] در روزگاری که سگ و سگ بازی نجس بود و جرم محسوب می‌شد، حجت الاسلام حسنی، امام جمعه ارومیه، در سخنان خود کسانی را که سگ نگه می‌دارند، فاسد الاخلاق ناميد و تهدید کرد که، اگر نیروی انتظامی اقدام به جمع آوری سگ‌های خانگی نکند خود او شخصا اقدام خواهد کرد.[لینک خبر]
یقینا آن عده از شما هم که هم سن و سال حقیر هستند، سخنان گه‌هر بار رهبر انقلاب خمینی ملعون را به خاطر دارید، زمانی که خاویار را حلال اعلام کرد!؟
حالا که آقایان با پرداخت میلیون‌ها تومان پول نفت ملت بدبخت و گرسنه ایران، که بنا به قول و قرارهای احمدی نژاد قرار بود سر سفره ملت آورده شود، رفته‌اند و سگ خریده‌اند، باید از ایشان پرسید چگونه است که اگر ملت سگ در خانه نگهدارند نجس است و گناه کبیره مرتکب شده، ولی اگر همان نیروی انتظامی که قبلا سگ می‌گرفت امروز سگ بازی کند و سگ خریداری کند، آن هم با این قیمت گران، مرتکب گناهی نشده است!؟ [لینک خبر]
یقینا این مارمولک دوباره استدلال خواهد کرد که بیضه اسلام است و باید با هر قیمتی حفظ ش کرد! خاک بر سر شما مسلمانها، بیضه تان هم از بیضه آغا محمد خان بی بخار تر است.
قابل توجه آن دسته از مارمولک‌ها که صبح تا شام پول مفت نفت می‌گیرند و از این رژیم فاسد دفاع می‌کنند: لطفا یک توجیه هم برای این تناقض سگ نجس و سگ رئیس جمهور پیدا کنید!؟
قابل توجه مسلمین احمق: اسلام دینی است بسیار کشــــــــــــدار، این کـــــــــش داری و انعطاف پذیری تنها برای آخوند و مفتی است که جایز است، شما که نه مفتی هستید نه آخوند باید بروید سرتان را بگذارید زمین بمیرید.
این مطلب را چند وقت پیش خوانده بودم، بسیار زیبا این کشدار بودن اسلام را به تصویر کشیده:
…پس از آنکه تکلیف اشیاء سنگین تر معلوم شد نوبت به مرتب کردن پرونده ها رسید.پرونده های مختومه باید دور ریخته می شدند چون تکلیف صاحبان آنها معلوم شده بود. پرونده ی آدمهایی که خاویار خورده بودند و حالا خمینی خاویار را حلال کرده بود.پرونده ی آدمهایی که خاویار را با عرق خورده بودند و خمینی ان را هم به زودی حلال اعلام می کرد…
حتما باقیمانده نوشته را هم بخوانید که بس طعنه آمیز است و زیبا.
بچه های خوبی باشید و اینجا زیاد جر بحث نکنید، من می‌روم چند روزی به ملاقات آفتاب.
این هم لیک‌هایی در باره سگ گیری حکومت
مهرنیوز
http://activistchat.com

نوشته: در ساعت: 7:03 am در بخش: نقد اسلام

51 پیام  |           

51 پیام به “سگ اسلامی هم وارد بازار شد!”

 1. marmoolak says:

  کلفت خوردی .نه؟

 2. marmoolak says:

  برخي رسانه‌ها درباره موضوع نجس بودن اين حيوان در احكام شرعي، شبهاتي را مطرح كرده بودند كه اين مقام مسئول حفاظتي گفت: درباره استفاده از اين حيوان در موارد كاري، مجوزهاي شرعي وجود دارد و طبيعتا براي استفاده از سگ‌هاي آموزش ديده نيز مجوز شرعي لازم از مراجع عظام كسب شده و در استفتاي انجام شده نيز تأكيد شده است كه «استفاده از سگ تعليم ديده براي فحص و مباحث بازرسي در مواقع لزوم اشكال شرعي ندارد».

 3. marmoolak says:

  توی ایران هم خیلی ها با سگ توی خیابان می گردند اما کسی به کارشان کاری ندارد .
  پس کس نگو.PLZ

 4. اگر بنا باشد از این چسناله ها بکنی و از هیچ پرنسیپی پیروی نکنی (نه اینکه من توقع داشته باشم که مارمولک هم پرنسیپ داشته باشه ها!) ولی خوب اگر تا این اندازه بخواهی گه زیادی بخوری در اینجا را رویت خواهم بست.

 5. حسن آقا جان، خودت می دانی که «انتخاب» خیلی مهم است. خوب بود در رابطه با واریز کردن دشنام ها و واژگان اسلامی برای احترام به این حق اساسی اجازه می دادی بین حساب بالا و حساب 100 حضرت امام (ره) انتخاب کنند.

 6. علیرضا says:

  خیلی ها هم در ایران عرق میخورند و تا حالا دستگیر نشده اند. پس کس نگو خسن آقا(!)
  خسن آقا جان در اسلام همه چیز به شرطی که در نظام دال های اسلام خللی وارد نکند و سلطهء اسلام را تضمین کند آزاد است.
  ارتباط جنسی با زن(!) 9 سال به بالا که فحشا و گناه محسوب میشود، با اجرای یک سری مناسک جادوگری (خواندن صیغهء محرمیت) نه تنها آزاد میشود بلکه ثواب هم پیدا میکند.
  کیر کجم تو شاهرگ داغ کلهء بی تن آغا حسین بن علی

 7. mah says:

  Hasan agha jan:
  in gorg salhast ke ba gale ashenast!
  har ja kam avordand ye hadis ya revayat az peyambareshon misazand bad migan bebinid in dar eslam jayez hast, khob koni haye avazi kesi ham ke sag negah midare ye dalil manteghi bara negahdarish dare, masalan az tanhaee dar miad ya ehsase amniat bishtar mikone, ya har dalil dige.

 8. خدا says:

  برای من عجیب است که ای شخص با نام مارمولک با ظاهری معتقد به اسلام میاد تا از اسلام دفاع کند با اینکه تمامی اشخاص اکثرا در این وبلاگ از خشتک پاره زینب سخن می گویند و از کون پاره اهل بیت بخصوص پنج تن , تجربه به من میگوید که کسی که در خواب اسلام بسر میبرد و مثل این مارمولک خشتک برای اسلام جر میدهد هیچگاه وارد چنین وبلاگی نمی شود و حاضر هم نمیشود چنین مطالبی را بخواند چه رسد که نظر هم بدهد پس این مارمولک بهتر از همه اسلام را میشناسد و آن را هم قبول ندارد فقط بخاطر نوکری و حقوق که از یک سازمان عقب مونده اسلامی میگیرد به اینجا می آید و کون خودش را جر میدهد

 9. marmoolak says:

  راست میگه دیگه چرا اینقدر کس میگی؟
  البته اونا عرق رو وسط خیابون نمی خورند که گر بخورند کونشون کلاهه.

 10. هاجر هفت پستون says:

  اعوذ بالشیطان من الله الرجیم
  حسن اقا جان زیاد ناراحت نباش به زودی گائیدن بنت نبی مکرم اسلامح ضرت فاطمه زهرا (فاطی فیل کی)به شرطی که الت مومنین تا انتها به ان حضرت فرو نرود و اب حیض خارج نشود وبه نیت قربت الا الله باشد حلال اعلام خواهد شد وبه ازای هر دخل مومنین یک هوری بهشتی در بهشت به حساب مومنین واریز خواهدشدوبه ازای هرخرج 100 گناه از مومنین کم خواهد شد
  خداوند خیر دهد ان حضرت را که چنین فاحشه مومنی تربیت کرد
  امین یا رب الجاکشین..

 11. حامد says:

  یادم رفت بگم هاجر هفت پستون اسم مستعاری هست که من براساس اسم مادر حضرت امام خمینی (جک) که هاجر خانم بودند انتخاب کردم والحق که اسم جالبی است
  امین یا رب الجاکشین..

 12. کوروش says:

  بچه دیدی گفتم تو با اربابات مثل سگ کم میارین. میگی نه پس میگم که دستت بیاد البته بپا از دستت لیز نخوره.
  من با مسلمونای کون گلابی زیادی که خیلی ادعا داشتن بحث کردم اونام مثل تو وقتی مثل سگ کم آوردن دست به توهین زدن وبا حرف های کس شعر کون ننه ی خود رو به حراج کفار گذاشتن.(شرمنده ولی خودت توهین کردی )اگه دقت کرده باشی من تا حالا از هیچ لفظ رکیکی نسبت به مقدسات کیریت استفاده نکرده بودم.می دونستم آخرش کم میاری.(مثل همی مسلمین ننه جنده)ومجبور به توهین می شی .که در اون صورتم کهد بچه ای با ما طرف بشی.من فکر کردم بهتره مودبانه تر از بقیه با یه مسلم کون گلابی صحبت کنم ولی وقتی خودت ادب نداری از ما هم انتظار نداشته باش.تا اینجا امیدوارم از دستت لیز نخورده باشه تا آخر مطلب کلفتی شو بیشتر حس کرده و کون خود رو بی نصیب نذاری.
  مسلمین همینن وقتی تو منطق کم میارن اگه قدرت داشته باشن حرف یارو رو در نطفه خفه میکنن اما اگه شاشول وتسلی باشن به امر معروف وبعضی وقتا که اکثرا به توهین رو میارن که طبیعی هم هست اول سعی کردی مثلا با ادب جلوه کنی که بگی مسلمین مادر به خطا مادب هستن و با منطق واستدلال گوه مخورن.ولی وقتی تو منطق کم آوردی وکون خودرو به هوا رفته دیدی به توهین به من وحامدو حسن آقا رو آوردی که طبیعتا ذات یک مسلمان .ما با در لحاظ گرفتن این گنده گوزی ها وحرامزاده بازی ها هنوز هم به کار خود ادامه میدیم والبته فکر کنم باید ادبیاتمو نصبت به مسلمانان تقیر بدم چون ارزش این حرفایی رو که من میزنمو می خوام با استدلال اسلامو تو کونشون فرو کنمو ندارن به این نتیجه رسیدیم که با مسلمان باید مثل خودش رفتار کرد .
  فکر کنم کلفتیش دستت اومده باشه خواستی بکن تو کونت اجباری نیست.امیدوارم زیاد دردت نیاد ولی برات خوبه .

 13. کوروش says:

  حسن آقا بجای اینکه این بالا نوشتی (همه دشنام‌ها و واژگان اسلامی به حساب خاندان محمد رسول الله بویژه پنج تن واریز خواهد شد)
  بنویس همه دشنام ها به حساب مارمولک واریز خواهد شد شاید با این کار عقده ی جلب توجه این طفلک یه کم کمتر بشه.

 14. کاظم says:

  این سگ ها فرق فوکولن اینا تو بهشت با زهرا بنت رسول همخواب شده اند و مطهر شده اند.

 15. شیعه says:

  شمر کجایی با این همه سوژه وبلاگت را ول کردی رفتی؟

 16. marmoolak says:

  :))ok ما کم آوردیم ولی کجا؟اینجا که بحثی نبود؟من هرجا که بحثی بود بحمدالله جوابی قانع کننده ارائه کردم.اگه اینجا هم مسئله مبهمی است می توانم توضیح بدهم.اما اینکه از الفاظ رکیک استفاده کردم به خاطر این بود که دیدم که همه در این پست دارند مزاح می کنند ما هم از فرصت استفاده کردیم وگرنه قصد توهین نکردم (علی الخصوص که الا اسم شما یا حامد رو هم نیاوردم؟)
  بازم میگم که من خودم رو در مقابل شما عددی حساب نمی کنم اما برای یک مناظره درست و حسابی آماده ام.
  اون استادانی هم که اینقدر فهم درک از عقایدشان نداشتند که بتوانند از آنها دفاع کنند بهتر است آن را رها کنند.

 17. marmoolak says:

  اون ایده واریز شدن فحش ها هم جالب بود!فقط اینکه میگین حساب 100.یعنی چی؟:D

 18. حامد says:

  کورش جان. عزیزم زیاد سربه سر این خرمولک نذار این بنده خدا یه چیزیش خله . بذار درتوهمات خودش خوش باشه

 19. حامد says:

  حساب 100 هم یک حساب متعلق به جمهوری اسلامی است که حکام ولدالمعقد حکومت اسلامی وقتی که پول برای تــــــروریــســــــــــــت های حزب الله والقائده کم میاورند در تلویزیون شروع به سردادن چس ناله های زینبی میکنند که جشن عاطفه هاست بیاید کمک کنیدو مسلمین کس خل گوسفند صفت هم درگله های چند هزار نفری میروند وبه حساب تــــــروریــســــــــــــت ها به اسم جشن عاطفه ها پول واریز میکنند .

 20. حامد says:

  حسن اقا پیشنهاد میکنم سرخط پستت رو عوض کنی وبه جای
  سگ اسلامی هم وارد بازار شد!
  بنویسی
  سگ مسلمان هم وارد بازارشد!
  یه راستی که مسلمین کس خل همگی حیوان هستند!

 21. marmoolak says:

  جشن عاطفه ها که برای کمک به دانش آموزان بی بضاعته؟

 22. حامد says:

  **واق واق ان لا اله الا الله و واق واق ان محمد رسول الله**
  وبدین گونه است که سگهاشهادتین گویند ومسلمان شوند ودیگر نجس نباشند( قران کریم سوره داگ ایه 25 )(مجوز شرعی که مارمولک میگوید یقینا یک چیزی در همین اثنا باید باشد)
  ویقینا این گونه خواهد بود که این سگها درراه حفظ اسلام به جهاد و ایثار بپردازندودر پاداش این مجاهدتها در روز محشر(قیامت)با حضرت محمد ابن عبدالله ونواده پاکش سیدالشهدامحشور شوند
  امین یا رب العالمین

 23. حسن آقا جان اول از همه شکایت میکنم از دست خوانندگان وبلاگت که در نظرخواهی قبلی مرا فحش باران کردند. به چه گناهی؟ تو که خیلی به نظرم آدم منصفی می آیی چرا جلویشان را نمیگیری مومن؟ چرا به خانم فاطمه زهرا توهین میکنند؟دیشب از شدت ناراحتی یکلحضه خواب با چشمانم نیامد و صبح خواب ماندم.
  در مورد سگ. در احادیث آمده که سگی که از بزرگان دین مواظبت میکند نه تنها نجس نیست که خیلی هم پاک و طاهر است برادر احمدی نژاد حکم طلا را دارد برای مسلمین ایران و جهان و باید از او مواظبت نماییم.

 24. پلنگ says:

  باز دوباره اين کُس بي بضاعت پست مقدس مارا به نام جنده ي بزرگ قريش فاطمه (کير به کسش فروباد) اغشته کرد احتمالا ايشان وب حسن اقا رو با وب حسن خميني (وز)=ولدزنا اشتباه گرفته و دنبال رفع مشکلات شرعيش ميگرده به خاطر همين خسن اقا را مومن خطاب ميده و همين جا در ابتدا سلامي چو بوي ناف سکينه بنت سيداشهدا خدمت ايشان عرض مي کنم و ميگويم خانم فاحشه سادات کسيني از اين که ديشب خوابت نبرده از طرفي خوشحال شديم که بالاخره اين سايت به هدفش يعني صلب اسايش مسلمين رسيده و از طرفي هم ناراحت شديم که ديشب نزاشتيم همسرت راحت به امر جفتگيري (جماع)که يکي از سنن قديمي و ديرينه ي فاطمه زهرا با سگان و بزمجه هاي عربستان بوده برسه وخيالتو راحت کنم اينجا چيزي جز فحش نثار خودت و هم فکرانت نميشه
  و اما در مورد سگ !!!
  روايات متعددي در اسلام ذکر شده که بيانگر اين است که چون حضرت علي در غزوه ي بني قريظه به سر مي برده ومشغول بريدن سر زن و بچه ي بيگناه يهوديان بوده ناگهان جبرئيل از جانب الله براي فاطمه پيام مي اورد که فاطمه تو را بايد فرزندي دختر حامله شوي تا در دشت کربلا بتواند دشمنان حسين را ارضاي جنسي کند واز طرفي علي در منزل نبود تا فاطمه را از ناحيه اندام تناسلي بدَرد از اين رو فاطمه مطابق معمول هميشه که علي خانه نيست با سگي هار (از نژاد دوبرمن) جفتگيري ميکند وحاصل اين رخ داد فرخنده دومين فاحشه ي عرب يعني زينب ميشود که بر همين اساس سگها وخوکاني که با بانوان محجبه همبستر ميشوند ميتوانند در بهشت با امنه مادر پيامبر اسلام محشور شوند و در دنياي فاني به مقام عضماي ولايت نائل ايند ودر ِسمت هاي پايين تر [مانند رياست جمهوري(احمدي نژاد)چنانچه سوگند نامه ي ايشان از طريق ايه الله تمساح يزدي (گه نثارهو) به امضاي امام زمان برسد شرعا مشکلي ندارد] تقليل درجه يابند
  و در حال حاضر بين علماي شيعه ي قم و نجف سر اين مسئله درگيري است که ايا جمال اقا امام زمان شبيه دوبرمن است يا نه تا از اين به بعد تمثالي بس شايسته ي ان حضرت تهيه گردد و به بصر شيعيان جهان منتقل گردد

 25. خدا says:

  حسن آقا الان ما در قرن 21 هستیم و اگر کسی بیاید و بگوید زمین گرد است و به دور خورشید مرگردد همه می خندند چون این چیزها را همه میدانند, حالا همه میدانند اسلام تخمی است و فاطمه زهرا جنده تاریخ این دیگه گفتن نداره,تو بگو چگونه باید ایران را آزاد کرد . بگو ؟ بده نیمه, بده آجر بده گچ مکن با حرف استاد خود لج

 26. mahsa says:

  hey patiare,to ba in hame fohsh haee ke mishnavi, nmidonam chetor rot mishe dobare miay inja.
  akhe hala ki gofte ahmaghinejad az bozorgan hast? hala befarze mahal ham ke bashe, khob ye sag gozashte dare khonash bas nist? hamon fati rajabi ra migam, khob onam ke mitone pache begire, dige niaz nabod pol haromesh konand, va ye heivone najes(!) bekharand.age bozorge dineton in mardake doroghgo ahmagh hast, pas dige vaveila be kochikash!
  jaryan ghabl az entekhabat va pole naft, va kari nadashtan be moye pesar va lebase dokhtar…. ina ke yadeton hast. man kari felan ba khob va bad in harfa nadaram faghat mikham doroghgoee in mardak ra neshon bedam ke ye ablahi mesle to ono bozorge dinesh midone

 27. خدا says:

  من سوالی از سیده جد به کمر زده فاطی سادات حسینی دارم آیا راست است زنان سیده 60 ساله یائسه میشوند راست بگو من خدا منتظر جواب این خانم سیده هستم

 28. marmoolak says:

  میگم بروبچ واسه چی همه میگن محمود دروغگویه؟من که تاحالا ازش دروغ نشنیدم؟
  پول نفت که دیگه با این سهام عدالت دهنتون رو بست(با همه ضرراش!فقط واسه بسته شدن دهن یک سری).
  کاری نداشتن به موی پسر و دختر هم شعار انتخاباتی محمود نبود یادمه می گفت که:مگه مشکلات کشور فقط موی دختر و پسر یا لباس آنهاست؟
  میبینید که نگفته گیر نخواهیم داد.
  که اگر هم بر فرض محال چنین حرفی زده بود باید خدمت شما عرض کنم که نیروی انتظامی نهادی مستقل از دولت است و اصلا ربطی به آن ندارد!
  من نمی فهمم که این حرفها از کجا استخراج می شود که پس از چند مدت از دهن همه خارج نشینان می شنویم؟
  این سگا هم برای شناسایی مواد منفجره هستند.اونم پس از اینکه یکی از سیاستمداران صهیونیست گفته بود اکنون وقت کشتن محمود است!
  نه سگ دم خونش.

 29. شلغم مراد says:

  نظام جمهوری اسلامی اساسش از ابتدا بر چایه دروغ و وعده های غیر واقعی به مردم بنیان گذاشته شد و ا« درست از لحظه سخن رانی خمینی و حتی قبل از آن در پاریس شروع شده بود. از چنین نظامی چه جناح راست چه جناح چپ آن نمی توان انتظار رعایت منافع ملی داشت. ایدئولوژی نظام کاملا مشخص است که در آن ایران را برای اسلام می خواهند و حاضرند آنرا برای بقای خود و اسلامشان فنا کنند.

 30. marmoolak says:

  راستی حسن آقو.دلیلی که خواستی بودی رو تقریر کردم دیگه.کجایی پس؟
  آفتاب کیه(چیه)دیگه؟؟

 31. marmoolak says:

  شلغم جان.البته ایدئولوژی نظام مشخط است ولیی نظام و مردم ایران نه موافق قربانی کردن ایران برای اسلام است نه اسلام برای ایران(مثل زمان پهلوی ملعون).بلکه خواهان اسلام ایرانی می باشند.
  نظام هم هرگز برای یکی دیگری را قربانی نکرده است و نخواهد کرد.سعی کرده که جانب هر2را رعایت کرده باشد.

 32. حامد says:

  یعنی شما سربازهای گمنام=(بی پدر ) امام زمان از یه سگم کمترین و نمیتونین یه بمب رو پیداکنین؟؟ درثانی این اینقدی نژاد مادر جنده که هر جا میره اون امام زمان ولد الزنا ی حروم زاده همه چی رو بهش وحی میکنه. یهنی اون امام زمان ابنه ای تون هم از یه سگ کمتره؟؟..ای بابا
  برو ادم کیری برو.تا بیشتر از این اعصابم روکیری نکردی..
  شما سگ توله های بی نام ونشان امام زمان اگر اخوندهاشب بیان تو خونتون وبه خونوادتون هم تجاوز کنن میگین که این عمل خداپسندانه بر اساس اقتضای حفظ اسلام بوده وباید میشد و حتی ممکنه در اون لحظه روحانی شروع به تکبیر گفتن هم بکنید
  در ثانی کی گفته که ما خارج نشین هستیم . من درهمین تهران بزرگ مشغول به انجام فریضه مقدس گائیدن خواهر ومادر اسلام ومسلمانان هستم..خرمولک

 33. کوروش says:

  مسلمان آدم نیست حتی اگر خلافش ثابت شود.

 34. خدا… استغفرالله.
  با اینکه از اسمی که برای خودت انتخاب کرده‌ای خوشم نمیاد چون خدا احد و واحد است و ناظر بر اعمال ما نه در اینترنت و مشغول کامنت نویسی اما چون با من از در دیالوگ درآمده‌ای. پرسیده‌ای:
  آیا راست است زنان سیده 60 ساله یائسه میشوند؟
  والله من دقیق در این مورد تحقیق نکرده‌ام. اما در فامیل ما زنان تا 60 سالگی حیض می‌شوند و این قدرت خدا و علاقه او به زنان اهل بیت می‌باشد.
  شخصی گفته بود چرا من این وبلاگ را می‌خوانم.
  به والله که من شرمم می‌آید اینجا را باز کنم اما چه کنم که احساس وظیفه می‌کنم برای ارشاد شمایان!
  شما هر چه بیشتر فحاشی کنید بیشتر شخصیتتان را نشان می‌دهید.
  در مورد فاطمه‌ خانم رجبی اتفاقا چند روز پیش او را در یک مجلس روضه‌ای دیدم. ایشان خیلی خوش‌سخن و خنده رو و ملیح هستند. جراید بخصوص روزنامه های ملعون دست چپی و اصلاح طلبان از کاهی کوه میسازند و میخواهند او را خراب کنند. آخر بگو شما که طرفدار حقوق زنانید چرا با یک زن این چنین میکنید.

 35. کوروش says:

  عرب آدم نیست مگر خلاف آن ثابت شود.

 36. حامد says:

  خواهر فاکمه
  حالا من یک سوال شرعی از حضور مقدس ونورانی تان دارم. در این جمع بین من ودوستان دیگه درباره نحوه گائیده شدن خواهر زینب کبری در دشت کربلا اختلاف هست.من میگم که در دشت کربلا خولی بزرگ اول کون امام چهارم شیعیان حضرت زین المعقدین را گائید وسپس به سراغ خواهر امام حسن زینب کبری رفت و لنگهای نورانی ان حضرت را به هوا داد ولی دوستان میگن که این نسبت برعکس بوده واول خواهر زینب به دست خولی گائیده شده. اگر ممکن است درباره این شک المسئله توضیحات کافی را برای مامبذول دارید..
  در ضمن سعی نکن باما از در ارشاد برایی. چون ما همانهایی هستیم که در دشت کربلا چنان کون وکس زینب کبری راگائیدیم وچنان لگدی به سربریده کیری سید وسالار شهدا سیدالجاکشین امام حسین(ع) زدیم که شما مسلمانان جنده وابنه ای هنوز بعد از 1400 سال در گله های چند هزار راسی بیرون میریزید وبه زنجیر زنی سینه زنی غمه زنی و سایر روشهای خود کنی میپردازید .پس سعی نکن مارو ارشاد کنی.چون حق با ماست
  در مورد فاطمه‌ خانم رجبی اتفاقامن هم چند روز پیش ایشان را در کاباره الزهرای حوزه علمیه قم دیدم که با لباسهای نیمه عریان عربی مشغول رقصیدن عربی بودند وملایان هم در گرد او به عمل خداپسندانه واسلامی جلق زنی میپرداختند وبه محمود هم که در انجا نشسته بود به خاطر داشتن چنین همسر مومنی تبریک واحسنت میگفتند.. خدا خیرش دهد

 37. marmoolak says:

  سلام حامد.
  اول اینکه مطلب من در مورد شما نبود و روی سخنم با مهسا جون(!)بود.
  استفاده از سگ ها برای کشف مواد مخدر و مواد منفجره در همه ی جهان مرسومه.حالا اگه همه جهان از سگ کمترن برمیگرده به حس بویایی قوی سگ!

 38. مارمولک says:

  :))فاطمه رجبی که زن محمود نیست!
  من آن روزی را می بینم که از این طرز صحبت کردنتان بسی پشیمان خواهید شد.

 39. حامد says:

  من آن روزی را می بینم که از این طرز صحبت کردنتان بسی پشیمان خواهید شد…بگو ببینم ان روز کی وکجا خواهد بود وچگونه
  کسانی که مسلمین را میشناسند که هیچ اما برای انهایی که نمیشناسند باید بگم که به این تهدید اخر مارمولک در اصطلاح اسلامی (چسناله) گفته میشود که وقتی مسلمین کم می اورند شروع به سرودن این چسناله ها میکنند که مثلا بترسبد از روزی که در پیشگاه الله حاضر شوید و به جهنم بروید ودراتش دوزخ بسوزید ویا ازاین دست کس شعرها و این هم نوع مارمولکیش هست.. ولی نه .مطمئن باش اگر روزی بین ما وشما یک گروه لنگ بر هوا شود ان مانخواهیم بود..
  صدام و سربازان گمنامش هم ازاین گه ها زیاد میخوردند..الله شان بیامرزد

 40. mahsa says:

  hey marmolak pape!
  akhe hame jaye jahan az sag estefade mikonand, khob dorost, valiaz tarafi ono najes elam nmikonand ke, khob khare injori ke nemishe emroz begid sag harome va dashtane sag ye raftar gharb zade va farangi hast, bad begid khob na agar bara in manzor bashe eib nadare, khob injori shoma ha hamishe az gonah mobara khahid bod, chon belafasele har ja kam avordid migid in kar be in dalil anjam shod, va in dalil dar eslam ghabele ghabol hast, pas mishe lotfan har vaght ye ghanoni gozashtid az hamon aval tamom estesna ha ra ham begid, ta badan kesi dabe nakone, injori behtar nist? marmolak jan(!!!)

 41. mahsa says:

  ah rasti yadam raft, begam hala on dostemon ham por birah nagofte, mahmoud va gholam hosein nadare ke, ina ke bara emam zaman hazerand hame chi ra fada konand, khob mahmod ham ke namayande emam zaman hast, hala bakhshidan ye fati be on taze savab ham dare, baes rosefidi gholomi mishe!!!!!!
  albate gamon nakonam mahmoud ham jorat kone be in sage har nazdik beshe hata ba on khandeh haye malihesh!!!!!!!!chon gholomi khodesh 2 bar bishtar in kar ra nakarde onam dar javani va masti o bikhabari bode!!!!

 42. موسوليني says:

  پس مشخص شد که اين قاطره سادات براي چه پست ها رامزين به اسامي واصطلاحات کيري اسلامي ميکند اخه يکي نيست به اين جنده ي اعظم بگه براي چي مي خواي مارو ارشاد کني شيطونه ميگه برم يدونه از اين ون هاي گشت ارشاد بکنم توش
  اين مارمولک هم اختيار مرتدين و مشرکان اين سايت وپست هاي ان را گرفته دستش داعما بحث و عوض ميکنه وتايين ميکنه بقيه در باره ي چه مسئله صحبت کنند احتمالا تمامي مباحثي رو که مطرح مي کنه از قبل جواباشو در اورده تا کم نياره در ضمن قصد داره جاي حسن اقا رو بگيره و دستور ميده که يک پست کي تمام بشه و پست جديد کي راه اندازي بشه ودر مورد چه مسئله اي باشه واحتمالا منظورش از اينکه روزي پشيمان شدن ما رو ميبينه اينه که روزي بدست ديگر همکارانش (سربازان گمنام امام زمان) ما را به اوين محل نگه داري انسان هاي ازاده انتقال ميده وخودش مسئول شکنجه ي ما ميشه وتا از دهان ما قلط کردم و شهادتين خارج نشه ولمون نمي کنه
  در حال حاضر ما براي اينکه رويش را کم کنيم بايد ادامه ي بحث شيرين فحاشي به قاطره سادات و مسئله ي مهم يائسگي زنان عرب صفت مقيم ايران را ادامه دهيم تا مارمولک را از تعيين تکليف براي ديگران بالاخص مرتدين ملحدين کافرين و مشرکين نا کام بذاريم

 43. mah says:

  rast migi
  dar zemn bezar baraton roshan konam ke tahghighi ke dar iran dar in zamine dar sal 80 dar shiraz anjam shode hamchin chizi ra sabet nakarde, taze agar ham bashe daghighan neshon mide ke ina irani nistand va arab hastand, chon dar zanan arab sen avalin ghaedegi paeen tar az baghieh zanan va sen yaesegi balatar az baghieh ast, rabti ham be sadat bodan nadare, kamelan vabaste be nejade arab hast,hata zamani ham ke eslam dar arabestan nabode baz ham hamin bode. onam tahte tasir sharayet eghlimi mitone bashe
  dar zemn motmaen bashid ke etelat man ghabel etminan hast, chon takhasose khodam dar hamin zamineh hast, va to hamon kare tahghighi khodam ham sherkat dashtam.

 44. اميد says:

  سخن می گفت، سر در غار کرده، شهريار شهر سنگستان
  سخن می گفت با تاريکیِ خلوت
  تو پنداری مُغی دلمرده در آتشگهی خاموش
  ستمهای فرنگ و ترک و تازی را
  شکايت با شکسته بازوان ميترا می کرد
  غمان قرنها را زار می ناليد
  حزين آوای او در غار می گشت و صدا می کرد
  ” زنده باد ايران ”

 45. مارمولک says:

  اول من باید این نکته را به مهسا خانوم متذکر شوم که سگ تنها در صورتی نجاست را به انسان انتقال می دهد که تر باشد.کسی هم در این نظام سگ داشتن را به عنوان نماد غربی بودن نمی شناسه و معرفی نکرده.چراکه از زمان های قدیم سگ در همه جا بوده و هست. سگ هم در اینجا تنها برای شناسایی مواد منفجره یا مخدر به کار می رود چنانکه در بسیاری از احکام دین مبین اسلام مواقع ضروری نیز در نظر گرفته شده که این یکی از آنهاست.
  برای اطلاع شما هم باید بگم که نماینده امام زمان(ارواحنا فداه)حضرت آیت الله العضمی سید علی خامنه ای است نه محمود خان.
  بنده هیچگاه بحث را عوض نکردم که بخواهم برای آن از پیش جواب تایین کرده باشم.(البته این خود دلیلی بر این است که جواب های من اکثرا منطقی هستند.)بلکه من هرجا مطلبی نوشتم به پست های دوستان جواب دادم .اگر آنها بحث را عوض می کنند باز چیز دیگری است!
  من خودم خیلی به حیوانات اهلی علاقه مندم اما خوب در رابطه با سگ زیاد به آن نزدیک نمی شوم .

 46. شلغم مراد says:

  با فحش و توهین کار درست نمیشود
  پی کی ما باید تحمل یکدیگر را یاد بگیریم؟ توهین کردن مغز مذهبی را مذهبی تر می کند و ارزش حرف منطقی را از بین می برد. من خودم با اینکه مسلمان نیستم اما با این توهین ها خیلی ناراحت شدم آخر چرا؟ مگر ما ادله قوی نداریم؟ توهین نکنید
  همین توهین و فحاشی ها عامه مردم را نسبت به اپوزسیون لسانجلسی بد بین و فراری کرد که الحق هم خوب تشخیص دادند که مشتی بی سواد هستند و فکر منافع و جیب خود

 47. حامد says:

  البته این مورد تنها مورد سو استفاده نظام اسلامی از حیوانات نیست . من ازیک منبع موثق شنیده ام که نیروی دریایی سپاه دست به تربیت دلفینها برای انجام حملات انتحاری در جنگ قریب الوقوع با امریکا زده است . به این صورت که این زبان بسته ها رااموزش میدهند که با انجام دادن دستورات انها ابتدا با بمب هایی که به انها بسته شده به ناوهای امریکایی در خلیج فارس نزدیک شوندوبعد برادران پاسدار کلید انفجار را فشار میدهند و..
  نظام اسلامی امام زمان(کیری خاینا فدا)از هیچ جنایتی برای حفظ وجود پلید خود دریغ نخواهد کرد مطمئن باشید
  درضمن جناب مارمولک دیدی اخرش خودت رو لو دادی ومامور بودن حکومت بودنت معلوم شد

 48. مارمولک says:

  شیره آقا شلغم !منم باهاش تقریبا موافقم.بابا دست بردارین زشته!
  به دین اعتقاد ندارین به اخلاق و انسانیت یا حداقل اون آزادی بیانتون که اعتقاد دارین؟مثلا با هم هموطنیما!

 49. مارمولک says:

  دوستانی که معتقدند من بحث را منحرف می کنم یک نگاه کوچکی به نوشته حامد بیندازند.
  من کجا خودمو لو دادم؟
  من به چه زبونی بگم شماها حالیتون شه؟
  من با این حکومت هیچ نسبتی ندارم حتی کارمندشم نیستم!
  احتمالا منظور اون مقاله زیردریایی دیزلی دولفین بوده!
  اون دلفین ها(نوع زندش) هم در ارتش امریکا استفاده می شوند(برای شناسایی) نه در ارتش ایران؟(البته سپاه و ارتش برای سیانت مرزها تدابیر و ابتکارات زیادی به کار برده اند اما این دیگه زیادی اغراقه میدونی چرا؟چون مگه یک دولفین چقدر محمات میتونه حمل کنه که بشه ازش برای غرق کردن حتی یک زیردریایی اتمی امریکایی استفاده کرد؟)
  البته این نکته رو هم بد نیست بدونین که ارزش جون حتی یک انسان از صدها دولفین بیشتره(اگرچه دولفین های ما وارداتین!) و حتی اگر هزاران راس از آنها برای نابودی یک زیردریایی اتمی امریکا به کار بروند(که بسیار مسخرس ایران با وجود موشک های پیشرفته سانبرن با سرعت فوق العاده بالا که هیچگونه امکان منهدم کردنش وجود ندارد به سراغ یک چنین راه احمقانه ای برود)بسیار مفید است .می دانید چرا؟چون این زیردریایی ها قابلیت پرتاب موشک های بالستیک(مجهز به کلاهک های نامتعارف)هستند که هر کدامش برای کشتار ده ها هزار ایرانی بی گناه کافی است.

 50. علیرضا says:

  هیچ چیز مقدسی وجود نداره.
  یادمه اول راهنمایی که بودم با داداش کوچیکم رفته بودیم خونه مادر بزرگم، طبقهء بالای خونهء مادر بزرگم یه قرآن اعلا بود خلاصه ما حوصله مون سر رفته بود من قرآن رو وا کردم نشستم روش قارررررررت گوزیدم داداشم که اینو زد زیر خندهء هیستریک داشت از خنده بیهوش میشد وحشیانه خودشو میزد و میخندید… وقتی خنده ش بند اومد قرآنو برداشت یه خلط اساسی انداخت وسطش (کلاس چهارم دبستان بود) و بستش و با لگد شوتش کرد تو دیوار… قرآنه پاره پوره شد، خیلی ضایع بود نباید مادر بزرگم میدیدش… قرآنه رو بردیم توی تراس، یه کم روش الکل ریختیم و آتیشش زدیم
  باورتون نمیشه چی شد! معجزه دیدیم… وقتی قرآنه سوخت یه الله از قرآنه میون خاکسترا نسوخته باقی موند که همونجا من و داداشم برای خاموش کردن خاکسترا کشیدیم پایین شاشیدیم توی باقی موندهء کلام الله مجید.
  کیرم بیخ ریش حنا بستهء محمد رسول الله که کودکان بیگناه بنی قریضه رو گردن زد. و به دروغ ادعای پیامبری کرد
  شتر مست مراکشی فاطمه زهرا بنت رسول الله رو سپوخت

 51. marmoolak says:

  من از ته قلب برای شما متاسفم.
  هیچ کودکی هم در بنی قریضه گردن زده نشده.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر