Nov 07 2007

افکار مشوش یک رئیس جمهور مشنگ

نوشته:     :::       26 پیام

در اینکه محمود آقا مشنگ است حرفی نیست، حتی خودی‌ها هم به این درک رسیده‌اند که این احمدی نژاد یک چیزیش خله.
حضرتش امروز فرموده است: “آمریکا پیام داده که اگر فعالیت اتمی این کشور در حد سه هزار دستگاه سانترفیوژ اورانیوم محدود شود حاضر است برای حل مسئله اتمی ایران با این کشور مذاکره کند و دیگر قدرتهای درگیر در مناقشه اتمی ایران نیز گفته‌اند که فعالیت اتمی ایران را در حد فعالیت سه هزار دستگاه سانترفیوژ قبول دارند، به شرطی که ایران آنها را از فعالیت اتمی خود به صورت روزانه مطلع کند.
ایشان هنوز گویا اندر خم یک کوچه تشریف دارند و این نکته اساسی را نمی‌دانند که آمریکا یا حداقل جورج بوش و شرکاء چنین اجازه‌ای را نمی‌توانند به خود بدهند. اگر آمریکا چنین توافقی را کرده باشد، درست مثل قرار داد ترکمن چای می‌ماند و حکومت ایران. بوش رئیس جمهور آمریکا با اینکه در راس بزرگترین قدرت سیاسی، اقتصادی و نظامی آمریکا قرار دارد ولی بدون اجازه لابی‌های اسرائیل و دیگر لابی‌های ریز و درشت در آمریکا حتی نمی‌تواند آب بخورد، چه چنین تصمیمی از طرف بوش و شرکاء به این معنی است که سلطه آمریکا بر خاورمیانه و منابع انرژی آن پس از چنین اتفاقی پایان یافته خواهد بود و از این به بعد باید هم آمریکا و هم دیگر متحدین آن مطیع اوامر ملاهای تهران بشوند.
در هفته‌های بعد از حمله عراق به کویت، شایع شده بود که آمریکا به طور محرمانه به صدام حسین چراغ سبز برای ورود به خاک کویت را داده است، تا بعد از حمله عراق به کویت آمریکا بتواند به بهانه دفاع از متحدانش به عراق حمله کند. اینکه آیا این شایعه صحت داشت یا نه مساله مهمی نیست ولی چیزی که یقینا اتفاق می‌افتد این گونه سیاست‌ها ست که بعضی قدرت‌ها برای پیشبرد اهداف خود از این نوع شگردها بسیار استفاده می‌کنند.
حالا اگر فرض را بر این بگذاریم که پیغام محرمانه آمریکا به صدام صحت داشته و صدام هم با این توهم که آمریکا موافق حمله به کویت است دست به چنین خودکشی سیاسی زده باشد، پس می‌توان همین فرض را هم در رابطه با این ادعای آقای محمود خان رئیس جمهور صادق دانست. آقای رئیس جمهور نفرموده‌اند که آمریکا به چه دلیلی یک شبه تصمیم به چنین عقب نشینی استراتژیک مهمی گرفته! حتما آقای رئیس جمهور مشنگ ما خیال کرده‌اند که ساختار قدرت در آمریکا هم مثل ایران است و کافی است که رهبر معظم تصمیم بگیرند و هر آنچه مقدر بدانند عمل کنند. ایشان گویا نمی‌دانند که برای چنین تصمیمی رئیس جمهور آمریکا باید از صد ها سد سیاسی و ارگان مردمی بگذرد و بدون اجازه دستگاه‌های ریز و درشت سیاسی نمی‌تواند یک تنه چنین تصمیم مهمی را بگیرد.
وای به حال ملتی که این چنین مشنگهایی بر آنها حکومت می کنند.

نوشته: در ساعت: 10:39 pm در بخش: بحران اتمی، جنگ

26 پیام  |           

26 پیام به “افکار مشوش یک رئیس جمهور مشنگ”

 1. علی رضا says:

  سلام خُسن آقا
  مَشنگ؟ اينها مشنگ هستند؟ اگر شما در ايران زندگی می کرديد پی می برديد که اينها عَمرعاص هستند و مردم ايران، همان اعراب .عجيب هست اما واقعيت که اينها هر چه می گويند کثير مردم رو تحت تأتير قرار می دهند. مردم ايران بی غيرت، بی تعهد و جامدند.
  اين مردم هر روز شاهد دزديدن دخترهای جوان توسط دزدان حکومتی هستند. بدون هيچ واکنشی. اين مردم برای آقايون سلام و صلوات می فرستند. هنوز معتقدند خمينی، شخصاً مرد خدا بود. مردم ما تحت تأثير تفکرات مذهبی ، دچار مهلکترين امراضی هستند که باعث می شه نتوانند حتی مثل حيوان زندگی کنند.

 2. علی رضا says:

  آخوندی روی منبر در حالی که کثيری در برابر او نشسته اند، میگفت ( عين صحبت او رو نقل می کنم ) :
  من در تحقيقات بسيار عميقی که در زمينه اهميت نماز جماعت و آداب اون در منابع اصيل دين تشيع به انجام رسانيده ام به موارد بسيار با اهميتی دست يافته ام. موارد بسياری بود که فرصتی برای يادداشت آن نداشتم. مهمترينها رو در خاطرم نفوذ کرده و بيان می کنم :
  پيامبر اسلام در حديثی فرمودند که در صفوف نماز جماعت کسانی که در سمت راست امام جماعت بايستند ثوابشان دو برابر کسانی است که در سمت چپ او می ايستند.
  حال اين مردمی که شديداً روحيه منفعل و بی اراده و بی انديشه ای در برابر مذهب و مقدسات تقلبی آن دارند، ببينيد که چطور به طور خودکار، دبر ( قمبُل ) امام جماعت را گرا می گيرند تا محلی که ثواب بيشتری از آن می رويد مکانيابی شود. زيرا که دُبُر ايشان ملاک و ميزان ثواب الهی محسوب می شود. چرا که اگر ايشان يک متر به سمت راست حرکت کنند، در پشت سرشان عده زيادی از نماز گزاران ثوابشان دچار رکود ميشود.
  پس ببينيد اينها مشنگ نيستند. اين مردم هستند که شديداً … شده اند.
  شعر اخوان رو تقديم می کنم به اين امام جماعت و همه امثالهم:
  ای درختان عقيم ريشه تان در خاکهای هرزگی مستور
  يک جوانه ی ارجمند از هيچ جاتان رست نتواند
  ای گروهی برگ چرکين تار و چرکين پود
  يادکار خشکسالی های گَردآلود
  هيچ بارانی شما را شست نتواند.

 3. SHIVA says:

  بالام جان ساده نباش . اینا روشون نمیشه مستقیم با آمریکا صحبت و مذاکره کنن , تلگرافی مذاکره میکنن . طرف در واقع با این حرفش پیشنهاد داده و خواسته مزه دهن آمریکا رو بفهمه نه اینکه اینو اونا گفتن . تو دیگه چرا فدات شم ؟ طرف گفته اینطوری , که ببینه اونا به همین حد هم راضی میشن ؟ بعد دیده نه بابا سنبه خیلی پر زور تر از اینهاست و باید جل و پلاس رو جمع کنن ..

 4. آلیس says:

  سلام
  بنده هم در ایران نیستم. ولی شما که همه ملت رو مشنگ میدونی، اگه موقعیتت جوری بود که مجبور بودی تو ایرن بمونی، خودت هم جزو اون مشنگها به حساب می اومدی…

 5. بابا آلیس خانم شما دیگه چرا من رئیس جمهور را مشنگ لقب دادم نه ملت ایران رو.
  آخر نتن نوشتم وای بر منلتی که این مشنگ بر او حکومت کند.

 6. شلغم مراد says:

  به نظرم ملتی مشنگ و هواس چرت داریم که مدام دور خود می چرخند. برای همبن هم چنین حکحومت ها و حکومت گرانی هم بر ما مسلط مبشوند. تقصر احمدی نژاد یا خامنه ای و سایر باند های مافیایی قدرت نیست که شرایط مملکت اینطور است. اینها تنها مانند علفهای هرزی هستند که اگر زمینه مساعد وجود داشته باشد رشد خواهند کرد. زمینه مساعد هم در بین ملت وجود داردو بسیار هم وجود دارد.
  و تا این زمینه مساعد هست از این قسم آدمها و حکومت ها هم خواهد بود.

 7. شلعم مراد says:

  به نظرم اپوزسیون اگر وقت و هزینه خود را کلا روی درمان فرهنگ این مزردم می گذاشت الان شاید جمهوری اسلامی ای هم وجود نداشت. بچای فحش دادن های 24 ساعته به فلان مقام و فلان آبدارچی حکومت بهتر است به رفع ایرادات ایرانی خود بپردازیم. چرا باید ما مدام دنبال بت و قهرمان باشیم ؟
  چرا باید اینقدر ملتی احساسی و بدون منطقی باشیم؟
  اینها دردهای مزمنی است که در هر حکومتی حتی یک حکومت دموکراتیک در فردای ایران هم گریبان ما را رها نم یکند و شاید عامل سقوط دولت های دموکراتیک آینده نیز باشد.
  در کنار کار فرهنگی می توان مردم را هم از حقوق خود نسبت به سرزمین ماریشان مطلع نمود.

 8. والد بمانعلی says:

  این آقای شلغم مراد حرف درستی می زند. اگر سفرنامه حاجی بابای اصفهانی را مرور کنیم ریز و درشت حکومت چیان دیروز و امروز و البته خلقیات خلایق خودمان را در آن می بینم. یعنی روایت قریب صدو پنجاه سال پیش از مملکت ما در وجه غالبش حکایت امروزمان هم هست. چیزی که هست “شیخ نورالدین محمود”های آنوقت به پالان چی گری خرسند بودند، حالا به سکوی سازمان ملل و دانشگاه کلمبیا هم رضایت نمی دهند.

 9. حامد says:

  با درود به حسن اقای عزیز ببینم شما میدونید که چرا وبلاگ حضرت شمر دیگه اپدیت نمیشه؟؟؟؟؟؟
  لطفا اگه میدونید ما رو از پاسخ خودتون بی نصیب نذارید چون خیلی نگرانم

 10. آقا حامد شمر مدت زیادی است که دیگر نمی‌نویسد.
  من نمی‌دانم چرا نمی‌نویسد، حتما خسته شده!

 11. khesht mal says:

  نویسنده: خشت مالجمعه 18 آبان1386 ساعت: 10:7با پست (خلیج موقتی فارس ) آپ کردم .

 12. Asal says:

  Ali Reza jan
  Kamelan ba nazaret movafegham. Har chi mikeshim az mashangie khodemoone. Ta savari nadi kasi jorat nadare savaret beshe. Melate Iran 1500 saale daran be Mullao mofti savari midan in 30 saale akhir ham ke dige sange tamoom gozashtan barae Mullaha. Hanooz ham ke hanooze ba in hame badbakhti sange Eslaame azizo be sine mizanan va fekr mikonan eslaame Akhondi ba Eslaame haghighi fargh dare. Az mast ke bar mast

 13. akabar says:

  سلام

 14. حسن آقا جدی نگیر. چه حرفی از این بابا درست و حسابی بود که این یکی بخواد باشه. کشور ما هم در مسیر بلای مقدره در حال جلو رفتنه چه با سه هزار سانتریفوژ یا سیصد هزار

 15. marmoolak says:

  سلام حسن کچل!
  خوب با این بی بی سی جونتون می برین و میدوزینا؟:D
  محمود توی بیرجند اسمی از امریکا نبرده بلکه گفته :اكنون به نقطه‌اي رسيده‌اند كه آن به ظاهر بزرگشان پيام داده كه روي سه هزار دستگاه بايستيد و ما با شما مذاكره مي‌كنيم.
  که از قرار معلوم منظورش با امریکای عزیزتون نبوده.بلکه طرف صحبتش روسیه بوده.در واقع هم این موضوع رو بیشتر به روسیه میشه نسبت داد تا ایالات متحده.البته این هم مثل مطلب شما تنها یک حدس هست و ممکن حرف محمود خوان تنها در جهت عمليات رواني براي منفعل كردن طرف مقابل باشد، بدون اون‌كه اساسا پيشنهاد و پيغامي در كار باشد. و متاسفانه ما مثل شما اونقدر اعتماد به نفس نداریم که هر مطلبی که نوشتیم فکر کنیم کلام وحی هست و کاملا درست.بعدشم یکسری همش بیان به به و چه چه بکنن دربارش.
  در مورد مطلب دومت هم بهتره بدونی امریکا تنها پس از 11 سپتامبر بیش از 5-6 دکترین اصلی(هويج و چماق (Carrot and Stick)-پلیس خوب پلیس بد (Good Cop Bad Cop)-مکانیسم ماشه (Trigger Mechanism)- و در آخر جدیدترینشون یعنی قورباغه (Frog Strategy)در کنار دکترین ایرانی جزیره مرغ(chicken Strategy)که در واقع امریکا هم تقریبا از اون استفاده می کنه.) برای به زانو درآوردن رژیم به کار برده که تاکنون تقریبا تمام آنها با شکست منتهی شده. ولی جالبه بدونین که در طول چهل و پنج سال جنگ سرد امریکا بر علیه شوروی تنها سه دکترین (تلافی بزرگ)- (واکنش منعطف) و (انهدام حتمی متقابل) رو در دستور کار داشت که اگه بخوایم یه برآورد سرانگشتی داشته باشیم، می فهمیم که می شه بطور متوسط هر پانزده سال؛ یک دکترین!! اما روی ایران، با تقریباً هر سال؛ یک دکترین، یک آمار جهانی از خودش به ثبت رسونده و جالب اینکه این 6 دکترین، کمترین تأثیر ممکنه رو داشت، در حالی که در برابر ابرقدرتی مثل شوروی، اکثراً بیشترین ثمره ی ممکن رو از این سه دکترین دید!! پس زیاد نا امید نباش;)اگه خدا بخواد عمر انقلاب ما تا ظهور صاحب اصلیش ادامه پیدا می کنه.(که تاحالا خواسته و از مراحلی که خیلی از ما گنده تراش توش شکست خوردن پیروز بیرون اومدیم.)

 16. اوللا تو زیادی گه خوری کردی اسم خودتو گذاشتی مارمولک همون کَلِپُک هم از سرت زیاده.
  انتر حکومت امام زمانی شما اگر یک نیروی بلقوه در مقابل خودش داشت تا حالا صدتا کفن هم پوسونده بود.

 17. حامد says:

  باز هم یکی از این مسلمین گوسفند صفت به اینجا امد واین اعصاب ما را کیری کرد وبه کس مادر پیامبر اعظم جاکش وفاطمه زهرای فیل کسشان فروبرد در مورد کس شعرهایی که این نواده پیامبر جاکش اعظم و جانشینان بر حقش یعنی سید علی گدای یک دست و رفسنجانی سردسته دزدان دریایی وخلخالی ادمخوار نوشته چیزی نمی تونم بگم به جز اینکه بگم شاشیدم به خودت وحرفات و تمام مقدسات اسلامیت درمورد اینکه گفتی انقلاب رو به دست صاحب اصلیش یعنی امام زمان(عج) (مخفف عمه جنده ) خواهید رسوند باید بگم که زهی خیال باطل انقلاب شما به همراه اسهال (اسلام)عزیز به کون اسب حضرت ابوالفضل فرو رفته واین دست وپا زدن تو ورهبرانت بیهوده است وهمین روزهاست که بیاییم وخودتان روبه همراه رهبرانتان واسهال(اسلام) عزیزتان برای همیشه در چاه توالت جمکران دفن کنیم در جواب کس شعرهایت می خوام این شعر رو به تو ورهبران اسلامیت از صدر تاکنون پیش کنم
  هم مرگ بر جهان شما نيزبگذرد *
  هم رونق زمان شما نيز بگذرد
  وين بوم محنت از پی آن تا کند خراب
  بر دولت پلید مسلمان شما نيز بگذرد
  باد خزان نکبت ايام ناگهان
  بر باغ پسته و آستان قدُس شما نيز بگذرد
  کیری که حسین خورد در دشت کربلا
  بر گوش و حلق و دهان شما نيز بگذرد
  گاییدن زینب و بیت حسین در کربلا
  بر انبوه اهل وعیال شما نیز بگذرد
  داستان طفلان مسلم در شهر کوفه هم
  بر یاسر و ناصر شما نیز بگذرد
  ریدیم ما به خاندان محمد و علی، بدان
  این سیل بر ریش و عبای شما نیز بگذرد
  بیداد علی به جهان در، بقا نکرد
  بيداد سید علی گدای شما نيز بگذرد
  در مملکت چو غرش بنز و خاور گذشت و رفت
  اين تِرتر “پرايد” شما نيز بگذرد
  آن کس که تاج داشت غرورش فرو شکست
  اين چسناله های زينبی شما نيز بگذرد
  گُرزی که به کون زين العابدين فرو به رفت
  از کون يک يکِ شما کون گشادان نيز بگذرد
  زين کشور بسی راهزن گذشت و رفت
  ناچار دزدی شما مرده خواران نيز بگذرد
  ای مفتخر به علم و کتل حسين
  این کارنوال عاشقان کُس خُل کربلا نیز بگذرد
  بريديم دو دست عباس را در کربلا
  اين شمرکار، بر رهبر يک دست شما نيز بگذرد
  در پایان هم باید بگم که همون طور که حسن اقا گفته تمام فحش هایی که میخوای بدی یک راست به حساب خاندان خاندان محمد رسول الله به ویژه پنج تن وعلی گرومساغ و فاطمه زهرای فیل کس وسید الجاکشین حسین (ع) واریز خواهد شد
  ÷س ساکت باش

 18. marmoolak says:

  سلام حسن!
  نمی دونستم که اینجا حیاط خلوت شما خارجه نشین ها هست.
  اگه مشکلت فقط با جمله ی آخر من هست می تونی اونو نادیده بگیری.اما من انتظار جوابی منطقی از آدم با(؟) شعوری مثل شما داشتم که احترام زیادی براتون قایل بودم( چون تنها کسی از اپوزوسیون هستید که من معتقدم از سلول های خاکستری مغزش استفاده می کنه.) نه مشتی فحش که با آن ارزش خود را پایین آوردید.
  البته هنوز هم منتظر جوابتون هستم.
  راستی مارمولک در گویش ما ماچکل هست که توی چند سایت با این اسم می نویسم.

 19. مارمولک says:

  راستی اینم بگم که یادم رفته بود غول اقتصادی جهان و ابرقدرت سیاسی و نظامی و در کنارش تقریبا تمام کشور های جهان که 8 سال جنگ وحشتناک رو با دیوانه ای مثل صدام به ما تحمیل کردند نیروی بلقوه ای نیست.قضیه دکترین هارو هم که با مقایسش با شوروی شرح دادم.
  پس با افکار بچگانت خوش باش حسنی

 20. حامد says:

  حاج مولک مثل اینکه تو نمیخوای این وبلاگ ترک کنی رواین بهت حاج مولک میگم چون نمیخوام اسم این حیوان نجیب وسربه زیر روبا گذاشتن روی جلادی چون تو کثیف کنم وبه همین خاطر لقب حاجی روکه سنت پیامبر دیوس تواست رو روت میذارم : تومثل رهبرانت ان قدربی خایه هستی که حتی ازنوشتن اسم واقعی خودت هم وحشت داری وبا گذاشتن نام حیوانات حیات وحش روی خودت این بیچارگان مظلوم روهم بدنام میکنی چون حتی حیوانات وحشی هم فقط برای سیر شدن شکمشان حیوانات دیگررامیکشند البته شرف وبرتری حیوانات وحشی نسبت به رهبران حکومت اسلامی وشما جلادانش این است که انها هیچ گاه هم نوع خودرانمیکشند مثلا کسی تا حالا ندیده که یک گرگ گرگ دیگری رابکشد ویا یک کفدار کفدار دیگر راوبعد از رفع گرسنگی هم دست ازکشتار برمی دارند ولی شما ماموران حکومت اسلامی ورهبران این حکومت 28 سال است که صدها هزار نفر ازمردم این کشور را برای برای اینکه چند روز بیشتر سرکارباشید وبتوانید دزدی های خود را ادامه دهید به وحشیانه ترین شکل ازبین برده اید :این مردم هنوز جنایات شما دراوایل ظهور اسلام درسال 57 به یاد دارند که چگونه هزاران نفر انسان بیگناه رودرخیابانها الله اکبر گویان به رگبار بستید هنوز به یادداریم که چگونه صدها نفر ازافسران رشید ارتش را به بهانه ماجرای نوژه درپادگانها به دست جوخه های اتش اسلام سپردید هنوز به یاد داریم که چگونه سربازان امام زمان وشیربچه های حیدرکرار الله اکبر گویان درزندان اوین ودیگر زندانهای اسلام به دخترکان 14 : 15 ساله تجاوز میکرید وبعد از تجاوز به انها انها رو زنده زنده دراتش میسوزانید ویا زنده به گور میکردید(1) هنوزتابستان سال 67 را به خاطر داریم که چگونه چارده هزار نفر انسان بیگناه رو بعد ازاعمال شکنجه های وحشیانه اسلامی به دار اویختید انسانهایی که خیلی ازانها بیگناهیشان حتی برای خود جلادان اسلام اشکار شده بود ولی از ترس اشکار شدن شکنجه هایی که به زندانیان کرده بودید انها راهم به دار زدید .هنوز قتلهای زنجیره ای که ده ها نفر ازمفاخر و روشنفکران این مملکت رو به وحشیانه ترین شکل ممکن تکه پاره کردید روبه یاد داریم هنوز جنگ هشت ساله ایکه امام خمینی (ره) (مخفف راسوی هندی زاده)بر اساس فلسفه راه قدس از کربلا میگذرد به راه انداخت وهشت سال دراین مملکت حمام خون به راه انداخت وبیش از پانصد هزارنفر زن و مردو کودک بیگناه رو به خاک وخون کشید به یاد داریم هنوز چند ماهی از طرح مبارزه با بد حجابی نگذشته که دیدیم چگونه سربازان امام زمان(عج) (مخفف عمه جنده) به خیابان ها ریختند وبه صد ها هزار زن ودختر تجاوز کردند به طوری که خیلی از این دختران ازترس ابرویشان وبلایی که قرار بود سرداران اسلام دربازداشتگاه ها به سرشان بیاورند ترجیح دادند خودکشی کنند و هزارن جنایت اشکار ونهان شما سرداران اسلام ونوادگان پیامبر جاکش اعظم رو به خاطر داریم پس اگر فکرمیکنی با این مزخرفات میتونی من وما وصدها هزار وشاید میلیونها نفر خوانندگان و به وجود اورندگان وبلاگ های مثل حسن اقا وهزاران وبلاگ ووب سایت دیگر ازاین دست رو به اسهال(اسلام) اسلام عزیز هدایت کنی سخت دراشتباهی
  در مورد قسمت دوم کس و شعرهات که حرف از واژه غریب ونامانوس دکترین از طرف حکومت اسلامی زده بودی بسیار خندیدیم چون هنوز چند روزی ازسفر حضرت پوتین(مج) (مخفف مادرجنده) به ایران نگذشته که درطی ان رهبران حکومت اسلامی که بر باد رفتن کون خود واسلام رو نزدیک میبینند چگونه زجه کنان وبا افتخار دریای مازندران و((300 میلیارد دلار)) نفت وگاز موجود دران را به روسهای مادر قهبه دادند و گلستان وترکمانچای دیگری به وجود اوردند ومیلیاردها فحش خواهر مادر رابرای رهبران حکومت اسلامی واسلام عزیز خریدند تا پوتین مادر به خطا از ساخته شدن بمب اتم اسلامی توسط این دیوسان حمایت کند ولی این را بدان که کار شما تمام است واین دست وپا زدنهای تو ورهبران اسلام بیهوده است وشما به زودی کون خود واسلام عزیز رابه باد خواهید داد
  کس وشعر دیگری گفته بودی واسباب خنده ما رو فراهم کرد مرد حسابی از کی تاحالا نواده پیامبر اعظم(صدام حسین) و ارتش فکسنی او که امریکا2 روزه ان راشکست داد و برگنبد طلای امامین عسگرین رید تمام دنیا شده است
  این را یادم رفته بود بگم که اون قدرتی که تو فکر میکنی شکستش دادی هنوز الت خود رابه سمت تو ورهبران اسلام وحکومت اسلامی نشانه نرفته :بزرگی خایه تو ورهبران اسلام زمانی معلوم خواهد شدکه بمب افکن های امریکایی بر فراز اسمان بیت رهبری مشغول انداختن بمب های چندتنی اسهال بر روی بیت رهبری ومکانهای مقدس اسلامی هستند ان وقت اگر شما رو درروی انها وایستادید ورجز خوانی هاتان را ادامه دادید وسوراخ موش رو به چند میلیون دلار نخریدید من به شما وعقایدتان ایمیان می اورم و حتی تفنگ به دست در رکاب شما خواهم جنگید:
  مغزم سو کشید از بس نوشتم
  فعلا خدا حافظ روبیامرزه:چون به خدا اعتقاد ندارم

 21. marmoolak says:

  البته متن شما ربطی به جوابیه من نداشت اما برای اینکه دلتون رو نشکنم نوشته زیر رو نوشتم.
  مارمولک مدت هاست که اسم مستعار من است و فکر نمی کنم این مسئله ربطی به شما داشته باشد و اگر از نوشتن 4-5 خط کس شر در رابطه با این موضوع خودداری می کردی هیچ وقت سر مبارک سوت نمی کشید.البته اگه بخوای می تونم اسم واقعیم رو با آدرس و هر مشخصه دیگری از خودم بهت بدم تا ببینم چکار خواهی کرد.بنده نه حاجی هستم نه سید و نه هیچ یک از القاب دیگری که به بنده نسبت می دهید.پس زیاد زور نزنین.
  من وظیفه اسلامی خودم رو در رابطه با شما انجام دادم و الان قضاوت منطقی با شماست(ما راه راست را به شما نشان دادیم با شماست که حرف حق را بپذیرید یا نپذیرید.قران مجید)و اگر دوست دارید می توانید با این آمار های فضایی و احمقانه- که حتی رسانه های غربی هم برای تبلیغات بر ضد نظام از این آمارهای مسخره استفاده نمی کند-خوش باشید و خود رو جر بدید که که کوروش خیلی خیلی خیلی خیلی آدم خوبی بود و این نظام بد و خونخواره.بالاخره شما هم انسانید و حداقل اندکی شعور در شما یافت می شود که راه راست رو بشناسید.پس در اینتخاب مسیر آزادید.
  در مورد دفاع مقدس هم می تونین به منابع سازمان ملل رجوع کنید تا بفهمید که جنگ رو چه کسی شروع کرد.البته فکر می کنم اینقدر درک داشته باشید که بفهمید کشوری که تازه به انقلاب دست زده و تضعیف شده نیازی به جنگی خانمانسوز ندارد!آنهم در شرایطی که تازه 99 درصد مردم به جمهوری اسلامی رای داده بودند.
  در مورد دریای مازندران که البته برای حسن جون اینقدر مهم نبود که در بارش پست بده هم حاظرم باهات یک گفتگوی منطقی داشته باشم(اگه بخوای.)
  در مورد بمب اتم هم می تونی منتظر گزارش آژانس باشی(من هم متظرم.)نه اینکه افکار پریشان خود را مبنا قرار دهی.
  در مورد دکترین های مورد استفاده ما هم که(اگر مفهوم آنها را بدانی!)هیچ جوابی نداشتی.
  امریکا هنوز از ما شکست نخورده (البته به طور مستقیم که اون هم یک استثنا داره:ماجرای صحرای طبس)و من هم چنین چیزی نگفتم من گفتم:این ما بودیم که شکست نخوردیم.
  شب خوش

 22. Asal says:

  Haaj Marmoolak
  Ridam be oon vazifee eslaamit. “Ghorane karimetam” to koonet. dige in weblog haa ro ba esme najese “Ghoran” kasif nakon

 23. علیرضا says:

  جنگ هشت ساله ایران و عراق و کشته شدن چندین میلیون جوان ایرانی بر گردن جمهوری اسلامی ایران است.
  محض اطلاع شما سه سال از جنگ نگذشته بود که عراق آتش بس اعلام کرد و کشورهای عربی از جمله عربستان قبول کردند که غرامت کل جنگ را به ایران پرداخت کنند.
  ولی این امام خمینی (قد) {قد قد میکنه وقتی جدش فاطمه زهرا رو میگان} بود که آتش بس و صلح را قبول نکرد و سیاست از کربلا تا بیت المقدس را پیش گرفت و جنگ را 5 سال بیشتر ادامه داد و با به کام مرگ فرستان میلیون ها جوان ایرانی، در پایان، جنگ را باخت و جام گه (قطعنامهء 598 که تماماً به ضرر ایران بود) را سر کشید.
  ناگفته نماند در پایان این جنگ هشت ساله که ایران بر علیه عراق ادامه داد، نه تنها غرامتی نصیب ایران نشد، بلکه سازمان ملل و کلیه کشورهای جهان ایران را متجاوز خواندند و خواستار پایان جنگ از سوی ایران شدند.

 24. علیرضا says:

  جنگ هشت ساله ایران و عراق و کشته شدن چندین میلیون جوان ایرانی بر گردن جمهوری اسلامی ایران است.
  محض اطلاع شما سه سال از جنگ نگذشته بود که عراق آتش بس اعلام کرد و کشورهای عربی از جمله عربستان قبول کردند که غرامت کل جنگ را به ایران پرداخت کنند.
  ولی این امام خمینی (قد) {قد قد میکنه وقتی جدش فاطمه زهرا رو میگان} بود که آتش بس و صلح را قبول نکرد و سیاست از کربلا تا بیت المقدس را پیش گرفت و جنگ را 5 سال بیشتر ادامه داد و با به کام مرگ فرستان میلیون ها جوان ایرانی، در پایان، جنگ را باخت و جام گه (قطعنامهء 598 که تماماً به ضرر ایران بود) را سر کشید.
  ناگفته نماند در پایان این جنگ هشت ساله که ایران بر علیه عراق ادامه داد، نه تنها غرامتی نصیب ایران نشد، بلکه سازمان ملل و کلیه کشورهای جهان ایران را متجاوز خواندند و خواستار پایان جنگ از سوی ایران شدند.

 25. marmoolak says:

  با سلام خدمت علیرضا خان.
  عزیز معلوم نیست که شما این مطلبت رو از کجا استخراج کردی اگه منبعی داری لطف کن مارو بی خبر نذار.
  البته این سوال هم برای من پیش اومد که»:اگه صدام 5سال پیش از پذیرفتن قطعنامه سازمان ملل از طرف ایران اعلام آتش بس(!) یا حتی همون صلحی(!) که میگی(گرچه با هم خیلی تفاوت دارن)کرده بود.چرا پس از پذیرفتن قطعنامه توسط ایران حملاتش رو تا بیش از 6 ماه و با قدرت بیشتر ادامه داد؟
  مشکل شما این است که بدون ذره ای تفکر هرچه که به زبانتان می رسد می نویسید و کلی هم باهاش حال می کنین و فکر می کنین الان کلی استقلال فکری پیدا کردین و بارتونه!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی