Oct 11 2007

وقتی که واژه وقاحت هم در مقابل آخوندها شرمنده می‌شود

نوشته:     :::       17 پیام

از امروز صبح وقتی که در وب سایت خبرگزاری ملاها “فارس نیوز” خواندم که آقایان تصمیم دارند روی برنده شدن خانم دوریس لسینگ مانور بدهند (حساب باز کنند)، نمی‌دانم باید به حال ملت ایران گریه کنم یا به ریش ملاها بخندم.
می‌دانید با اینکه همگی آگاهیم که رژیم آخوندی یعنی رژیم وقاحت، رژیم بی شرمی، رژیم بی ریشه گی، و بطور کلی رژیم کثیف جمهوری اسلامی، با این حال هر بار که اینها چهره دیگری از خود را به نمایش می‌گذارند باز متوجه می‌شویم که اینها هنوز از وقاحت و بیشرمی، چیز بیشتری در چنته دارند، فقط باید بیشتر این رژیم دوام بیاورد تا ما به وقاحت هرچه بیشتر آنها پی ببریم.
حالا بخوانید و بخندید به وقاحت ملاها:
خبر اول:
زندگی‌نامه «دوریس لسینگ» برنده کرمانشاهی نوبل ادبیات 2007
خبرگزاری فارس: سرانجام پس از 107 سال آکادمی نوبل جایزه ادبیات خود را به نویسنده‌ای كه در ایران متولد شده است، اهدا کرد.
خبر دوم:
سکوت خبرگزاری‌‌های بین‌المللی به دلیل ایرانی‌‌الاصل بودن «لسینگ»
خبرگزاری فارس: در حالیکه خبرگزاری‌های بین‌المللی ساعتی قبل از احتمال برنده شدن یك نویسنده آمریکائی به عنوان مهم‌ترین نامزد نوبل ادبی امسال خبر می‌دادند، با برنده شدن «دوریس لسینگ»، ایرانی‌‌الاصل بودن وی را مسکوت گذاشتند.

رژیمی که با نویسنده، روزنامه نگار، هنرمند، شاعر و بطور کلی با هر چه اثری از انسانیت دارد در ستیز است، رژیمی که در دوران ننگین 28 ساله‌اش بیشتر از چنگیزخان مغول و هیتلر با فرهنگ، ادب و هنر و هرچه اثری از انسانیت دارد با تمام قدرتش جنگیده و خصومت ورزیده، حالا یک مرتبه یک نویسنده انگلیسی را تنها بخاطر اینکه در ایران به دنیا آمده “ایرانی الاصل” می‌خواند و با وقاحت وارد بازی سیاسی می‌شود تا از هرچه در دنیا به عنوان پدیده‌های انسانی است برای خود تبلیغات دست و پا کند.
شاید بد نباشد به آقایان بی‌سواد مسئول خبرگزاری دولتی فارس گوشزد کنیم که خانم دوریس لسینگ بیشتر از هر چیز برای آثار فمینیستی اش شناخته شده است، همان چیزی که ملاها در این 28 سال دوران ننگینشان با آن ستیزه کرده‌اند.
یکی از منتقدین ادبی نروژی امروز در یکی از روزنامه‌های نروژی نوشته بود که دوریس لسینگ بسیار نوشته، ولی تاثیری که او با کتاب (The Golden Notebook) بر وضعیت زنان گذاشت از همه شاخص‌تر است. به سخنی ساده خانم دوریس لسینگ همان کسی است که اگر در ایران زندگی کرده بود، یقینا در دوران ننگین حکومت آخوندی یا سر به نیست شده بود، یا در بهترین حالت از دست این رژیم دق مرگ شده بود
فقط جهت اطلاع آنهایی که در ایران و زیر نفوذ حکومت ملاها زندگی می‌کنند و شناختی از دوریس لسینگ ندارند توضیح بدهم که این خانم لسینگ از پدر و مادر انگلیسی به دنیا آمده و ایرانی الاصل نیست، تنها در ایران بدنیا آمده است، و حالا رژیم ملاها می خواهد ایشان را هم به نفع خود مصادر کند (به زبان ساده تر می‌خواهند ایشان را هم ملا خور کنند).

نوشته: در ساعت: 9:43 pm در بخش: ملای حیله گر

17 پیام  |           

17 پیام به “وقتی که واژه وقاحت هم در مقابل آخوندها شرمنده می‌شود”

 1. خبرگزاری voa says:

  جوک:
  مسئولين ودانشجویان دانشگاه کلمبیا و صدای آمريکا بیش از همه از اینکه احمدي نژاد گفت ما هموسکسوال نداریم شگفت زده شدند:
  آقاي احمدي نژاد شما سالانه 100 نویسنده 100 فعال سیاسی 100 کارگر را اعدام یا زنداني مي کنيد باز مي گویید ما کونده نداریم؟ پس شما و هیات حاکمه ایران چه هستید؟

 2. رئیس دفتر خاتمی says:

  خاتمي سال 2010 به عنوان رئيس جمهور در دانشگاه کلمبیا سخنراني خواهد کرد:
  بخشی از سخنرانی خاتمی:
  کونوا قوامین بالقسط
  ما مکتبی داریم که می گوید قسطی کون بده یعنی ما هم کون دادن داریم هم قسطی و تمدن اسلامی قبل از شما آمریکایی ها قسطی دادن را عرضه کرده.
  درپایان با خواندن آیاتی چند از کلام الله مجید به سخنان خود خاتمه داد:
  فصبح به من ده عینهو کان است توابا
  سخنان رئیس جمهور منتخب در رسانه های آمریکا انعکاس وسیعی یافته و نوام چامسکی مشکل ایران را حل شده دانست و اعلام کرد با این سخن ملت نیز مانند دولتمردان اجازه کونده بازی یافته و دموکراسی برپاشد انشا الله اعدام نویسندگان در 10 سال آینده متوقف خواهد شد.

 3. پروفسور کیتسل و ماشین زمان says:

  خاتمي سال 2010 به عنوان رئيس جمهور برای جبران سخنرانی احمدی نژاد و کسب آبرو برای رژیم و تمدن اسلامی در دانشگاه کلمبیا سخنراني خواهد کرد:
  بخشی از سخنرانی خاتمی:
  ..کونوا قوامین بالقسط
  ما مکتبی داریم که می گوید قسطی کون بده یعنی ما هم کون دادن داریم هم قسط دادن و تمدن اسلامی قبل از شما آمریکایی ها فرهنگ تبادلات قسطی را عرضه کرده…
  درپایان با خواندن آیاتی چند از کلام الله مجید به سخنان خود خاتمه داد:
  فصبح به من ده عینهو کان است توابا (لهجه سنی)
  فصبح به من ده این همان کون است توابا (لهجه شیعی)
  سخنان رئیس جمهور منتخب در رسانه های آمریکا انعکاس وسیعی یافته و نوام چامسکی مشکل ایران را حل شده دانست و اعلام کرد با این سخن ملت نیز مانند دولتمردان اجازه کونده بازی یافته و دموکراسی برپاست انشا الله اعدام نویسندگان در 10 سال آینده متوقف خواهد شد.

 4. همون says:

  خاتمي سال 2010 به عنوان رئيس جمهور برای جبران سخنرانی احمدی نژاد و کسب آبرو برای رژیم و عرضه تمدن اسلامی و کسب تفاهم فرهنگی و اخذ ضمانت نامه بقا برای رژيم در دانشگاه کلمبیا سخنراني خواهد کرد:
  بخشی از سخنرانی خاتمی:
  ..کونوا قوامین بالقسط
  ما مکتبی داریم که می گوید قسطی کون بده یعنی ما هم کون دادن داریم هم قسط دادن و تمدن اسلامی قبل از شما آمریکایی ها فرهنگ تبادلات قسطی را عرضه کرده…
  درپایان با خواندن آیاتی چند از کلام الله مجید به سخنان خود خاتمه داد:
  فصبح به من ده عینهو کان است توابا (لهجه سنی)
  فصبح به من ده این همان کون است توابا (لهجه شیعی)
  سخنان رئیس جمهور منتخب در رسانه های آمریکا انعکاس وسیعی یافته و نوام چامسکی مشکل ایران را حل شده دانست و اعلام کرد با این سخن ملت نیز مانند دولتمردان اجازه کونده بازی یافته و دموکراسی برپاست انشا الله اعدام نویسندگان در 10 سال آینده متوقف خواهد شد.

 5. فرهاد says:

  خشن آقا جان اگر عصبانی نمیشی در بلاگ نیوز و بالاترین لینک دادم، مخصوصا آن جک بالای صفحه را !

 6. مهران says:

  خسن اقا جان
  چرا وقاحت رو مثل هویج نوشتی؟
  تو بلاگ نیوز امروز دیدم املاشو درست کرده بودن. ولی تو نه اینکه نمیدونی، خوب هم میدونی. اما به گمونم لجبازی می کنی!
  ببین عزیز وقاهت! رو اینجوری می نویسند: ولی وقیح!
  قربون دودولت بشم.

 7. آقا مهران از بس این واژه ولایت فقیه رو نوشتم ولایت وقیه، همچنین املای ما هم که از قبل نزدیک به صفر بود، حالا دچار کاستی بیشتری شده و وقاحت شده وقاهت بر وزن فقاهت.
  حالا که شما مرحمت فرمودید، از شکل هویج خارجش کردیم و صحیح آنرا تقدیم حضورتان می‌کنیم.

 8. شما نگاه کن به پیام بالای پیام خودت! می‌بینی که این آقا فرهاد هم ما را بجای خُسن آقا کرده خشن آقا با اینکه حقیر به هیچ شکل خشن نیستم، اشتباه لپی شده دیگه قربانت گردم

 9. desbilioon says:

  salam

 10. SHIVA says:

  سلام خوبی ؟ خواستم فقط بگم عید پست فطرت مبارک :)) فطریه بذار کنار!!!!!!! هر نفر 1000 تومن . اگه اینکارو نکنی میری جهنم . خدا جیزت میکنه .

 11. امروز به یک پاکستانی که به من گفت عید مبارک، گفتم این عید مال مسلموناست به ما ربطی نداره.
  همیچن خورد تو ذوغش که نزدیک بود چپ بشه.
  عید ما فقط یک عید است و اون هم عید نوروز هست.

 12. جواد شمقدری says:

  عید پست فطرت!!!!
  خیلی باحال بود!!!

 13. nana says:

  دائی جان حسن آقا
  یه شخصی برای من این پیام را نوشته :
  ((وبلاگت راحتتر قابل دسترس خواهد بود اگر تعداد پست های صفحه اول وبلاگت را کاهش دهی یعنی پست های قدیمی را در ارشیو ماهیانه هفته ای یا همچین چیزی بگذاری چون بعلت ججم بالای پست ها یا فایل نوشتاری و عکس خیلی کند صفحه و عکس ها نمایان میگردد. ( البته اگر برایت امکان دارد چون نمیدانم ایا اصلن این امکان وجوددارد یا نه)
  خوش باشی. با سپاس
  علیرضا))
  آیا امکان چنین کاری هست یا نه و اگر هست آیا میشود ازت تقاضا کنم
  که برایم بروی توی انباری راستش تاریکه من میترسم بلد هم نیستم
  زهره ام میرود نکنه به یک جائی انگشت برسانم همه چیز بر گوز رود
  بنابراین به من فقیر محتاج بی سواد کامپیوتر در راه رضای جاکش قرمساق
  یک کمکی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کیل بیل فرمانده

 14. یوزر نیم و پسورد (username and password) را از طریق میل برام بفرست تا درستش کنم
  در ضمن بنویس چندتا پست در صفحه اول می خواهی داشته باشی

 15. marde ariyaee says:

  baraye shoma khasan agh arezoye pirozi daram baraye melate iran arezoye azadi az zire in akhondaye konpare ghala mamad zan baz :iza kana nasrolahe val fatgh yani agar ziyad kon bedi fatgh migiri az ahadise mamad ghabl az be darak raftan

 16. Hani says:

  درود بر شما
  سایت شما را دوست دارم بخاطر آنکه ضد اسلام است. اما فحش دادن شما را دوست ندارم! یعنی چه! درست مسلمانها را بشویید و بگذارید کنار! دشنام نگویید…
  چند کتاب در سایت http://www.irlibarary1.blogfa.com هست که شما ندارید. آنها را معرفی کنید به همه دوستان!
  پاینده باد ایران
  نابود باد اسلام و مسلمین

 17. علی رضا says:

  خُسن آقای عزيز، قسم به دوستی ما ( که شما از اون بي اطلاعی و من اين افتخار رو خودم از جانب شما از خود دريغ نکردم ) که به محض خوندن خبر توی روزنامه ها با خودم گفتم که اگه اين خانم ايرانی بود و زنده هم می موند توی سلولها روزی سه چهار جايزه نوبُل ( دقت کنيد: جايزه نوبُل ) به ايشون می تِپوندن.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی