Oct 07 2007

استمناء با دست بریده حسین شهید!

نوشته:     :::       9 پیام

حتما از تیتر مطلب شوکه شدید!؟ اشکالی ندارد، این شوک‌ها برای بیدار کردن خلق الله نه تنها لازم که حتی واجب هم هست. از همان واجب‌هایی که بعضی مسلمین برای آن حتی حاضرند سر انسان‌ها را گوش تا گوش ببرند.
این اینترنت معجون عجیبی است صبح سحر از خواب بیدار می شوی، حالا فرق نمی‌کند برای چه منظوری صبح سحر از خواب بیدار شده‌ای، اصلا اهمیتی ندارد چه هدفی داشتی، یک مرتبه وقتی این معجون را باز می‌کنی (منظورم در اینترنت است) سر از جاهایی در می‌آوری که اصلا به فکر خودت هم نمی‌رسد.
داستان از این قرار است که امروز وقتی صبح ساعت 6 از خواب بیدار شدم قبل از هر چیز میل‌ها را مرور کردم. یک دوستی دارم که گاهی اوقات لینک‌های جالبی را که پیدا می‌کند برای من هم ارسال می‌کند. امروز هم چند لینک ارسال کرده بود از آن جمله یک لینکی هم داده بود به یک وبلاگ که یک روزنامه نگار افغان آنرا می‌نویسد. منظورش را از ارسال این لینک نفهمیدم، همین طوری که وبلاگ را بالا و پائین می‌کردم یک مرتبه دست راست کنار وبلاگ در قسمت لینکدانی، چشمم افتاد به لینکی با این تیتر:
آیا جایز است انسان با دست همسرش استمناء کند؟
در ادامه لینک آمده بود:
ملاعبه و تماس بدن مرد با همسرش به قصد خروج منی اشکال ندارد. همچنین جایز است زن با آلت شوهرش بازی کند تا منی خارج شود، این کار از موارد استمناء حرام نیست. — (از سایت استفتائات آقای خامنه ای)
برای اینکه مطمئن شوم که این یک شوخی نیست، تقه‌ای زدم رفتم به آدرس مربوطه و بعد از کمی بالا و پائین کردن اصل نوشته را یافتم. در معرفی این وبلاگ نوشته شده:
این وبلاگ به طرح مسایل علمی در زمینه ی تاریخ، فرهنگ و پژوهش می پردازد. برخی از آثار این وبلاگ، عمدتا در مجلات معتبر به چاپ رسیده و یا به مراکز معتبر علمی ارائه شده اند.
جهت استفاده از آثار فوق. داشتن اهداف صرفا علمی. رعایت اصول استناد و امانت داری الزامی است.

با دانستن اینکه منبع مطلب تا این اندازه معتبر است! که حتی “در مجلات معتبر” هم مطالب اش به چاپ رسیده!!! پس شک را جایز ندانستم و تصمیم گرفتم در ترویج این همه علم! و فرهنگ! و معرفت! کوشا باشم و این قسمت مهم را از این وبلاگ معتبر! و مهم!، صرفا برای اهداف علمی! و با رعایت اصول استناد و امانت داری به چشم و گوش شما هم برسانم.
برای اینکه زیاد دنبال اصل موضوع نگردید، دست بریده حسین شهید را در حال استمناء می‌توانید در سوال شماره 808 در بخش استمناء به این صورت ملاحظه فرمایید:
س 808 : آیا جایز است انسان با دست همسرش استمناء کند؟ آیا فرقی می‌‏کند که این عمل در اثناء جماع یا غیر آن باشد؟
ج: ملاعبه و تماس بدن مرد با همسرش به قصد خروج منی اشکال ندارد. همچنین جایز است زن با آلت شوهرش بازی کند تا منی خارج شود، این کار از موارد استمناء حرام نیست.
در خاتمه برای اینکه مسلمین که کمی خنگ تشریف دارند هم از اصل موضوع علمی مطلع شوند توضیح کوچکی را لازم می‌دانم:
دلیل اینکه استمناء که در اصل در اسلام حرام است یک مرتبه با دست زن حلال می‌شود این است که، امام امت از دست راست ضایع هستند (چلاق تشریف دارند) و برای رفع این گونه واجبات نیاز به دست غیر دارند در نتیجه یک مرتبه امر بر ایشان مشتبه شده که استمناء با دست دیگران جایز است، حتی با دست بریده حسین شهید.

نوشته: در ساعت: 7:42 am در بخش: نقد اسلام

9 پیام  |           

9 پیام به “استمناء با دست بریده حسین شهید!”

 1. من says:

  ای کیرم تو کون پاره حسین شهید!!!

 2. شاخ بز says:

  حسن آقا
  یک چیزی بهت میگم ناامید نشو.
  میدونی که در ایران قشری که بتونه دست به کامپیوتر ببره و توی اینترنت بره جزو طبقه نسبتا مرفه و با سواد مملکت حساب میشه و نه به قول معروف سبزی فروش. حالا مردم این قشر که سئوالهای اینچنینی از افراد آنچنانی داشته باشند، خوب تکلیف این میان مشخص میشه یعنی به یک کلام :
  خلایق آنچه لایق بود، دادند.
  ملتی که امیدش به جرج عبدالبوش است که در کاخ سفید برای سفرای کشورهای مسلمان افطاری میدهد و سئوالات و مشکلات این جوریی که تو نشون دادی، داره حالا ممکنه برای منهم روشن کنی که چه توقعی باید از چه کسی داشت تا منهم شیرفهم بشم؟
  همیشه گفتم و بازم میگم
  بسیار زمان خواهد تا پخته شود خامی
  صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
  از این نسل و دو نسل بعدی این مملکت که شامل خود من و تو هم میشه نباید توقع زیادی داشت فرقی هم نمیکند که در ایران باشند و یا درخارج و به کدام گروه هم تعلق داشته باشند.
  نمونه مخالفین را در کامنت گذار پیش از من میبینی. یعنی فحاشی و فهم از هر دو طرف.

 3. درود خسن آقای عزیز
  حسین و اجدادش هم دیگه تو جامعه ارزش ندارن
  کسی به چیزشم حسابشون نمی کنه
  بابا بامرام شما ها یه حالی از رفیق قدیمی بپرسین خوشحال شدم از دیدنت

 4. شیمبل says:

  در دوران دانشگاه همکلاسی داشتیم که بسیار شوخ طبع بود. روزی در بخش ارتوپدی دیدم داره برای یکی از بیماران با شور و حرارت کنفرانس میده و طرف هم چنان داره می خنده که اشک از چشماش جاریه. گفتم چی داری میگی؟ گفت: این آقا دستش شکسته و تازه از اتاق عمل آوردنش تو بخش. دارم استمنا کردن رو بدون استفاده از دست یادش میدم…
  روشش هم این بود که به رانها وازلین می مالیم و یکی از رانها رو روی آلت میمالیم تا ارگاسم صورت بگیره.
  حسن آقا با این چیزی که شما گفتی این رفیق ما احتمالن می تونه ندیم آلت الله خامنه ای بشه و در آمد خوبی از بیت رهبری داشته باشه. ضمنن اگر می گفتی استمنابا دستان ابالفضل جالبتر بود و برای اینکه خانومها زیاد بهشون بر نخوره می تونی مطلبی هم در باب استشهاء بنویسی
  شاد باشی

 5. حق با شماست شیمبل جان اون دست بریده در حقیقت دست ابالفضل است ولی خوب همان طور که می‌دانی حسین شهید برای آقایان احمیت استاتژیک بیشتری دارد(دکان دو نبش بهتری است) نسبت به ابالفضل به همین خاطر هم بود که من دست او را بریدم به جای دست ابالفضل.
  در هر صورت از اصلاحی که کردید و تذکری که دادی سپاسگزارم

 6. man chekare bidam?? says:

  س 811 : آيا خارج كردن منى از طريق علمى ذيل جايز است؟ غده پروستات از طريق مخرج غائط به وسيله انگشت خود شخص تحريك شده و منى بدون جستن و سستى بدن خارج شود؟
  ج: عمل مذكور فى نفسه جايز نيست زيرا از مصاديق استمناء حرام است.

 7. man chekare bidam شما دکتر پروستات بیدیت

 8. طراح سوالات شرعی says:

  سوال جهت قبولي در آزمون استخدامي نهادهای دولت اسلامی:
  حدیث زیر از کیست؟
  الیسره من الیسرا به پیر ندید کس را این کیر کمر سست را
  1- حضرت فاطمه زهرا (ع)
  2- حضرت عایشه (ع)
  3- حضرت زینب (ع)
  4- هر سه مورد

 9. اميد اسماعيلي says:

  فقط ميتونم بگم كه شما انقدر حقير و پستيد كه با استفاده از احساسات پاك مردم ميخواهيد حرفاي چندر يه غازتون رو بزنيد
  آخه كثافت لجن بي شرف تو كه هيچي سرت نميشه گوه ميخوري رساله از خودت صادر ميكني
  اگر دستم بهت ميرسيد كه به خودت و هفت جد و آبادت مي فهموندم كه توهين و بي احترامي به مقدسات مردم يعني چي
  من اسمم اميده
  اميد اسماعيلي فرزند رضا
  يه نفر از جنوبي ترين منطقه تهران كه شما كثافتها به پايين شهر ميسناسيدش
  من بچه شهرري هستم
  انقدر جرأت دارم كه اسم و آدرس م رو تو اين خراب شده شما ميذارم تا ببينم كدوم بي شرفي جيگر داره كه باهام ارتباط بر قرار كنه
  09358158553 شماره تلفن منه
  من داد ميزنم هوار ميزنم و بلند انقدر بلند كه گوشاتون كر بشه ميگم كه شما با اين كثافت كاري ها و عقده اي بازيتون غير از اينكه خودتون رو خوار كنيد به هيچ كجا نمي رسيد و در همين جا قسم ميخورم كه اين وبلاگتون رو از بيخ و بن بشكونم تو همديگه
  حالا باش تا صبح دولتت بدمد
  ضمنا اگه بچه باباتي و مادرت ج…. نيست اين پست رو پاك نكن
  به كوري چشم همه دشمنان مرتضي علي
  يا علي مدد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر