Oct 04 2007

شام افطاری اراذل و اوباش در سفارت جمهوری اسلامی

نوشته:     :::       7 پیام

یکی از بچه‌ها رو که خیلی شکمو هست فرستادیم سفارت جمهوری اسلامی برای افطار تا هم شکمی از عزا در بیاورد و هم جاسوسی کند و عکس بگیرد.
ذلیل شده رفت و خورش و پولو سفارت را خورد ولی عکسی نگرفت. می‌گوید که به او اجازه عکس گرفتن نداده‌اند. آخه آخوندها هم می‌ترسند دستشان و همچنین دست جاسوس‌هایشان رو بشود.
از قراری که این دوست می‌گفت، جماعتی از اراذل و اوباش ایرانی مقیم نروژ که هم از توبره می‌خورند و هم از آخور در آنجا جمع بوده‌اند. با اینکه عکسی نگرفته بود ولی قول داده اسامی این اوباش و اراذل را هر چه زودتر تهیه کند و در اختیار ما بگذارد تا ببینیم چگونه می‌توانیم خدمت آقایان و خانم‌های اراذل برسیم.

نوشته: در ساعت: 11:04 pm در بخش: ملای حیله گر

7 پیام  |           

7 پیام به “شام افطاری اراذل و اوباش در سفارت جمهوری اسلامی”

 1. nana says:

  وای حسن آقا جونم
  عجب حوصله ای تو داری دیگه ؟
  دارن میرن خود وزارت امور خارجه پشمالوی اسلامی را در ایران
  کن فیکون کنند
  ول کن این موشهای سفارت را و خرچسونه های منفعت طلب
  را وقتی میگم خیلی ها مصداق گفته صادق جان هدایتم
  هستند
  که میکند به عبارت:
  یک دهان مقداری روده و یک معقد
  خوب همین روندگان به سفارت کیری اسلامی ایران برای یک شکم
  هله هوله خوردن است دیگر
  اینان را هدایت میگفت و از دست اینان خود را یه کمی کشت ….کیل بیل فرمانده

 2. R says:

  خسن آقا جون اين آقايون ارازل و اوباش شايد در نروژ بنا به دلايلي مراقبند که هويتشون فاش نشه تشريف بياريد ترکيه آقايون ارازل و اوباش به معناي واقعي همه کاره از قاچاق مواد و آدم و پروندن مسافر و دلالي محبت بگير تا جيب بري و زور گيري و شر خري و هزار جور کثافت کاري ديگه رو روز روشن انجام ميدن شبها هم بلاخره هر روز سفارت خبري هست و براي يک ديس پلو خورشت براي هر عزا و تولد و ختنه سروني آقايون جمعند و از طرف سفارت هم همه جوره در موارد نياز حمايت ميشند, اين رو افرادي که در منطقه آکساراي استانبول کار ميکنند و رفت و آمد دارند همه ميدونند بعضيها سعي ميکنند دم پر اين ارازل نرند بعضي ها هم از ترس يا چاپلوسي يا عاقبت انديشي مخلصم چاکرم ميکنند و دور که شدند رکيکترين فحش ها رو بهشون ميدن.

 3. Qolang says:

  گویا (به قول اون شاعر کانادایی) ما فراموش کردیم برای فرشتگان دعا بخوانیم و فرشتگان هم یادشان رفت برای ما دعا بخوانند. ولی خوشا به حال آن ها که به ملکوت فرشتگان راه دارند، بهشت مال آن هاست.

 4. sholeh says:

  بنظر من دست این دوست افطاری خور درد نکند. لیست هم کاریست بسیار بجا. ما هم در انتظار لیست وا می ایستیم.

 5. شاخ بز says:

  حسن آقا
  من هم يک ليست تهيه کردم و اسامي 75 ميليون ايراني داخل و خارج از کشور توش هست. حالا بگو چه کارش ميخواي بکني؟ مثل کتاب تاريخ و ادبيات دبيرستان ميخواي از برش بکني؟

 6. امیر says:

  حسن آقا جان :در مورد عدم سخنرانی اون مافنگی رئیس مجلس در پارلمان اروپا که در خبرهای حاشیه وبلاگ آمده باید گفت که وی از بالا آوردن فضاحتی بزرگتر و بدتر از آنچه رئیس جمهورش در آمریکا دچار شد وحشت زده شده و گویا حداقل شعور ترس را داشته که از استیضاح و لو ظاهری و مزورانه نمایندگان در جلسه پرسش و پاسخ گریخته است.

 7. نیم says:

  آقا یه آماری هم به ما بده. من تروندهایم ام. راستی ای میل نانا را داری؟ من کارش دارم.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر