Sep 07 2007

نیروی جاسوسی نروژ زیر عبای ملاها

نوشته:     :::       10 پیام

بر اساس خبری که امشب از تلویزیون نروژ پخش شد، اداره جاسوسی نروژ فعالیت‌های گسترده‌ای در ایران دارد.
بر اساس این خبر سازمان جاسوسی نروژ نیروی زیادی در ایران دارد و این نیروها در مکان های حساس مستقر هستند. این اطلاعات را رئیس اداره جاسوسی ارتش نروژ تایید کرد.
این به آن معنی است که همان شرایطی که در افغانستان قبل از حمله آمریکا (ناتو) به افغانستان اتفاق افتاد در ایران امروز در حال انجام است. چند ماه قبل از حمله ناتو نیروهای جاسوسی نروژ در افغانستان فعال شدند تا اطلاعات مورد نیاز ناتو را برای حمله تهیه کنند.
مسئولینی که با آنها مصاحبه شد، همگی تایید کردند که سازمان جاسوسی نروژ نیرو و جاسوس در ایران دارد و حتی یکی از آنها مدعی شد که جاسوس‌های نروژی در محل‌های حساسی در ایران مستقر هستند. البته همگی مدعی بودند که این عملیات برای دفاع از منافع نروژ در منطقه است. انگاری این مملکت فکسنی 4 میلیونی هم منافعی در آن طرف دنیا دارد!؟
خاک بر سر آخوندهای احمق، وقتی که آنها مشغول شکنجه داده و اقرار گرفتن های دروغی از دانشجوها و روزنامه نگاران بیگناه هستند، این چشم آبی‌ها بی سر و صدا دارند همه اطلاعات امنیتی ایران را به اطلاع غرب می‌رسانند.
از این بدبختی باید به که پناه ببریم!؟

نوشته: در ساعت: 7:45 pm در بخش: روابط خارجی

10 پیام  |           

10 پیام به “نیروی جاسوسی نروژ زیر عبای ملاها”

 1. امیر says:

  حسن آقا جان:من تردید دارم افرادشون چشم آبی باشند!! این کثافتا چنان گندی توی این مملکت ببار آوردند که فرهنگ ملت بکلی به انحطاط کشیده شده و حس میهن پرستی از بین رفته.حتی میتوانم بشما اطمینان دهم که پاچه خوران خود آخوندها بیشتر از دیگران درگیر اینگونه وطن فروشیها و خیانتها هستند.

 2. امیر جان در این گزارش که بسیار هم طولانی و مفصل بود، که یقینا عواقب سیاسی آنرا هم در روزهای آینده در نروژ شاهد خواهیم بود، ذکر شد که هم مردم بومی در بین جاسوس‌ها هستند و هم چشم آبی‌ها. البته چشم آبی که می‌گویم منظورم نروژی‌ها ست و یقین بدان یا آنها که در ایران هستند رنگ چشمهایشان را مشکی کرده‌اند و یا رنگش مشکی بوده.
  نکته دیگری که باید توضیح می‌دادم این است که این نروژی‌های چشم آبی در مقاطع مختلف تاریخی جاسوسهای خوبی بوده‌اند.
  در جنگ دوم جهانی هم اینها کارهای جاسوسی و ضد جاسوسی زیادی انجام داده‌اند.
  اینها یک نیروی نظامی دارند به شکل و شمایل رامبو که در بیشتر نقاط دنیا برای منافع غرب از آن استفاده می‌شود.

 3. SHIVA says:

  بابا اینکه تعجب نداره یا عجیب نیست ! فکر میکنی فقط از نروز توی ایران هستن ؟ سیا و موساد هم توی ایران هستن . کلن هر کشوری توی کشور دیگه جاسوس داره و کم و زیادش فرق داره . فعلن کمی صبر داشته باش . من یه ضرب المثل قدیمی رو یادمه همیشه : آخوند جماعت تن به ذلت و سازش میده به این شرط که منافعش از دست نره !!!! حجایت یک قرونی و اخ و تفه !!!!

 4. Ramez says:

  با اجازه خسن آقا الان متن خبر رو به فارسي پيدا کردم که قسمتيش رو اينجا مينويسم:
  رییس سازمان اطلاعات نروژ در ادامه هدف از فعالیت اطلاعاتی کشورش در ایران را کسب اطلاع از آخرین تحولات هسته ای تهران، تضمین امنیت نروژ و ثبت تهدیدات احتمالی ایران علیه متحدان این کشور قلمداد کرد.وی افزود: “ما به عنوان یک کشور کوچک وظیفه ای را در ایران انجام می دهیم که اصولا باید توسط کشورهای بزرگتر صورت گیرد.”
  براساس این گزارش گفته می شود سرویس اطلاعات نروژ سال هاست که به عملیات نظامی آمریکا و انگلیس در سراسر جهان کمک می کند و فعالیت های اطلاعاتی گسترده ای را در بالکان، سودان، عراق و افغانستان انجام داده است.
  سرویس اطلاعات نروژ (NIS) تنها سازمان اطلاعات خارجی این کشور است که مدیر آن مستقیما زیر نظر وزارت دفاع فعالیت می کند.
  خسن آقا گمان کنم دارن به انتهاي برنامه ريزيشون ميرسند و به مرحله اجرايي ميرسند قضيه بد جوري جدي به نظر مياد. گر چه پرزيدنت مهندسمون با محاسبات علمي اش خلاف اين رو ثابت کرده!

 5. در بلاگ نیوز لینک شد.

 6. KIRALI says:

  BA DOOROD KOST IN MOLLAHAVA AJDADESHON.LO SAI CHI SONO .MORT HEZBOLLAH

 7. Ali says:

  حسن اقو. مخلصیم و ارادتمند. علی

 8. شاخ بز says:

  حسن آقا
  اینکه نروژ و یا کشورهائی نظیر نروژ در زمینه جاسوسی و یا ضد جاسوسی به آمریکا کمک میکنند، تازگی ندارد. اصولا کشورهای کوچک با ثروت زیاد خود را مجبور و موظف میبینند که تحت حمایت کشور گردن کلفتی قرار گیرند تا از ثروت و منافع ایشان حمایت کنند. بهای این حمایت را نیز به گونه های مختلف که در حد امکانشان باشد باید که بپردازند. چیزی که تازگی دارد بفکر افتادن آقای اسامه بن لادن است که ملت آمریکا را به راه راست هدایت کند و آنهم درست پیش از بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا و اینکه باید در نظر داشت که آمریکائی از اسامه بن لادنها متنفر است و نیر فرقی نمیکند که چه حزبی را در آمریکا انتخاب کرده باشد ولی از بن لادنها متنفر است و معتقد میباشد که بن لادنها نظام جهانی را متزلزل کرده و اقتصاد را فلج میکنند.
  حال در این میان که آمریکا دچار بحران اقتصادی گردیده و انتخابات نیز نزدیک است و اعتراضات از سیاست داخلی و خارجی بوش زیاد میشوند یکدفعه آقای بن لادن فیلش یاد هندوستان کرده و بعد از اینکه هوادارانش شکست سختی را از طالبان در افغانستان و جمعیت اسلامی (سنی ها) در عراق متحمل شده اند، میخواهد که کافران آمریکائی را که در مورد حضور نیروها آمریکائی در منطقه خلیج فارس دچار تردید شده اند ولی کماکان از بن لادنیسم متنفرند ، به راه راست هدایت فرماید.
  اگر میتونی در این زمینه بنویس وگرنه جاسوسی نروژیها و یا کاسه لیسی لهستانی در بارگاه بوش که تازگی ندارد.

 9. در جواب کامنتی که برای من گذاشته ای:
  یعنی میخواهی بگویی رژیم خلیفه گری و سپاهیان پاسدار فقط گوشه ای از ایران را تصاحب کرده و در اختیار دارند؟ یعنی میخواهی بگویی این فاضلاب فقط به قم ختم میشود و گندابش را سراسر ایران را در بر نگرفته است؟ من اینطور فکر نمیکنم. ببین مسئله من اصلاً این کارکاتور نیست که نیک آهنگ به جنبه های مختلف آن میپردازد. به نظر من این یک کپی ارزان از تبلیغات نازیها علیه یهودیان است و اصلاً هم ارزش بررسی ندارد. مشکل من یکی کردن رژیم و ملت از جانب نیک آهنگ است.

 10. حسن آقا جان در مورد خبر قبلی ترکمون این خبرگزاری گل و بلبل اینم بخونی بد نیست :
  http://www.bazri.com/blog-pck-mws-84me/post/?56
  ریدن تو ترجمه از آسوشيتدپرس

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی