Sep 04 2007

اکبر شاه آمد

نوشته:     :::       8 پیام

خوش باوران هنوز بعد از گذشت 28 سال از حکومت آخوندی هنوز باز هم به سادگی فریب این رژیم را می‌خورند.
از همین امروز عده‌ای که معمولا پشت سر اسهال طلب‌ها سینه زنی می‌کنند مجددا شروع کرده‌اند به سینه زنی و شادی که چه شده!؟ اکبر شاه پدرخوانده رئیس خمره‌گان رهبری شده و این خوش باوران به این امید بسته‌اند که او بیاید و گشایشی در جو جامعه ایجاد کند.
خیر قربان این چنین نیست! هاشمی به دستور خود رهبر بر این پست تکیه زده و این هم از همان بازی‌های سیاسی است که رژیم بوسیله نمونه‌های مشابه آن، 28 سال ملت را سر کار گذاشته‌اند.
توضیح می‌دهم.
نکته اول: اگر خامنه‌ای نمی‌خواست هاشمی انتخاب شود، کافی بود به آن پیرکفتارهایی که در مجلس خمرگان نشسته‌اند و همگی هم یک پایشان لب گور است و بیشتر شان حتی از هوش کافی هم برخوردار نیستند دستور بدهد که به هاشمی رای ندهند. یقین بدانید خامنه‌ای آنقدر قدرت دارد، آن قدر چاکر دست به سینه در اختیار دارد که بتواند با یک تلنگر هاشمی را بیرون بیدازد. اگر این کار را نمی‌کند به این دلیل است که به این بازی اسهال طلبی که هاشمی طراح آن است نیاز دارد، نه تنها او بلکه کلیت این رژیم با همین نوع حقه بازی‌ها روی پا نگه داشته شده، تا گاه به گاه از آن به عنوان سوپاپ اطمینان استفاده شود تا بتوان فشارهای داخل جامعه ایران را تخلیه کرد.
یادتان هست وقتی که خانم رجبی همان که همسر الهام است با چه زبانی هاشمی را می‌کوبید! اگر رهبر بخواهد مجددا همان نوع حملات می‌تواند به اجرا گذاشته شود ولی خیر این چنین نیست آن حمله های لفظی هم برای همین روزها طراحی شده بود تا به جامعه القا شود که خامنه ای و هاشمی دشمن همدیگر هستند و از این راه مردم را مجددا سرکار بگذارند. عزیزان این آخوندها همگی با هم یک رابطه فامیلی دارند، اگر گوشت یکدیگر را هم بخورند استخوان هم را دور نمی‌اندازند. زندگی اینها به هم وصل است، سقوط یکی دیگری را نیز ضعیف خواهد کرد.
نکته دوم در این رابطه مربوط می‌شود به آزاد کردن آمریکایی‌های ایرانی تبار است که این نیز در همان رابطه انتخاب هاشمی باید دیده شود. اینها همه چراغ سبزهایی است که رژیم به آمریکا نشان می‌دهد، تا بلکه از خطر حمله آمریکا بکاهند. حمله‌های لفظی بوش در این دو هفته گذشته گویا رژیم را ترسانده و خصوصا که اوضاع عراق هم دارد ساکت تر می‌شود و وضع امنیت آن در چند هفته گذشته با دستگیری بعضی از افراد سپاه پاسداران آرام تر شده.
نکته سوم هم مربوط می‌شود به تغییر فرمانده سپاه پاسداران این نیز در همین رابطه است. دلیل این انتخاب آن است که در صورتی که آمریکا علی رغم چراغ سبزهای رژیم باز هم تهدیدهای خود را متوقف نکند، ایران با این انتخاب به آنها این سیگنال را بدهد که می‌خواهند ایران را هم مثل عراق به یک میدان نبرد جنگ چریکی تبدیل کنند.
پس به دوستانی که انتخاب هاشمی آنها را ذوق زده کرده است باید هشدار داد که این نیز از همان نوع فریب‌هایی است که رژیم در این 28 سال بکار برده و بوسیله آن توانسته 28 سال غیر مشروع حکومت کند. لطفا ذوق زده نشوید، فرقی بین این یا آن آخوند وجود ندارد اینها همگی شیاطینی هستند که همه ما را تشنه می‌برند لب رودخانه و تشنه بر می‌گردانند.

نوشته: در ساعت: 11:08 pm در بخش: ملای حیله گر

8 پیام  |           

8 پیام به “اکبر شاه آمد”

 1. Ramez says:

  خسن آقا ضمن اينکه با شما کاملا هم عقيدم از ديروز تصميم گرفتم حتي اخبار ايران رو هم ديگه دنبال نکنم ولشون کن بابا يه مشت ابله عقب افتاده رو… ما که تو اين جريان سوختيم از بس که حرص حماقت اين ملت رو خورديم بچه هامون هم که شکر خدا فقط اسم ايراني رو يدک ميکشند اون ملت نادون آخوند زده هم برن حقشون رو جمکران از آقاشون بگيرند اون گروهي هم که حاليشونه چي به چيه برن يه فکري به حال خودشون بکنند به من چه! فقط مشکل اينکه از فردا دوباره هيئت هاشون راه ميفتن اروپا پا بوس…اين يکي با فلان خانم وزير ميخواد دست نده, اون يکي زن بقچه پيچشو ميخواد ببره مجلس رو نشونش بده… ماي از بخت برگشته اينجا هم از دستشون آسايش نداريم.

 2. امیر says:

  حسن آقا به نکات ریز در عین حال برجسته ای پراختی که هر کدام جای تحلیل دارد.ولی قبل از آن در مورد خبرآتش زدن روزنامه سوئدی….چرا گروههای فعال چپ که تعدادشون کم هم نیست به دولت و وزارت کشور و اداره پناهندگان و همینطور سازمانها و نهادهای غیردولتی بومی پیشنهاد نمیدهند :خارجیانی که قوانین و مقررات این کشور را زیر پا بگذارند و یا قبول نداشته باشند از کشور اخراج و بهر مملکت مسلمان دلخواهشان دیپورت خواهند شد.بنظر من اگر چنین بحثی حتی بصورت تئوریک در محافل سیاسی اونجا مطرح بشه این جوجه مسلمونها دست و پاشونو جمع خواهند کرد.

 3. آمیر جان این بحث نیست، این مساله‌ای است که عملا دانمارک دارد به آن عمل می‌کند یعنی اگر کسی جرائم سنگین داشته باشد پس از تحمل زندان اخراج می‌شود. در نروژ و سوئد هم بحث‌هایی در این زمینه شده و یقین بدان که اگر در این دو کشور هم تعداد ترورها و جرائم خارجی‌ها افزایش یابد یقینا مساله اخراج خارجی‌های مجرم را قانونی خواهند کرد.
  معمولا این گونه بحث‌ها در بین نیروهای راست و اولترا راست این کشورها روی می‌دهد و فشار همین گروه‌ها هم هست که چنین قوانینی را در پی دارد.
  در دانمارک هم این قانون چند سال پیش وضع شد و باعث و بانی آن هم نیروهای راست و اولترا راست بودند.

 4. بسياری از خوانندگانم از من ميپرسند چرا حملاتت بر جمهوري اسلامي را كنارگداشته ای و به ضديت با مذهب چسبيده ای!!!
  دليل من همين است! اين نسل از مردم ايران ديگر كارشان تمام شد. بايد نسل جوان را بيدار كرد. بيداري نسل جوان هم فقط با خرافه زدايي ممكن است. هرچندازنظر من اين نسل جوان ( منظورم زير 30 سال ) در ايران خيلي هوشيارند. آنها مثل نسل پدرومادرشان نيستند كه بعداز 30 سال گول خوردن باز هم بين احمدي نژاد و رفسنجاني بطور متناوب انتخاب انجام بدهند.

 5. آتش says:

  حسن آقا مثبت فکر کن 🙁

 6. شلغم مراد says:

  حالا به حرفم رسيديد
  كه اشكال كار خود خود مردم هستند و نه نيروهاي مريخي ؟

 7. Hello-Ahmad says:

  به ابراهيم نبوی:
  تو همه اين چيزهارا با اين ۴۱ رای هاشمی فهميدی و دلت را به چند پير پرتال و خواب خوش کردی. وبرکناری رييس بانک مرکزی و وزير نفت را که به مافيای رفسنجانی نزديک بودند نديدی و با حرامزادگی مخصوص خودت سعی کردی که تغييرفرمانده سپاه را که به ذوالقدر نزديک است به حساب اصلاح طلبان قلابی بگذاری. البته از کسی که مواجبش از مافيا ميرسد انتظاری نيست که اين افکار کوجکش را که نشان دهنده شخصيت جلمبرش است بگويد. اين را در سايتهای ديگر می گذارم چون ميدانم سانسور ميکنی.

 8. امیر says:

  حسن آقا جان تحلیل درستی ارائه نموده اید.که مضاف بر آن به چند نکته دیگر توجه فرمائید:مسلمآ تاجائیکه مربوط به کلیت نظام و بقاء آن ولو بقیمت راه انداختن بازیهای این چنینی که نتیجه اش مفتضحتر شدن طرفهای درگیر میباشدامثال هاشمی و خاتمی و خامنه ای ها حاضرند دست بهربازی کثیفی بزنند.سینه چاکان هاشمی بیاد داشته باشند که ترورهای افراد اپوزیسیون در داخل و خارج کشور در دوره مدیریت وی بر کشور انجام میشد.آنهم در آن بعد وسیع!!اما بهرحال نکته ای هم که نمیشود منکرش بود وجود حس حسادت شدید میان جماعت آخوند است .این موجودات چنان حریص و طماع هستند که حاضرند برای کسب اقتدار و جای دیگری به انواع اقسام شیطنت و خیانت و ….متوسل گردند.برای اثبات این مدعا کافیست نگاهی به نحوه تصاحب منبر در مساجد محله ها انداخته شود یا بیاد آورید که این موجودات سر قرائت قرآن بر سر مزارها چه ها میکردند….. حالاآخوند با چنین روحیه ای در بعد کلان صدرصد خوابهائی برای رقبا خواهد دید!اما این نه بخاطر ملت که صرفا\”در راستای ارضای نفس خود میباشد.دوستان فراموش نکنیم که ظرف سی سال گذشته همیشه به مرگ گرفته اند تا به تب رضایت دهیم.
  ——————
  حسن آقا این جریان دستگیری سه تروریست در آلان رو در نظر بگیرید:اگر یادتان باشد در جریان تظاهرات محجبه ها در فرانسه هم گفتیم….چنانچه در این کشورها موضوع اخراج بطور جدی مطرح و فقط درباره اش صحبت شودقول میدهم بسیاری از اینها حتی خداشون رو هم منکر میشوند.کافیست گفته شود :مسلمانانی که نمیتوانند با قوانین جامعه غربی خوشان را تطبیق دهند ظرف فلان مدت این ممالک را ترک نمایند.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی