Aug 06 2007

برای آزادی بیان

نوشته:     :::       5 پیام

گفتند روزنامه شرق را هم تعطیل کردند.
گفتیم به تخم چپ مان!
سوال فرمودند مگر شما به آزادی بیان اعتقاد ندارید!؟
فرمودیم چرا، ولی این روزی‌نامه‌ها نه وجودشان و نه نبودشان هیچ تاثیری بر آزادی بیان نمی‌گذارد، اینها فقط کار سوپاپ اطمینان را انجام می‌دهند.
گفتند همین یک صدای نصف و نیمه هم بد نبود باشد!
فرمودیم به درک می‌خواهم که نباشد، آنگاه می‌توانیم با خیال راحت بگوییم که در ایران آزادی بیان وجود ندارد.
فرمودند خوب با بودن روزنامه شرق هم می‌توانستید ادعا کنید که آزادی بیان نیست.
گفتیم خیر قربان، این اسهال طلب‌ها ول کن معامله نیستند، همین یک روزنامه را پیراهن عثمان می‌کنند و مدام استدلال می‌کنند که جمهوری اسهالی اصلاح پذیر است! غافل از اینکه این ماشین مشتی ممدلی نه بوق داره نه صندلی، همان بهتر که این یک روزی‌نامه را هم نداشته باشد. روزنامه‌ای که نتواند از جنسیت حتی با ایما و اشاره هم چهار کلام بنویسد همان بهتر که نباشد. اصلا به درک واصل شود بهتر است، آنوقت حساب خودمان را می‌دانیم. اصلا به همین دلیل هم بود که می‌گفتیم اَن‌تخابات باید تحریم شود تا همین افسار گسیخته‌ها بیایند و پدر ملت را یک کمی بیشتر در بیاورند بلکه همه یک صدا بشویم و عقب و جلو این رژیم را یکی کنیم. تازه مگر روزنامه شرق و غرب و چمی دانم هم‌میهن و کوفت و زهرمار برای چه بوجود آمده‌اند!؟ این روزنامه‌ها هم برای روی کار آوردن مجدد هاشمی و خاتمی است، که می‌خواهم سر به تنشان نباشد.
فرمودند خوب حداقل وقتی اسهال طلب‌ها سرکار بودند ملت کمتر زجر کش می‌شدند.
گفتیم خیر قربانت گردم دقیقا برعکس وقتی آنها بودند ملت را داشتن زجر کش می‌کردند، انگاری تنبان ننه خمینی روزی صد بار قوانین عقب افتاده قرون وسطایی شان را بالا و پایین می‌کشیدند و خلاصه مردم را گذاشته بودند سرکار. باور بفرمایید همین احمدی نژاد بهترین دارو ست برای درد ملت. صبح، ظهر و شب چند تا را اعدام می‌کنند و شب هم قبل از خواب چهار تا روزنامه می‌بندند، نصف دانشگاه تعطیل می‌کنند. خلاصه کاری می‌کنند کارستان تا بلکه هم دنیا و هم ملت ایران از دست این حرامزادگان عاجز شوند و دست در دست هم بدهند و خشتک آقایان را بکنند سرشان.

نوشته: در ساعت: 6:42 pm در بخش: آزادی بیان

5 پیام  |           

5 پیام به “برای آزادی بیان”

 1. حسن آقای عزیز
  درست است همان لینکی که در سمت چپ گذاشته‌ای همان گفتگویی است که بهانه تعطیلی روزنامه شرق شد.
  البته من از هرچه توقیف کردن جراید و رسانه باشد متنفرم. خواه آن روزنامه شرق باشد یا غرب یا شمال یا جنوب.
  ولی یک نکته‌ای اینجا هست که باید روی آن تعمق کرد. چرا روزنامه شرق بخاطر این مطلب عذرخواهی کرد؟
  در کجای این گفتگو نوشته شده که طرف مثلا همجنس باز است؟
  کجای این مطلب و مصاحبه ترویج همجنسگرایی است؟
  آیا اگر این روزنامه همین گفتگو را بعنوان مصاحبه با یک خارجی مثلا استاد دانشگاه چلغوزآباد فرانسه چاپ میکرد باز مشکلی ایجاد میکرد؟
  مسلما نه.
  پس دو تا نتیجه میگیریم:
  ۱- اولا این اصلاح طلبها بخاطر ماندن و بودن حاضرند از همه چیز عذرخواهی کنند. اصلا اینها مبانی اعتقادی و مرام ایستادگی در برابر ناحقی را ندارند. همیشه خم میشوند.
  ۲- توی این نظام اصلا قانون حاکمیت ندارد. تشخیص‌های مسيولین سیکیم خیاری و بر اساس باد معده است. مثلا چون این خانم را باند شریعتمداری از قبل می‌شناختند و میدانستند که او یک همجنسگراست لذا تصمیم ها بر اساس همین نکته گرفته میشود.
  بابا جان ما به چه زبانی بگیم که در این نظام سنگ روی سنگ بند نیست.
  والله بحضرت عباس این نظام فقط پوسته و ظاهر خودش را حفظ کرده و در اصل تمام بنیانهای اداره کشور از مدتها قبل فرو پاشیده شده. فقط یک فوت لازم است تا کار تمام شود. البته فوت رستم.

 2. آخه ملا جان استدلال من هم همین است. این روزنامه و این ایدئولوژی باید نابود شود چون این روزنامه و نمونه این است که فرهنگ مجیز گویی را ترویج می‌دهد.
  اسهال طلب‌ها اگر می‌خواستند غلطی بکنند همان موقع که رهبر چلاق فرمود قانون مطبوعات را از دستور مجلس خارج کنید اگر این آقایان به آزادی بیان و چمی دانم دموکراسی و… اعتقاد داشتند باید می‌زدند توی دهن رهبر و می‌گفتند ما منتخب ملت هستیم شما بروید درتان را بگذارید.

 3. SHIVA says:

  درست زدی تو خال ! به همین دلیل باید این سری به احمدی نژاد رای بدیم و تبلیغات وسیعی براش بکنیم . آزادی ایران در گرو انتخاب شدن مجدد احمدی نژاده وگرنه اگه زبونم لال خاتمی یا هاشمی دوباره روی کار بیان , این روند آزادی سالها به عقب برده میشه …
  این لینک رو هم بخون جالبه :
  http://tiknews.net/display/?ID=45593&page=1

 4. یاور حق says:

  ای خسن تو که به ائمه فحش میدهی برو این لینک
  http://www.india-host.info/index.php?q=aHR0cDovL2kxOC50aW55cGljLmNvbS82N3l6bDNhLmpwZw–&hl=1111101001
  را نگاه کن ببین چگونه شیطان آلتش را در آنجای … فرو کرده شیطان در تولد تو با پدرت شریک بوده این را امام میگوید تو از ژن های شیطان در وجودت است به گمانم کروموزوم 22 تو از شیطان آمده باور نداری برو آزمایش دی ان ای بده

 5. اسپنتمان says:

  یاور کونی حق ائمه چه گهی است , در ضمن مگر در آن موقع که میگی شیطان هم بوده تو از کجا میدانی؟ حتما این چیزها را مادر جنده ات برات تعریف می کنه

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی