Jun 26 2007

به دست بریده سید ممد چاخان قسم!

نوشته:     :::       6 پیام

جریان دست دادن خاتمی با خانم‌های ایتالیایی در جریان مسافرت‌اش به ایتالیا را حتما شنیده‌اید؟ بعد از این جریان عده‌ای از غوغا سالاران حکومت آخوندی کم مانده بود حاج آقا محمد چاخان را بر سر این مساله خلع لباس کنند. وقتی این جمله خلع لباس را خواندم، داشتم از خنده می‌مردم! فکرش را بکنید ممد چاخان لخت و عریان راه بیفتد برود مسجد برای نماز جمعه، یا مثلا بخواهد یک روضه کربلا بخواند.
بعد از اینکه روزنامه کیهان و دیگر رسانه‌های غوغا سالار رژیم دست به کار تخریب خاتمی شدند، عده‌ای از اسهال طلب‌ها هم بیکار ننشستند و شروع کردند به بدل سازی و حتی خود خاتمی هم کل ماجرا را انکار کرد و مدعی شد که فیلم مونتاژ شده.
کار حتی به جایی رسید که سایت آفتاب وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام هم وارد معرکه شد و کل این فیلم را زیر سوال برد. در همین رابطه سایت آفتاب متعلق به اکبر شاه (ارباب محمد چاخان) چنین استدلال می‌فرمایند:

پس از آن کاربران اینترنتی آشنا با فضای مجازی و فنون مونتاژ تصاویر دست به کار شدند و با تحقیقات گوناگون اثبات کرده‌اند که این فیلم دست‌کاری شده است. شنیده‌های خبرنگار آفتاب حاکی از آن است که سید محمد خاتمی نیز توسط پسرش متوجه این دست کاری در فیلم و جعلی بودن آن شده و با اطمینان بیشتری به صورت علنی و شخصاً این صحنه را تکذیب کرده است.
دقت کردید!؟ دم خروس را دیدید!؟ تقیه ملای عبا شکلاتی را دیدید!؟ ندیدید!؟ ای بابا شما باید کور باشید اگر دم خروس را در پاراگراف بالا نبینید! برای اینکه روشن شوید دوباره بخش کوتاهی از همان پاراگراف را با هم مرور می‌کنیم.

شنیده‌های خبرنگار آفتاب حاکی از آن است که سید محمد خاتمی نیز توسط پسرش متوجه این دست کاری در فیلم و جعلی بودن آن شده و با اطمینان بیشتری به صورت علنی و شخصاً این صحنه را تکذیب کرده است.

اگر تقیه حاج آقا ممد چاخان را به زبان آدمیزاد ترجمه کنیم می‌شود یک چیزی در این حدود:
ممد چاخان خودش نمی‌دانسته که داده یا نه (منظور دست هست فکر بد کنید!)، پسرش پا پیش گذاشته و به حاج آقا با عکس و دلیل و مدرک ثابت کرده که حاج آقا دست نداده، بعد از این ماجرا حاج آقا یک مرتبه از خواب بیدار شده که ای دل غافل اصلا دستی به کسی نداده بوده، همه این ماجرا ساخته دست استکبار جهانی است.
اول از همه باید به ممد چاخان تبریک و تهنیت گفت که بعد از 8 سال سرکار گذاشتن مردم برای اصلاحات، هنوز ایشان و دستگاه عریض و طویل اسهالات نتوانسته‌اند حتی همین مسائل جزیی را هم اصلاح کنند چه رسد به مسائل مهم تر را.
برای اینکه عاقبتی برای این دادن و ندادن ممد چاخان ترسیم کرده باشیم، به عرض مبارکتان می‌رسانیم که رادیو فردا دو روز بعد از جنجال‌های موضوع دست دادن یا ندادن خاتمی، مصاحبه‌ای داشت با کسی (یک استاد دانشگاه) که فیلم‌ها را گرفته بود و ایشان با صراحت کامل تایید کردند که این ویدئو مونتاژ نشده و اگر کسی شک دارد می‌توانید بیاید و از خود آن خانم‌هایی که به آقای خاتمی دست دادند بپرسد و برای محکم کاری مامورین محافظت از خاتمی را هم به شهادت طلبیده بود.
همچنین آنهایی که چند سالی در اروپا زندگی کرده باشند به خوبی می‌دانند که این کفار معمولا بدون دلیل دروغ نمی گویند، خصوصا آنهایی که سرشان به تنشان می‌ارزد، اینها آخوند نیستند که صبح تا شام دروغ و حقه بازی سر هم کنند.
اگر واقعن می‌خواهید ببینید که خاتمی نه تنها دست به خانم‌ها می‌دهد بلکه دست به جاهای دیگر خانم‌ها هم می‌زند و حتی بیشتر از آن کمی هم می‌چلاند این فیلم را ببینید.
این هم ویدئوهای بیشتر.

نوشته: در ساعت: 9:00 pm در بخش: ملای حیله گر

6 پیام  |           

6 پیام به “به دست بریده سید ممد چاخان قسم!”

 1. sh says:

  خسن آقا مردم ازخنده با اين مالوندنت

 2. اسپنتمان says:

  خسن آقا تو هم حرفای آخوندا رو میزنی که مثلا میگن دو بند انگشت را توی مقعد بکنید بلا به نسبت آدم هر روز این کارو بکنه کونی میشه
  حلا آسید ممد هم دستی زده به خانمها چه اشکالی داره بخدا اشکال نداره اگر به گفته علما دخول نشده باشه
  در پایان این شعر را تقدیم میکنم به تمام روحانیونی که بر سر این موضوع اختلاف دارند
  هر که ریش دارد از علماست
  هر که عمامه بر سرش است از حکماست
  کیر من هر دو نشان را دارد
  به گمانم که حکیم الحکماست
  شادزی

 3. نسیم says:

  حسن آقا بنظر من احمدی نژاد با تمام حماقتش بیشتر از خاتمی شعور داره چون حداقل ریاکاری نمی کنه و اگر عکسش را دیده باشی وقتی همسر رئیس جمهور اندونزی دستش را دراز کرد احمدی نژاد دست خود را عقب کشید یعنی صاف و ساده می گوید که من انسانیت سرم نمی شه اما خاتمی ریا کار است درخارج پز متمدانه می دهد در داخل به گه خوردن می افتد

 4. نسیم says:

  حسن آقا بنظر من احمدی نژاد با تمام حماقتش بیشتر از خاتمی شعور داره چون حداقل ریاکاری نمی کنه و اگر عکسش را دیده باشی وقتی همسر رئیس جمهور اندونزی دستش را دراز کرد احمدی نژاد دست خود را عقب کشید یعنی صاف و ساده می گوید که من انسانیت سرم نمی شه اما خاتمی ریا کار است درخارج پز متمدانه می دهد در داخل به گه خوردن می افتد

 5. شلغم مراد says:

  امشب( پنج شنبه) در مقابل بهارستان تجمع می کنیم نه بخاطر بنزین به خاطر همه این زجر و بدبختی های ۲۸ ساله نظام نکبت اسلامی. یکبار بیاییم با هم متحد اعتراض کنیم نه به کمبود نان و آب بلکه به ماهیت وا‍پسمانده و مافیایی این غیر ایرانیان حاکم بر کشور به ماهیت این رژیم که یک حکومت غیر ملی را بر ما حاکم کرده است
  ************
  لطفا اینو برای هر کسی و با هر وسیله ای می تونید بفرستید

 6. ey baba says:

  پاینده بادنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.سلام خدابرشهدای ایران اسلامی

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی