Jun 16 2007

رویارویی نهایی

نوشته:     :::       7 پیام

رویارویی کامل و غیر قابل بازگشت شده. باید کور باشیم اگر این رویارویی کامل را نبینیم. دولت فلسطین منحل شد و نیروهای دو گروه عمده به جان هم افتاده‌اند، لبنان هم به همین شکل، هر دو گروه اسلامیست‌ها و غیر اسلامی‌ها به جان هم افتاده‌اند، عراق که وضع‌اش واقعا کوک کوک است. همه به جان هم افتاده‌اند، شیعه سنی را می‌کشد و سنی شیعه را. القاعده هم افتاده به جان هر دو، آمریکا هم آن وسط مثل یک ننه مرده بدبخت گرفتار شده. افغانستان هم که عددی نیست که بخواهیم در باره‌اش فکر کنیم، این آخری یقینا وقتی دیگر کشورهای اسلام زده مشکل شان حل شود، مشکل آنها هم حل خواهد شد. پس می‌توان گفت که دیری نخواهد پایید که وضع امروزی به نتیجه‌ای خواهد رسید، ادامه این وضع غیرممکن شده و به نقطه جوشش رسیده. یا نیروهای اسلامی نابود خواهند شد و سفره اسلام برای همیشه از سیاست برچیده خواهد شد، یا غرب به لقاالله پرتاب خواهد شد، البته بعید تر به نظر می‌آید که غرب با آن همه نیرویش به این راحتی نابود شود. در مورد همزیستی هم اصلا حرفش را نزن که این کار از اسلام بر نمی‌آید، اسلام یا همه را ختنه خواهد کرد یا خود ساقط خواهد شد، اگر کسی فکر می‌کند که اسلام قادر خواهد بود خود را اصلاح کند و وارد یک بازی معقول سیاسی شود، اسلام و مسلمین را نشناخته است. اسلام به هیچ شکلی اصلاح شدنی نیست، پس باید به پستوی خانه‌ها رانده شود، در غیر این صورت این رویارویی تا نابودی کل منطقه به پیش خواهد رفت.
این که می‌گویم رویارویی کامل شده، نشانه‌های دیگری هم دارد، وقتی حرم‌های امامان شیعه را که هزار و اندی سال بجا مانده بودند در مدت کمتر از یکی دو سال روی سر شیعیان خراب می‌کنند حداقل به این معنی است که تاریخ مصرف شیعیسم (شیعه سیاسی) پایان یافته و این رویارویی به مرحله نهایی نزدیک شده است.
اگر باور ندارید سخنان از روی استیصال رفسنجانی را در نماز جمعه دیروز بخوانید. ترس و وحشت در تک تک کلمات او خودنمایی می‌کند، زنگ خطر به گوشه آقایان رسیده، همین روزها ست که یا تسلیم شوند یا رویارویی شروع شود.

نوشته: در ساعت: 9:20 am در بخش: بحران اتمی، جنگ

7 پیام  |           

7 پیام به “رویارویی نهایی”

 1. Shahraam says:

  شوروی سابق هم خیلی قدرت ونیرو داشت یابو علفی بی سواد خارکسده مزدوری دیگه بسه حروم لقمه بسه دیگه گه مفت خوردن

 2. nana says:

  خوب دائی جان جون
  بالاخره دوزاریت افتاد که داره چی میگذره مگه نه؟
  خوب قربانت گردم همین ها را که نوشته ای ناناجون
  مدتهاست داره فریاد میزنه مگه نه ؟
  بالاخره من این موها را در آسیاب که سفید نکرده ام
  روی سرم و با گذشت زمان سفید شد حسن آقا جونم
  یه چیزی میدونم که میگم بابا جان من
  ولی قطعا بدان که با کمک از باقی جهان غرب کله های
  این ماران را با سنگ خواهیم کوبید
  و اون قول خود را راجع به گل بارانت در ایران عملی خواهم
  کرد اگر که شراب عالی کهنه گران قیمتی که برات میخرم
  وسط راه به ایران آمدنم نشکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!نانا

 3. شلغم مراد says:

  سلام نانا خوبي؟
  نا قلا از اون دفعه كه دعوات كردم يكمي پيشرفت كردي ! ديگه با كارد ميوه خوري نمي خواي دنبال مردم كني از ساتور استفاده مي كني ببين چقدر خوبه
  آخه گردن بريدن با كارد ميوه خوري كجا و با ساتور كجا كلي زمان مي بره

 4. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  نمی دانی چه لذتی می برم وقتی می بینم در کامنت دونی وبلاگت افرادی مثل شهرام که کم هم نیستند دشنامت می دهند. شایسته دشنام شنیدن نیستی ولی خوب می فهمم نوشته هایت تا کجای مسلمانان را می سوزاند و کاری جز دشنام دادن ازشان بر نمی آید.
  همیشه شاد باشی

 5. Hadi says:

  بوی گند اسلام همه جا رو بر داشته. وقتشه که برای همیشه به آشغالدونی تارخ سپرده بشه.

 6. اسپنتمان says:

  جز گه و گند و کثافت
  اندر این شهر ندیدم بنده
  هر جا که شهر مسلمانان است
  از گه و گند بود آکنده

 7. اسپنتمان says:

  خسن آقا کجای کاری که عراق کشور خرهای مسلمان است
  من در حال حاضر در هلند هستم و مسلمین لولهنگی با من مشکل دارند و هلند که دم از آزادی می زند و دادگاه لاهه را چون چماق به سر دیگران میکوبد نتوانسته از من همایت کند پایان کیرم تو دهن محمد بن عبدالله وخاندان مطهرش

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی