May 21 2007

آقای سید ابراهیم نبوی آدرس عوضی ندهید!

نوشته:     :::       32 پیام

تقدیم به آقای نبوی و دیگر سیدها

منبع عکس‌ها: http://www.almozakhraf.blogfa.com
آقای نبوی زحمت کشیده‌اند! و چند ده صفحه سیاه کرده‌اند تا بلکه با شعبده بازی فلاکت ملت ایران را به گردن ملت بیندازند.
خیر آقای نبوی دنیای واقعیات با دنیای مسخرگی و لودگی که شما با آن تعلق دارید فرق بسیار دارد. یقینا نمی‌توان از شما توقع بیشتر از این فرمایشات را داشت. چرا!؟
برای اینکه 27 سال از آن حکومت دفاع کردید و از قبل آن خوردید و حالا که دارد تقش در می‌آید، گناه را می‌اندازید گردن ملت! خجالت بکشید آقای سید ابراهیم نبوی. این ملت همان ملتی است که قبل از انقلاب کسی او را بنام تروریست نمی‌شناخت و به همت و پشتکار شما و دیگر سیدها شد ابر تروریست قرن. این ملت همان ملتی است که هزاران سال با افتخار زیسته است تا اینکه جماعتی بادیه نشین عرب هستی‌اش را به باد داده و ته مانده آنرا هم شما (بازماندگان همان عرب‌ها) در این 28 سال بر باد دادید.
این داستان پردازی‌ها را کنار بگذارید و گناه را به گردن ملت نیدازید. برفی که در بهمن 57 آمد، شواهد نابود کننده آن فقط سه چهار ماه بعد از آن هویدا شد، ولی متاسفانه ملت عقب نگاه داشته شده مسلمان ایران (از جمله خود شما) آنرا ندیدند.
آری همه این بدبختی‌ها از حکومت است (حکومت الله). وقتی حکومت نیروی جوانان را در درگیری‌های مسخره اسلامی تحلیل می‌برد، همان نیرویی که باید برای سازندگی بکار رود، یقینا که بدختی‌های بوجود آمده گناهش گردن حکومت است.
وقتی ایران بیشترین تعداد فرار مغزها را دارد، همان مغزهایی که باید در ایران باشند تا بلکه جامعه را به راه درست هدایت کنند و برعکس می‌روند به کشورهای پیشرفته و آنجا ها را آباد و پیشرفته‌تر می‌کنند، یقینا که مشکل از حکومت دیکتاتوری مورد تایید شما است.
وقتی سرمایه‌های ایران را بجای مصرف در ایران به لبنان، عراق افغانستان، بوسنی و هزار جهنم دره دیگر می‌فرستید و بجای ساختن راه، بیمارستان مدرسه وووو آنها را خرج نیروهای تخریب گر تروریستی عقب افتاده مثل حماس و حزب الله می‌کنید، یقینا گناه چنین وضعی به گردن حکومت گران الله است، همان حکومتی که شما هنوز گاه گاهی برایش سینه می‌زنید.
آقای نبوی یادتان رفته تا همین پارسال مخالفین رژیم را بخاطر تحریم مقصر می‌دانستید که باعث شده بودند اسهال طلب‌ها (هم پالکی‌های شما) قدرت را از دست بدهند!؟ یادتان رفته خودتان به کدام گروه وابستگی دارید!؟ خیر یادتان نرفته هنوز دارید از پدرخوانده حقوق می‌گیرید، این زمینه چینی‌ها را می‌کنید تا بعد نتیجه بگیرید که اگر تحریم انجام نشده بود، اسهال طلب‌ها تا امروز ایران را بهشت برین کرده بودند و تنها این ملت است که مسئول همه بدختی‌ها است! خیر آقای نبوی نگاه کنید این ملت خون می‌دهد و باز هم خون می‌دهد، ولی سلطه اعراب (حکومت سیدها) بر ایران اجازه نفس کشیدن را به کسی نمی‌دهد. همان حکومتی که شما سینه چاکش هستید.

برادران مکتبی آقای نبوی!

آقای نبوی تا همین پارسال زیر بیرق حکومت آخوندی سینه می‌زدند (هنوز هم می‌زنند فقط مخفیانه) و اگر این حکومت موفق شده بود ایران را به یک جهنم دره ای برساند، یقینا امروز آقای نبوی ساز دیگری را می‌نواختند و یقینا طلب کار هم می‌شند، ولی امروز که حکومت متبوع ایشان ترکمان زده و همه چیز را به نابودی کشیده، یک مرتبه ایشان نه متعلق به آن حکومت هستند و نه حاضرند مسئولیت خود را در این تخریب بپذیرند و درست برعکس گناه را می‌اندازند گردن “ملت”! بیچاره ملت! (البته اینجا هم منظور آقای نبوی ملت به معنای عوام است زیرا ایشان خود را تافته جدا بافته می‌دانند)
آقای نبوی یادشان رفته که تا همین یکی دو سال پیش می‌خواستند ملت را به زور با خود به بهشت ببرند.
امیدوارم که هرچه زودتر خدای شما، شما و حکومت الله تان را به بهشت ببرد تا بلکه ملت این دنیای خاکی به کمی آسایش دست یابند.
آری آقای نبوی گناه این بدبختی‌ها به گردن شما و دیگر عقب افتادگان مذهبی است که دنیا را می‌خواهید بر اساس معیارها و ابزارهای قرون وسطی اداره کنند.

نوشته: در ساعت: 7:05 pm در بخش: سیاسی

32 پیام  |           

32 پیام به “آقای سید ابراهیم نبوی آدرس عوضی ندهید!”

 1. SHIVA says:

  این حروم زاده ها رو خوب میشناسم . امثال حسین درخشان حروم زاده . امثال اکبر گنجی جانماز آبکش . هر موقع منافعشون ایجاب کنه اونوری گردش میکنن . بالاخره تو هم عکس یادگاری لوطی و عنترش رو دیدی که نبوی دست در گردن حسین درخشانه و این دو مدتیه دل و قلوه رد و بدل میکنن . تعجب نکن جیگر . تو این دوره زمونه فقط به مادر و پدرت میتونی اعتماد کنی و بس !!!

 2. ye iranie dige says:

  Hassan agha joon, midoonam asabani hasti, vali in hokoomatgara ke az merikh nayoomadan, ma khodemoon ejaze midim behemoon zolm beshe, ma eshkale farhangi darim dooste aziz. hamishe hame moshkelat ro havaleh digaran mikonim vali baba eib az khodemooneh, az farhangemooneh. Aghalan in Aghaye Nabavi enkar nemikoneh ke dar enghelab naghshi nadashteh, kheili ha naghsh dashtan ke hala be rooye mobarakeshoonam nemiaran. Oon badeh. Ma dardemoon bi tafavoti nesbat be khodemoon hast. nadashtane etemad be hamdige va ettehade vaghee, van in chizieh ke in regime ham azash sooe estefadeh mikoneh o saremoon kharabe.Omidvaram manzooram ro dorost bayan kardeh basham va bebakhshid ke Finglish neveshtam.

 3. درود به شما
  با دین ایزدی(یزیدیان) به روزم
  همچنین با فیلمی18+ اسلامي

 4. حسن آقا ی عزيز
  معلومه که امروز صبح با کسی دعوا کرده​ای ها.
  درست است که بسياری از گرفتاريها و بدبختی​ها و عقب ماندگی​های اين کشور زاييده حکومت استبدادی ايران است ولی سوال اينجاست که:
  ما چگونه ملتی هستيم که اينقدر ديکتاتور پرور هستيم؟ به چه علت ما اجازه ميدهيم يک عده آدم بيسواد و بی لياقت بياييد بر ما حکومت کنند؟
  اين يک بحث جامعه شناسی است و ربطی به اين ندارد که کسی بخواهد حکومت را بی​تقصير جلوه دهد.
  مثلا اين سوال مطرح است که چه تفاوتی بين مردم پاکستان با مردم هند وجود دارد که باعث ميشود حکومت پاکستان هميشه در دست ديکتاتورهای نظامی بيفتد ولی حکومت هند مبتنی بر انتخابات و فعاليت احزاب باشد؟
  اين برميگردد به خصلتهای فرهنگی و باورهای مذهبی و خوی و عادتهای اجتماعی.
  ما اگر دنبال دمکراسی هستيم بايد اين خصلتهای ديکتاتور پروری مردم خودمان را بشناسيم و با آن مبارزه کنيم. اين بحث کاملا با مبارزه با جمهوری اسلامی متفاوت است.

 5. nana says:

  ببین ملا حسنی جونم
  گوش کن ببین چی بهت میگم
  این بحث عقب موندگی ما ایرانی ها که هی از این
  گوشه و اون گوشه میزنه بیرون ها کار همین رژیم
  مادرجنده است
  برای کاور گه کاری های خودشان
  بابا ملت ما همان روزهای آخر قبل از بیست و دوی
  بهمن از خود بلوغی نشان داد که در تمامی تاریخ
  انقلاب های دنیا نمونه است
  کاخ تزار الکساندر که توسط بلشویک ها اشغال
  شد کلی چیز ازش دزدیدند و خالی موند و خراب
  حتی ورسای را هم فرانسوی ها غارت کردند
  ولی خود جوانان ما از کاخ نیاوران همان اول حمله
  گروهی درست کرده و کاخ خالی را مراقب کردند
  من خودم آن طرفها بودم و دیدم و غارت نشد پریود
  بابا ملا جان شرایط ایران و رژیم ایران هیچ یک عادی
  نیستند که تو بیائي برای ما از روانشناسی اجتماعی
  سخن بگوئي
  درست مانند این است که به یک یتیم خانه ای که تمامی
  بچه ها کتک میخورند زور میشنوند تحقیر میشوند و هر
  نابسامانی که تصورش را بکنی دارند توسط مشتی
  مردانی از قعر گورهای تاریخی برخاسته
  خوب تو که به این مردم نمیتوانی بگوئي در این یتیم خانه
  چرا مثلنی با دست کثیف غذا خورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خوب اگه بگی همه بهت میخندند مگه نه ؟
  ولمان کن ایران صحنه خون و جنون است به مفهوم واقعی
  سالها بعد فجایع غیر مستقیمی که توسط این لجارگان
  بر سر ما آمد بیرون خواهد آمد
  و تو خود متوجه خواهی شد که چه تعداد از بین خود ما آواره ها
  زندگی های خود را علیرغم خروج از ایران نکبت گرفته باختیم
  به معنی مطلق باختیم
  راهی نداریم به همراه امریکا باید برای قتل و عامشان همگی
  دست به یک جنگ میهنی بزنیم
  این جنگ آش کشک خاله همه مان است بخواهیم نخواهیم
  باید بخوریمش …………………..نانا

 6. آملا دقیقا همین که به شما القا کردند که “مقصر ملت است” همین هدف فرستادن آقای نبوی به اروپا بوده .
  به این آقا دادند خورده و چریده و در روز آن لاین چرندیات نوشته، دقیقا برای همچین روزهایی که بیاید به من و تو و دیگران القا کند که:
  “مشکل از خود ماست، البته احمدی نژاد هم بد است، ولی اگر ملت رای بدهد و هاشمی را بیاورد سر کار، بهشت برین در ایران برپا خواهد شد” بلا بلا بلا بلا ….. “فاک یو” آقای نبوی این بار را کور خوانده‌اید.
  آملا شما صبر کن ببین مطالب بعدی آقای نبوی و شرکای دیگرش چه خواهد بود. اینها پروژه است قربانت گردم.
  اینها پروژه است برای مایوس کردن ملت، اینها پروژه است برای القا کردن این که ملت بیشتر از اینها حق‌اش نیست، عزیز دلم اینها پروژه است، بازیچه دست این حرامزادگان نشو.
  اگر درست همین که گفتم نشد، من یک سبیل می‌گذارم و اسمم را هم عوض می‌کنم و می‌گذارم سید ابراهیم نبوی

 7. یاور حق says:

  شیوا

  این حروم زاده ها رو خوب میشناسم . امثال حسین درخشان حروم زاده . امثال اکبر گنجی جانماز آبکش . هر موقع منافعشون ایجاب کنه اونوری گردش میکنن . بالاخره تو هم عکس یادگاری لوطی و عنترش رو دیدی که نبوی دست در گردن حسین درخشانه و این دو مدتیه دل و قلوه رد و بدل میکنن . تعجب نکن جیگر . تو این دوره زمونه فقط به مادر و پدرت میتونی اعتماد کنی و بس !!!”
  خواهر گمراه،خود بهتر می دانی
  اسلام عظمتی دارد که 6 میلیارد فیلسوف هم نمی توانند آن را تخریب کنند.
  اکبر گنجی از عجوبه های فلسفه است و کمتر ایرانی به اندازه ایشان درک درستی از سیاست و فلسفه دارد ابتدا می گفت حقوق بشر همانطور که در جهان است می خواهیم ولی هرچه کرد دید پتکش بر سندان کوبیده می شود و همین مردم مخالف حاکمیت ملایان می گویند بله ما حقوق بشر می خواهیم ولی حقوق بشری که احکام و حدود اسلامی در آن لحاظ شده باشد.
  متعجب شد که این چه دینی است که اگر تمام دانشمندان علوم انسانی و غیر انسانی جمع شوند تا حتی به اندازه ذره کاهی از آن ایراد بگیرند ره به جایی نمیبرند.
  و همین باعث شد که به جای اینکه مثل همان اوایل با اسلام عناد بورزد در جمع فلاسفه غرب اعلام کرد که اسلام خودش حقوق بشر است و این حقوق بشر است که به اسلام نیاز دارد و آنان اعلام کردند که درست می گوید.
  فیلسوف بزرگ خانم آن ماری شل اسلام را کامل ترین و بی نقص ترین چراغ راهنمای بشر می دانست و حالا شما جوجه روشنفکرنمایان اسیر تبلیغات و زرق و برق آن ور آب شده اید و فرصت خود را صرف درگیر شدن با اسلام می کنید اگر حجاب عیبی داشت آن ماری شل اعلام می کرد حتی از دید یک غیر مسلمان غربی اسلام و قوانین 1400 سال قبل آن مترقی تر از قوانین آینده بشری خواهد بود.
  می بینید که اکبر گنجی با همین حکومت مثل من و میلیونها نفر دیگر مخالف است ولی با اسلام ناب محمدی مخالف نیست و اگر کشور ایران به همان شیوه که محمد(ص) رسول اعظم و علی مولای متقیان رهبری می کردند اداره شود همه معاندان موافق اسلام شده و کشور به خیر وصلاح می رود.
  کی گفته ملت از همه آخوندها بیزار است ملت 20 میلیون رای به خاتمی داد و خود قبول دارید که تمام رای های هاشمی را به پای احمدی نوشتند و ملت هنوز اعتمادش به روحانیت است و در دل امید دارد که یک روحانی شایسته زمام امور را در دست بگیرد.
  وقتی خاتمی نباشد ناچار هاشمی را با تمام عیوبش به یک دکتر مهندس عمران تحصیل کرده فرنگ ترجیح می دهد و حتی باند و دار ودسته شما هم در زمان انتخابات گفتید که رای هاشمی به احمدی داده شد.
  توجه کن که من نمی گویم هاشمی خوب است! نه او پر از عیب است اما بهتر از یک مهندس عمران خیر و صلاح جامعه را می داند ولی همین هاشمی هم برای اداره امور اصلح نیست و وقتی سرور و آقای ایرانیان حضرت آیت الله کاظمینی بروجردی در زندان به سر می برد و هاشمی دم بر نمی آورد نشانگر این است که هاشمی از حق دفاع نمی کند.
  ابراهیم نبوی متاسفانه از هاشمی دفاع می کند که خوب ناشی از بی اعتقادی او به اسلام است و وقتی به جای دفاع از سید بزرگ بروجردی از هاشمی دفاع می کند که نمی توان نامش را روشنفکر دانست.
  امروز هرکس روشنفکر است از بروجردی دفاع می کند و بروجردی مثل جدش علی است که چشمداشتی به قدرت ندارد و منت بزرگی بر سر ملت خواهد بود که اگر رهبری دینی جهان اسلام با تمام اختیارت به ایشان واگذار شود.
  با اسلام در نیفتید و اگر دین دار نیستید آزاده باشید و به اسلام عناد نورزید.

 8. SHIVA says:

  جیگر عکس ها رو برات فرستادم . ولی یه پخی چیزی بکن که اقلن رسیده یا نه !!! بعد هم چه گناه کبیره ای مرتکب شدی که گیر این دیوانه ها افتادی نمیدونم ولی هشدار میدم مثل زیتون و دیگران رو دست نخوری ازشون چون دارن همون بازی تکراری کامنت گذاری های مسخره رو شروع میکنن تا خواننده هات رو بندازن جون هم و در نهایت از تو بگیرنشون و سرتونو به مشتی خزعبل گرم کنن . طرف توی زیتون و چند جای دیگه هم همین فرمول رو پیاده کرده و این خواهر پخمه ما رو اغفال نموده .
  آمد و با همه پختگی ام خامم کرد – ملت زنده بدم ؛ امت اسلامم کرد
  بر درختی که خودم کاشتم آويخت مرا – با طنابی که خودم بافتم اعدامم کرد
  من اصلن نخوندم چی نوشته فقط خط آخرو خوندم و یه جواب هم بیشتر براش ندارم : جیگر ! برو درتو بذار این حقه ها قدیمی شده . اسلام اگه دین حق بود نیاز به یه مشت ولد زنای قواد مثل تو برای حمایت از خودش نداشت 🙂 مشک آن است که خود بگوید نه آنکه جاکش بگوید … باقی رو هم حاجیه خانم نانا , دامن اضافة تو بهت تفهیم میکنه . خدایت بیامرزد :)))
  الاهم اشفع کل شهوا”مریض او کجدار و مریزا .
  کذب الله علی العظیم .

 9. فرهاد says:

  سلام خسن آقای عزیز ، خسته نباشید
  من حقیقتش با صحبت شما در مورد ابراهیم نبوی مخالفم.البته درسته . ما ایشون رو بیشتر در قالب یک طنز نویس سیاسی می شناسیم. اما دلیلی نمی شود که اگر ایشان یک حرف جدی بزند به او بگویم که شما مال این حرفها نیستی و فقط باید طنز بنویسی.
  در مورد اینکه گفتید تا همین چند وقت پیش برای جمهوری اسلامی سینه می زده ، من فکر می کنم که سابقه ی آقای نبوی روشن است. ولی به فرض که حرف شما هم درست و قبلاً از رژیم حمایت می کرده ، اما حالا که مخالف رژیم است و این مسئله در تمامی مقالات سیاسی و طنز ایشان قابل اثبات است. این به نفع ماست که نیروهای موافق رژیم به مخالف تبدیل شوند و ما باید از آنها حمایت کنیم. در مورد آن نوشته که به وبلاگ ایشان لینک دادید و گفتید مشکل را به گردن ملت ایران می ندازد ، من کامل خوندم. برداشت من اینطور است که منظور آقای نبوی این است که همه ی مشکلات موجود در جامعه ی ایران تقصیر حکومت نیست. شما اگر به مثال ایشان در رابطه با تصادفات رانندگی دقت کنید ، ایشان گفتند که در اینجا راننده مقصر است ، جاده های غیر استاندارد مقصر هستند ، اتوموبیلهای غیر استاندارد مقصر هستند و در نتیجه حکومت مقصر است.
  در مورد حسین درخشان که من شخصاً باهش مخالفم .بخصوص بخاطر آن حرفی که گفت اگر آمریکا به ایران حمه کند من از جمهوری اسلامی دفاع می کنم. اگر نوشته های قبلی آقای نبوی را خوانده باشید ، بارها و بارها از حسین درخشان انتقاد کرده. بخصوص در یک جا مستقیماً خطاب به حسین درخشان گفته: دوری وبلاگ نویسان از تو تقصیر خود توست”.
  به نظر من واقعاً درست نیست که همدیگر را به نوکر جمهوری اسلامی بودن ، محکوم کنیم. عدم اتحاد ما، دقیقاً همان چیزی است که رژیم دنبال می کند و برای آن هزینه هم می کند!
  با تشکر

 10. آقای فرهاد عزیز آنجایی که نوشتم “دنیای مسخرگی و لودگی” منظورم همان مسخرگی و لودگی بود چه من نبوی را طنز پرداز نمی‌دانم، فرق است میان طنز ولودگی او چیزی بجز یک دلغک نیست و کلا مرا نمی‌خنداند، برعکس او مرا به گریه می‌اندازد.
  همان گونه که در پیام قبلی هم نوشتم منتظر بمانید تا ببینید در زوهای و هفته‌های بعد ایشان و دیگران چه خواهند نوشت، اینها همه شعبده بازی‌های انتخاباتی است و ایشان هم جزیی از پروژه آقای هاشمی و اسهال طلب‌ها هستند.
  از ما گفتن بود.

 11. خبرنگار says:

  هشدار هشدار
  جواز تحقیقات بیونیک برای ساخت موشک های قاره پیما از سوی مقام معظم رهبری صادر شده.
  گفته می شود این مسئله در مذاکرات اخیر ایران و آمریکا برگ برنده جمهوری اسلامی در جهت اخذ تضمین امنیتی خواهد بود.
  خطر موشک های قاره پیما.
  سپاه پاسداران با استفاده از علم بیونیک قصد الگوبرداری و ساخت موشک های قاره پیما دارد. جهان را از خطر برهانید.
  همانطور که می دانید دانش بیونیک برای ساخت وسایل و تجهیزات مدرن نظامی نیز بکار می رود.
  باید جلوی سلاح های کشتار جمعی گرفته شود.
  بحث بر سر حجاب را ول کنید. دنیا در خطر است.
  موشک های قاره پیمای سپاه در راه است.
  هرچه زودتر به آدرس زیر بروید و س 1295 را بخوانید.
  http://www.khamenei.ir/FA/Treatise/topicDetail.jsp?uid=9&tid=5
  توضیحات تکمیلی:
  http://www.khamenei.ir/FA/Treatise/topicDetail.jsp?uid=9&tid=7

 12. SHIVA says:

  اینم یادم رفت بهت بگم ! کسی که 2 روزه داره این کامنت های مسخره رو میذاره هم توی کامنت دونی من هم زیتون هم گیله مرد هم هیس و هم چند نفر دیگه این اراجیف رو نوشته . دقت کن بازی نگیرت !!

 13. SHIVA says:

  مثل دولت ترکیه داری رو دست میخوری . میخواد کودتا نظامی کنه ضد اسلام گراها ولی میترسه که اگه این کار رو بکنه اتجادیه اروپا تحریمش کنه . تو رو هم دارن با همین آزادی بیان مسخره میکنن . ازشون رو دست خوردی . حکایت اره در کون شده 🙂 از من گفتن خودت میدونی . آزادی بیان با پاک کردن اراجیف اینها از بین نمیره بلکه با انتشار اراجیف اینها به چالش کشیده میشه . اینها نظر نیست و سفسطه ست و از سم مهلک تر … خود دانی .

 14. یاورحق says:

  “جیگر ! برو درتو بذار این حقه ها قدیمی شده . اسلام اگه دین حق بود نیاز به یه مشت ولد زنای قواد مثل تو برای حمایت از خودش نداشت 🙂 مشک آن است که خود بگوید نه آنکه جاکش بگوی”
  برو بیت الخلا راآب بکش چرثومه فساد.

 15. شیمبل says:

  حسن آقای گرامی
  یکی از این پیامهای کامنت دونی شما نوشته اسلام عظمتی دارد که 6 میلیارد فیلسوف هم نمی توانند آن را تخریب کنند.
  در پاسخ باید بگویم یک سری به سایت http://www.faithfreedom.org بیندازید و ببینید نیازی به فیلسوف نیست. خود قرآن را بخوانید که سند کافی برای ریدمان است به هرچه عظمت اسلام.

 16. شیمبل says:

  حسن آقای گرامی
  می دانم و میدانی که ایران هر رنجی که می کشد از اسلام و مسلمانان است. سرت را به کساشیر این مادرجندگان مسلمان گرم نکن. به سرچشمه بتاز و پیکان نوشته هایت را به سمت الله کیری، پیامبر زنباره و نوادگان ایرانی ستیزش بگیر که با هتک حرمت مقدسات اسلامی راه را برای نقد دین باز می کنی. فراموش نکن ای اینان بر بی شعور ترین و بدبخت ترین مردمان حکومت می کنند و نقد کردن اینان را از سلاح تهی می کند.
  حق یاور آلتت باشد…
  آلتت یاور حق باشد…
  حق آلتت یاور باشد…
  کیرت به هرچی بدتر حق و یاورش و پیامبرش و ولی فقیهش.

 17. نانا خانوم
  خوب گوش بده ببين چی بهت ميگم
  خوب گوشاتو بازکن
  اگر قرار باشه ما بهمراه امريکا برويم و اون مادر جندگان رژيم اسلامی را قتل عام کنيم ٬ پس چه فرق ما آدم حسابی​ها با اون مادرجندگان امريکايی و يا اسلامی؟
  ما که ناسلامتی مادرجنده نيستيم؟ هستيم؟

 18. nana says:

  به به به به ….که ملا جان قربانم بگردی با این استدلال
  تخمی عزیز دل نانا !!!!!!!!!!!!!!
  مردک در یک عدد آپارتمان متواضعانه در قلب دنیای متمدن
  با کاری محترمانه و احتمالا خانواده ای داری مگر نه ؟
  برای ما از ده هزار مایل این ور تر از صحنه کاتاستروف واقعی
  که بین عقب ماندگی قرون وسطی ئی و باقی دنیا در گیر
  شده است تعیین تکلیف مهاتما گاندی ئی نکن برادر
  باز هم مردم بهت میخندند !!!!!!!
  مردک خواهر و مادر همه ما را در خیابان ها با کله های شکسته
  عکسشان را می بینی و باز هم معتقدی که مانند بودا باید
  با این جنایتکاران زبان نفهم قلدر وحشی نادان ما مدارا کرده و
  سعی کنیم اگر آلتشان در ماتحت یکی یکی ماست خود را کمی
  جابجا کنیم تا درد و تحقیر زیادی نکشیم !!!!!!
  به جای برگشتن و چوب بیسبال را در کونشان فرو کردن
  البته صیقلی نیافته اش را منظورم است !!!!!!
  بگذار خلاصت کنم ملای غافل
  به جنگی پا خواهیم نهاد که حتی تصورش برایت ممکن نیست
  میدانی چرا ؟
  زیرا با اینان هیچ چیز جز (((((( زور )))))))) متقابل کارگر نیست
  اینان دهاتی بیسواد خرافاتی به شدت مست از می مذهب
  کیری اسلام هستند
  بنابراین باید همه مادرجنده شویم خیالت تخت اگر مادرجندگی
  گره ای از کارمان میگشاید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نانا

 19. اُميدوارم که هر جی سيد است از روی اين کره خاکی نيست و نابود بشند که تمام بدبختی های ما زيره سر اين ولدوزناهای ………

 20. احسان says:

  یه عده میگند این کامنتها باعث فراری دادن خوانندگان میشود ولی من به خاطر همین کامنتها میام سراغ خسن آقا میخوام ببینم جمهوری اسلامی نظراتش چیه!! توی این مملکت سرو ته نمیشه انتظار داشت از سخنگوهای دولت چیزی برای گفتن داشته باشند ولی این کامنتهای هماهنگ شده در واقع نظرات این نظام هست اینها خیلی مهمه این اراجیفی که میگن بگذارید بگند چی میشه آیا نظر شما را راجع به اسلام و حکومت اسلامی عوض میکنه؟ مسلما نه اینها تمام دلیل و حجت اسلامه!
  تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد. اینها هم تا وقتی حرف نزنند شما گمان میکنید که چیزی برای گفتن دارند
  اینها چه جوابی برای عکسها داشتند؟
  من اومدم اینجا تا جواب بگیرم نیروی انتظامی که پاسخگو نیست خواستم ببینم تنها مرجع پاسخگویی جمهوری اسلامی (همین کامنتها) چی میگه خوندم شما هم بخونید همشو چند دفعه نترسید بخونید
  نوشتند اسلام حقوق بشر است و از فیلسوف بزرگ آن مار شرلی که من نمیشناسمش گفته همه فیلسوفها جلوی اسلام کم آوردند آیا اینها جوابی برای کتاب 23 سال داشتند؟
  حالا این چه ربطی داره به ضرب وشتم زنان در خیابان؟
  خسن آقا خام نشی یکوقت کامنتها را پاک کنی بگذار بنویسند من میخونم بقیه هم بخونند مگر حرف حق میزنند که بترسیم از شنیدن که اگر حرفشان حق بود که مشکلی نداشتیم با آنها.
  نگران آزادی بیان نباشید من از این کامنتها بیچارگی یک حکومت را میبینم که دغدغه آن چگونگی پاسخگویی به خسن آقا است در حالیکه ما میبینیم سران این رژیم را به هیچ کشوری راه نمیدهند (به جز البته بلا روس و ونزوئلا ) تمام دیپلماسی رژیم صرف پاسخگویی به وبلاگها میشود چند نفر از این رژیم پول میگیرند که در وبلاگ کامنت بگذارند من نمیدانم بعد هم میروند برای آن آقای بی سوادشان تعریف میکنند ما بوقهای استکبار را له کردیم پولشو بده!!

 21. احسان says:

  میخواستم یک نکته ای را بگم چند وقته میخواهم بگم ولی نمیدونم کجا حالا اینجا مینویسم
  ببینید دوستانم ما ایرانیها یه اخلاقی داریم نمیدونم از کی اینجوری شدیم و لی از وقتی یادمه اینجوری بودیم
  نظرمون هیچ وقت عوض نمیشه به هیچ وجه حتی اگر کسی که باهاش بحث مبکنیم درست بگه اصلا حرف طرف مقابل را نمیشنویم
  بارز ترین مطلب هم در مورد بحث های سیاسی آنهم مابین بسیجیها و مخالفین نظام هست چه بحث داغی همدیگر را تکه پاره میکنند بدون اینکه بدونند موضوع بحث چیه
  اون اوایل من خیلی با این بسیجیها بحث میکردم بعد به این نکته پی بردم من نظرم عوض نمیشه اون هم نظرش عوض نمیشه پس ما چرا با هم بحث میکنیم
  این پیش داوری در مورد شخص مطلب مهمی است ما گوش نمیدیم که طرف مقابل چی میگه ما میبینیم که اون کیه اگر موافق خودش باشیم حرفشو قبول میکنیم و اگر مخالفش باشیم تکذیبش میکنیم
  یعنی در مواقع ما به سخنگو اهمیت میدهیم تا به سخن
  حالا این میتونه توجیه هم داشته باشه و اون اینکه ما حرفهاشو زیاد شنیدیم میدونیم چی میگه
  در مورد همین آقای نبوی من مطمئنم که کسی نرفت و این لینک مطلب را نخوند
  همه نظر میدهند راجع به حرفهای نبوی در واقع راجع به خود نبوی و نه مطلبی که نوشته حالا من میخوام راجع به نوشته اون بگم و نه راجع به خودش،
  خودش را همه میشناسیم!
  (تو کامنت بعدی)

 22. احسان says:

  میگند یکی از سفسطه های شیطان اینه که اول یک حرف راست میزنه بعد یواش یواش حرف اصلی که همون گول زدن است را انجام می دهد توی چند تا کتاب اصول سخنرانی هم خوندم که اول نظر مثبت طرف مقابل را با یک سری بدیهیات جلب کنید و سپس برید سر اصل مطلب شنونده موافق میشود
  مثل اینکه نبوی هم این را میدونه حالا از شیطان یاد گرفته یا از کتاب خونده من نمیدونم
  نوشته اش از ده قسمت و چند کامنت (که به نظرم خودش نوشته) تشکیل شده
  اولین مطلبش برف سیاه برام جالب بود خیلی هم خوب بدون پیش داوری خوندم فکر کردم برای چی نوشته خوب دعا میکنیم برف بیاد بعد زیر برف له میشیم
  خوب این میتونه مصداقی از جمهوری اسلامی باشه که انقلاب کردیم و بعد به این روز افتادیم
  توی مطلب دوم موضوع را کمی ماست مالی کرده و برف را ربط داده به برف گیلان
  بعد توی مطالب بعدی از حوادث گفته از زلزله و سیل و برف و تصادف حالا اصل مطلب خواسته موضوع را به نفع خودش تموم کنه و نتیجه اخلاقی بگیره مقصر کیه که توی یک برف چندین نفر کشته میشوند مقصر سیل و زلزله کیه؟ مردم! چر؟ا چون به احمدی نژاد رای دادند
  و به رفسنجانی رای ندادند
  خوب درسته نه نتیجه گیری مثل گول زدن شیطان میمونه اگر رفسنجانی رئیس جمهور میشد مملکت درست میشد نه نمیشد رفسنجانی کشور را به جلو نمیبرد این قیاس درستی نیست که بگیم حالا که احمدی نژاد ایران را به عقب برده پس رفسنجانی بهتره
  این انتخاب بین بد و بدتر از بیخ و بن اشتباه است این را اول ایرانیهای اپوزسیون خارج شروع کردند و حالا رژیم میبینه بد چیزی نیست ما هم میگیم بیاید بین بد و بدتر بد را انتخاب کنید ما خودمون هم بدیم و هم بدتر 8 سال بدها حکومت میکنند و 8 سال بدتر ها
  مَثَل این بد و بدتر مِثل اینه که دو نفر بخوان ننه شما را بگان یکیشون کیرش کلفتره یه شب این میخوابه پیش ننه شما یه شب اون و هر شب دارن ترتیب ننه شما را میدن حالا شما روزهای فرد خوشحالی که اون کیر کوچولو هه میره تو کس ننتون و روزهای زوج ناراحتی چون کیر طرف کلفتره و بکلی یادت رفته که اصلا چرا ننه شما باید هر شب بگا بره
  ببخشید حرف بی ادبی زدم ولی تا اینجوری نگم عمق فاجعه روشن نمیشه حالا یه داستان دیگه میگم و خطبه! را تمام میکنم
  داستان اینه که توی یک کشور یه شاهی بود و یه وزیری داشت مردم هم از ظلم شاه و مالیات عصبانی بودند. شاه گفت بیایم مالیات را کم کنیم مردم کمتر فشاربیاد بهشون وزیر گفت نه مردم زیر فشار باید باشند ولی نوع فشار را عوض میکنیم شاه گفت چه جوری وزیر گفت جلوی دروازه شهر چند تا مامور میزاریم هر کی خواست بره بیرون و هر کی خواست بیاد تو کونش بذارن به جای مالیات!!
  شاه گفت کس نگو یه روزه بساط حکومتمون جمع میشه وزیر گفت نگران نباش اون با من!
  بعد از فردا همین کار را کردند و صدای کسی هم در نیومد تا یه مدت گذشت و مردم اعتراض کردند و اومدن جلوی کاخ تظاهرات کردند شاه گفت دیدی گفتم الانه که بیان تو و ترتیبمون را بدن وزیر گفت عجله نکن ببینیم اول اینها چی میخوان رفتم جلو گفتن چی میخواید شما یکی اومد جلو گفت شاهنشاها وقتی ما میخواهیم از شهر بریم بیرون و بیام تو جلوی دروازه خیلی صف زیاده تعداد این کون کونها را زیاد کنید مردم معطل نشن

 23. یه دیوونه says:

  ببینم کی گفته هر چر تو میگی درسته؟ کی گفته اگه تو به حکومت برسی بهتر از اینها عمل میکنی؟ کی گفته تو این همه به این و اون فحش بدی ولی دیگران یک کلمه برخلاف آنچه که تو می خواهی نباید حرفی بزنند. تو که خودت از همه دیکتاتور تری
  ….
  یه دیوونه

 24. موندم به کسی که خودشو دیونه می‌دونه جواب بدم یا نه!
  آخه مرد مومن یا زن مومنه این چه استدلالی است که شما می‌کنید! من به چه کسی زور گفته‌ام و از کجای نوشته‌های من پیدا کردید که می‌خواهم حکومت تشکیل بدهم!
  حق انقتاد حقی است که نباید از هیچ کس گرفته شود و از آن جمله من و شما.
  پس می‌بینید که این حق را برای شما هم قائل هستم، ولی هم زمان این حق را هم دارم که اظهار نظرهای شما را تا آنجا که دلم می‌خواهد نقد کنم.

 25. شلغم مراد says:

  ايران و ايراني همين است
  ديكتاتوري در ذات تك تك ايراني هاست

 26. شلغم مراد says:

  اين ذهن و فرهنگ بيمار مردم ايران است كه كار دستشان داده
  تا اصلاحات در فرهنگ و شعور مردم رخ ندهد تعويض حكومت ها فقط تعويض لباس است

 27. گوسفندان همیشه به چوپان و باتوم و چوبدست نیازمندد خسن‌آقای عزیز و ملت محتاج به چوپان و آغل همینی می‌شود که میبینیم٬
  حالا اگر این چوپان بداخلاق است می‌شود دعا کرد که چوپان خوش‌اخلاق‌تری برایمان مبعوث شود.

 28. nana says:

  و اما بروم سر برادر رضا باقری
  رضای گرامی میگم بیا با هم این ایده ترا از انسانها
  کمی انگلولک کنیم
  بیا بگیریم که انسان ها همگی به زیبائی و پاکی اسبهای
  وحشی طبیعت بوده اند
  و مشتی مادرجنده از طرف خدا مامور و وکیل …این انسان ها
  را گرفته و تبدیل به مشتی اسب سواری خربارکش همیشه
  خسته از زندگی جز زجز و شکنجه ندیده کرده اند که به نظر
  تو همگی گوسفند میرسند ……خوب چی میگی ؟
  من که میگم این اسب های خسته به شکل گوسفند شده
  تنها راهشون از بین بردن اون مردان خداست به ولای حمقی …..نانا

 29. شلغم says:

  خوب يك مساله اي هست
  اگر مردم ايران در آن زمان آنقدر احمق بودند كه يك آخوند را با مظاهري كاملا عربي ( لباس و عمامه عربي) بر سر خود ئذيرفتند ديگر اين آه و ناله ها چيست؟ اين ملت بخدا مريض است مريض
  شايد مرض خود آزاري داشته باشد كه يقينا دارد
  هر كس خربزه مي خوره بايد ئاي لرزش هم بشيند
  نظام اسلامي است ديگر شوخي بردار كه نيست

 30. مهدی says:

  حسن واسه همه سینه زدی درست کارت قشنگ بود.واسه همه لوگو درست کردی اینم قشنگ بود.دیگه واسه یه سری لات لوت که این همه داد بیداد نداره .حسنی یکی از اینا دم پرش به خانوادت تو همون شیراز میگرفت لوگو درست میکردی که چرا اونجا ناامنی. حسن ما خودمون نمیتونستیم شب بریم بیرون چه برسه به زنا.برای اینکه بگی مخالفی نباید با همه چی مخالفت کرد

 31. نانای عزیز تعبیر قشنگ و جالبی است، اما…
  میدانی دوست من؟
  من فکر میکنم این ما بودیم که اول به آنها سواری دادیم و عادتشان دادیم تا جایی که فکر کردند سواری حق مسلم آنهاست.
  وگرنه حود این فلک زده ها به زور به ما افسار نزدند و سوارمان نشدند که!
  من هیچ وقت نتوانستم با فلسفه ناجی آسمانی یا برعکسش جانی آسمانی کنار بیایم!

 32. shoja says:

  فیلم حمله نیروهای بسیج به دانشجویان در دانشگاه علامه
  http://forum.iranproud.com/-p395758.html#post395758

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر