May 19 2007

نیروهای افتضاحی اراذل و اوباش واقعی هستند

نوشته:     :::       26 پیام

پ.ن.: این ویدئو را می‌گذارم اینجا برای آنهایی که زر یامفت می‌زنند و استدلال می‌کنند پلیس فاشیست جمهوری اسلامی می‌خواهد اراذل و اوباش را به مجازات برساند. اینها هم اراذل و اوباش هستند!؟ خبر آنرا همین کنار در قسمت خبرها می‌توانید بخوانید(ضرب و شتم دانشجویان دانشگاه امیرکبیر توسط نیروهای انتظامات این دانشگاه).

در خبرها آمده بود که نیروی افتضاحی با نامیدن عده‌ای از جوانان مملکت گل و بلبل ناب محمدی به نام اراذل و اوباش، آفتابه گردن‌شان انداخته بودند و دور خیابان گردانده بودند، حتی در این خبر خواندم که بیچاره‌ها را وارونه سوار الاغ هم کرده بودند.
سال‌ها پیش درست در بگیر و ببند اَن‌قلاب توی خوابگاه دانشگاه تهران میهمان یکی از دوستان دانشجو بودم. اون روز از یکی از بیمارستانهای تهران پیغام رسید برای دانشجوها که عده‌ای را بفرستند بیمارستان نام برده و وظیفه نگهبانی از چند مجروح درگیری‌های خیابانی را به عهده بگیرند. چند تا از بچه‌های فعال سیاسی از جمله رفیق من عازم بودند، من هم همراه آنها رفتم. وقتی به بیمارستان رسیدیم یکی از مسئولین بیمارستان توضیح داد که قبل از رسیدن ما عده‌ای اراذل و اوباش با شکل و شمایل اوباش واقعی به بیمارستان آمده‌اند و مدعی هستند که از دفتر طالقانی فرستاده شده‌اند و از صبح تا آن ساعت (گمان می کنم 3 بعد از ظهر بود) کارشان شده دردسر درست کردن برای کارکنان بیمارستان و رفت و آمد به آشپزخانه بیمارستان و خوردن و چریدن در محیط آنجا. باور کنید اگر می دانستم که در آینده چیزی بنام حزب الله و بسیجی خواهیم داشت، همان روز همه اون اراذل و اوباش را با دست خودم خفه کرده بودم. باور کنید قیافه آن اراذل و اوباش دوران شاه شباهت زیادی داشت به کسانی که امروز آنها را مکتبی، بسیجی و حزب الله می‌نامیم.
اینکه آقایان ملت ژیگول را اراذل و اوباش می‌نامند دارند آدرس عوضی می‌دهند. در آن دوران کسانی که تخریب می‌کردند و شهر را به هم می‌زدند، همگی به شکل و شمایل بسیجی‌های امروزی بودند، همگی چفیه بند. بی خود نیست که آقایان مردم عادی را اراذل و اوباش می‌نامند، دلیل این کار آدرس عوضی دادن و فرار به جلو است.
نگاهی به این تصاویر بیندازید، آقایان مامورین افتضاحی شباهت بیشتری به اراذل و اوباش دارند تا این بیچاره‌هایی را که به جرم اراذل و اوباش دستگیر کرده‌اند.
این تصاویر را باید بایگانی کرد برای آن روزی که رژیم فروپاشید، آنوقت باید این نیروی انتظامی را به جرم تعرض به حقوق ملت به سیخ و سلابه کشید

نوشته: در ساعت: 12:01 am در بخش: حقوق بشر

26 پیام  |           

26 پیام به “نیروهای افتضاحی اراذل و اوباش واقعی هستند”

 1. هژبر says:

  عجالتا نیروی انتظامی در شهر زاهدان یک گند اساسی زده و یک دختر دوازده ساله به نام رویا سارانی را به قتل رسانده است. بیچاره دخترک توسط برادرش که فاقد گواهینامه بوده توسط اتومبیل از مدرسه به خانه برده می شده که نیروی انتظامی به پسر مشکوک می شود و تعقیب می کند. پسرک هم که گواهینامه نداشته هراسان شده و فرار کرده. بالاخره پس از طی مسافتی پسر اومبیل را متوقف می کند اما در کمال تعجب مامور پلیس که شخصی بنام کشته گر بوده ( نامش را عمدا می گویم تا رسوا شود) به اتومبیل در حال توقف علی رغم تذکر سربازان همراهش شلیک می کند و طفل بی گناه را می کشد.
  حکومت عدل علی است بهتر از این نمی شود.
  این حکومت نشسته ببیند در فلان سوراخ سمبه ی آمریکا فلان پلیس چگونه با فلان رنگین پوست برخورد می کند تا داد و هوار را بیاندازد که اینهم از مدعیان دموکراسی و حالا تشت رسوایی خودشان یکی پس از دیگری از بام می افتد . تفاوت در اینست که آمریکایی های کافر ختنه نشده حداقل از رو می روند و کمی حیا دارند و عذر خواهی کرده و مامور متخلف را مجازات می کنند. اما این برادران اهل طهارت که وسواس بی اندازه ای برای دخول به مستراح با پای چپ دارند یک دختر دوازده ساله که امتحانات آخر سال را می گذرانده و لابد هزار نقشه برای تعطیلات تابستانش داشته را به راحتی کشته و با این همه بی آبرویی از رو نمی روند و حداقل یک عذرخواهی در تلویزیون کثیفشان نمی کنند.

 2. siavash.nl says:

  in arazel o obashe niroye eftezahi az kodom behesht omadan???

 3. sofalineh says:

  برآشفتن خودشون و محکوم کردن اعمال غیرقانونیشون(!) خیلی جالبه. در قانون اسلامی، انسان دارای کرامته آقا. نباید لوله آفتابه تو دهنش کرد، یا با چوب زدش. بلکه باید وسط میدون بستش به میله های پشت یه وانت و پیرهنشو درآورد و بستش به شلاق. تماشای ضجه ها و به خود پیچیدنهاش واسه خودش عبرته، واسه مردم تفریح. شان و کرامتش هم حفظ می شه!!!! شد حکایت سنگسار دختر 17 ساله تو طایفه ایزدیها (یزیدیهای) عراق. حضرات برآشفته بودن که قانون سنگسار ما انسانی تره(!) ما با احترام، انسان رو غسل میت می دیم و تو کفن می پیچیم، تا سینه تو خاک می کنیم و با سنگ کوچیک آروم آروم زجرکشش می کنیم، چه معنی داره با بلوک بزنن تو سر آدم، اونم بی حجاب!!! حالا همین جناب معاون، می شه بفرمایند نیروی انتظامی جوابگوی عمل غیرقانونیش هست؟

 4. yy says:

  عجب عكساي باحالي .
  دم نيروي انتظامي گرم كه اين اوباش رو جمع ميكنه!

 5. چندی نخواهد کشید که سردمداران جمهوری اسلامی همچون صدام به دست مردم محاکمه خواهند شد.

 6. شیمبل says:

  دست مریزاد. دارن یادمون میدن وقتی که رژیم اسلامی رو به جماع دادیم با سردمدارانشون چطور رفتار کنیم. عکسهای دستگیری صدام رو یاد دارم که سربازان آمریکایی پا روی سرش گذاشته بودن. همیشه آرزو می کردم روزی پای رهبر انقلاب رو زیر پای سربازان آمریکایی ببینم. ولی با دیدن این عکسها به این نتیجه رسیدم که اگر رهبر انقلاب رو با چند دستگاه آفتابه وطنی به ملت واگذار کنن ایرانیان تصاویری به مراتب جاودانه تر خلق خواهند کرد.
  شاد باشی

 7. شیمبل says:

  حسن آقای گرامی
  حیفم آمد این نکته را ننویسم.
  در حوزه های علمیه وقتی یک طلبه جدید (و کم سن و سال) وارد می شود بزرگان حوزه نشیمنگاهش را با آلت آسمانیشان (منظور آلتی است که سر به آسمان دارد) می نوازند تا بی شرمی و وقاحت را در وجودش به کمال برسانند. چنین موجودی روی سنگ پا و وقاحتی بی نظیر خواهد داشت و کارهایی خواهد کرد که جز در جماعت آخوند تنی توان یافت.
  عکسهایی را هم که می بینی ارازل و گردن کلفتهایی هستند که مراحل آخر دوره های آموزشی در دانشگاه بسیجی، چماقدار، چاقوکش و … را می گذرانند. برایشان متاثر نباش. به زودی همین به اصطلاح قربانیان در لباس بسیجی و نیروی انتظامی وظیفه حمله به دانشجویان، معلمان و کارگران را عهده دار خواهند شد.
  آلتت افراشته باد

 8. مهران says:

  از اول اردیبهشت که گاز گرفتن مردم به خصوص زنان آغاز شده، گویا تمام مردم ایران شده اند اراذل و اوباش و در عوض بسیجی و پاسدار و چماقدار ولباس شخصی و فاطمه کوماندوهاو آدمخوارها انسانهای شریف و با فرهنگ.
  امروز همه چیز زندگی ما واژگونه شده، همه چیز.

 9. محمد says:

  شما هم داري زيادي شلوغش ميكني. اين قبول كه نيروي انتظامي چهره بدي داره و در خيلي جاها روبروي مردم ايستاده اما اين دليل نميشه كه هر كاري ميكنه بد باشه. همين هايي كه شمابهشون ميگي “بيچاره” نميدوني چه پدري از اين مردم در ميآرن. البته من قبول دارم كه اينجور نحوه برخورد (آفتابه و خر و …) اصلا درست نيست ولي واقعيت اينه كه اينجا ايرانه و با اين مردم بايد مناسب با خودشون برخورد كرد (مثل شاه كه فكر ميكرد اينا مردم سوييس هستن و آخرش هم اون شد). ديگه هر كسي كه دشمن دشمن من شد كه لزوما دوست من نيست. شما داري از اون طرف پشت بام مي‌افتي.

 10. emad says:

  1( اگر پشت چراغ قرمز بودی و به سرعت برق در گیجی فرود یک قمه یا میله آهنی روی کاپوت غرق میشدی و بعد 20 هزار تومن پول زوری …
  اگر به ناموست تیکه می انداختند و بعد از اعتراض به طرف سر شب کوچه پر میشد از فحاشی و تهدید و لگد زدن و عربده یک مشت مست کثافت ….
  اگر توی لحظات خوش بهترین روز زندگیت یعنی روز عروسی عروستو به زور قمه از ماشین بکشند بیرون و بقیه رو هم حسابی کتک بزنند و تا دو روز ندونی عروست زیر دست کی هاست و چه حال و روزی داره …..
  یا
  … اگر دائما بعنوان یک مامور دائم تهمت میزدند که از اینها میترسی و دستتون تو دست همه
  اگر دائم یک لجن رو بگیری و تحویل دادگاه بدی اما بخاطر نقص قانونی قوه قضاییه، فوری ولش کنه و فرداش زبون درازی کنه و لات گری
  تمام اینا باعث میشه برخورد این روزا خشونت بار باشه . من هم معتقدم خوب بود پلیس اطلاع رسانی مناسبی در زمینه سوابق این افراد انجام میداد تا شما ساکنان محله های آرام پایتخت مثل دختر بچه ها از دیدن خون دماغ این ها که فقط ظاهر آدم دارند و خوی وحشی یک گرگ را همراه ناجوانمردی که حتی در گرگ هم نیست در وجودشان دارند ناله نمیزدید که ای وای جامعه .. ای وای حقوق ای .ای انسانیت . پلیس بد بد بد ، کدامیک ارذل اند ؟ و چرندیاتی از این دست. فقط اینو بدونید که عکاسها همیشه حاظر نبوده و نیستند . فقط از برخورد پلیس عکس گرفتند نه از هتک شدن احساس و امنیت و ناموس مردم .

 11. دوست عزیز منظور از بیچاره خواندن این افراد این است که در مملکتی که حتی روشنفکران مملکت که باعث رشد آن مملکت می‌شوند امنیت ندارند وای بر احوال به قول شما اراذل و اوباش. تازه دوست عزیز مگر همین نیروهای افتضاحی و بسیج چه کسانی هستند!؟ اینها اکثر خود اراذل و اوباش هستند. برخوردشان را با دانشجوها بیاد بیاورید.
  اگر آقایان بجای گیردادن به جوانان با روش‌های درست با این مسائل برخورد می‌کردند وضع ایران این نبود که امروز هست. مگر اینها از اول انقلاب تا امروز همه گونه ترور را در جامعه ترویج نداده‌اند!؟ خوب کسی که باد کاشت توفان درو خواهد کرد. این توحش چیزی نیست جز نتیجه برخورد رژیم با ملت ایران. حتی خود سردمداران رژیم هم اینگونه رفتار را تقبیح کرده‌اند.
  قربانت گردم مملکتی که قانون نداشته باشد و نیروی افتضاحی خود هم قاضی باشد و هم مجری احکام وضع از این هم بدتر خواهد شد.
  یک نگاه هم به این ویدئو کلیپ بینداز برادرم.:
  http://www.youtube.com/watch?v=f2cdUp00rWc

 12. SHIVA says:

  آقا آقا آقا !!!! چه خبره گرد و خاک کردی :))) بابا 5 دقیقه ای کامنتت میره رو آنتن . اتوماتیکه :)) این برای اونایی هست که فحش مینویسن . نه برای تو . تو بنویس اگه نرفت رو آنتن بعد بیا بزن بکش 🙂
  در مورد این طرحی هم که نوشتی نمیشه نظر داد . چون جریان صدامه ! تا قبل از گرفتنش همه میخواستن سر به تنش نباشه وقتی اعدامش کردن همه متاسف شدن … روزگار غریبیه …

 13. سید رسول بنی هاشمی says:

  بسم الله نور النور ، به نام خدایی که محمد ( ص ) را آفرید … ای ملحد ، می بینم که هنوز زنده ای !!! با این نوشته هات معلومه که 2 زار از اوضاع اجتماعی کشور آگاهی نداری و حرفایی از روی باد معده می زنی ، نه خودت در جرگه ی اراذل قرار داری ، از اراذل قمه کش و چاقو کش هم طرفداری می کنی . مردک ، طرح برخورد با اراذل و اوباش خیابانی و عاملین رعب و وحشت در جامعه و متعرضین به نوامیس مردم ، دومین مرحله از طرح مبارزه با عوامل مفاسد اجتماعی و اخلالگران در نظم عمومی و امنیت کشور هست که توسط مامورین جان برکف انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مرحله ی اجرا در آمده ، اولین مرحله از این طرح مبارزه با بدحجابی بود از از اول اردیبهشت ماه در تهران و تعدادی کلان شهر دیگر به مرحله ی اجرا درآمد ، هدف از این طرح برخورد با اون دسته از معدود کسانی بود که خیابانهای ایران رو با خیابان های پاریس و لندن و لس آنجلس اشتباهی گرفتن و به شدت تحت تاثیر تهاجم فرهنگی غرب قرار گرفتن و فضای ایران اسلامی رو متعفن و آلوده کردن ، بابا کشور ما یه کشور اسلامیه ، باید قوانین اسلام مو به مو در کشور اجرا بشه ، به فرموده ی مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) که فرمودند \\\” طی سالهای اخیر دشمنان اسلام و معاندان قسم خورده ی نظام مقدس جمهوری اسلامی دریافته اند که هربه ی تهدید به حمله و تحریم و جوسازی و اقدام به ایجاد ترس و وحشت در میان مردم مسلمان ایران دیگر قدیمی شده و دیگر حنایشان رنگی برای ملت مسلمان ندارد ، از این رو با جنگ رسانه ای ، تبلیغ شهوانیات و بی بند و باری اخلاقی ، کم رنگ کردن معنویات ، و اشاعه ی فرهنگ مبتذل و منحط غرب جوانان که از ارکان مهم و حساس نظام جمهوری اسلامی ایران هستند نشانه رفته اند … \\\” بنا به این فرموده ی مقام معظم رهبری ، جوانان ما باید بیش از گذشته مراقب و هوشیار باشند ، تبلیغات مسموم دشمنان فریبشان ندهد ، من هم مطمئنم که جوانان ما ، فرزندان برومند ایران اسلامی و نسل سوم انقلاب ، با الهام از سیره ی نبوی و ائمه ی معصوم سلام الله علیها ، با پاسداشت خون شهدا دنباله روی آن به حق پیوستگان خواهند بود ، مستدام باد سایه ی مقام معظم رهبری … انشاالله .

 14. nana says:

  حسن آقای گرامی
  اگرچه این عکس ها بسیار دلخراش است
  ولی با دقت به صورت های نقاب دار این
  مادرجندگان وحشی قسی القلب جانی
  نکته ای را درک کردم
  این مادر جندگان خودشان مثل سگ از این
  مردم میترسند ورنه که صورتهایشان را
  مانند دزدان و جانیان نمیپوشانیدند مگر نه ؟
  باور کن تک تکشان را زمانش که برسد با تکه ای
  چوب صیقل نشده به ((بهشتشان ))روانه خواهیم
  کرد …………………نانا

 15. هاشم says:

  مردك ترسوي بي وجود اگر جرات داري بيا در ايران و اين اراجيف را بگو تا برادران مذهبي دودمان نداشته ات را به باد فنا دهند .
  اللهم صلي علي محمد و آل محمد

 16. این طرحها مثل مبارزه با بی حجابی و برخورد با به اصطلاح اوباش و پرونده سازی برای دانشجویان و داستان زرین کلک همه نشانه از ترس رژیم از مردم دارد ، تمام این طرحها اهداف مشترکی را دنبال میکند ، ایجاد رعب و وحشت ، سرکوب ،اعلام حضور حکومت ، نشان دادن خشونت در ملا عام و در نتیجه سرکوب روانی جامعه

 17. مهدی says:

  من با کارهای نیروی انتظامی کاملا موافق نیستم ولی در محله ما یکی از اینارو گرفتن الان در روزه ما داریم راحت زندگی میکنیم.تو محل پادشاهی میکردن و قمه چاقو زدن از مشت زدن براشون راحتتر بود.همه چیرو سیاه و سفید نباید ببینیم

 18. nana says:

  حاج آقا مهدی
  بابا جان برادر این مردان انسان هستند
  میمون معرکه که نیستند که
  گیرم انسان های شروری باشند ابدا
  کسی حق ندارد که حرمت ابتدائی
  انسانی اینان را زیر پا نهد
  درست است تو راحت میخوابی زیرا
  اینان چاقو کش بوده اند
  ولی چرا تنها به خودت فکر میکنی و
  راحت خوابیدن خودت
  مگر اون مثال را نشنیده ای که میگوید
  من ترجیح میدهم صد مرد شرور و گناهکار
  آزاد بگردند ولی یک بیگناه در زندان نباشد
  خوب فرض کن این شروران یکی برادر خودت
  بود
  دوست داشتی آفتابه به دهانش فرو کنند
  و چون خرس وسطش کنند ؟
  به خودت رجوع کند برای سیاهی و سفیدی….نانا

 19. خسین آقا says:

  درود بر همه
  چند نکته بگم
  اول طرح مبارزه با زنان با طرح مبارزه با اراذل در این کامنتها مقایسه شده میخواستم بگم یعنی زنان جامعه را با اراذل در یک صف قرار ندهید
  بعد مبارزه با اراذل کار خوبیه ولی چند نکته داره اول چرا انقدر اینها رشد کردند که به قول بعضی ها قمه میکشند در روز روشن نیر.وی انتظامی آن روز کجا بود! دادگاه ندارد این مملکت قوه قضاییه ندارد؟ چرا کسی شکایت نمیکرد؟ ما خودمون از یک کلاه بردار شکایت کردیم کلی هم پول تمبر دادیم آخر او آزاد میگردد. این مبارزه یعنی قوه قضاییه و پلیس ضعیف (عمدا یا سهوا من نمیدانم)
  اما نکته بعد هر جرمی که انجام شده توسط هر کسی باید در یک دادگاه عادل با حضور وکیل مدافع مظنون برگزار شود در صورت محکوم شدن به مجازات برسد نه اینکه یک عده مثل سگ راه بیفتند در خیابان و هر کسی را گرفتند(هر کسی که خوششان نیامد) آفتابه کنند در گلویشان این چه نوع مبارزه ای است فکر میکنید چهار روز بعد که مبارزه تمام شد چه میشود همین اراذل (اگر واقعا باشند) میایند و تلافی این افتابه ها را در میاورند پلیس چه میکند منتظر میماند تا سال دیگر اردیبهشت ماه و مبارزه دیگر!!
  ———————-
  خُسن آقا:
  دوستان این پیام از من نیست.
  دوست عزیز گرچه اینها که نوشتید دقیقا با عقاید من هم خوانی دارد، ولی دلیل نکرده که شما با نام من بنویسید. لطفا نام دیگری برای خود انتخاب کنید آن وقت هرچه دلتان خواست بنویسید.

 20. محمد says:

  خسن آقاي گرامي اگه تحمل چهار تا نظر متفاوت رو نداري اين كامنت دوني رو فيلتر كن اگر هم كه داري (كه ظاهرا اينجوره) توي پستت يه چيزي ننويس كه به همه اونهايي كه نظر متفاوت دادن توهين بشه. اين كاملا درسته كه پليس، فاسد و وحشي و ضد مردم ولي اگه همين هم نباشه كشور به گند كشيده ميشه. البته همه ايده هايي دارن كه پليس بايد فلان باشه و چنان باشه ولي بايد براي هر ايده يه پياده‌سازي مناسب هم ارائه كرد (يعني اگه اين نباشه پس چي باشه!).
  اين توحش از قبل از انقلاب هم بين اين مردم بوده و هميشه يه سري هستند كه ساز مخالف ميزنن. اين حرفت كاملا درسته كه سيستم خراب و اين سيستم هست كه بايد اصلاح بشه. ولي مردم هم قابليت پذيرش يه چنين سيستمي رو دارن. مثلا توي همين كامنتها اگه يه نگاه بندازي متوجه ميشي كه خيلي ها دلشون ميخاد همين بلا رو احيانا زماني بر سر نيروي انظامي يا هر كس ديگه بيارن اونم احتمالا بدون دادگاه و محاكمه و … . ما خودمون هم نياز به اصلاح داريم.
  ++++++
  پاسخ:
  دوست عزیز اگر تحمل شنیدن حرف مخالف را نداشتم مثل دیگران فیلتر می‌گذاشتم اینجا و فقط “به به وچه چه ها” را منتشر می‌کردم.
  اینکه فرموده‌ای توهین نکنم، باید به عرض مبارک برسانم که وقتی نقطه مقابل نه تنها توهین می‌کند که به ناموس، وجدان و شرف آدم تجاوز می‌کند باید قبول بفرمایید که ما هم تحملی داریم و صبری و وقتی این صبر به پایان رسید ما هم مثل لیوانی که لبریز شده سرریز می‌کنیم.
  قربانت گردم! احترام باید دو طرفه باشد نمی‌شود که ما مدام احترام بگذاریم و در عوض دیگران مدام احترام ما را فلان کنند که!!

 21. شلغم مراد says:

  عرض شود كه همانطور كه 100 ها بار گفته ام تمام اينها ناشي از عقده ها و حقارت هاي ما ( مردم ) نشات مي گيرد. بايد قبول كنيم ما مردمي بي فرهنگ هستيم و لايق همين رژيم. عده ي روشنفكران اين جامعه مگر چقدر است؟ بزور به 10 درصد هم نمي رسد
  همه مردم كه بخش بالاي شهر تهران نيستند. در شهرستان ها غوغايي از بي فرهنگي و عقب ماندگي اين مردم موج مي زند كه محيط را درست مانند يكروب براي رشد رشد ملا و روحاني و حكومت بر آنها فراهم مي آورد. طرز تفكر مديران نيروي انتظامي و ساير بخش ها هم ناشي از فرهنگ غالب جامعه است عزيزان . خودتان و خودمان را گول نزنيم. رژيمي كه الان در ايران حكوت مي كند آيينه تمام نماي خود مردم است. هم مذهبي است و هم ريا كار و دروغ پرداز . تمام صفاتي كه در جامعه ايراني به وفور يافت ميشود را اين رژيم دارا است چون آنها نيز از همين جامعه برخاسته و در همين جامعه رشد كرده اند.
  تا فرهنگ مريض مردم عوض نشود تعويض حكومت ها چندان كمكي نمي كند. چنان كه تعويض حكومت شاه نكرد.
  عده اي شايد بگويند انقلاب توسط آخوند ها دزديده شد كه حرف درستي است اما چه كسي تمامي امور ريز و درشت خود را بدست آخوند داد؟ چه كسي شعار جمهوري اسلامي ميداد؟ چه كسي خميني را قهرمان ملي اين كشور ميدانست
  مگر جز اين مردم بودند؟
  بله همين مردم بودند كه حتي به بازرگان و اصلاح گران آن زمان فحش مي دادند
  فرهنگ مريض و عقب مانده اين مردم كه با مقادير متنابهي تعصب و ديكتاتوري ذاتي ايراني همراه است بايد اصلاح شود.
  وگر نه آش همان است و كاسه همان

 22. محمد says:

  من هم به همين دليل كه احترام يك قانون دو طرفه است گفتم كه به همه توهين نكنيد. در پست من و بسياري از دوستان ديگر با نظرات متفاوت بي احترامي به شما نشده و سزاوار نيست كه شما خشك و تر را با هم بسوزاني. نظر من كاملا روشن و منطقيه.

 23. هاشم says:

  ترسوي بد بخت چرا نظر منو پاك كردي؟
  اينقدر از نام خدا و رسولش پروا داري؟
  شرم به تو . اگر دستم به تو و امثال تو مي رسيد مفهوم فاشيست را نشانت مي دادم .
  فان حزب الله هم الغالبون

 24. peyke jahanam says:

  قال زهرا بنت رسول الله از جهنم:
  خداوند فرمود بواسته دروغی که برخدا بسته ام و خود را بانوی برگزیده خدا درجهان نام نهادم و چادر بسر کردن را بر زنان جهان اجباری کردم و چون به خاطر گناه زهرا بنت رسول و پدرش و خاندانش بر زنان ایران ستم می شود و دختران را کتک می زنند.
  خداوند امر کرده زهرای بنت رسول درجهنم کسش باز شده و اهل جهنم و بهشت بر کس او می رینند و زهدان حضرت زهرا پر از گوه شده .
  و مکرو و مکرالله

 25. sofalineh says:

  خب، بیاین خوش بینانه به جریان نگاه کنیم: نیروی انتظامی یه بار محض رضای خدا تصمیم گرفته برخورد جدی با اراذل و اوباش واقعی(؟!) بکنه. حالا یه آدم عوضی زورگیر عربده کش رو که پر از عقده است بگیرن، این طوری تحقیرش کنن، طرف عقل و شرافتش می یاد سرجاش؟ یا بدتر کینه ای می شه، چند وقت دیگه صدبرابر وحشتناک تر به جون همین مردم بدبخت می افته؟ هدف از این نمایش نفرت انگیز چیه؟ که به اراذل اوباش بگن اگه واسه همه لاتین، واسه ما شکولاتین؟! این طوری مشکل حل می شه؟ چرا از تموم راه حلهای دنیا می ریم سراغ دم دست ترین و بی نتیجه ترینش؟

 26. احمد says:

  برینم تو امامه ات خامنه ای کس کش

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر