May 17 2007

شناخت غربی‌ها از سیستم آخوندی!

نوشته:     :::       5 پیام

از طریق یک دانشجوی علوم اجتماعی که نیمه ایرانی است با خبر شدم که خانمی نروژی در حال گذراندن یک دوره‌ی دکترا ست که به ایران، ولایت وقیح، اسلام و حکومت اسلامی مربوط می‌شود (Theocracy in islamic republic of Iran).
چند مدت پیش، این خانم از طریق دانشجوی نامبرده از من خواسته بود که قانون اساسی ایران را در اختیارش بگذارم. برایش هر دو قانون (اولی و اصلاحیه قانون اساسی) را ارسال کردم، همزمان به او گوشزد کردم که مشکل (اصلی) ما قانون اساسی نیست! چه اگر حتی همین قوانین قرون وسطایی هم اجرا می‌شد، وضع ملت ایران به این روز نمی‌افتاد. مشکل اصلی در آنجاست که قوانین زیر پا گذاشته می‌شوند و در راس همه هم یک قدرت مطلقه قرار دارد، که حتی از خدا هم نمی‌ترسد چه رسد به بنده خدا. همین مشکل را هم قبل از این رژیم داشته‌ایم و اگر رژیم دیگری هم بیاید عاقبت مشکل ما ختم می‌شود به این که، باید آنهایی را که بر سر قدرت هستند را مطیع قانون کنیم. مشکل ما از آنجا سرچشمه می‌گیرد که بجای انتخاب انسان‌ها بر اساس صداقت و کاردانی شان، آنها را بر اساس نیرنگ و رابطه‌هایشان بر می‌گزینیم. پس هرکه نیرنگ باز تر و دارای رابطه بیشتری با ارکان‌های قدرت داشته باشد، شانس‌اش برای رسیدن به راس هرم قدرت بیشتر است.
جالب است که بدانید: از طریق همان دانشجو باخبر شدم که همین خانم نامبرده در بالا، در یکی دو روز گذشته از طریق نخست وزیر سابق نروژ با خاتمی که در این روزها در نروژ است ملاقات کرده. هدف از این ملاقات شناخت او و جناح اوست. سوژه دکترای این خانم “ایران (اسلامی)” و دو رئیس جمهور آخر ایران (خاتمی و احمدی نژاد) است. خدا رحم کند این بیچاره را!! برایش پیغام فرستادم که چیزهایی که اینها می‌گویند را باید با هزار اما و اگر بشنود ولی باور نکند. برایش پیغام فرستادم اگر خواستی این دو حرامزاده را بشناسی باید بروی در کوچه و خیابان ایران و با مردمی که 28 سال از دست این دجال‌ها رنج کشیده‌اند واقعیات را بپرسی.
خانم بیچاره قرار است بعد از تحویل دکترای خود، برای مدت هفت ماه هم به ایران سفر کند. حدس بزنید در کدام شهر می‌خواهد اقامت کند! قم.
بد نیست بدانید که این خانم دو ترم هم فارسی خوانده و تا حدودی فارسی را می‌فهمد.

نوشته: در ساعت: 4:48 pm در بخش: ملای حیله گر

5 پیام  |           

5 پیام به “شناخت غربی‌ها از سیستم آخوندی!”

 1. شیمبل says:

  حسن آقای عزیز
  1. یکی از دوستان کویتی ام در یکی از سفرهایش به بلاد کفر با یک اسکاتلندی آشنا شد که خیلی دوست داشت کویت را ببیند. هرچی ما به این بابا گفتیم خاور میانه چیز جالبی برای امثال شما نداره گوش نکرد و بالاخره برای یک هفته اومد کویت. بعد از یک هفته همین آقا گفت که من می خوام برم عربستان را هم ببینم. این دیگه برای ما خیلی نوبر بود. این آقا چند روزی در عربستان بود و توسط یکی از دوستانی که در آنجا پیدا کرد با زندگی زیر زمینی عربستان آشنا شد (مشروب، خانوم، چاقال کم سن و سال و …). جالبه که بدانی این آقا الان یکسال و نیم هست که در عربستان زندگی می کنه و حاضر نیست هیچ جای دیگه هم بره و میگه هرچی که می خوام اینجا هست و تازه هزینه زندگی بسیار پایین تره و مالیات هم نمیدم.
  2. چندی پیش با یکی از دوستانم صحبت می کردم که می خوام یک زبان دیگر رو یاد بگیرم. پیشنهاد کرد اسپانیولی یادبگیرم، چون خانومهای آمریکای لاتین خیلی سکسی هستن.
  حسن آقای عزیز، باز هم توضیح بدم که چرا این خانوم قم رو انتخاب کرده و داره فارسی یاد میگیره؟

 2. زیتون says:

  حسن آقا جون، این خانمه مجبوره خیلی دست به عصا باشه با اینا وگرنه می‌ره همون‌جا که عرب نی ‌انداخت…
  حق داره محافظه‌کار باشه…

 3. حسن عزیز به او بگو که خدا پیش این مادر به خطاها لنگ انداخته. البته اگر این خانم سالم از قم برگشا این ها به او بگو.در ضمن این شرق شناسانه غربی بدترین بلا را سر ما می آورند. می آیند ایران بعد می روند پیش چندتا بچه آخوند فکر می کنند این ها همه ایران هستند . البته این کارهایشان با منظور است. بعد هم گزارش می دهند که امن و امان است و شرکت های غارت گرشان را می فرستند سراغ آقازاده ها. مثل شرکت نفت نروژ و پسر رفسنجانی. خلاصه پول می دهند به این ها برای همین تحقیقات ضد بشری. خوش و خرم باشی.
  یارباقی. دیدار باقی.

 4. فرهاد says:

  خسن آقا
  اینجا هم ما دوستی داریم که از قضا خانم است و علاقمند به مسایل بانوان ایرانی و تز خود را در همین زمینه مینویسد
  هر سال بیش از آلمان ، وقت خود را در ایران سپری میکند.
  اما خوشبختانه بسیار رند است و تمام موارد را می فهمد ، یکبار قبل از آمدنم به اینجا در ایران پذیرایش بودم ، چارت حکومتی را برایش کشیدم و گفتم سلطه بلاهت وقیح تا چه حد است ، چند بار هم در برلین به سراغم آمد و خلاصه دیدش بسیار روشن است از جمله اینکه میگفت ، ایرانی ها خیلی خوبند ، چون در خیابان دائم به من متلک میگویند!! ندید بدید !

 5. Behdad says:

  1 دختر نروزی هم تز فوق ليسانسش ايران بود وآشنای من ..اطلاعات بيشتر خواستی بگو هموطن

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر