May 06 2007

انقلاب قری

نوشته:     :::       6 پیام

آخوندها چند مدتی است که بند کرده‌اند به این موضوع که آمریکا می‌خواهد انقلاب مخملی در ایران راه بیندازه. البته هنوز نتونستند رنگ انقلاب مخملی رو تشخیص بدن! چیزی که آقایون این وسط فراموش کرده‌اند این هست که انقلاب ایران هیچ رنگ بخصوصی نخواهد داشت در عوض بجای رنگ باید دنبال یک نوع موزیک یا رقص بخصوص بگردند، چون این انقلاب برخلاف انقلاب‌های اروپای شرقی که هر کدوم یک رنگ بخصوصی داشتند بنا به ماهیت جمهوری اسلامی که از روز اول ضد مدیاتیک (Mediatic) بوده و بطور کلی از هر پدیده مدرن ارتباطی ترس و وحشت داشته، خصوصا اگر وسیله مربوطه موزیک و رقص هم پخش می‌کرده، آقایان را به وحشت می‌انداخته. در نتیجه انقلاب ایران یقینا یک انقلاب موزیکی و قری خواهد بود. یادتان هست اوایل انقلاب رژیم چگونه با ویدئو مبارزه می‌کرد و بعد که دستگاه های دی وی دی به بازار آمد، همان بگیر و ببند را در رابطه با آن راه انداختند. وقتی هم که دیش‌های ماهواره‌ای به بازار آمد، باز رژیم همان علم شنگه را به راه انداخت و هنوز هم از دیش ماهواره مثل جن که از بسم‌الله می‌ترسد این رژیم هم به همان اندازه ترس و وحشت دارد. حالا هم که دارد نور علی نور می‌شود و این تلفن‌های همراه دارند تبدیل می‌شوند به یک نوع مرکز مخابرات و هم زمان دارند تبدیل می‌شوند به یک نوع چکش اعصاب که جوانان روزانه با ارسال اس ام اس و ام ام اس بر سیستم اعصاب آخوندها ضربه می‌زنند. ارتش 20 میلیونی خمینی حالا تبدیل شده به ارتش بیست میلیونی مدیاتیک.
کافی است جوان‌های علاف تهرانی یا دیگر شهرهای ایران دستشان به یکی از این تلفن‌ها برسد آن وقت است که هر نوع حرکتی را در جامعه به سرعت برق و باد با اینترنت به سراسر جهان مخابره کنند. وبلاگ‌ها هم که تنشان می‌خارد برای پخش اینگونه فیلم‌ها.
من با تلفن همراه میانه زیاد خوبی ندارم، ولی با این حال وقتی بعضی از این تلفن‌ها را می‌بینم، نمی‌توانم در مقابلشان مقاومت کنم و یکی شان را می‌خرم. نه اینکه زیاد علاقه با استفاده از آن داشته باشم ولی تنها به علت علاقه‌ام به تکنولوژی هر پدیده تکنیکی که یک نوع انقلاب باشد را دوست دارم. روزی هم که اولین پی‌سی‌ها به بازار آمد، من جزو اولین دسته بودم که یکی از آن پی سی های 8086 را خریدم. حالا هم که این تلفن‌های همراه با این جثه کوچکشان دنیایی از تکنیک را پشت ظاهر زیبا و ظریف مخفی کرده‌اند.
تلفن نوکیا N95 یکی از همین عجوبه هاست که یقینا همین روزها باید بروم یکی بخرم.
پیشنهادی هم دارم برای جوان‌های علاف ایران. بروید و یکی از این تلفن‌های 3G را بخرید و روزها وقتی توی خیابان علافی می‌کنید، اگر از این اتفاق‌ها افتاد یک فیلم چند دقیقه‌ای بگیرد و بجای مجانی روی نت گذاشتن با یکی از این خبرگزاری‌های ریز و درشت تماس بگیرد و فیلم را بفروشید، هم پول تلفن‌تان را در خواهید آورد و هم پول تو جیبی برای روزهای علافی، هم می‌شوید خبرنگار، مگر فکر کردید خبرنگار چکار می‌کند!؟ او هم تنها به شکار خبر می‌رود، شما هم می‌توانید به شکار خبر بروید.

نوشته: در ساعت: 10:04 am در بخش: مبارزه با رژیم

6 پیام  |           

6 پیام به “انقلاب قری”

 1. ساتگین says:

  خسن آقا. من از این یکی دارم:
  http://www.eplus.de/onlineshop/connex/checkout/1.asp تنها به خاطر دوربین عکاسی قوی اش خریدم اما واقعا نوکیا کلاس اش بالاتر است. حالا بگو ببینم چقدر برای تبلیغ این گوشی گرفتی که یکهو سر من کلاه نرفته باشد (شوخی).

 2. SHIVA says:

  خوبه داری کم کم متمدن میشی ! ولی یه چیزی ! مگه لباس نوازنده قرمز نبود ؟؟؟؟

 3. بابا خوب نوازنده بدبخت هم چند دست لباس دارد. اونشب قرمز بوده این دفعه مشکی پوشیده.

 4. shoja says:

  کافی است جوان‌های علاف تهرانی یا دیگر شهرهای ایران
  جوان علاف ایرانی شما هستید که کشور را ترک کردی وازخارج
  ایران هرچه دلت می خواهد می گویی و می کنی و….

 5. شیمبل says:

  گرامی حسن آقا
  مثل اینکه راستی راستی داره اتفاقی می افته. حالا مخملی، قری، تخمی، کیری یا پشمی ولی یه نگاهی به سایت بورس تهران بنداز. 200 واحد سقوط ارزش سهامدر یک روز فکر نمی کنم مربوط به نتایج انتخابات ریاست جمهوری فرانسه باشه.
  http://www.irbourse.com/en/EnglishHome.aspx
  +++++++
  پاسخ:
  سقوط بورس عکس العمل بازار بورس به بی نتیجه ماندن کنفرانس شرم الشیخ است قربانت گردم.
  آقایان ترکمانی زدند که مگو و مپرس. این درست همان چیزی بود که آمریکا می‌خواست.خصوصا وقتی که متکی سالن را بخاطر یک خانم ویولونیست ترک کرد. حالا آمریکایی ها به جهان خواهند گفت که ببینید این آخوندها فرقی با طالبان ندارند و در نتیجه باید به همان وضع سرنگون شوند.
  فراموش نکن که تحریم ها به زودی تشدید خواهد شد و این یعنی پایان تمام مراودات ایران با خارج در نتیجه بورس اگر سقوط نمی‌کرد باید از خود می‌پرسیدیم چه شده.
  سرمایه دار چه مذهبی چه لامذهب، تنها به سود سرمایه‌اش فکر می‌کند و وقتی به خطر افتاد آنرا تغییر مکان‌ می‌دهد و این درست همان اتفاقی است که دارد می‌افتد.

 6. شیوا says:

  سلام جیگر ! بدبخت شدم رفت ! 530 میلیون تومن ضرر کردم تو بورس :(((((( حالا این یه طرف ! ببین اوضاع خیلی خرابه ایران . انقلاب فرهنگی دوم و کودتای رفسنجانی و درگیری شدید مجلس با احدی نژاد ! راستی یه چیزی رو متوجه شدی ؟ هر وقت مجلس تعطیلی داره اتفاقات مهمی رخ میده !!!!!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر