May 04 2007

وقتی که قند در دل آخوندها قَنج می‌زند

نوشته:     :::       7 پیام

نمی‌دونم این اصطلاح را شنیده‌اید “قند در دل طرف قنج می‌زند” جایی این اسطلاح را بصورت مکتوب ندیده‌ام و فقط محاوره‌ای آنرا حداقل در شیراز زیاد شنیده‌ام. این اصطلاح به این معنی است که طرف چنان خوشحال است که در پوست نمی‌کنجد. قند در دلش آب می‌کنند و الخ.
دیروز سایت آفتاب که وابسته به هاشمی و دار و دسته‌اش است این تیتر را زده بود:
رسانه‌ها از اجلاس شرم‌الشیخ گزارش دادند: نخستین کلمات رایس و متکی
ببین چقدر منتظر همین چند کلمه بوده‌اند که سایت آفتاب که زیر نظر مجمع تشخیص مصلحت اداره می‌شود برداشته آنرا بر سر در سایت تیتر کرده.
حالا می‌توانیم مطمئن شویم که این بگیر و ببندهای یکی دو هفته گذشته برای چه بوده. آقایان می‌خواهند با این کار اول یک جو رعب و وحشت در جامعه ایجاد کنند تا کسی نتواند جیک بزند. به همین خاطر هم رفتند سراغ جوانان (مبارزه با بد حجابی یا پوشش اسلامی) و همچنین درگیری‌هایی که به بهانه‌های خود ساخته پاپوش برای دانشجویان دوختند و رفتند سراغ دانشجویان و خصوصا دانشجویان پلی تکنیک که از همه پیش رو تر و انقلابی‌تراند. با این کار به دو هدف می‌رسند.
اول اینکه جو رعب و وحشت در جامعه ایجاد می‌کنند.
دوم اینکه جوانان را که پتانسیل اصلی برای یک قیام هستند دل مشغول این مساله می‌کنند تا وقت پی‌گیری مساله اصلی که همان توافق جمهوری اسلامی در شرم‌الشیخ است را نداشته باشند.
اگر احیانا کسی هم هنوز حواس‌اش جمع باشد و مسائل را پی‌گیری کند چنان وحشتی در جامعه ایجاد شده که تحرکی بر سر آن بوجود نخواهد آمد.
به نظر من این دستگیری و بگیر و ببند حسین موسویان هم با هدف سرگرم کردن مرد بر سر همین پروژه است و یقینا بعد از اینکه مساله فیصله پیدا کرد بی سر و صدا آزادش خواهند کرد. اینکه یکی از شاه مهره‌های مافیای قدرت را بگیرند به این سادگی‌ها نمی‌توان از کنارش عبور کرد. یقینا این بگیر و ببند یک مانور انحراف دهنده است، یا اینکه جدال بین پدرخوانده‌ها شروع شده. به نظر من همان تئوری اول بیشتر امکان دارد تا تئوری دوم، زیرا در شرایط حساس امروز حکومت مافیایی آخوندی نیاز به همه مهره‌هایش دارد و امکان اینکه جنگ داخلی بین مافیاها روی دهد کم بنظر می‌رسد.
همان گونه که آگاهید آمریکا بارها گفته است که بدون تعلیق مذاکره نمی‌کند، اینکه درست در همین روزها خانم رایس گفته که با متکی مذاکره خواهد کرد و حتی یک بار هم تاکید کرد که مذاکره می‌تواند در هر زمینه‌ای باشد و نه فقط در رابطه با امنیت عراق. یقین بدانید رژیم پشت پرده توافق کرده که بی سر و صدا تعلیق را اجرا کند، تنها به این شرط که کسی سر و صدایش را در نیاورد تا مردم گریبان رژیم را نگیرند. مگر نه اینکه آمریکا بارها تکرار کرده بود که بدون تعلیق با جمهوری اسلامی مذاکره نخواهد کرد. پس باید نتیجه گرفت که یا رژیم عقب نشینی کرده یا آمریکا. اینکه آمریکا عقب نشینی کرده باشد بعید می‌نماید، ولی آخوندها عادت به عقب نشینی‌های ناگهانی دارند.
بروید مراکز اتمی را ببینید یقین بدانید که آخوندها قبل از آغاز کنفرانس شرم‌الشیخ دکان اتمی شان را تعطیل کرده‌اند. البته چون مردم نامحرم هستند خبرش را منتشر نکرده‌اند تا بتوانند سر فرصت با آمریکا معامله کنند.

نوشته: در ساعت: 10:03 am در بخش: بحران اتمی، جنگ

7 پیام  |           

7 پیام به “وقتی که قند در دل آخوندها قَنج می‌زند”

 1. سلام … اینکه اخوندها چاره ای جز کنار امدن ندارند، هیچ شکی نیست که آمریکا نمیتواند بگزارد این رژیم بمب اتمی داشته باشد و همه میدانند هدف این رژیم بمب هست. … اما خب بازم فکر کنم یک گروه خواهان مکافات و جنگ هم در میان رژیم هست …

 2. sofalineh says:

  خیلی با نوشته شما موافقم. بیشتر از همه طفلک امیرکبیریها، وسط این سیاه بازیها، احمدی نژاد می خواد چهارتا دادی که سرش زدنو هم تلافی کنه. گفته بود “دانشجونما”ها رو به صلابه می کشه. عجب دنیاییه، قهر می کنن، پدر ما رو درمی یارن، آشتی می کنن، باز ما رو به چهارمیخ می کشن.

 3. nana says:

  کمتر جوش بخور بابا
  این مادرجنده ها کارشون تمومه
  فقط ممکنه یه گه آخری هم بزنن
  رفتنشون جای شک نداره دیگه
  بابا این موسویان یه جاکشیه که
  تازه فهمیدم
  همون سفیر ایران در بن است که
  در فیلمی که راجع به میکونوس
  ساخته بودند
  با از این ریش های نکبت ستار خواننده
  که چه میدانم صاف و صوف هستند
  نشسته بود و حرامزادگی و دهاتی بودن
  از تمامی حرکاتش و لهجه اش معلوم
  بود
  اگه خواستی فیلم را ببینی الان در وبلاگ
  علامه زاده است و کلا فیلمی عالیست
  راجع به ماجرای میکونوس و فکر کنم بختیار
  به هر حال قراره بریم ایران تاکستانمون رو
  راه بندازیم تو هم که شف رستوران
  منم که پیرم هی باید غذا و شراب سروم
  کنی تا چشمت هم در آد میخواستی از
  خطه شیراز نباشی تقصیر خودته ..نانا

 4. SHIVA says:

  اون MMS نیست و SMS هست ! بعد هم فدای تو بشم ! این دولت روی کار اومده اگه شعور سیاسی داشت که وضعش این نمیشد ! نمونه ش رو که خودت نوشتی . سر در گمی لاریجانی . اینا حتا بین خودشونم سازش ندارن . اتفاقن من با قسمت دوم موافقم و اونم اینه که وقتی اینا دیدن هاشمی داره اعتلاف قوی ای با اسهال طلب ها درست میکنه خواستن سریع جلوشو بگیرن و تهدیدشون کنن که آره ! پاتونو بیشتر دراز کنین اینطوری له پا میشین ! این در واقع اخطار به اونهاست . وگرنه گرفتن موسوی برای مردم اهمیت نداره و مردم اصلن این جانور رو نمیشناسن و این بیشتر یه دعوای داخلیه تا خارجی که ربطی به مردم داشته باشه ! مردم معمولن برای خودی هاشون اهمیت قائل میشن نه برای دولتی ها . این چیزی تو مایه های شهرام جزایری هست که آزادش کردن و گفتن اطلاعات بده تا آزادت کنیم و دیدی چطور گله گله از طرف رسمن جانی رفتن پیش شهرام و تهدیدش کردن که سکوت کنه ! حالا رفتن سراغ این یکی . مافیای احمدی نژاد درسته قلدره و داره یکه تازی میکنه ولی شعور سیاسی نداره و داره بدتر بین خودی های نظام 2 دستگی ایجاد میکنه . بهتر کار ملت رو ساده تر میکنه هر چند برای ملت هزینه هم داره . افغانی ها هم یکیش . حالا افغانی ها هم شعار مرگ بر احمدی نژادشون در اومده … صبر کن روزهای تلخ و شیرین زیادی در پیش رو داریم . اندگی صبر سحر نزدیک است 🙂

 5. شیوا خانم شما مارو گرفتی ها!
  این ام ام اس (MMS) به معنی Multimedia Messaging Service هست، که با اس ام اس (SMS) فرق دارد. اس ام اس به معنی Short message service است. فرق این دو در این است که حجم دیتایی که در اینگونه مبادلات رد و بدل می‌شود در ام ام اس بسیار بیشتر از اس ام اس است. در نتیجه می‌توان بجای تکست (Text) که در سیستم اس ام اس استفاده می‌شود، در سیستم MMS از عکس، فیلم و موزیک (Multimedia) هم استفاده کرد. برای اینکه بتوان از سیستم MMS استفاده کرد، باید تلفن همراه قابلیت 3G داشته باشد و همچنین پهنای باند گیرنده/فرستنده‌های شرکت تلفن هم به مراتب بیشتر از سیستم اس ام اس باشد.
  منظور آقایان هم همین سیستم MMS است، زیرا فیلم‌هایی که در این اواخر برروی نت قرار گرفته، به همین روش ارسال شده. در نتیجه خطر انفجار اطلاعاتی حکومت آخوندی را شدیدا تحدید می‌کند و به همین خاطر هم هست که آقایان حرف سانسور این پدیده را می‌زنند، ولی چیزی که نمی‌دانند این است که انفجار اطلاعات و سیستم‌های مبادله اطلاعات به سرعت برق در حال پیش رفت است. بزودی هر کسی می‌تواند آخرین اخبار و اطلاعات را بدون نیاز به حکومت کشور خود بدست بیاورد، در نتیجه سد سانسور بزودی محو خواهد شد.
  یک نگاهی به این تلفن موبایل بینداز
  http://nseries.com/nseries/index.html#l=products,n95,demo
  این نوع ابزار ارتباطی قاتل رژیم‌های سانسور گر خواهند شد. صبر کن ببین این تکنولوژی‌های چگونه دنیا را متحول خواهند داد.

 6. Morad says:

  انکه نوشته این مادر جنده ها !؟ اگر ساواکی نباشد سلطنت طلبه این گونه لجن نویسی مختص اینهاست
  اما حسن اغا !!چرا پاک نمیکنه !؟ تخماش داره از حسادت حکومت آخوندی میترکه
  اینجوری بخودش حال میده …البته اگه خایه کرد و وبلاگ شمارش را مثل بهنود رو راست
  بنمایش گذاشت و ان ده نفر آخرش بجای دقیقه روزها طول کشید تا عوض شود
  انوقت میفهمید چرا این همه عقده تو دلش جمع ضده تازه گیله مرد و کارتون خاب
  همه وبلاگ دارند !؟ چند نفر بیوبلاگ سر میزنه !؟ جز مامانش هیچ کس چون اگر زن و بچه داشت
  کمی اخلاق را مراعات میکرد

 7. کل مراد همه را به یک فرقه‌ای متصل و متهم کرده! یکی را سلطنت طلب یا ساواکی آن یکی دیگر را عقده ای الخ. فحش‌های نانا را در پیام گیر و حذف نکردن پیام او را خارج از اخلاق دانسته، ولی در این چند سطری که نوشته زمین و زمان را به فحش کشیده. هنرمند به این می‌گویند.
  کل مراد! می‌شود بفرمایید شما معلم اخلاق، متعلق به کدام جبهه هستید.
  من که گمان می‌کنم متعلق به جبهه حق علیه باطل هستید و یقینا از آن دسته هستید که به علت فقدان دست راست سید علی چلاق، شب آنگاه از دستان مبارکتان برای جلق زدن برای آن سید مفلوک استفاده می‌کنید.
  اجرتان به سید شهدا!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر