May 02 2007

غیرت آقا در خطر است!

نوشته:     :::       3 پیام

یادتان می‌آید در دوران اصلاحات رهبر عظیم الشان در رابطه با مذاکره با آمریکا چه فرمودند!؟ ناراحت نباشید خُسن آقا اینجاست تا شما را برای فراموش نکردن یاری رساند.
ایشان فرمودند:
در شرایطی‌ كه‌ آمریکا صراحتا نظام‌ اسلامی‌ را تهدید و به‌ ملت‌ ایران‌ اهانت‌ می‌كند عده‌ای‌ دم‌ از مذاكره‌ با آمریکا می‌زنند كه‌ این‌ افراد یا با الفبای‌ سیاست‌ و یا با الفبای‌ غیرت‌ آشنایی‌ ندارند. ایشان‌ تصریح‌ کردند: طرح‌ اینگونه‌ مسائل‌ در این‌ شرایط، اهانت‌ به‌ عزت‌ و غیرت‌ ملت‌ ایران‌ است‌. منبع سایت خامنه‌ای
اول از همه توضیح بدهم که شرایط امروز با چهار سال پیش که حاج آقا رهبر چنین افاضاتی فرمودند، بهتر که نشده هیچ بلکه بدتر هم شد و نه تنها آمریکا رژیم را تهدید می‌کند، بلکه از چهار طرف و حتی بیشتر هم آقایان را در محاصره دارد. توهین هم که جای خود دارد آمریکا علنا وبطور رسمی آقایان را تروریست خطاب کرده‌اند و الخ.
حالا با شرایط بالا و پس از نزدیک به چهار سال رهبر معظم گویا کسانی را به شرم الشیخ فرستاده‌اند تا با کاندولیزا رايس مذاکره کنند. البته معلوم نیست که در کنفرانس شرم الشیخ بناست فقط غیرت آقا را به باد بدهند یا اینکه خشتک آقا را هم به آمریکایی‌ها خواهند فروخت.
باید صبر کرد و نتایج کنفرانس را دید و بعد قضاوت کرد، ولی خوب دیگر، گویا دستور از طرف خود رهبر صادر شده که نمایندگان آقا در شرم الشیخ لاسی با خانم کاندولیزا رايس بزنند و اگر پیشنهاد های نون و آبداری از طرف آمریکایی‌ها بشود، یقینا غیرت آقا که هیچ حتی خشتک آقا هم فروشی خواهد بود، آخوند معامله گر خوبی است!

نوشته: در ساعت: 10:22 pm در بخش: ملای حیله گر

3 پیام  |           

3 پیام به “غیرت آقا در خطر است!”

 1. Saloomeh says:

  آخه دن کیشوت گوزو …چرا کامپیوترو بلاک میکنی !؟ خب وقتی لمپن مینویسی
  حتما جوابش لمپنه …تازه چندتا مشتری جمع کرده ایی با این شیوه کثیف
  ببین ایران با ان مردم مذهبی تا هزار سال دیگه شهرنو غربی نمیشه
  همون بهتره در غرب !!بشینی و از درد بنویسی
  قربون احمدی نژاد برم آخ چه خوشگله

 2. تو مطمئن هستی که ایران شهر نو غرب نشده؟
  آخه بدبخت فلک زده فسادی که در ایران هست در خود آمریکا هم نیست، اگه قبول نداری برو سرت رو بزار بمیر، چون یکی از همون آیت الدولاهایی که تو از کونشون صبح تا شب می‌خوری همین دوسه روز پیش فرمودند: وضع حجاب در ایران حتی بدتر از آمریکاست.
  حالا برو سرتو بزار بمیر بدخت مزدور.

 3. zolgharnein says:

  سلام
  از مننی که بالا نوشتی معلومه همه اینجا بهت فهش میدن . پس بهتر نیست در سایت و تخته کنیو بری بمیری با این اراجیفت.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر