Apr 29 2007

بازگشت فراماسون‌ها!

نوشته:     :::       9 پیام

می‌گن بعد از اینکه امام امت از پاریس وارد ایران شد، دستور داد همه فراماسون‌ها را جمع کنند در جماران و برای همگی نطقی کرد و فرمود: دولت فخیمه انگلیس فرموده که از این به بعد همه فراماسون‌ها باید زیر بیضه اسلام ناب محمدی خدمت کنند!
از آن روز به بعد رابطه فراماسون‌های ایرانی با دولت فخیمه از بین رفت! بابای این مشنگ هم جزو همان گروه بوده.
حالا گویا حلقه گم شده داروین را این وروجکِ بچه فراماسون دوباره پیدا کرد.
دروغ چرا تا جهنم آ آ آ آ، به گمانم که این موسسه‌ی غیرانتفاعی انگلیسی بی نام و نشان همان حلقه گم شده داروین باشد. خدا به خیر کند!!
پ.ن.:
دیدم نانا نوشته منو جدی گرفته مجبورم کرد این پی‌نوشت رو اضافه کنم:
دوستان وقتی آخر جمله‌ای علامت تعجب می‌گذارم، به این معنی است که یا اصلا اصل خبر یا مطلب را باور نکرده‌ام (علامت تعجب) یا اینکه پوزخندی است به آن خبر یا مطلب.
پس لطفا همه چیز را جدی نگیرید، گاهی اوقات در نوشته‌های من نکته‌های تعنه آمیزی تعبیه می‌شود که ممکن است از چشم خوانندگان مخفی بماند.
بطور کلی من دیگر به نوشته‌های حاجی هودر مسلمان وقعی نمی‌گذارم، او دیگر رسوا تر از آن است که بتوان جدی گرفتش. فقط گاهی اوقات چنان مسخره و جوک می‌شود که بدم نمی‌آید کمی به ریش‌اش بخندیم و بهمین خاطر هم لینکی به او می‌دهم تا کمی بخندیم و شاد شویم.
آخه کدام انگلیسی می‌آید برای چنین کارهایی به این مشنگ مراجعه کند؟ انگلیسی‌ها لاریجانی را دارند، اگر می‌خواستند از او و شرکای پرقدرت ترش سوال می‌کردند نه این پادوی شریعتمداری.

نوشته: در ساعت: 9:05 am در بخش: دیگران

9 پیام  |           

9 پیام به “بازگشت فراماسون‌ها!”

 1. ترانه says:

  خُسن آقا عزیز این چند روز واقعن از دیدن مطالب وبلاگت شاد شدم لینک مطالب را هم در وبلاگ های دیگر دیدم اگر پیام نگذاشتم بخاطر حادثه ای بود که برای دستم پیش امده که فعلن بهتر است انقدر که بتوانم یک انگشتی اونم با دست چپ دکمه ها رو فشار بدم بهرحال دوست خوبم افشاگری این جنایت کاران بهترین حرکت در اینترنت است دورغگویی و نون بنرخ روز خوردن این سردمداران فقط یرای بقای خودشان باید هرچه بیشتر روی اینترنت سند تاریخ باشد. این جوجه را هم ولش کن
  ———
  پاسخ:
  ای بابا تو باز یک بلایی سرت آمد، امیدوارم هرچه زدوتر هر ده انگشتت سالم بشه.
  ترانه جان ما که خارج نشین هستیم که متاسفانه کار چندانی برای مبارزه با رژیم نمی‌توانیم انجام بدهیم. این حداقل‌ها را هم اگر انجام ندهیم باید بزارنمون لای جرز.

 2. nana says:

  بابا خسن آقا جون
  این مادرجنده داره برای وزارت اطلاعات چسی
  میاد یعنی که من مغز متفکرم !!!!!!
  ای خاک بر سرش کنند که حتی وزارت لمپنان
  چاقو کش قداره بند اطلاعات اسلامی ایران
  هم اینو نمی خواد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نانا
  +++++++++
  پاسخ:
  فکر کردی برای چی چی این لینکو دادم.
  آخه خاک برسر اون دم دستگاه انگلیسی که اینون برای اینگونه کارها انتخاب کنه.
  علامت تعجب هرگاه آخر یک جمله من دیدی به معنی پوزخند یا تعجب است.
  جمله ها را با دقت بخوان.
  اصلا خمینی چنین جلسه ای نداشته همه این مطلب من درآوردی است.

 3. Ramez says:

  اگر حقوق بشر و دموکراسي در اين سايت اهدافي قلابي و به عبارتي شر و ور باشد ميتوان به ماهيت و انگيزه راه اندازي اين وب سايت از راه نرسيده پي برد.
  نکته اينجاست که هودر قلي نديد بديد چه زوق مرگي شده ( و نقش من در آن) و پيشنهادهاي تخصصي بنده… برو بجه ک…#,*,?#; همه کاره , خودت هم جار نزني همه ميدونن چه کاره اي , کسي که کارفرماش آلن ديويس انگليسي باشه و پروژه اش هم مورد تائيد سفارت ايران که با چماق و قمه بالاي سر نويسنده هاي داخل وايستاده بايد تا آخرش رو خوند که چه خوابي براي اين ملت بد بخت کشيدن. و اما نقش هودر قلي مثل اسميه که براي سايت انتخاب کرده ميانه , يعني وسط واستا هم از اين بگير هم از اون , هم از طوبره بخور هم از آخور , يه ساکي به اين بزن دستت رو هم نزار بيکار بمونه يه دستي به بيضه اون , اي حرومزاده , نون به نرخ روز خور که ميگن همينه غافل از اينکه امثال تو که وجدان و شرف نداشته و خواهر و مادر خودشون رو فروختند در تاريخ ايران زياد بوده و در نهايت خيانت و چاپلوسي و کاسه ليسي شون سرشون رو به باد داده.
  ننگ به تو که خيانت و خودفروشيت رو با وقاهت هوار ميزني.

 4. حسن آقا
  باور کن من هم مدتهاست اين بچه پررو را جدی نميگيرم. حرفهايش بهترين سوژه برای طنز است ولی حيف آنقدر کوچک است که ارزش سربسر گذاشتن هم ندارد.
  اين بابا امر برش مشتبه شده که لابد توی عالم سياست پخی شده و همه سازمانهای تحقيقات سياسی و تبيين استراتژی غرب تشنه ايده​های سيکيم خياری او هستند.
  يکی نيست او را نصيحت کند که : بچه جان! اولا غرب قرنهاست که در دانشگاههايش رشته ايران شناسی تدريس ميشود. در موسسات تحقيقاتی تمام سوراخ سمبه ما را بهتر از خودمان شناسايی و مشخص کرده​اند. آنها مثل ما کارها را به بيسوادها نميدهند. برای هر هدفی طرح و نقشه حسابشده دارند.
  گوشکوب! از خودت بپرس آخر تو چه امتيازی داری که آنها بدان محتاجند؟ درس خوانده​ای؟ سابقه تحقيق داری؟ سابقه کار اجرايی و مديريتی داری؟ سابقه مبارزاتی داری؟ سابقه کار تشکيلاتی داری؟ سابقه فعاليت اجتماعی داری؟ محبوبيت اجتماعی داری؟ وزنه​ای هستی در عالم سياست؟ آخه چه پخی هستی بالام جان؟ ای خاک بر سر کچلت بکنم چقدر ابله و کس خل هستی. برو بجای اين شرو ورها دو کلاس درس بخوان. چيزی ياد بگير.
  حسن آقاجون!
  باور کن بعضی اوقات آدم دلش برای اينجور افراد ميسوزه. اينها خيلی بی تجربه و در عين حال خرند. نميدانند اطلاعاتی​ها اينها را سرکار گذاشته​اند.
  البته وجودش برای وبلاگستان لازم است. کلی ميخنديم و حال ميکنيم.

 5. Ramez says:

  راست ميگي حسن آقا من چه سادم کي اين پسره رو بازي ميده.
  ولي کمبود آخه تا اين حد…؟

 6. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان
  چرااین از مابهتران به سراغ من و تو نمی آیند؟ مگر ما کم بلدیم وطن فروشی کنیم!!!اما اگر ما فروشنده باشیم وطن دیگران را به بیع می گذاریم نه مال خودمان را. دیگر اینکه تو از ابوی این مؤمن حرف زده ای، اما من فکر می کن مشکل والده ایشان باشد.

 7. ترانه says:

  http://www.akhbar-rooz.com/user/…06/ img_3162.jpg
  پوستر سندیکای کارگران شرکت واحد
  گرامی باد اول ماه مه، روز جهانی کارگر!

 8. سلام … تو هی لینک بهش بده و مردم را بفرست سراغش و بعد بگو … من دیگه ایندفعه نیستم و بیخیالش … (البته چونکه اتاق الان میبندد 🙂

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی