Apr 03 2007

خیمه شب بازی غرب

نوشته: خُسن آقا    :::       4 پیام

در خبری دیروز خواندیم که “کمک فنی ناتو به کویت برای مقابله با سانحه اتمی” ، خبر دیگری هم بود در رابطه با دادگاه علی حسن المجید معروف به علی شیمیایی، در لابلای خبرهای دیگر هم می خوانیم که “بازرگان هلندی ادعای بی اطلاعی از حمله شيميايی رژيم بعث به کردها” کرده!؟ یقینا دولت‌های متبوع فروشندگان این تجهیزات هم هیچ خبری از فروش این تجهیزات نداشته‌اند!!! همان‌هایی که چهار سال پیش تر مدعی شدند که صدام حسین سلاح‌های کشتار جمعی در اختیار دارد و به همین دلیل هم به عراق لشکر کشی کردند، و حالا هم که شکر خدا دموکراسی را به عراق صادر کرده‌اند!!! این “غربی‌های چشم آبی” همه نوع صادرات دارند، از شیر مرغ بگیر تا جان آدمیزاد، کافی است شما لب تر کنید اینها برایتان تهیه می‌کنند.
پس از خواندن این خبرها وقتی در وبلاگ نیک آهنگ، لینک فیلم سکسی آقای لاریجانی با سولانا را دیدم نزدیک بود از خنده روده بر شوم (توجه داشته باشید که این نوع خنده‌های من معمولا از روی خشم است و معمولا این خنده‌ها با فریادهای خشم آلود همراه است). یادتان می‌آید که رامسفلد سالها پیش به پابوس صدام حسین رفت و درست مثل همین دیدار سکسی آقای لاریجانی سولانا، با هم روبوسی کردند!؟ حالا امروز هم در خبری خواندم که یک مامور سابق اف بی آی که برای بیزنس به جزیره کیش رفته بوده مفقود شده. ملوان‌های انگلیسی هم که در دامان اسلام دارند چلو کباب می‌خورند و همه ادعاهای ایران را مبنی بر ورود غیر قانونی به مرزهای آبی ایران را تایید می‌کنند. یک دقیقه با خودتان خلوت کنید و روی این خبرها کمی فکر کنید. آیا این خبرها به دروغ‌های سیزده و یا دروغ اول آپریل شباهت ندارند!؟ چشم‌هایتان را بمالید تا مطمئن شوید که خواب نمی‌بینید و تاریخ خبرها را هم کنترل کنید، یقین حاصل خواهید کرد که نه شما خواب می‌بینید و نه این خبرها، دروغ سیزده است. اینها همه حقایق خاورمیانه‌ای است که از بخت بد سرزمین ما هم در آن واقع است. اینها همه از آثار دخالت‌های تاریخی و امروزی دولت‌های سلطه گر غرب در خاورمیانه است. همه این دخالت‌ها را هم زیر نام منافع ملی‌شان انجام می‌دهند. یکی نیست به اینها بگوید چگونه است که شما هزاران فرسنگ آنطرف تر از مرزهای خود منافع ملی دارید، ولی ما حتی در درون مرزهای خودمان هم منافع ملی و امنیت نداریم!؟
گور پدر رژیم آخوندی هم کرده ولی ما که نمی‌توانیم بخاطر مخالفتمان با رژیم آخوندی این دخالت‌ها را نادیده بگیریم و بپذیریم که! مگر فرقی بین ملاها و این غربی‌ها هم وجود دارد!؟ هر دو منافع ملی و امنیت ما را نه تنها به خطر می‌اندازند بلکه سال‌هاست که این منافع را نابود کرده‌اند و در نابودی آن امروز هم از هیچ عملی کوتاهی نمی‌کنند. تازه به فرض اینکه برای سرنگونی حکومت آخوندی هم با ما همراه شوند، ولی یقین بدانید که فردای سرنگونی این رژیم، مجددا رژیم دیگری را بر ما تحمیل خواهند کرد تا منافع ملی‌شان را تامین کند. اینجاست که باید از ضرب‌المثل “نه قم خوبه نه کاشون لعنت به هر دوتا شون” استفاده کنیم و یک نه بزرگ به هر دو اینها بگوییم.

نوشته: خُسن آقا در ساعت: 10:18 am در بخش: روابط خارجی,سیاسی

4 پیام  |           

4 پیام به “خیمه شب بازی غرب”

 1. zarehbeen مى گویند:

  با این نکته ای که در مورد شیاطین بزرگ و کوچک گفته ای،موافقم.

 2. ساتگین مى گویند:

  خسن آقا! آنجا که چلوکباب به دست آمده از پول نفت پخش کنند، همه به دنبال حکومت خواهند بود که تا می توانند بخورند. اما آنجه که حکومت کردن تلاش برای به دست آوردن نان برای مردم از شیر مرغ باشد، تنها آنانی که به منافع ملت می اندیشند در ساختن کشور به رقابت می پردازند.

 3. sofalineh مى گویند:

  آره والله خیلی موافقم.اصل جریان سر چاپیدن ملت بدبخت ماست، نتیجه دعوا هم هرچی بشه، مسلمن به نفع ما نخواهد بود. همین “چشم آبیها”ی تیریپ حقوق بشر امروز، که واسه “تروریستها”ی خاورمیانه ایش و فیش می کنن، انگار یادشون رفته بزرگترین حامی و مشوق همین “تروریستها” بودن و چقدر از جنبشهای آزادیخواهانه خاورمیانه با معاملات نجومی دوطرف قربانی شدن.

 4. سوم شخص مفرد مى گویند:

  جناب خسن اقا
  سلام
  سال نو مبارک
  مدت مديدی است که نوشته های شما رو ميخونم (مخصوصا چنچنه )و بدون اغراق در اکثر موارد با نوشته های سياسی شما مخالفم…. اشتباه نکنيد من هم مثل شما با حکومت فعلی رابطه خوبی ندارم و با ان مخالفم اما با نگرش سياسی حضرتعالی هم موافق نيستم …. اعتقاد دارم “مخالفت مطلق” مبارزه عاقلانه ای نيست
  با اينحال از اين نوشته شما بسيار لذت بردم
  امِيدوارم سالهای متمادی در کمال صحت و سلامت “هوشمندانه تر ” بنويسيد
  ارادتمند شما : سوم شخص مفرد

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر