Mar 25 2007

راه دیگری باقی مانده؟

نوشته:     :::       4 پیام

قطعنامه دوم هم صادر شد، هم سریع تر از اولی و هم پر ملات تر و هم با اکثریت مطلق آراء. این به آن معنی است که آمریکا کم کم و قدم به قدم توانست خواست خود را بر سیاست جهانی سوار کند. البته نباید این را به حساب سیاست هشیار و رفتار هوشمندانه دولتمداران آمریکایی نهاد، این را پیش تر باید به حساب بی عقلی و بی‌کفایتی دولت و سیاست‌های حکومت آخوندی و خصوصا دولت امام زمان آن به رهبری قاعد اعظم سید علی و نوچه دست نشانده او احمدی نژاد گذاشت.
این دو یقینا در تاریخ ایران جایگاهی بهتر و والا تر از شاه سلطان حسین کسب خواهند کرد، که اگر چنین نشود جفا به شاه سلطان حسین شده است. آن بدبخت فلک زده حداقل از زندگی دنیایی خود لذتی برد این دو مفلوک که حتی در این مورد هم هیچ جربزه‌ای نشان نداده‌اند و بجز چرندیات مذهبی بلغور کردن هنر دیگری ندارند، و به قول شیرازی ها تنها در خالی بندی ید طولایی دارند.
گل بود به سبزه نیز آراسته شد! این حکایت گویا پایانی ندارد. حضرات کم کثافت کاری کرده بودند، حالا هم برای کمک به سیاست آمریکا چند ملوان انگلیسی را هم به گروگان گرفتند تا حسابی تنور آمریکا را گرم نگاه دارند. مثلا به خیال خودشان خیلی زرنگی به خرج داده‌اند و قصد دارند این ملوان‌ها را با آن سپاهیان که آمریکا دستگیر کرده طاق بزنند! غافل از اینکه این هم می‌شود یک جرم دیگر و یک عذر بدتر از گناه در پرونده ایران در مراجع بین‌المللی.
این گروگان گیری را هم آمریکا در بوق و کرنا خواهد کرد و از آن داستان و حدیثی خواهد ساخت تا بوسیله آن بتواند مشروعیت یک حمله تمام عیار نظامی به ایران را با آن توجیح کند. وقتی در بالا نوشتم که دلیل پیروزی سیاسی آمریکا بی‌کفایتی آخوندهاست و نه سیاست موثر آمریکا به این خاطر است. این نادان‌ها که بر ایران حکومت می‌کنند هنوز به این درک نرسیده‌اند که سیاست با خریت زمین تا آسمان فرق دارد. این عمل آقایان بجز خریت هیچ چیز دیگری نمی‌توان نامیدش. مگر همین کارها را صدام نکرد؟ مگر پیشتر از او ملا عمر و شرکا همین کارها را نکرده بودند!؟ آیا این گونه عملیات حماقت گونه نتیجه‌ای برای آنها داشت که برای این‌ها داشته باشد!؟ آمریکا دقیقا منتظر همین نوع رفتار شتابزده است تا با استناد به آنها حکومت ایران را در جهان منزوی‌تر از آنچه که هست کند و در خاتمه کارش را تمام کند، گرچه به قول معروف این حکومت دیگر تل نریده باقی نگذاشته.

نوشته: در ساعت: 4:47 pm در بخش: بحران اتمی، جنگ

4 پیام  |           

4 پیام به “راه دیگری باقی مانده؟”

 1. هیس says:

  درود به حسن آقای گرامی و دوست داشتنی
  دوست گرامی ام فرا رسیدن نوروز باستانی را از صمیم قلب به شما شادباش می گویم و آروزو می کنم که سالی پر از سلامتی و همه چیزهای خوبی که در نظر خودت هست باشه

 2. شاخ بر says:

  حسن آقا با این حرفت خیلی موافقم که آمریکائیها منتظر فرست مینشینند و بوق و کرنا را راه میاندازند و جنگ تبلیغاتی بر پا میدارند تا متعاقبا کثافت کاریها و دو دوزه بازیهای خود را رنگ قانونی بدهند ولی باید نیز در خاطر داشت که تمام اینکارها را برای جهت داد به افکار عمومی غربیها انجام میدهند تا زودتر به مقصود برسند.
  حالا چرا افکار عمومی غربیها؟ خیلی ساده است.
  اولا تاثیر گذاری بر روی افکار عمومی غرب برای آمریکا بسیار آسان است مخصوصا اگر خود را از همان جنس بدانند و دوما برای افکار عمومی ممالک و ملل ما اهمیتی قایل نیستند مگر اینکه به این نتیجه برسند که از این افکار عمومی میتوانند بسود خود استفاده کنند که در اینصورت بصورت کاملا هدایت شده از سیل افکار عمومی استقبال مینمایند.
  میخواستم بیشتر و مفصلتر بنویسم ولی خوابم میاد.

 3. gole says:

  halla to chera narahate?behtar ast ke inha khod vh beshtar neshan dahand ham be iraniha ham be donya. then shapalagh to sorat che hal medeh.

 4. nasim says:

  سلام حسن آقا
  بنظر شما چرا ابراهیم نبوی همه اش بند می کند به احمدی نژاد و یک کلمه از رهبر و رفسنجانی
  نمی گوید برخلاف اسد مذنبی که در برنامه میزگردی با شما در صدای آمریکا جمعه قبل با صراحت اعلام کرد که سوژه اصلی برای من ولی فقیه است و احمدی نژاد هیچکاره است . شما فکر می کنید نبوی اینها را نمی داند یا شاید مثل هودر ببو و بی سواد عقدش را خامنه ای بسته ؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی