Feb 17 2007

اصلاحات مُرد! زنده باد اسهالات

نوشته:     :::       7 پیام

خوش باوران بخوانند
پیک نت: هزینه سفرهای حجت الاسهال والمسهلين سید محمد خاتمی از بیت رهبری تامین می‌شود
اتل متل توتوله، گاو حسن چه جور؟ نه شیر داره نه پستون! شیرشو بردن هندستون… (آهای ملت این گاو نر است، دوشیدن ندارد!)
بنیاد باران هم از همان دست دکان‌هایی است که رژیم برای گسترش سلطه خود بر ایران ملا زده دایر کرده تا بوسیله آن ملت بی خبر ایران را بیشتر تحمیق کند، تا بهتر بتوان جیب ملت را ببرد.
این بنیاد هم مثل دیگر بنیادها هزینه‌هایش از پول دزدی شده جیب ملت تامین می‌شود.
داستان دزد زدن دفتر این بنیاد چند روز پیش منتشر شد و پس از آن هم دیگر خبری از آن نشنیدیم تا اینکه در خبر بالا یک مرتبه فاش می‌شود که هزینه‌های سفر خاتمی را بیت رهبری تامین می‌کند. این خبر یا به قول خودشان افشاگری، چیزی نیست که برای ما خبر غیر منتظره‌ای باشد (ما همیشه گفته‌ایم که اینها همگی دستشان در یک کاسه است) حالا چرا خود رژیم یا به قول سایت پیک نت منابع داخلی خبرش را برملا کرده‌اند!؟ دلیل این عمل یقینا این است که مدارک این بنیاد به دست نامحرمان افتاده و می‌رفته که در آینده نزدیک برملا شود در نتیجه رژیم علاجی بجز برملا کردن این خبر به دست خود نداشته. به قول معروف “پیش دستی کرده که عقب نیفتد”.
این خبر یا به قول سایت پیک نت افشاگری را باید جوانهای خوش باوری بخوانند که هشت سال خود و مملکت را اسیر، منتر و درگیر شعبده بازانی بنام اصلاحات کردند و بجای سرنگونی به خیال خودشان می‌خواستند رژیم را از داخل اصلاح کنند!
neghabdar.jpg
فکرش را بکنید خامنه‌ای پول می دهد به خاتمی تا برایش رژیم را اصلاح کند!! خنده آور نیست؟
یک عکس جالبی را امروز در ایرنا دیدم، دلم نیامد آنرا با شما تقسیم نکنم. سوالی که باید در رابطه با این عکس مطرح کرد این است: چه دلیلی دارد که یکی از طرفداران قائد اعظم صورت خود را پوشانده!؟ انگاری یکی از مخالفین است! یا شاید هم یکی از طرفداران قائد اعظم چنان ترس برش داشته که مجبور شده صورت خود را برای حفظ جان در آینده نزدیک بپوشانند.
تصویر از گزارش تصویری از دیدار جمعی از مردم تبریز با سید علی چلاق است.

نوشته: در ساعت: 8:49 pm در بخش: ملای حیله گر

7 پیام  |           

7 پیام به “اصلاحات مُرد! زنده باد اسهالات”

 1. mar mar says:

  vase in suratesh ro pushunde ke age farda kharjesh kardan be onvan e daneshju ferestadanesh canada ya orupa kasi nashnasadesh

 2. ساتگین says:

  خوب به همین می گویند سیاست. یعنی اولین خری که نزدیک ات است را بگیر و سوار شو تا هزینه ی زیادی مصرف نکنی که خرهای در ده خرج دارند.

 3. جوجو says:

  حسن آقا خوبی؟ چه خبر؟ آقا نروژ برای زندگی خوبه؟

 4. شلغم مرات says:

  اسهالات زنده است

 5. زيتون says:

  حسن‌آقا جون، فکر کنم به خاطر سرماخوردگی جدیدی که اومده – آنفلوآنزای عراقی سوغات جدید کسایی که می‌رن کربلا- ماسک زده که موقع عطسه کسی نگیره:) فکر بد نکن:)

 6. حسن آقا
  مسئله بودجه مسافرت يک مسئله پيش پا افتاده است. اين رقم​ها در مقايسه با مسائل مملکتی بسيار ناچيزند. آنچه که مهم است و شما هم به آن اشاره کرده​ايد و ابطحی هم امروز در يادداشت خود صراحتا گفته اين است که آقای خاتمی همه کارهايش را با آقای خامنه​ای هماهنگ ميکند. خاتمی آدمی نيست که بدون کسب اجازه از رهبر به امريکا برود و يا در اروپا با سناتور امريکايی(جان کری) ملاقات و گفتگو کند.
  آنها که خاتمی را می​شناسند بخوبی ميدانند که هيچ کاری را که بوی اختلاف با رهبری را بدهد انجام نميدهد.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی