Feb 11 2007

آقای وزیر گوزیدن!

نوشته:     :::       20 پیام

واقعا باید سخنان این آقایان را با گوزیدن برابر دانست! می‌پرسید چرا!؟ دوستان حدس‌هایی که من و شما در زمینه اقتصاد می‌زنیم اکثرا از روی آمار ناقصی است که به علت مخفی کاری رژیم در دسترس ما قرار می‌گیرد، در عوض این آمار کامل و بدون دست کاری و سانسور در اختیار سردمداران رژیم قرار دارد، پس اگر بخواهند و شعورش را داشته باشند می‌توانند با دقت وضع آینده کشور را در حوضه اقتصادی به تصویر بکشند. البته ما توقع چندانی از این آقایان نداریم زیرا اینها فقط و فقط برنامه ریزی‌هایشان برای پر کردن جیب گشاد ملاها و دیگر اعضای مافیای حکومتی است نه رفع مشکلات جامعه فلک زده ایران. سخنان آقای وزیر را بخوانید:

در هر سال صورت می‌گیرد: افزایش یک میلیونی لشکر بیکاران

آفتاب: محمد جهرمی وزیر کار دولت نهم با اعلام اینکه سالانه یک میلیون نفر به جمعیت بیکار کشور افزوده می شود اعتراف کرد که مشکل بیکاری با شعار حل نخواهد شد. وی با اشاره به میزان تاثیر گذاری بخش غیردولتی در اشتغال زایی، تصریح کرد تا زمانی که سرمایه‌گذار احساس امنیت نکند و سرمایه گذاری وی سود آور نباشد، مشکل اشتغال و بیکاری حل شدنی نیست.

این از سخنان حضرت وزیر کار.
حالا این هم از سخنان خُسن آقا که در این مدت پنج سال وبلاگ نویسی بارها به آن اشاره کرده‌ام، اینها فقط مشت‌هایی است از خروارها مطالبی که در این باره نوشته‌ام:
29 ژانویه 2004
اینکه این رژیم خواهد رفت و خیلی زود هم خواهد رفت را یک اقتصاددان بسادگی به شما خواهد گفت. نیازی به تجزیه تحلیل‌های سیاسی ندارد. محاسبه خیلی ساده است.
جمعیت قبل از انقلاب منهای جمعیت امروز ایران چیزی معادل 30 میلیون نفر می‌شود. این 30 میلیون نفر همگی زیر 25 سال سن دارند. این لشکر بیکاران یکی دو سال است که درحال وارد شدن به بازار کار ایران هستند و سالانه بطور متوسط 1.5 تا دو میلیون بیکار را به بازار کار ایران سرازیر می‌کنند. حتی ژاپن هم قادر به تولید این همه موقعیت شغلی نیست چه برسد به ملاهای متحجر. سقوط حتمی است قیمت و زمان آن را ما تعیین می‌کنیم.
30 مارس 2006:
مکانیزم‌هایی که در اقتصاد برای کنترل تورم و مشکل بیکاری وجود دارد را نمی‌توان به شوخی برگزار کرد و از کنارشان گذشت، این مشکلات هر رژیمی را از هم می‌پاشد چه رسد به حکومت‌های خودکامه. من توی همین وبلاگ بارها به این مشکل پرداخته‌ام و حتی نوشته‌ام که حتی اگر ملت هم نتواند این حکومت را سرنگون کند همین مشکلات اقتصادی باعث از هم پاشیده شدن این رژیم خواهند شد.
13 سپتامبر 2006:
خُسن آقا: جالبه! بد نبود یک خبرنگار با شهامت از این آقا می‌پرسید: مگر کس دیگری جز شما در این 28 سال گذشته حکومت کرده؟ در ضمن این افزایش بی رویه جمعیت هم از هنرهای همین حکومت اسلامی است، مگر غیر از این هست!؟ گویا آقا فراموش کردند که قاعد اعظم خمینی دیوس تصمیم داشت ارتش 20 میلیونی تولید کنه! حالا کجاشو دیدن باید صبر کنند تا تمام این ارتش 20 میلیونی به سن کار برسه تا اونوقت ببینیم آقای حداد که تصمیم داشتند ایران رو تبدیل کنند به ژاپن اسلامی ببینند یک من آرد چقدر پرسم می‌بره!
آقای وزیر چرندیات دیگری هم گفته‌اند که اگر خواستید بدانید که چقدر اینها باهوش!!! هستند خودتان بروید و در این آدرس بخوانید.

نوشته: در ساعت: 11:01 am در بخش: اقتصادی

20 پیام  |           

20 پیام به “آقای وزیر گوزیدن!”

 1. شلغم مراد says:

  اقا حسن آقا
  بلاخره نگفتی چند بار استمنا کردیا
  ای ناقلا
  بگو دیگه
  به هیشکی نمی گم
  بگو
  ——-
  پاسخ:
  مگه ما مثل شما بیکاریم آمار این جور چیزا رو نگه داریم!؟
  علافی هم حد و اندازه داره! شلغم مراد

 2. کنجکاو says:

  ببین يکی از همان بچه های امام آمد. همه جوانی اش را با “کتاب جوانان چرا؟” گذرانده، توی بسیج نام نويسی کرده شايد به نوايی برسد. توی مغز اش کير خُسن آقا سبز کرده و روان اش از گناه (استمناء -خیلی آخوندی اين واژه-) آلوده شده.

 3. شلغم مراد says:

  بابا جان خوب یک کلمه بگو خودتو راحت کن دیگه
  چند بار دست مبارک را بر سر آقا بزرگ کشیدی
  نا قلا
  آمار حدودی هم بدی بد نیست
  قبول است
  +++++++
  پاسخ:
  اندازه ریش بابات

 4. شلغم مراد says:

  آقا کنجگاو
  از کون دادن شما ها که بیتر تره که
  تو خارجه نشستی هی کون میدی برای ۲ لقمه نون ناقابل
  دلم برایت سوخت
  ———-
  پاسخ:
  شلغم مراد تو که خودت توی خارج داری کون می‌دی چرا ادعا می‌کنی که دیگران اینچنین می‌کنند!؟
  می‌دونستی چیزی بنام آی پی وجود داره که نشون می‌ده تو از کجا داری پیام می‌گذاری!؟
  این هم آی پی آقای شلغم مراد:
  66.199.240.194
  آی پی متعلق است به آمریکا

 5. شلغم مراد says:

  حسن کچل
  واقعا که یابو پیشت پرفوسوره
  بادمجان چیزی بنام vpn هم وجود داره
  حالا برو سرتو بزار بمیر
  دیگه هم به آلت حضرت امام آویزون نشو میوفتی دست و پات اوف میشه
  گوزیدی بابا گوزیدی
  راستی تعداد دفعات استمنا کردنت رو هم بلاخره نگفتی ها
  ای کلک
  ————
  پاسخ:
  ماشاالله چیش نخوری ایشالا.
  وی پی ان استفاده می‌کنی بری روی نت چرندیات به خورد مردم بدی!؟ الحق که شق القمر می‌کنی!!
  یک چیز دیگه این یارو که تو ازش سرویس می‌گیری وی‌پی‌ان نداره که! خودتو گرفتی یا ما رو!؟
  شلغم مراد وی‌پی‌ان هم نمی‌تونه از ایران بیاد اینجا، اگه خواستی برات توضیح بدم تا حالیت بشه چرا

 6. xx says:

  marg be to shalgham

 7. درودبرشا
  در رابطه با آن کسی که میخواست از برج آزادی بالا بره و سقوط کرد بسیار مطلب جالبی نوشتی هر چند کوتاه است اما بسیار گویاست دمت گرم

 8. کنجکاو says:

  شلغمی!
  می گويند:” پول کون دادن* خرج بواسير می شه” در انديشه هزينه اش هم باش.

 9. geladeyator says:

  دروود حسن آقا گل.افسوس که اسمت دو تا ريشه کيريداره.حسن که از عرب کون کش و آغا از مغول وحشي.هر چند حدس ميزنم که اسم اصليت اين نباشه.من خيلي وقت که وبلاگ شمارو مي خونم ولي حوصله پيام گذاشتن ندارم .شما نه تنها نويسنده خوبي بلکه روشنفکري معتقد نيز هستي.درکارت .پيروز باشي وسرافراز..ه چرت پرت اين زنازاده هاي چون کسکشمراد اهميت نده آي .پي اونو حالا دارم دا اولين فرصت مادرشو ب گا ميدم
  ————–
  پاسخ:
  دوست عزیز اول سپاس بخاطر محبت شما
  نکته دوم اینکه این اسم را برای به تمسخر گرفتن اسهال (اسلام عزیز) انتخاب کرده‌ام
  در مورد این مخ گاییده هم اگر می‌خواستم سه سوت آی‌پی او را می‌بستم، ولی به کوتاه کردن زبان دیگران اعتقاد ندارم. همین که این بچه آخوند می‌آید و این چرندیات را می‌نویسد خودش خودش را خراب می‌کند، نیازی به من و شما ندارد.

 10. شلغم مراد says:

  بابا قلی
  الان هم دارم بدون وی پی ان میام٬ از هر فیلتر شکن تخمی هم استفاده کنی این وبلاگ باز میشه از ایران
  مثل آب خوردن
  ****************
  geladeyator ننه ات را گاییدم ‍۱۰۰ تا ۱۰۰ مادر جنده مگه من با تو بحث دارم که خودتو کیر کردی؟ آی پی هم داشته باشی تخم م نمیتونی بخوری خوار کسده
  هممون آخوند برای شما خوب بود که ننه همهتونو به گاییدن داد و فراری خارجه شدید و به ظرف شویی و مستراح شویی در خارج رو آوردید
  تا شونصد سال دیگه هم این نظام بر پاست همین آش و همین کاسه هست این نظام هر چقدر هم کیری باشه از چیزی که شما ها بخواید در اینده علم کنید ۱۰۰ پله بهتره
  من یه سوال ساده پرسیدم از خسن آقا جون که چند بار جق زده٬ این که دیگه اینهمه تربیت خانوادگی نشون دادن نداره
  در ضمن من با حسن آقا دارم حرف می زنم نه شما ها
  حسن آقا را خیلی قبول دارم ٬ مرد خوبیه
  حداقل وطن پرست است

 11. سید رسول بنی هاشمی says:

  بسم الله نور النور ، آفرین بر این اراده ، آفرین بر این خودباوری ، آفرین بر این غیرت ، آفرین بر ملت مسلمان ایران که بار دیگر برگ زرین دیگری در کتاب تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کرد و جهانیان را به شگفتی وا داشت ، 28 سال از انقلاب اسلامی گذشته و هنوز اندکی از شور انقلابی ملت مسلمان کاسته نشده است ، هر الله اکبر و هر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ایرانی مسلمان مشت محکمی است بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویی های آنان ، مردم مسلمان و همیشه در صحنه ی ایران اسلامی با نهایت دقت توجه و در این موقعیت حساس و خطیر و به دنبال فشار استکبار در مورد مسئله ی فعالیت های صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران ، با حضوری پرشور و میلیونی بار دیگر ثابت کردند که همچنان پشت سر نظام ، مقام معظم رهبری و دولت خدمتگذار ایستاده اند ، مردم بزرگوار ایران اسلامی نشان دادند از تهدید های دشمنان قسم خورده ی نظام هیچ هراسی ندارند و حاضرند جان خویش را نیز فدای اسلام و قرآن کنند ، بلی ، مردم ما این موقیعت را درک کرده و پرشور تر از سالهای گذشته به ولی امر مسلمین جهان لبیک گفتند ، و همگی فریاد زدند : لبیک یا خامنه ای ، لبیک یا خامنه ای ، لبیک یا خامنه ای .

 12. پاسخ به این مرتیکه سید رسول:
  جاکش تو باز اومدی زرت و زورت کردی؟ مرتیکه مگه سواد نداری نوشتم دکمه رو فقط یک بار فشار بده؟ فکر کردی اینجا هم سر قبر رهبر جاکشت هست که هی رو زور می‌زنی!؟
  مرتیکه این مشکل هم از تصدق سر جمهوری شپشوی شماست وقتی سرعت اینترنت نفتی باشه ثمرش همین میشه که می بینی تو بدبخت هی رو باید زور بزنی تا یک پیام بفرستی. اگه از این به بعد دکمه رو بیشتر از یک با فشار دادی آی پی تو رو بن می‌کنم.
  جاکش سه تا پیام فرستادی همون یکیشو هم باید پاک می‌کردم، چون اینجا اشغال دونی که نیست که میای چرندیات می‌نویسی که. مرتیکه من خوشحال شده بودم گفتم حتما تو هم رفتی عراق آمریکایی‌ها گرفتن چوب تو کونت کردن از دستت راحت شدیم.
  راست می‌گن وقتی میگن بادمجون بم آفت نداره ها!

 13. سید رسول بنی هاشمی says:

  خوشم میاد که هیچ منطقی نداری جز فحاشی ، وقتی کم میاری دهن لجنتو بازی می کنی و فحاشی می کنی ، حرف حق همیشه تلخه ، شاید هم به خاطر حماسه ی دیروز ملت مسلمان ایران بوده ، اربابان صهیونیستت هم مثل تو ناراحتن ، خیلی هم ناراحتن ، چیزی نمونده مثل تو از زور عصبانیت تو خودشون کثیف کنن ، به قول امام راحل : از دست ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید ، در ضمن من هیچ وقت دو بار از یک آی پی استفاده نمی کنم ، اگه الان چشمای وا مونده تو باز کنی می بینی آدرس آی پی نوشته 85.196.0.147 که متعلق به یونان هست در حالی که دفعه ی قبل آدرس آی پی م متعلق یه هلند بود ، راستی اتفاقا اینجا آشغال دونی هست چون یه صاحب آشغال مثل تو داره .

 14. محمود says:

  بترس از روز قیامت.. فقط همین… خدایا هدایتت کنه… برات دعا میکنم..
  ————-
  آقا محمود دعا رو نگه دار برای خودت اگر من نیاز به دعا داشتم خودم شورع کرده بودم
  زیاد در فکر روز قیامت من هم نباش

 15. محمود says:

  تو که هیچی حسن اقا\” 100 هزار نفر هم مثل توی احمق جمع شن نمیتونن خدشه ای به این مملکت اسلامی وارد کنن. الکی زور نزن عزیزم… 28 ساله امریکا هیچ غلطی نتونسته بکنه. 28 ساله داره هزاران میلیارد دلار خرج میکنه تا بتونه ایرانو بهم بریزه ولی به لطفو عنایت خدا هیچ غلطی نتونسته بکنه.. بنابراین تو هم یه احمقی مثل اونا.. خدایا هدایتت کنه

 16. شلغم مراد says:

  خسن آقا جون می خواستم باهات شوخی کنم شرمنده
  ببین ولی یه چیزو بگم خیالت راحت بشه
  این ملت ابله که من می بینم از چاه در میاد میوفته توی چاله مگه همینا نبودن که داد می زدن ما الا و بلا جمهوری اسلامی میخوایم نه چیزدیگه ؟ مگر همینا نسیتن که هر سال گاو بازی در میاران و با اینکه آخوند ریده بر سرو هیکلشون بازم در انتصابات آخوندی شرکت می کنن؟ ایام محرم کاش تو ایران بودی می دیدی اینا چه کار می کنن واویلا از حماقت تمام نشدنی اینها
  کلا لیاقت اینها بیشتر از این حکومت مذهبی نمسیت
  من تو ایران هستم و همیشه با این مردم سرو کار دارم
  مردمی دزد دورغگو از زیر کار درو رشوه گیر و..
  و از همه مهم تر بوقلمون صفت هستند
  البته یه ۱۰ درصد آدم با فرهنگ هم هستن اما باور کن ۹۰ درصد این مردم حقشون بیشتر از این حکومت نیست
  من چیزایی می بینم که می گم حتی این حکومت هم از سر اینا زیاده باور کن حاضرم با دلیل و مدرک هم برات ثابت کنم

 17. شلغم مراد says:

  خسن آقا جون می خواستم باهات شوخی کنم شرمنده
  ببین ولی یه چیزو بگم خیالت راحت بشه
  این ملت ابله که من می بینم از چاه در میاد میوفته توی چاله مگه همینا نبودن که داد می زدن ما الا و بلا جمهوری اسلامی میخوایم نه چیزدیگه ؟ مگر همینا نسیتن که هر سال گاو بازی در میاران و با اینکه آخوند ریده بر سرو هیکلشون بازم در انتصابات آخوندی شرکت می کنن؟ ایام محرم کاش تو ایران بودی می دیدی اینا چه کار می کنن واویلا از حماقت تمام نشدنی اینها
  کلا لیاقت اینها بیشتر از این حکومت مذهبی نمسیت
  من تو ایران هستم و همیشه با این مردم سرو کار دارم
  مردمی دزد دورغگو از زیر کار درو رشوه گیر و..
  و از همه مهم تر بوقلمون صفت هستند
  البته یه ۱۰ درصد آدم با فرهنگ هم هستن اما باور کن ۹۰ درصد این مردم حقشون بیشتر از این حکومت نیست
  من چیزایی می بینم که می گم حتی این حکومت هم از سر اینا زیاده باور کن حاضرم با دلیل و مدرک هم برات ثابت کنم

 18. آقای شلغم مراد. هر انسانی حتی آن نمونه‌ای که شما از آن صحبت می‌کنید حق زیستن دارند، حق ایمنی و کار ووو دارند.
  من ایرانیان دوران شاه را می‌شناسم و هم ایرانیان امروز را من یقینا با شما تا حدودی موافقم که وضع فرهنگ امروز مردم ایران بسیار نگران کننده شده ولی همچنین باید گفت که همین ملت در دوران شاه فرهنگ دیگری داشتند. این فرهنگها هستند که ملت هار می‌سازند نه برعکس.
  شاید بخندید به این حرف من ولی من به شما قول می‌دهم که با سرنگونی آخوندیسم و کوتاه کردن دست اسلام از جامعه شاهد چنان رشد فرهنگی خواهید بود که خود شما هم باور نخواهید کرد.
  از شوخی شما هم نارحت نیستم و متاسفم اگر به شما توهین کردم.

 19. اسماعيل says:

  با عرض سلام خدمت مدير وبلاگ اقا دستت درد نكنه وبلاگت خيلي بيسته . امان از هر چي خايه مال احمقه مثل شلغم مراد و سيد رسول كسكشه . اقا من ميگم كيرم تو بسيج و اين حكومت به ظاهر اسلامي. كيرم تو كس خواهر اوني كه از اين حكومت پشتيباني ميكنه . ولي من ميگم اگه به پيامبران .و معصومين توهيين نكنيد خيلي بهتره. موفق باشيد

 20. arash says:

  bar pedare mohammad va alle mohammad sag reed. drood bar FROOD FOULADVAND .

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر