Feb 03 2007

اسپم Spam امام زمانی!

نوشته:     :::       4 پیام

آقای جامی و شرکاء بعد از اینکه دیدند عده‌ای از وبلاگ نویس‌ها از جمله خُسن آقا برای ایشان و رسانه امام زمانی شان تره هم خورد نمی‌کنند حالا تازگی‌ها شروع کرده‌اند به ارسال اسپم.
چند روزی است که ایشان و دستگاه عریض و طویل رادیو امام زمان، روزانه خبرنامه‌ای منتشر می‌کنند که آنرا از طریق میل برای هر کس و ناکسی ارسال می‌کنند. این که می‌نویسم هر کس و ناکسی به این دلیل است که تا آنجایی که حقیر یادم می‌آید، هیچگاه در سایت رادیو امام زمان ثبت نام نکرده‌ام، حالا به کدام دلیل آدرس میل من به لیست ایشان و شرکاء افزوده شده بر من روشن نیست. توجه داشته باشید که حقیر برای جلوگیری از ربوده شدن آدرس میل‌ام، آدرس را به صورت تصویر در وبلاگ‌ام قرار داده‌ام که این خود دلیل محکمی است برای اینکه حضرت جامی و شرکاء این آدرس‌ها را به صورت دستی (Manual) جمع آوری کرده‌اند.
برای اینکه شبهه‌ای برای رادیو امام زمانی‌ها باقی نماند، بصورت کتبی اعلام می‌دارم که حقیر علاقه‌ای به دریافت اسپم از رادیو زمانه یا هیچ رسانه دیگری را ندارم و اگر روزی خواستار چنین چیزی شدم شخصا اقدام به ثبت نام خواهم کرد.
ما را به خیر شما امیدی نیست مرحمت فرموده شر مرسانید!

نوشته: در ساعت: 12:56 pm در بخش: آزادی بیان

4 پیام  |           

4 پیام به “اسپم Spam امام زمانی!”

 1. SHIVA says:

  همین حروم زاده ها وقتی که رادیوشون تازه بکار افتاده بود به همه وبلاگ نویس ها ایمیل زدن که بیایین و ما رو معرفی کنین و هر کی معرفی کرد ما لینکش رو هم اضافه میکنیم و التماس و اینا . منم محض خنده جواب دادم که اضافه کنم چی میشه ؟ گفتن ما هم تو رو اضافه میکنیم . اضافه کردم و دیدم خبری نشد و گفتم من اضافه کردم و چرا منو اضافه نکردین ؟جواب نیومد . دو سه دفعه دیگه هم گفتم و بازم خبری نشد . بعد دیدم اسم همه وبلاگ ها رو نوشته . چند روز پیش رفتم و دیدم که همه رو حذف کررده و فقط وبلاگهایی که ضد دولت ننوشتن و یا اعتراضی نیستن رو اضافه کرده .
  در واقع خر آغایان که از پل گذشت و معروف شدن شروع کردن به پاکسازی . ای تو روح اعضا و ایجاد کنندگانش … آره . حالا هم برای معروفیت بیشتر دارن به همون وبلاگهایی که حذفشون کردن اسپم میفرستن که بهشون لینک داده بشه و معروف بشن . من جای تو باشم لینکشونو حذف میکنم و گور پدرشون !!!
  =====
  پاسخ:
  شیوا جان من نه به اینها لینک داده‌ام و نه از اینها لینک خوسته ام و نه علاقه‌ای به رابطه نزدیک یا دور با اینها دارم، فقط اگر حضرات زحمت می‌کشیدند و همین قدر که من به آنها کاری ندارم آنها هم به من کاری نداشتند ممنون می‌شدم
  همان گونه که نوشتم:
  ما را به خیر شما امیدی نیست مرحمت فرموده شر مرسانید!

 2. کنجکاو says:

  خُسن آقا جان!
  اين ها هم راديو بیگانه هستند و هم با حکومت برو بیا دارند ( از همان خانمی که بودجه راديو را برایشان درست کردتا گرداننده آن). هم با چوپان گريه می کنند و هم با گرگ دمبه می خورند. هم از بیگانه پول حلال می گيرند و هم گفته های بی بو پخش می کنند.
  اما هنگامی که اينان خود را برآمده از ميان وب لاگ ها خواندند چرا وب لاگ نویس ها اين دروغ شان را افشا نکردند، گيريم که انگشت شماری “فرستاده” از وب لاگ نويسان هم با اين راديو هم کار می کنند. اين که خود را برآمده از ميان نويسنده گان وب لاگ ها بدانند دروغ ی بزرگ است. پنداری که گروه ايی از اينان در کنار کارهای ديگرشان وب لاگ هم بنويسند .
  اگر دست کم ده هزار وب لاگ نويس داشته باشيم ، که به گومان ام ده ها برابر بايد باشند. اين ها آيا نماينده اين گروه بزرگ از ايرانيان هستند. اگر هستند نشان بدهند و اگر نيستند و نبوده اند چرا از وب لاگ نويسان سدای برنخاست.

 3. کنجکاو says:

  در بالا؛ دُنبه درست است و نه دمُبه.
  پارسی را هم اگر دوست داشتيم پاس بداريم اين چنين می شود که “ن” پيش از “ب” ، “م ” خوانده می شود و من به نادرست نوشته بودم دُمبه.
  مانند شنبه که شمبه. پنبه، پمبه، لنبه، لمبه و…. خوانده می شوند.

 4. شیمبل says:

  دیروز یکی برام روی یاهو مسنجر چنین پیامی فریتاده بود:
  السلام علیک یا ابا عبد الله – برای همه سند کن
  منم در جواب نوشم، راستی این ابا عبد الله همونی نبود که بر اساس تاریخ سراسر دروغ شیعه بعد از حمله اعراب به ایران، شهربانو دختر یزدگرد رو برایش به عنوان غنیمت جنگی پیشگش آوردند و آقا هم در کمال بی شرمی بهش تجاور کرد و به حرمسراش افزود؟ گوارای کیر شمر باد هر کس و کونی که در عاشورا از این خاندان درید که با این خاندان هرچه بکنند لایقش هستن.
  نتیجه عملی: این خانوم منو از توی لیست مسنجرش حذف کرد.
  نتیجه اخلاقی: جلوی آدم گوزو اگر نرینی خیال می کنه کون نداری.
  توصیه عملی: می تونی در پست بعدی چنان برینی به خودشونو امام زمانشون که دیگه هوس نکنن بران کس میل بفرستن (بد نیست از شمر و آیت الله استمنا هم کمک بخوای)

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی