Jan 22 2007

خدا خفه کنه اون ملت رو

نوشته:     :::       20 پیام

اصلا ملت ایران ملت بی خودی است! خون ملت رو 27 ساله که آخوند و دار و دسته این اراذل توی شیشه کرده، صدای هیچ بنی بشری توی اون مملکت در نیومد، حالا فقط بخاطر قیمت گوجه فرنگی ببین چه قشقرقی بپا کرده! انگاری توی دنیا فقط یک محصول بیشتر وجود نداره و اون هم گوجه فرنگی هست.
توی این مملکت یخ زده تابستون‌ها من چند تا بوته گوجه فرنگی می‌کارم که محصول همه تابستون منو می‌ده. حالا با محاسبه اینکه توی اون مملکت هم وضع آب و هوا بهتر از اینجاست و هم ملتش بیکار تر از ملت نروژ هستند باید از خودمون بپرسیم این همه سرو صدا برای چند کیلو گوجه فرنگی از چه جهت است!؟ انگاری ملت ایران همه چیزش سر جاش هست و فقط مونده همین یک کیلو گوجه فرنگی. ناموس ملت رو این حرامزاده‌ها بر باد دادند، همین روزها ست که باعث بشن بمب‌های خوشه‌ای، اتمی، فسفری و خلاصه هرچی بمب و موشک هست آمریکا برای قرطی بازی‌های اتمی رژیم بریزه رو سر ملت و ملت باز مثل همیشه کس خل شده و چسبیده به یک کیلو گوجه فرنگی بی ارزش.
آقا نفت رو دارند می‌برند، آثار باستانی رو دارند می‌دزدند، دخترا تون رو می‌برند امارات و می‌دن اجاره عرب‌ها، جون‌هاتون رو یا معتاد می‌کنن یا می‌فرستن زندون یا اعدام می‌کنن یا در بهترین حالت توی جنگ‌های مختلف به کشتن می‌دن، حالا ملت فقط چسبیده به یک کیلو گوجه فرنگی ناقابل که معمولا اکثرا اگه یک سالاد هم با اون درست کنی بزاری جلوش حاضر نیست یک قاشوقش رو هم بخوره، ولی حالا گویا کرمش گرفته بند کنه به همین یک کیلو گوجه فرنگی.
آهای ملت احمق همه چیزتون رو این رژیم بر باد داد سر جدتون قسم این یکی رو هم بزارید ازتون دریغ کنه.
فعلا اینو ببینید زیاد تو فکر گوجه فرنگی نباشید

نوشته: در ساعت: 9:53 pm در بخش: اقتصادی

20 پیام  |           

20 پیام به “خدا خفه کنه اون ملت رو”

 1. ساتگین says:

  یا می شه این نتیجه رو گرفت که ملت ایران ملتیه که فقط به شکم فکر می کنه (گرچه حرفم کاملا درست نیست چرا که به فقر هم اعتراض نمی کنه) … ملتیه خودخواه که به فکر بودنه…اما فکر نمی کنم که این ملت با ملت های دیگه فرق زیادی داشته باشه… آدمها اصولا با هم زیاد فرق ندارن، شرایطه که آدمها رو از هم متفاوت می کنه…

 2. شاخ بز says:

  پس شما فکر کردید که اونهمه یارانه توی شکم مردم ریختن برای چی بوده؟
  برای این بوده که مردمی تنبل و شکم پرست و بیخیال بوجود بیان که به هیچ چیز دیگری فکر نکنند و کسی هم از ترس این عادت مردم یکموقع بسرش نزنه بخواد حکومت را از مردم طلب کنه

 3. ایرانی says:

  احمق جنابعالی هستی با جد و آبادت. یاد بگیر که کمتر زر بزنی. تو نگران آثار باستانی و دخترهایی که به امارات میرن نباش. تو نگران خودت باش که با این سن یاد نگرفتی در مورد یه ملت از لفظ احمق استفاده نمیکنن. این درس اولته احمق جان
  ++++++++++
  پاسخ:
  من نگران خودم نیستم در این وبلاگ مسائل شخصی‌ام رو مطرح نمی‌کنم که نیازی به نگران برای خودم داشته باشم. در عوض در اینجا مشکلات ملتم رو مطرح می‌کنم و یقینا بیشتر از کمبود گوجه فرنگی افکارم گرفتار مشکلات اساسی اون ملت هست. ملتی که در عرض 27 سال همه چیز شو ازدست داده یقینا باید نگرانش بود و یقینا گاه به گاه باید با بکار بردن الفاضی از این دست شوکی وارد کرد درست مثل بیماری که در کما فرو رفته گاه گاهی باید سیلی محکمی به او زد شاید از خواب و کما بیدار شود.
  البته توقع ندارم که همه این مساله رو درک کنند ولی آنهایی که باید درک کنند می‌کنند و همین برای من کافی است.

 4. سلام از زیر چتر چل تیکٌه

 5. اردشیر says:

  اینو بعده ها بعنوان یک جک برای نوه نتیجه های خودمان باید تعریف کنیم آقا… که چه جوری یک ملت تمام بلا ها رو سرش درآوردند و آخ نگفت اما گوجه فرنگیو ازش گرفتن یکی از خونخوارترین حکومت های تاریخشو بزیر کشید!!!
  تا خالا نخبگان و روشنفکران و رهبران سیاسی ما دنبال این بودند که انقلاب ما از جه نوعیه؟ مخملیه؟ نارنجیه؟ سبزه؟ سفیده؟ حالا معلوم شد: انقلاب انقلاب گوجه فرنگیه!!!

 6. فرهاد says:

  خسن آقای گرامی
  اگر مردم میتوانستند در باغچه یا حتی در گلدانها گوجه فرنگی بکارند و در اتاق خواب هم مرغ پرورش دهند و تخمش را تولید کنند ، در اتاق نشیمن هم تنوری برپا میکردند تا نان سنگک 150 تومانی را نخرند ، و با همکاری محله ای ، در کوچه های خود درختان سیب و پرتقال میکاشتند و …. تازه برگشته بودند به عصر 200 سال پیش که اکثریت مردم ما روستا نشین بودند و در تهران هم خانه ها به این کوچکی نبود
  من تصور میکنم اعتراض به قیمتها هرچند جنبه اقتصادی دارد اما اثراتش بیشتر بازتاب تبعیض اجتماعی و در نتیجه تمرکز ثروت در دست افراد بخصوص و نیز عدم تخصص مسئولین در زمینه های اقتصادی ست که تمامی اینها میتواند شعارهای رهبران فعلی ایران را نقش بر آب کند
  شروع هر انقلابی الزاما با نقد سیاسی حکومت شکل نمیگیرد
  همه این اعتراضات میتواند بهانه ای باشد برای عزم ملی بجهت برکناری رهبرانی که ناتوانی خود را در اداره کشور بارها به ثبوت رسانده اند
  از این جهت من خوشحالم که مردم لااقل در این زمینه معترض شده اند ، باور دارم همیشه ، اولین شعار و اولین خواسته میتواند ، پره امنیت مسئولین را پاره کند تا ملت بی پرواتر ، خواسته های به حق خود را دنبال نمایند

 7. sofalineh says:

  کتاب 1984 رو خوندین حتمن. این نوشته شما منو یاد اون فصل کتاب می اندازه که وینستون تو اوج ناامیدی سروصدا و جیغ و داد می شنوه و به خودش نوید می ده که اعتراض رنجبران شروع شده. بعد که جلوتر می ره می بینه مامورهای حزب دارن دیگ و قابلمه بنجل توزیع می کنن و ملت سراین آشغالها به جون هم افتادن! وقتی توی فلاکت گیر می کنیم، وقتی فلاکت زده ایم تو خواسته ها و اعتراضاتمون هم مفلوکیم، اما بازهم این می تونه یه علامت مثبت باشه… نشون می دیم هنوز یه کم زنده ایم!

 8. مشکل اینجاست که بیشتر این سر و صدا ها رو خود جناح های درونی رژیم راه انداخته‌اند. من از این می‌ترسم که این هم برای سرگرم کردن ملت باشد، تا متوجه نشوند که چه بلایی دارد سرشان می‌آید.

 9. محسن says:

  در اینکه این سر و صداها کار رژیمه برای سرگزم کردن مردم شکی نیست. ضمن اینکه از قدیم گفته‌اند: ایرانی اگر سیر و عرب اگر گرسنه باشد قیام می‌کند! حالا هم قضیه همینه. اینا به هیچ عنوان دوست ندارند مردم سیر بشن، اگه سیر بشن تازه میفهمن که چی داره سرشون میاد و دختراشون رو کجا می‌برن و از این حرفا.

 10. hivaa says:

  به نام خدا و سلام
  صحبتم بانویسنده گرامی این وب هست و تمام خوانندگانش عزیز چرا همه را با هم قاطی می کنی؟ اگه خامنه ای و خمینی بوسیله لباس آخوندی و سید بودن و اسلام اومدن جنایتها و کشتارهای زیادی کردن تو باید همه آخوندها را مثل خمینی و خامنه ای ببینی؟ تعجب می کنم اگر هر انسانی کمی با کلاس باشه و البته از قدرت فکرش هم کمک بگیره می تونه به راحتی بفهمه پس نگو آخوندها همه را یکی نکن.
  تو می دونی چقدر آخوند تو زندانهای خامنه ای هستند و قبل از خامنه ای خمینی می دونی خمینی و خامنه ای چقدر دستور شکنجه و قتل آخوندها را داده اند اگه نمی دونی و می خوای بدونی من می دونم بگو تا بهت بگم اسم بعضی هاشون رو هم می دونم
  می دونی چقدر آخوندها هستن که آرزوی مرگ خامنه ای را می کنند
  چرا همه را با هم قاطی می کنی چرا؟ کمی از قدرت فکرت کمک بگیر ای عزیز

 11. جناب هیوا! عقاید من بر کسی پوشیده نیست. برای من این آخوند و آن آخوند فرقی با هم ندارد همه این زالوها با پوشیدن لباس آخوندی و فریبکاری دارند خون ملت منو می‌مکند و برای از بین بردن این فرقه هر کاری از دست من بر بیاید خواهم کرد. اگر می بینید عده‌ای آخوند با خمینی و خامنه ای مخالف‌اند آن هم برای منافع خودشان است نه منافع ملت. اصلا چار بحث بی خودی بکنیم من مذهب را بدترین دشمن ملت می‌دانم و به همین جهت هر کسی که تبلیغ مذهب بکند چه لباس ملایی بر تن داشته باشد چه نداشته باشد برای من یکی است این مذهب یا بهتر است بگویم این فرقه باید از بین برود تا ملت ایران نفس راحت بکشد از این واضح تر نمی‌توانم عقایدم را بیان کنم.

 12. marmoolak says:

  با درود خدمت حسن آقای گل.
  نخست ازت درخواست عاجزانه دارم که بر ما منت بنهی و یکم واسه وبلاگ ما تبلیغ کنی:
  http://www.fuckiri.blogfa.com
  با تشکر
  حالا:
  اینکه دین دشمن بشریته جای بحث بیشتری داره.
  بهتره اول به تاریخ رجوع کنیم.
  نمیگم ابوبکر و عمر و علی.
  اما بنی امیه بنی عباس و حتی صفویه حکومت هایی بودند که زیر پوشش دین و مذهب دهن مردم رو سرویس می کردن.
  حالا این سیستم آخوندی ما هم از این قضیه مستثنا نیستش.
  نتیجه:همیشه دین وسیله سو استفاده و در واقع پوششی برای غارت اموال مردم و ناموس و فرهنگشونه.

 13. سلام … اکثر انقلابات سر گوجه موجه بود …یکی از دلایش شستشوی مغذی عمومی در همه مناطق دنیا هست. هرقدر خواسدار تغییر و تحول هم باشیم نمیخواهیم سیاسی باشیم

 14. mahtab says:

  ba doorod .margh bar mohamad va kode god.kak bar sar mellat goh iran .margh bar molla va saltanat befor.

 15. helen says:

  Ba salam. aval bayad begam ke in like shiraz ke hale mano badtar gereft.
  dovom, in mellate iran bayad inghadr bekeshe ke befahme vaghti chizi ba arzesh dastesh miyad, ghadresho bedune. bayad hadeaghal 1 nasl fada beshan ta baghi dast az in zendegiye chesh-ham-cheshmi va khorafat guie mazhabi bar daran. vali moteasefane, sal be sal ke migzare, in akhunda hamaro khub shosteshuye maghzi midan.
  sevom, vaghean harchi din bude mayeye dardesare mas. bayad tu iran ye ronesanse beshe va ta un lahze narese, harki ham jaye akhunda biyad , hamin asho hamin kase.
  chahar, age ye mollah ya kasi az in hokumat ham bere zendan, mesle in jamal, hatman khodesh tu kar bude va baraye saket kardanesh zabunesho boridan.
  the end

 16. Farshid says:

  very nice!

 17. ماني says:

  به نكته‌ي خوبي اشاره كردي. اصولا مشكل ما آخوند و شاه و اين رژيم و اون رژيم نيست. مساله اصلي همين مردم هستن كه هنوز خيلي از مسائل براشون جا نيفتاده و حتي نميودونن كه حقشون چيه!

 18. حسن آقا
  اينها را ولش.
  شما بفرما چرا وبلاگ شريف ما علامت Feed يا RSS نداره؟
  من امروز دقت کردم ديدم اکثر سايتها مثل همين سايت شما وقتی آپ لود ميشود در آن بالا ٬ مقابل آدرس سايت يک علامت فيد هم نمايش داده ميشود . من توی بلاگ اسپات همه فيدها را فعال کردم ولی فرقی نکرد.
  حالا شما بفرما که چطوری وبلاگمان را فيددار کنيم؟

 19. آملا وبلاگ شما هم فید دارد. این هم آدرس فید آن هست:
  http://mollah.blogspot.com/atom.xml

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی