Nov 22 2006

معرکه گیری شعبده بازان کاسب‌کار حرفه‌ای

نوشته:     :::       11 پیام

این وبلاگ نویسی هم برای عده‌ای خوب دکان دو نبشی شده ها! خصوصا این بچه مذهبی‌های خارجه نشین، که هم از توبره می‌خورند و هم از آخور.
هم هوای حکومت چی‌ها را دارند تا بتوانند حق و حقوق خودشان را در ایران حفظ کنند و هم کمی تا قسمتی نقش اپوزیسیون را بازی می‌کنند تا بتوانند در جوامع خارجی دکانشان را با منافع مربوطه بچرخانند، هم عرق غربی‌ها را می‌خورند و هم شله زرد نذری حسین شهید را! به این می‌گویند کاسب کار حرفه‌ای!
هم از دولت‌های خارجی بودجه برای مبارزه با حکومت آخوندی می‌گیرند و هم با این و آن چهره قدرتمند داخل لاس می‌زنند تا مبادا منافعشان درصورتی که آخوندها بر قدرت باقی ماندند در آینده به خطر بیفتد. کاسبکار از این بهتر!؟
این جماعت در طول سال با شعبده بازی هاشان چهره‌ای مخالف رژیم برای خود دست و پا می‌کنند و درست هنگام انتخابات یک مرتبه می‌بینی شروع می‌کنند به تبلیغ برای این یا آن کاندیدا یا حزب آخوندی. در طول سال هم گاهی اوقات با هم جنگ زرگری راه می‌اندازند یا شاید هم جنگ واقعی بر سر منافع کوتاه مدت، ولی یک شبه می‌بینی جنگ زرگری شان را فراموش می‌کنند شمشیرهای چوبی شان را غلاف می‌کنند و در یک جبهه به مبارزه!! می‌پردازند، به این می‌گویند همزیستی کاسبکارانه.
یکی آفتابه بدست دنبا کون رهبر راه می‌افتد، آن یکی هم با دستمال یزدی، فلان هاشمی و مافیوزهای اطرافش (اسهال طلب‌ها) را می‌مالد.
این یکی از دویچه وله حق و حقوق می‌گیرد، آن یکی کاسه گدایی‌اش را پیش هلندی‌ها می‌برد. این یکی از بازار تهران سهم و باج می‌گیرد آن یکی از روابط پنهانی‌اش در پاریس و لندن حقوق مکفی می‌گیرد. این وسط هم مانده‌اند عده‌ای جوان نا بالغ که طبق معمول به راحتی فریب این حرفه‌ای‌های کاسب کار را می‌خورند و بدون اینکه از خود بپرسند که آیا شرکت در شعبده بازی رژیم انتخابات نام دارد!؟ به دام این دامداران کاسبکار می‌افتند.
این بیچاره‌های فریب خورده دنباله رو هنوز معنی انتخاب را نمی‌دانند وگرنه نام شعبده بازی‌های رژیم آخوندی را انتخابات نمی‌گذاشتند. این شعبده بازی ممکن است برای کاسب‌های تورنتو انتخابات باشد ولی یقینا برای ملت ایران که اسیر و منتر دست این کلاشان شده‌اند فریبی بیش نیست.
پس بشتابید بیخبران! به معرکه گیری شعبده بازان و کاسبکار حرفه‌ای
پ.ن:
یک آدم!! روزنامه نگار!:
نمی شود آدم در کار رسانه باشد و آن رسانه هم فارسی زبان باشد اما ایران نرود. سفر به ایران قبلا هم نوشتم که برای همه ما خارج نشینان ایرانی واجب است اما برای کسانی مثل من واجب تر. آدم روزنامه نگار نمی تواند و نباید از ایران دور بماند. خوشحالم که هر چند دیر و محدود اما به هر حال از ایران دیدن کردم.
اولین چیزی که در ایران توجه کسی را که بیش از یک دهه است در آنجا نبوده جلب می کند نوسازی است. ایران به نحوی پیگیر و گاه خیره کننده در حال نوسازی است. همه جا در حال ساخت و سازند. ساختن هزینه بر است. ایرانی ها از دولت و ملت پولدار شده اند. خوب خرج می کنند.
ماشین ها نونوار شده اند. جاده ها دو سه بانده و اتوبانی شده است. پلها و زیرگذرها و خیابانهای جدید از شمار بیرون است. همه جا برج ها سر برآورده اند.

این اراجیف را یکی بقول خودش “آدم!! روزنامه نگار” می‌نویسد!
باید طرف کور و کر باشد که ایران را به این شکل دیده است. طرف یادش رفته برود مناطق فقیر نشین را ببینید. طرف یادش رفته که به قول خودش روزنامه نگار است و باید ایران را با دیده یک منتقد ببیند نه یک مامور رژیم. ایشان فراموش کرده‌اند بروند به همان مناطقی که شهروندان کلیه فروش در آن مسکن دارند، آن مناطقی که دختران خود را برای سیر کردن شکم خود می‌فروشند، آن مناطقی که برای یک وعده غذا رای شهروندی خود را برای سیر کردن شکمشان می‌فروشند، تا آقایان برج ساز برج بسازند و آقای روزنامه نگار برود آنجا و “عیاشی و شکمچرانی” کند و بیاید اروپا و چرندیات به خورد ملت بدهد. همان مناطقی که شهروندانش یک بار حکومت ننگین 2500 ساله شاهنشاهی را به زباله دان تاریخ فرستادند.
این اراجیف را کسی می‌نویسد که مزد بگیر دولت‌های سلطه طلب شده تا هم از توبره بخورد و هم از آخور. شرم بر تو و آنهایی باد که برای گذران زندگی از این ابزار استفاده ابزاری می‌کنید.

نوشته: در ساعت: 9:18 pm در بخش: انتخاباتی

11 پیام  |           

11 پیام به “معرکه گیری شعبده بازان کاسب‌کار حرفه‌ای”

 1. Saeed says:

  عمو جون این طور که تو دست به گًه شدی و به سر و صورت همه می پاشی بیشترش که ریخته به صورت خودت.
  زیاد بدبین نباش؛ هرکسی تو این دنیا گلیمش حدی داره؛ پاشو زیادتر بزاره ترتیبش داده خواهد شد؛ اونهم توسط تماشا چیان!
  +++++++++
  پاسخ:
  پس از قرار معلوم به گفته شما حق با آقایان است مگه نه!؟

 2. mar mar says:

  ba salam va tashakor az tiz bini shoma didid hafte pish vase kotak khordan e yek pesar irani dar daneshgah UCLA ke aslan daneshju unja nabud che shaam e gharibani gerefte budan va az hagh e daneshju irani harf mizadan vali hala vase koshte shodan e daneshju irani dar khode iran hichi. va vaghti eteraz mikonim migan akhe kaari nemitunim bekonim

 3. حسن آقا
  اين دفعه درباره انتخابات هيچی نگو. بگذار بهانه​ای نداشته باشند که همش تقصير تحريمی​ها بود و الا مملکت گل و بلبل ميشد. دندان روی جيگر بگذار تا اينها نتيجه کارشان را ببينند.
  ————-
  ملاجان می‌بینی که من هم این بار چیزی نمی‌گویم این را فقط از آن جهت نوشتم که همگان بخاطر داشته باشند چه کسانی در چه مکانهایی زیر لحاف ملا می‌روند و همزمان زیر لحاف شرق و غرب و عاقبت هم می‌خواهند خودشان را بعنوان دلسوز ملت جابزنند

 4. کيانوش says:

  پـس یه سـری هـم به این آدرس بزن بـبین چـه خـبره
  http://sibestaan.malakut.org/archives/2006/11/post_551.shtml

 5. کيانوش says:

  میبینی خـسُن آقا جـان ؟؟
  مـلت پــولدار شــدن !!! اگه میبینید زنی در خـیابان تـنفـروشی میکـنه از ثـروته…
  اگـر ..خـانـوم با پای بـرهـنه میاد خـونه مـردم کلفـتی از پـول زیاده… فـقط نـمیدونه چـجوری و کـجا باید خـرجش کـنه !!!
  الـبـته خـوندم هـمچین اراجیفی از این یارو “مـهدی جـامی” برای مـن اصـلن عـجیب نـبود… فـقط حـرصـم از وبلاگـستانی ها گـرفـته که هـمه خـفه خـون گـرفـتن و جـیکـشون در نـمیاد…
  مـردم چــقدر میـتونـند حـقیر باشـند، نـه؟

 6. فرهاد says:

  کسی که بتونه راحت به ایران بره و برگرده چط.ر میتونه اسم خودش رو سیاسی بذاره ، طرف به قول خودش روزنامه نگاره و برای در امان بودن از آمد و رفت ، باید هم کاسه لیس آخوندها باشه ، برای همین هم اون یکی میگه با براندازی رژیم مخالفه

 7. تازه روزنامه نگارانی که برای کلاس آموزشی میآند به هلند در فرودگاه سیم جین میشوند که با رادیو زمانه هم تماسی داشته اند یا نه بعد خود این آقا میره میآید و از نوسازی و پولدار شدن و شکم چرانی ایرانیها میگوید.

 8. حضرت استادی
  “اتوم ” این وبلاگهای بلاگ اصپاتی که قالبشان را شما ساخته اید “کاز” نمیکند
  وبلاگ حمايت از روزنامه نگاران متحصن
  وبلاگ عمومي
  لطفا در این باره زاهنمایی بفرماییذ
  ————
  پاسخ:
  من متوجه سوال شما نشده ام
  اگر وبلاگ عمومی که آن اوایل راه اندازی شده یقینا دیگر کار نمی کند چون فضول که مسول آنها بود دیگر نمی نویسد.

 9. فهرست وب ایرانی: نمابه ها says:

  می بخشید استاد،
  نت پد ايراني
  نانا
  روابط عمومی نانا
  هم برای ما دچار همین اشکال “اتومی” شده اند!

 10. سلام … من ماندم که این حرفها خودفریبی هست یا یقین دارند هنوز گول بزنند!؟؟
  ———-
  پاسخ:
  آرمین جان این رژیم از روز اول که بوجود آمده در هر محیط ماموری را گماشته تا منافع اش را حفظ کنند.
  این حضرات مامور در همه جا هستند و حقوق می‌گیرند تا از این چرندیات به خورد ملت بدهند تا بلکه عده ای ساده انگار که این چرندیات را باور کنند.

 11. reza says:

  ک*رم تو ک* زن خامنه ای ـ ریدم تو روح خمینی پدرش و پدربزرگش ـ ک*رم تو ک* خواهر هرچی حزب اللهیه ـ تو خرخره هرچی بسیجیه ریدم ـ ک*رم تو روح شهدای انقلاب اسهالی سال 57

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر