Oct 23 2006

باز هم آقای احمدی نژاد دهان گشادش را باز کرد

نوشته:     :::       6 پیام

گویا احمدی نژاد حرفهایش بیشتر شباهت دارد به گاز معده.
خمینی زمانی که جنگ راه انداخت وقتی دید نیاز به گوشت دم توپ دارد دستور متوقف کردن برنامه‌های کنترل جمعیت را صادر کرد. سخنان او را فراموش نکرده‌ایم زمانی که حرف از ارتش 20 میلیونی می‌زد. چیزی را که خمینی نمی‌دانست این بود که ارتش 20 میلیونی مخارج دارد، حداقل برای سیر کردن شکم چنین ارتشی نیاز به برنامه ریزی است.
حالا هم آقای احمدی نژاد با سخنان اخیرش در باره افزایش زاد و ولد همان افکار پوسیده را می‌خواهد به اجرا بگذارد. ایشان وقتی قبل از انتخابات می‌خواست مردم را فریب دهد، شعار پول نفت سر سفره ملت را سر داد و عوام الناس زود پی بردند که همه شعارهای آقای رئیس جمهور مثل دیگر سردمداران رژیم فریبی بیش نیست.
اکنون نیز احمدی نژاد شعاری سرداده که تنها فقر و بیچارگی نتیجه آن خواهد بود. ایشان اگر هنری دارند شکم کارگران گرسنه‌ای که این روزها شش ماه شش ماه حقوق شان را دریافت نمی‌کنند سیر ‌کنند.
خیر ایشان هدفی را از این شعارشان پیگیری می‌کنند که در این جملات گنجانده شده:

احمدی‌نژاد با بیان این‌كه «از حضور زنان در صحنه‌ اجتماع استقبال می‌كند و معتقد است آن‌ها باید حضوری فعال در صحنه‌های اجتماع داشته باشند» اظهار داشت: ولی فقط یك نگرانی دارم و آن این است كه این حضور باعث شود از ماموریت اصلی خود یعنی تربیت نسل‌های آینده دور شوند.

این سخنان به این معنی است که خانم ها تشریف ببرید در منزل زیرا اسلام حضور خانم‌ها را در جامعه بر نمی‌تابد. ایشان به خیال خودشان می‌خواهند با این تیر دو نشان بزنند، یکی اینکه از دست خانم‌های مزاحم که می‌روند تا ریشه آقایان را بزنند خلاص شوند و همچنین با همین یک تیر تعدادی از خانم‌ها را از بازار کار خارج کنند تا مشکل بزرگ جمهوری اسلامی (بیکاری) را برطرف کنند.
فراموش نکنید که در این سالهای آخر درصد دانشجویان دختر شدیدا افزایش یافته و همین مساله باعث خواهد شد که خانمها که تا امروز فریب شیادی های آخوندها را می‌خوردند کم کم بیدار شوند و همین مساله احمدی نژاد و شرکا را ترسانده و با این روش می‌خواهند خانم‌ها را به داخل منزل برانند و تاثیر گذاری آنها بر جامعه را از بین ببرند.
حالا باید دید که آیا خانم‌ها به همین سادگی فریب این شیادها را خواهند خورد یا اینکه به آگاهی کافی رسیده‌اند و با عکس‌العمل خود آب پاکی را روی دست احمدی نژاد و ملاها خواهند ریخت.

نوشته: در ساعت: 10:44 pm در بخش: ملای حیله گر

6 پیام  |           

6 پیام به “باز هم آقای احمدی نژاد دهان گشادش را باز کرد”

 1. كس كس says:

  پس من هم گوزيدم به اون مملكتي كه رئيس جمهورش به اندازه بچه 5 ساله هم عقل نداره كه هر جا رسيد نبايد قضاي حاجت كنه
  كير تو كون تك تكشون
  چه قهوه خونه اي درست كردن
  واقعا عجب مادر جنده اي اين يارو
  كس كش مالياتي برو جوان هاي علاف خيابونو جمع كن فعلا بعد دستور بده كير ها مثل اول انقلاب مسلسلي بره تو كس ها تا جمعيت برسه به 120 ميليون

 2. بهروز says:

  اسم پروژه تقسیم فقر می‌باشد. کوچه پس‌کوچه‌های غزه را ببین، هر زنی یکی تو شکمشه، 9 تا هم پشت سرش، به فاصله 5 متر پشت سر پدر خانواده نق می‌زنند و می‌روند. شب تا شب هم یک سیری از دم از پدر عاصی کتک می‌خورند. خیلی هم این بچه‌ها هنر بکنند می‌شوند بسیجی! این آینده ملت ایران است.

 3. اونزمان که میلیون میلیون تـو خـیابونها قــلبـشون رو باند فـرودگاه امامشون کـرده بـودنـد . . فـکر ایـنجاهاشـو نــکردن دیگـه

 4. سلام … وقتی اوایل رییسقمحور شده بود و عدا ای گفتند که بیمار روانی هست، خسال میکردم اینرا میگویند که کسی جدیش نگیرد و اتفاق ناگواری برای ایران نیفتد، اما من هم دیگر فکر میکنم ایشان روانی هستند … در ضمن اون عکسی که برای وبلاگهای بروز شده در بلاگ رولینگ استفاده میشود (مال کانون و مال وبلاگ خودت left.gif) در ایران مشاهده نمیشود، یعنی سرور فیلتر شده
  و همچنین لوگوهایی که در
  http://home.c2i.net/
  گذاشتی

 5. peyman says:

  roshangari.net/as/sitedata/20061026121550/20061026121550.html

 6. فرهاد says:

  کجایی خسن آقا که خواهران در حمایت از طرح رئیس جمهور غوغا کرده اند. بیا و عکس ها را ببین!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر