Oct 21 2006

گوسفندان نیوزیلندی و انتخابات پیش رو

نوشته:     :::       4 پیام

حوزه رای گیری قمیکی از دوستان میل فرستاده‌اند و در میل گوشزد کرده بودند که انتخابات نزدیک است و سوال کرده اند چرا امسال مثل دوره‌های قبل برای تحریم انتخابات فعالیتی نمی‌کنم؟ و اینکه آیا این بار موافق شرکت در انتخابات هستم!؟ این سوال آخری از همه خنده دار تر بود! دوست عزیز مگر تغییری در ساختار جمهوری اسلامی اتفاق افتاده که من بر اساس آن تغییر، تصمیم را تغییر داده باشم و خواستار شرکت در انتخابات شده باشم!؟ علت اینکه این مرتبه فعالیتی بر علیه شرکت در انتخابات نمی‌کنم به این دلیل است که بر این باورم که در این دوره حتی گوسفندان پشمالوی نیوزیلندی هم در این انتخابات شرکت نخواهند کرد چه رسد به انسان عاقل و آنهایی هم که در این انتخابات شرکت خواهند کرد و یا آنرا تشویق و تبلیغ می‌کنند، این گروه‌ها هم همگی جزئی از خائنین، مزد بگیران و دست اندرکاران حکومتی هستند و عده‌ای معدود از هموطنان هم هستند که چنان مفلوک و نا آگاه هستند که حتی شعور گوسفند نیوزیلندی را هم ندارند. پس می‌بینید که در این دوره اصولا تبلیغ بر علیه انتخابات موضوعیتی ندارد، آنهایی که شعور داشته باشند خودشان می‌دانند و آنهایی هم که نداشته باشند که دیگر نمی‌توان برایشان کاری کرد، کسی که مغزش تا این اندازه معیوب است دیگر برایش علاجی پیدا نمی‌شود. در چنین شرایطی حتی تبلیغ برای تحریم هم باعث خواهد شد که انتخابات مطرح شود، در نتیجه از مطرح کردن آن هم باید خودداری کرد.
تصویر سمت چپ تجمع رای دهندگان دوره قبل را در مقابل حوزه‌های رای گیری نشان می‌دهد! باید منتظر ماند تا عکس‌های شرکت کنندگان در انتخابات پیش رو هم منتشر شود ببینیم آنها چه شکلی هستند
پ.ن.:
خارج از موضوع:
بلاگ رولینگ دوباره سکته کرد البته این مرتبه سکته ناقص کرده خدا!!! به دادمان برسد!!

نوشته: در ساعت: 1:34 pm در بخش: انتخاباتی

4 پیام  |           

4 پیام به “گوسفندان نیوزیلندی و انتخابات پیش رو”

 1. landlady says:

  حسن آقا دوره پیش که این همه گفتیم نروید و رای ندهید و گول این شعبده بازیهای رژیم را نخورید چه شد؟ رفتند و اشتباهی فاهش کردند که دنیا درش مانده. روز بعد از انتخابات باروبندیل ام رو بستم و دوباره از آنچه وطن مینامندش زدم بیرون. میدانی چرا حسن آقا در وطن خود احساس غربت میکردم و از حماقت ساده لوحان عصبانی.ایران مال خودشان تا نه در اینده ای دور نابودش کنند، این قشر که اهل ساختن نیست.حالا دوباره در پی بایکوت انتخاباتند که چه؟که روز انتخابات با بهانه های بنی اسرائیلی برند دم صندوقها صف بکشند؟؟؟
  ——-
  پاسخ:
  دوست عزیز مطمئن باشید ریزش انتخابات این مرتبه بیشتر خواهد بود و همانگونه که گفتم این مرتبه فقط خودی ها رای خواهند داد و شاید عده ای که فقط برای یک وعده غذا حاضر باشند رای خود را بفروشند. متاسفانه عده آخری از همه بیشتر است زیرا عده ای واقعا با فقر در جدال روزانه هستند.

 2. panahande says:

  بـــا ســـلام،از وبلاگ پناهندگان ایرانی در انگلیس دیدن کنید تا از وضعیت غیر انسانی که‌ حکومت وحشی و نژادپرست انگلیس بر آنها تحمیل کرده‌ است مطلع شوید.به‌ پناهنده‌ لینک بدهید و آن را به‌ دوستان خود معرفی کنید.
  با تشکر:پناهنده‌

 3. مهران says:

  باور کن خسن جان طوری شده که دیگه این کلمه انتخابات برام تهوع آوره.اضمحلال و انحطاط که فقط یک واژه نیستند واسه تو کتاب ها. همین زندگی ماست در تمام شئونش.
  —————
  پاسخ:
  به همین خاطر هم هست که می‌گویم این مربته هر کسی به این حالت گرفتار نشده باشد دیگر از برای او امیدی نمانده طرف باید خود را حتی از هیبت گوسفندان پشمالو هم خارج کند زیرا توهین به گوسفندان است اگر چنین موجوداتی را گوسفند بنامیم
  تهوع واژه ملایم ترین است که می‌توان برای این شعبده بازی بکار برد

 4. بهروز says:

  حسن‌آقا کجای کاری سالهاست که امت به شعور گفته الوداع! شعور در بافت رهبری مملکت که وجود ندارد از عوام چه انتظاری داری!؟ انتخابات کذائی که سهل است، این ملت جان و مال خودشان و دیگران را هم برای آقا می‌دهند! بیا بخوان و بخند و شاید کمی هم گریه کن!
  انتخاب، مخترع ایرانی کهولی: اين وسيله 20 متر طول و يك هزار كيلومتر سرعت دارد و قادر به حمل حداقل 20 نفر مسافر و حداكثر 200 نفر را دارد، ضمن آن كه وزن آن در حالت خالي 2300 كيلوگرم بوده و قادر به حمل 4220 كيلوگرم است.
  به گفته كهولي كاربرد هواپيما ويژه كودپاشي زمينهاي كشاورزي، حمل و نقل يگانها در زمان جنگ و يا حمل و نقل به هنگام بروز سوانح و همچنين سفرهاي تفريحي است.
  كهولي گفت: در يك كشور اسلامي با سلاح تقوي و صرف فعل خواستن و با الهام از فرمايشات مقام معظم رهبري هر كار غيرممكني را ممكن مي كنيم.
  http://www.entekhab.ir/display/?ID=30225

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر