Oct 16 2006

در ایران ارائه خطوط‌ (ثح‌ئ‌ؤ) به‌ کاربران‌ ممنوع شد!

نوشته:     :::       11 پیام

وا ویلا این دیگه چه نوع خطی است!؟ از قرار معلوم یک نوع خط جدید اینترنت امام زمانی است که هنوز به اروپا وارد نشده. این اطلاعات گه هر بار را از این خبر استخراج کرده ام که سخنان وزیر و وکیل مملکت امام زمان زده ایران را منعکس کرده. از دیگر سخنان وزیر و وکیل اون مملکت امام زمان زده در این خبر چنین برداشت کردم که این خطوط (ثح‌ئ‌ؤ) باید یک نوع ADSL اروپایی باشد که با هاله نور دور سیم هایش تبدیل شده به خطوط پر سرعت!! (ثح‌ئ‌ؤ) امام زمانی!
جل‌الخالق! نورهای نامرئی و مرئی دور کله رهبر و احمدی نژاد کم بود که حالا نورهای “ثح‌ئ‌ؤ” هم دور سر سیم‌های ارتباطی اینترنت ظاهر شد.
آقای محمود خسروی‌ رییس‌ سازمان‌ تنظیم‌ مقررات‌ و ارتباطات‌ رادیویی‌ (انگاری اینترنت در ایران هم رادیویی شده وگرنه چرا این آقا در باره‌اش اظهار نظر می‌کند!!) در گفتگوی نورانی خود با روزنامه بی اعتماد ملی فرموده‌اند:
تا الان‌ هم‌ هیچگاه‌ اینترنت‌ با سرعت‌ بیشتر از 128 کیلوبیت‌ ارایه‌ نشده‌ و شرکت‌ ها فقط‌ پول‌ اینترنت‌ 256 را می‌ گرفتند!
آقای خسروی نفرموده‌اند که دلیل فروش خطوط با سرعت 128 و دریافت مخارج 256 چه بوده و این دیگر چه نوع حقه‌ای است که پول 256 کیلو می‌گیرند و در عوض اینترنت 128 کیلو تحویل ملت همیشه در صحنه می‌دهند و اینکه آیا این هم از برکات امام زمان است که وقتی ارتباط اینترنت 128 کیلویی را در هاله‌ای از نور می‌پیچند قیمت‌اش از قیمت معمولی تبدیل می شود به قیمت امام زمانی!؟ یقینا درآمد حاصله از 128 کیلوی باقی مانده را تا امروز به عنوان سهم امام زمان به حساب امام زمان یا کارگذاران او واریز می‌کرده‌اند و ما خبر نداشته‌ایم. ایشان همچنین نفرموده بودند که آیا از این به بعد هم ملت امام زمان زده ایران باید پول 256 کیلو اینترنت را بپردازند و خطوط 128 کیلو با هاله نور سبز را دریافت کنند یا اینکه از این به بعد نور را هم حذف خواهند کرد و فقط پول 256 کیلو را خواهند گرفت.
از شوخی و طنز مساله که بگذریم باید به حال ایران گریست. در تمام اروپا خطوط 128 کیلو بیتی تقریبا دیگر منحط شده و خطوط پر سرعت تر دارد کم کم جای آنرا می‌گیرد. شرکتی سرویس دهنده اینترنت من نوید داده که بزودی با دریافت مبلغ 519 کرون (72000 تومان) در ماه (+ADSL2) را با سرعت (8000 kbps) تا (16.000 kbps) بستگی به فاصله منزل ما با مرکز اتصال به من خواهند فروخت. تازه اینجا نروژ عقب افتاده است توی سوئد وضع از این هم بهتر است، اینترنت پر سرعت (ADSL2) مدتهاست که در سوئد و همچنین دیگر کشورهای اروپایی به فروش می‌رسد.
این تصمیم با عجله محدود کردن سرعت اینترنت یقینا به این خاطر گرفته شده که این اواخر اخبار گندکاری‌های آقایان با فیلم و بصورت مستند قبل از اینکه گرفتار تیر غیب سانسور شود بوسیله مردم به خارج درز می‌کند از همین رو هم به خیال خودشان می‌خواهند جلو اینکار را بگیرند غافل از اینکه این برف را دیگر سر باز ایستادن نیست و دنیای اطلاعات می‌رود تا دودمان حکومت‌های مستبد را برچیند.
پ.ن.: ایون کلمه عجوج مجوجی که سوژه طنز بود را سایت پیک ایران اصلاح کرده به همین خاطر دیگر سوژه طنز در آن صفحه موجود نیست.

نوشته: در ساعت: 12:12 pm در بخش: طنز,کامپیوتر و اینترنت

11 پیام  |           

11 پیام به “در ایران ارائه خطوط‌ (ثح‌ئ‌ؤ) به‌ کاربران‌ ممنوع شد!”

 1. هاله says:

  سلام حسن آقا جان. ای تف به قبر پدرشون! آدم فقط می‌تونه حرص بخوره!
  راستی این ADSL2 رو غافل نشو. ما داریم الان ماهی ده دلار هم کمتر از اونی که برای ADSL می‌دادیم می‌دیم با سرعت ۱۱۰۰۰ به بالا. درنگ نکن که جدا” زندگی‌ات جلا پیدا می‌کنه.
  ———-
  پاسخ:
  حتما برای لج آخوند در آوردن هم که باشد پرسرعت ترینش را تهیه می‌کنم

 2. شاهین says:

  میخواستم این پیام رو برات میل کنم اما دیدم بهتره بقیه هم بخونن.خوشبختانه اونقدر شرافت دارم که سرم رو بالا بگیرم و از چیزی نترسم. خسن آقای عزیز مشکل از خود مردم ماست وگرنه این رژیم نمی تونست اینقدر دوام بیاره.ما ایرانی ها به همدیگه هم رحم نمیکنیم.بنده خودم شاهد زنده در خدمت شما هستم.همه اینها هم حقیقته و خیلی چیزها که نمی تونم براتون توضیح بدم.از اونجایی که مادربنده به همراه خانواده در همین نروژ لعنتی زندگی میکنند و از اونجایی که با ازدواج من به طور کل مخالف بود برخلاف خواست اون در دوران پناهجویی ازدواج کردم و به (اصطلاح) مادرم از انجام هرگونه کاری در جهت مخدوش کردن چهره من در داخل و خارج از ایران دریغ نکرد و تا جایی زیرآب بنده رو رفت که طی تماسی با اوایدی بهشون گفت که من هیچ مشکلی در ایران ندارم و کیس بنده شد کشک و بعدشم دوبار منفی و آخرسرهم بعد از چهارسال بلاتکلیفی و هدر رفتن بهترین دوران زندگی ام در نروژ حکم اخراجم اومد که باز خوشبختانه بادرخواست الحاق به همسرم و کودک یکساله ام تونستم برای مدتی تا گرفتن جواب منتظر بمونم هر چند خود خانواده من سالها قبل به نروژ اومده بودند و قبولی هم داشتند.تمام اینها رو گفتم برای اینکه بدونی از ماست که برماست.هنوزم در بلاتکلیفی به سر می برم.حتی بهم اجازه نمیدن گواهینامه رانندگی بگیرم.خانواده ام هم اصلا خیالیشون نمیاد.دریغ از یک تماس که بپرسن اصلا حالت چطوره؟زنده ای یا مرده؟ ولی اشکالی نداره …
  ————–
  پاسخ:
  اینگونه دخالت‌های بی جای پدر و مادرها در بین ما ایرانی ها مرسوم هست ولی شما که خودتان در نروژ هستید می‌توانید قضاوت کنید که ما در منطقه از این نظر هم یک سر و گردن از دیگران بالاتریم.
  یک نگاه به وضع خانواده‌های پاکستانی، افغان و ترک بیندازید. در بین آنها خانواده‌ها حتی فرزندان خود را برای این کاری که شما کردید به قتل می‌رسانند.
  این مشکلات یقینا نیاز به کار فرهنگی دارد و باید روی این گونه مسائل بیشتر کار کرد.

 3. حسن آقا
  بلند شو اسباب و اثاثيه​ات را جمع کن بيا کانادا. بيا ببين سرعت اينترنت چقدره؟ لامصب مافوق صوته. سرعتش از فانتوم هم بيشتره. وقتی کامپيوتر را روشن ميکنيم اينقدر سرعت اينترنت زياده مه ديوار صوتی را ميشکنه و همه شيشه پنجره​ها را خرد و خاکشير ميکنه. لامصب ۱۰۰ مگا بايت در ثانيه است.

 4. landlady says:

  میگم حسن آقا جان لابد از فردا تلفن خارج از کشور هم ممنوع میشود و فقط تلفن داخل شهری در ایران موجود خواهد بود.

 5. درود
  رفـتم وبلاگ ملا حــسنی دیدم دیوار صـوتیش شـکسـته . .وبلاگـَ پـر از شـیشه شـکسته است اومدم اینجا که هـنوز دیوار سالمـه به هـردوتون سلام کـنم ؛)

 6. بهروز says:

  سلام حسن‌آقا! حکومت فاشیستی اسلامی ملاها از کنترل سرعت اینترنت هم منظوری دارد – یکی‌اش می‌تواند این باشد که جلوی دانلود فایلهای تصویری که با ارزشهای اسلامیشان تناقض دارد گرفته شود.. حسن‌آقا نمی‌دانم که آیا فیلم 1984 که از روی رمان جرج اورویل درست شده دیده‌ای یا نه، اگر ندیده‌ای حتماً ببین – آن اتوپیائی که در آن فیلم به نمایش گذاشته می‌شود شباهتهای بسیاری با اتوپیای ولایت فقیه خودمان دارد. در قسمتی از این فیلم وقتی دگراندیشی را به زیر شکنجه می‌گیرند بلائی به سر این بیچاره می‌اورند که آن سرش ناپیدا… در حین شکنجه، شکنجه‌گر به آقای اسمیت (متهم) 4 تا انگشت نشان می‌دهد، می‌گوید این چندتاست!؟ جواب می‌دهد: 4 تا.. می‌گوید نه، این 5 تاست، شکنجه را ادامه می‌دهد… باز 4 تا انگشت را نشانش می‌دهد و می‌پرسد این چندتاست، این بار اسمیت می‌گوید: 5 تا… این بار شکنجه‌گر می‌گوید تو می‌گوئی 5 تا چون می‌دانی که من می‌خواهم بشنوم 5 تا! خلاصه حسن‌آقا بلائی به سر این آقای اسمیت می‌آورد که واقعاً این 4 تا انگشت را 5 تا ببیند و به 5 تا بودن 4 تا هم اعتقاد داشته باشد! خوب حالا اینم مثل جریان سرعت 128 اینترنت در ایران هست که می‌گویند 256 تا هست دیگه!

 7. كسكس says:

  به نظرم كار درستي است
  يرا ملت با داشتن اينترنت پر سرعت فقط اسرار نظام را فاش مي كند و بايد جلوي اين كار گرفته شود
  به هول و قوه الهي
  ————-
  پاسخ:
  به هول قوه الهی همین روزها ملت جل وپلاس شما رو میریزن توی دریا نگران نباش

 8. بهروز says:

  کرکس یا کسکس!؟ به هول قوه الهی همین روزها هلتون میدیم تو همونجائی که ازش در اومدین! فروپاشی قبیله آقا رهبر از همیشه واقعی‌تر شده، توی این 27 سال گذشته که این همه جنایت کردید هیچوقت لنگ آخونداتون تا به این حد به هوا نرفته بود که حالا رفته، نازه اولشه! ایسنا از قول میمون بزرگ نوشته: مقام معظم رهبري در ديدار دانشجويان برگزيده:‌
  “اگر دانشجويان به وضع موجود قانع نباشند وآرمانهاي انقلاب را مطالبه كنند، ‏‏‏كشور نيز در مسير صحيح به پيش خواهد رفت”، حالا بگیر تا قانع بشن دجال، فکر می‌کنه که سیرک انقلاب اسلامی رو میتونه تکرار کنه این جلاد!

 9. كسسسسس says:

  ما ما
  بع بع بع بععععععععععععععع

 10. تورو خـدا بـبین کـی ها دارن این مـملـکت رو می گـردونـند
  آخه بـدبـخت… “بـه حـول و قـوه الـهی” درسـته نـه “هــول” :))
  این هـول با “ه” هـمون هـولی است که به هـمین زودی ها وقـتی دسـت مـلت به شـما آشغالها رسـید میافـته تـو تنـبونـتون

 11. آ میرزا says:

  درسته که ما در ایران اینترنت adsl داریم این که می گن 128 یا 96 و غیره همش کشکه من که 128 دارم سرعت واقغیش 10kbs تازه این در شرایط خوبشه غالبا پایین تر از اینهاست.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی