Sep 30 2006

وقتی که آقایان گوز پیچ می‌شوند

نوشته:     :::       7 پیام

از روزی که وبلاگ نویسی را شروع کردم همیشه بر این نکته تاکید کرده‌ام که سرنگونی رژیم تنها با تشدید اختلافات بین ملاها (خودی‌های رژیم) میسر خواهد شد و با دامن زدن به این اختلافات است که می‌توان این رژیم را از درون تخریب و عاقبت در یک بزن‌گاه آنرا ساقط کرد.
نشانه‌های این اختلافات با روی کار آمدن خاتمی نمایان شد ولی ندانم کاری‌های اپوزیسیون و به دام اسهال طلبان حکومت گرفتار آمدن عده‌ای از مخالفین رژیم باعث شد که حکومت آخوندی بتواند از سرنگونی تا مدتی رهایی یابد. حال با روی کار آمدن احمدی نژاد نیز بخاطر تنگ نظری‌های این گروه نسبت به گروه‌های دیگر رژیم مجددا این مساله (درگیری داخلی رژیم) دوباره دارد تشدید می‌شود و اگر بر خلاف گذشته این بار نیروهای اپوزیسیون رژیم با هشیاری عمل کنند می‌توانند دوباره رژیم را به لبه پرتگاه سقوط نزدیک کنند.
افشای نامه خمینی در رابطه با قبول قطعنامه شماره 598 در رابطه با پایان جنگ ایران و عراق نشان از این اختلافات درونی دارد. اختلافات تا اندازه‌ای زیاد شده که هاشمی یکی از حیله گر ترین و هشیار ترین آنها، گاف بزرگی داده و با اینکه از عواقب انتشار این نامه آگاه بوده آنرا در چنین شرایطی علنی کرده است.
حالا نیز رادیو فردا با برجسته کردن یک واژه “اتم” در نامه رضایی به خمینی آنرا پیراهن عثمان کرده و می‌خواهد بوسیله آن ثابت کند که رژیم از همان اوایل در پی بدست آوردن سلاح اتمی بوده! انگار که در این باره شکی هم وجود داشته که حالا رادیو فردا کاشف به عمل آورده که آقایان دنبال پروژه بمب اتمی هستند.
وقتی که ملاها و دیگر دست اندرکاران این رژیم تا این درجه با هم اختلاف پیدا می‌کنند که مجبور می‌شوند در ملا عام مچ پای یکدیگر را بگیرند می‌توان به این نتیجه رسید که اختلافات داخلی رژیم بسیار حاد شده و موقع وارد کردن ضربه نهایی است. حالا باید دید که آیا اپوزیسیون رژیم بیدار است یا مثل دفعه قبل در خواب خرگوشی فرو رفته و این بار نیز رژیم از تنگنا خارج خواهد شد و باز به عمر نکبت بارش ادامه خواهد داد.

نوشته: در ساعت: 6:42 am در بخش: ملای حیله گر

7 پیام  |           

7 پیام به “وقتی که آقایان گوز پیچ می‌شوند”

 1. هاله says:

  سلام حسن آقا جان. پس کامنت دیروزی ما کجا رفته؟ به نظرم درگیر اسپم فولدرت شده باشه. مربوط به مطلب پوکر بود.
  این آخوند‌ها از اول هم بین‌شون اختلاف بود. به نظرت آپوزیسیون چه جور می‌تونه به‌شون ضربه بزنه آخه؟ چه کار می‌شه کرد؟
  ————
  پاسخ:
  هاله جان باور کن هرچه گشتم توی اسپم‌ها هم نتوانستم پیامت را پیدا کنم.
  شاید هم این موبل تایپ ذلیل شذه با امام امت همکاری می‌کند!!
  در مورد اختلاف این آخوندها حق با شماست اینها هم با هم اختلاف داشته اند فقط چیزی رو که ملت ایران و حتی روشنفکرهای ما هنوز درک نکرده‌اند این است که آخوندها تنها قشری هستند که مثل یک حزب یا سندیکای مدرن عمل می‌کنند یعنی با اینکه با هم اختلاف دارند ولی در مقابل دشمنان خود متحد عمل می‌کنند و از تخریب یکدیگر تا آنجایی که ممکن باشد دوری می‌کنند درست برخلاف ما جماعت اپوزیسیون.
  اینها برای حفظ بیضه اسلام (بخوان منافع آخوندی) با هم شدیدا متحد می‌شوند ولی وقتی منافع جمعی شان در خطر نباشد چشم دیدن یکدیگر را هم ندارند.

 2. اردشیر says:

  از گه بخار بلند میشه اما از این اپوزیسیون نه.

 3. خـسـُن آقا جـان تـو هـم تا چـشم مـنرو دور دیدی اسـتعداد وبلاگ نـویسـیت شــکوفـا شـد هـا . . . ؛)

 4. حضرت استادی
  یکی از حروف قارسی تیتر وبلاگ خسن آقا
  جسارتا در زیر چتر چل نیکه
  به نصاویر یاجوج وماجوجی تیدبل شد
  که درسمت راست مطلب ملاحظه میفرمایید!
  وب-آ-ورذ

 5. فرهاد says:

  خسن آقا جان
  ایراد کار از همینجاست که اپوزیسیون خارج بیدار است و الا کارها درست می شد
  برادر این جماعت تنها به فکر حفظ مثلا پرستیژ خود هستند و الا عیالشان هم پی حرفشان نمی رود په برسد به ملت!

 6. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان
  تشنه به خون هم بودن آقایان به جای خود. اما گمانم انتشار نامه آن ارتحالی زمینه سازی برای غلاف کرد شمشیر چوبی شان و پذیرش خفت بار تعلیق و ادامه نشخوار علیق شان باشد. هاشمی رسما جانی چنان هفت خطی است که می داند بقای خود و چپاول هائی کرده به نکبت همین رژیم چسبیده و میداند که نباید تیشه به ریشه خود بزند.
  ———–
  پاسخ:
  در باره هفت خطی رسمن جانی حق با شماست ولی باید در نظر داشته باشید که آقایان درحال حذف یکدیگر هستند و در این پروسس یقینا گاف‌هایی خواهند داد.
  قدرت بد چیزی است.
  همین قدرت باعث حذف قدرت می‌شود، اگر نشود که نمی‌شود قدرت که عزیز دلم!

 7. saye says:

  pesar jan, in jama’at hawaseshun hast, ta jayi be ham kal-kal mikonan ke paye maslahat nezam nabashe, har waght didan oza dare jeddi mishe, hamashun ekhtelafat ro kenar mizaran
  aslan in masale yeki az khasayese harakat-haye RAAST hast (fashist-ha, conservative ha wa ya jumhuri khah ha dar USA) . dar halike harak haye Liberal, chand daste wa gheyre mottahad hastan wa kholase ke WEL-MA’TAL and
  jange dakheli ye ESPAIN ke yademun narafte

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی