Sep 17 2006

حضرت پاپ هم گوزید

نوشته:     :::       12 پیام

پ.ن.:
http://save-kobra.blogfa.com
بس که مشکل در دنیا کم بود که حالا حضرت پاپ بندیک هم وارد کارزار شده‌اند، شاید هم می‌خواهند به همکاران ملای خود در تهران کمکی کرده باشند. این که می‌گویم کمک به ملاها به این دلیل است که حضرات ملا (کشیش‌های اسلامی) درست مثل آقای پاپ بندیک برای تحمیق توده‌ها و سوار شدن بر آنها نیاز به تهییج مردم نادان دارند. درست در زمانی که حکومت اسلامی نیاز به دعوای حیدری نعمتی دارد تا بتواند در پشت این غوغاها و آب گلالود کردن‌ها مذاکرات اتمی پشت پرده را بدون توجه عوام الناس به پیش ببرد حضرت پاپ پیشتر نازیست یک مرتبه از خواب زمستانی بیدار می‌شوند و به نقل از يکی از امپراتوران بيزانس در قرن چهاردهم (600 سال پیش) می‌فرمایند:
“پیامبر اسلام به جز خشونت، چیزی برای جهان به ارمغان نیاورده است.”
صحت خواب! آقای پاپ! انگار ما خودمان نمی‌دانستیم که محمد چه می‌گفته و چه کرده، انگار نه انگار که امام امت خامنه‌ای جانشین خلف محمد رسول الله درست در زمان حاضر پیش چشمان آقای پاپ و اربابان ایشان به همان خشونت‌ها و حتی بدتر از آن دست نمی‌زند! انگاری آقایان فراموش کرده‌اند که مخالفین رژیم بیش از 27 سال است که برای گوش کر این حضرات شبانه روز دارند گلوی خود را می‌درانند تا بلکه آقای پاپ و شرکای اروپایی ایشان را از مشکل خشونت رژیم آگاه سازند تا بلکه حضرات متمدن! مسیحی (اروپایی، غربی) بجز بیزنس و منافع خود کمی هم به حقوق بشر در آن دیار فلک زده توجه کنند. انگار نه انگار که ماندن چنین رژیم قرون وسطایی بر سر قدرت بدون کمک همین آقایان متمدن! اروپایی در این 27 سال میسر شده!
حالا چرا یک مرتبه آقای پاپ خواب نما شده‌اند و یادشان به خشونت‌های اسلام افتاده! این دیگر از آن معماهای سیاسی است که سیاسیون باید تجزیه و تحلیل کنند که چه هدفی پشت این (بیداری!) پاپ مخفی شده. شاید هم این سخنرانی آقای پاب به دستور آقای سولانا انجام شده تا ایشان بتوانند به راحتی در پناه این شلوغی با آقای لاریجانی به توافق برسند و روابط حسنه دوباره برپا شود تا هم منافع اروپا تامین شود و هم از این خوان نعمت چیزی هم به آقای پاپ برسد.

نوشته: در ساعت: 11:55 am در بخش: روابط خارجی,سیاسی

12 پیام  |           

12 پیام به “حضرت پاپ هم گوزید”

 1. Rosva says:

  حسن اقا جان ناراحت نباش !
  این اخوندها همیشه به هم نان قرض میدهند.حالا هم این ایت الله (پاپ) به ایت الله های دیگر نانی قرض داده که سرگرمشان کند شاید مردم دست از سرشان بردارند.

 2. هیس says:

  حسن آقای گرامی ! به نکته جالب و تفکر بر انگیزی اشاره کردید ! می خواستم بگم که با اجازه شما لینک تون رو اضافه کردم . امیدوارم که خوب و خوش و موفق باشید .

 3. Ali says:

  جناب حسن آقا. حضرت پاپ ساعتی پیش شخصا در مورد گفته هایشان معذرت خواهی کردند و طلب آمرزش شدند:
  “These (words) were in fact a quotation from a Medieval text which do not in any way express my personal thought,”
  “At this time I wish also to add that I am deeply sorry for the reactions in some countries to a few passages of my address at the University of Regensburg, which were considered offensive to the sensibility of Muslims,”
  —————
  پاسخ:
  علی آقاو کاکو یکی نبود از این حاجی بندیک پاپ اعظم بپرسه خوب عموقلی اگه منظور شما اینها که گفتید نبود پس مرض داشتین گفتین!؟
  حالا هم که گفتین دمتون گرم ولی دیگه گه خوردم گه خوردم هاتون برای چی چی هست!؟

 4. آقاجان قبول نيست. اين معذرت خواهی​ پاپ بدرد عمه​اش ميخورد. بايد سه بار واضح و شمرده بگويد: غلط کردم. گه خوردم. من نمی​دونستم مسلمانها اينجوريند. اين بار آخرم بود. دفعه ديگه تکرار نميشه.
  ———–
  پاسخ:
  ملا جان باور کن دوبار گه خوردن یک بار بوسیله سخنگو یک بار هم خودشون شخصا گه خوردن حالا مونده عمه مبارشکان هم یک شکم بخورند تا بلکه مسلمانها دست از سر کچلشان بردارند

 5. shaghayegh says:

  Please post it on your weblogs:
  http://save-kobra.blogfa.com

 6. هخا says:

  باز هم کون دادی یا
  چی کار پاپ داری ؟
  خوب مسلمانها از هر کسی بهشان حمله کند گاز می گیرند
  پاپ هم یک کرمی ریخت ولی جواب خوبی گرفت
  اینه آقا جونننننننن
  کون هم نده دیگه
  زشته

 7. اردشیر says:

  فعالان ایرانی خواهان بازداشت شدن احمدی نژاد بخاطر جنایت های ضد حقوق بشریش در ایران
  هما ارجمند هماهنگ کننده کمپین بین المللی بر علیه دادگاه شریعتی در کانادا و چند تن دیگر از ایرانیان فعال یک مصاحبه مطبوعاتی برگزار خواهند کرد که در انجا از سازمان ملل متحد خواهان دستگیری احمدی نژاد برای جنایتهای ضد حقوق بشری او در ایران خواهند شد.
  هما ارجمند می گوید «ما اعلام می کنیم که احمدی نژاد ماده های 9 – 10 – 11 و 19ئ بیانیه ی جهانی حقوق بشر را نقض کرده است و بنا بر این از سازمان بین الملل خواهان دستگیری احمدی نژاد هستیم»
  فعالان ایرانی می گویند احمدی نژاد مسئول قتل و اعدام دها تن از ایرانیان فعال در داخل و خارج از ایران است.
  هما می افزاید « سازمان ملل متحد باید شرمسار باشد از اینکه به احمدی نژاد اجازه شرکت در این مجمع و سخرانی میدهد مخصوصن موقعی که او این حق را از ایرانیان گرفته و در ده ها مورد آنها را به قتل رسانده است»
  ایرانیان پناهنده و مقیم کانادا در کویین پارک تورونتو جمع خواهند شد و از دولت کانادا خواهان پدیزفتن احمذی نژاذ برای محاکمه در داگاه های کانادایی برای قتل زهرا کاظمی خواهند شد.
  اقوام و دوستان این افراد که در سه ماه اخیر بدست دولت احمدی نژاد به قتل رسیده اند در این گردهم آیی سخرانی خواهند کرد:
  حجت زمانی
  اکبر محمدی
  ولی الله فیض مهدوی
  مکان: کویین پارک – تورونتو
  زمان: دوشنبه 18 سپتامبر ساعت: 2 بعداز ظهر
  میکروفون باز برای سخرانی برای همه موجود خواهد بود

 8. بهلول says:

  مسلمانان آدمهاي عجيبي هستند.
  مثلا اگر کسي بگويد مسلمانان خشونت طلب هستند براي اينکه اثبات کنند خشونت طلب نيستند و آن شخص دروغ گفته سر مي برند، شيشه مي شکنند، چشم کور مي کنند، کليسا آتش ميزنند، خبرنگار خفه مي کنند.
  بنابر اين پيش بيني مي شود که اگر نامسلماني بگويد مسلمين به ناموس خود تجاوز مي کنند، براي اينکه مشت محکمي بر دهان آن شخص زده شود فرداي آن روز مسلمين در ايران و ساير بلاد اسلامي خواهر و مادر خودشان را بيشتر از قبل خواهند گاييد!

 9. بهلول says:

  حسن آق يک اشتباه تو نوشته ات داري:
  \”
  صحت خواب! آقای پاپ! انگار ما خودمان نمی‌دانستیم که محمد چه می‌گفته و چه کرده، انگار نه انگار که امام امت خامنه‌ای جانشین خلف محمد رسول الله درست در زمان حاضر پیش چشمان آقای پاپ و اربابان ایشان به همان خشونت‌ها و حتی بدتر از آن دست نمی‌زند
  \”
  اتفاقا اين ملا ها بسيار دل رحم تر از محمد و علي هستند.
  البته بيشتر به علت فشار جهاني است وگرنه کسي که دين اسلام را سخت مطالعه کند و باز هم مسلمان باقي بماند. همانند علي و محمد ژن خون خواري و شارلاتاني در او بسيار فعال است.

 10. فرهاد says:

  خسن آقا
  این جماعت تنها تعریفی که میتوانند از دینشان کنند ، بدنام کردن ادیان دیگر است ، در ایران هم تا میخواهند از خوبی اسلام بگویند ، میگویند اروپا در فلان سال حمام نداشت و مسیحیان در بهمان سال کشتندو ….

 11. غـلط نـکـنم این جـبرئـیل ِبی هـمه چـیز یه شـب هـم بــر پـاپ نازل شـده و هـمون رسالـتی که بر مـریم بــاکره نــازل کـرده بـود رو به ایـشون هـم . . . بـعله

 12. AtoosA says:

  hamino begoo, aksolamale Jahane Eslam, neshangare dorostie harfe Pope bood,hala “quote” or “not quote”, vali khodesham raje be janghaaye Salibi khoonde va dide ke Masihiatam kam jenayat nakardeh; mesle hame adyan, beghole nemidoonam ki, mazhab tohin be shoore adamast az har noesh !
  rasti Khosn agha ,salam, boos shad bashid.

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی