Sep 12 2006

نظر امام جمعه و نماینده ولی وقیح وبلاگستان در رابطه با تو قیف کردن شرق

نوشته:     :::       10 پیام

shrgh_karikatur.jpgامروز بعد از ظهر امام جمعه و نماینده ولی وقیح در وبلاگستان در باره توقیف روزنامه شرق به خبرنگار خُسن آقا فرمودند:

زیاد برای شرق غصه نخورید. گفته بودند مدیر مسوولش را عوض کنید که نکردند یا دیر کردند. حالا هم مساله را با مذاکره حل می‌کنند و حداکثر در یکی دو هفته شرق دوباره منتشر می‌شود.
مگر اینکه بخواهند براساس قاعده‌ی نانوشته‌ای که اصلاح‌طلبان را محدود به تیراژ مشخصی می‌کند بگویند که چند روزنامه‌ی تازه‌ی اصلاح‌طلبان از سهمیه‌شان زیادتر است و اگر روزنامه‌ی جدیدی درمی‌آید، قدیمی‌ها باید تعطیل شوند.

معمولا تا امروز بعد از بستن و قلع و قمع کردن فله‌ای مطبوعات نماینده ولی وقیح در روزنامه کیهان اینگونه تحلیل‌ها را به خورد جامعه می‌داد حالا گویا سید علی یه دست نماینده جدیدی برای خودش معین کرده بهمین دلیل هم از امروز اوامر ایشان را نماینده جدید معظم اله حاج هودر مسلمان به اطلاع ملت می‌رسانند.
تکبیر!!

نوشته: در ساعت: 7:32 pm در بخش: طنز

10 پیام  |           

10 پیام به “نظر امام جمعه و نماینده ولی وقیح وبلاگستان در رابطه با تو قیف کردن شرق”

 1. Rokgoo says:

  ول کن بابا اين بدبخت سرگردان را. اين بی‌نوا را حتا دوستانش هم بی‌خیال شده‌اند.

 2. اردشیر says:

  حدمت دوست عزیز حسن آقای گل
  دوست عزیز این زن هموطن ما بر پای جوخه اعذام قرار گرفته و به کمک ما انساندوستان نیازمنده که کاری برای او بکنیم تا از این مرگ حتمی رها بشه. اعدام و مجازات مرگ یکی از پست ترین نوع مجازات است و ما باید بکوشیم تا این مجازات را در ایران ریشه کن کنیم. بخصوص در سیستم جزایی فاسد رژیمی که اصلن معلوم نیست کسی واقعن گناهکاره یا بی گناه. در آمریکا تا کنون بیش از صد نفر به قتل رسیده اند که بعدن معلوم شد بی گناه بوده اند.
  لطفن این پتیشن را امضا کنید و در پخش ان بکوشیم تا دیر نشده. لطفن بخاطر انساندوستی.
  http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?Shah1029

 3. بهروز says:

  هاها… مچش رو گرفتی!؟ خب حالا دیدی طرف چکاره هست!؟ اینها فکر میکنن هنوز سال 57 که میتونن سر ملت رو شیره بمالن، خودشون بشینن مفت خوری بکنن.

 4. سعید says:

  دوست عزیز
  این حرفها چیه که درباره آقای اسد مذنبی نشته ای ، بابا قدر هنرمندان مان را بیشتر بدانیم هرکه هر چیزی گفت شما هم زود بتور می کنید .کی گفبه اسد بهایران رفته من امروز زنگ زدم به دفتر شهروند گفتند اسد هیچ جا نرفته و اصلا ایران برو نیست .عده ای می خواهند هنرمندان خوب مان را لجن مال کنند ما نباید اجازه اینکار را به آنها بدهیم و از مسی مثل هودر که در باره بستن نشریات اینگونه اظهار نظر می کند نیز انتظاری جز این نمی رود
  ————-
  پاسخ:
  دوست عزیز آزادی بیان یعنی اینکه من حق ندارم حق سخن گفتن از آن کسی که تهمت زده را بگیرم و هچنین به شما اجازه بدهم تا نظر خودتان را ابراز دارید و عاقیب امر خوانندگان اینجا با مطالعه هر دو نظر حقیقت را پیدا کنند.
  من خودم به نوشته اون کسی که اون تهمت رو زده بود اعتراض داشتم و نوشتم که بدون مدرک به کسی تهمت نزنند ولی بنا به تعهدی که با خوانندگان اینجا دارم هیچ مطلبی را سانسور نخواهم کرد، حتی اگر خود خامنه ای جاکش اینجا پیام بگذارد.

 5. بهروز says:

  خُسن آقا در پی اوامر ملوکانه مبنی بر تفتیش “خردبیر-خودش” مشغول تفحص و تفضیح آبجکت مربوطه میباشم، لذا با مشاهده عینی این تایتل به یاد آبجکت ذکر شده فوق افتادم… والمنش توفیقها!
  از سبزی فروشی تا پرچمداری عزت اسلام
  به مناسبت سالروز تولد سيد حسن نصرالله
  http://www.nosazi.ir/comments.asp?id=5167

 6. نسیم says:

  سلام حسن آقا
  با عرض تبریک وبلاگ خوبی داری من همیشه به یکی از وبلاگ هایی که سر می زنم وبلاگ شماست. دوست عزیز من آقای مذنبی را می شناسم وقتی بهش ای میل زدم که گفتن رفتی ایران کلی خنده اش گرفت . می گفت وبلاگ شما را می شناسد و به آن سر می زند . ای میلش توی شهروند هست
  درود بر شما

 7. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان
  عجب اعصاب پولادینی داری که به طنز با این نامردمان خود فروش برخورد می کنی. من که تا یکی دو جمله این قلم به مزدان رو میخونم خونم به جوش میاد و زود فلنگ رو از سایت پلشتشون می بندم.
  ———–
  پاسخ:
  باور بفرما من هم اعصابم خورده، بهمین خاطر در باره‌اش می‌نویسم (این نوشتن ها یک نوع تراپی است برای خودم). اگر به سخره نگیرم این مردک را منفجر می‌شوم درضمن باید برای تازه واردها نوشت که حداقل نتواند همه را گمراه کند

 8. Saeed says:

  I totally agree with you regarding this pimp “khar-Dabeer”!
  Dear Hasan,
  Let’s ignore him for the time being and concentrate on real sad issues facing the heroic Tehran Municipality bus-drivers who have been sacked as a result of their steadfastness against the fascist Islamists! A bank account: postbanken Norway 05401228308 has been set up in Norway in the name of A-Sadeghi.
  Please if you can, publicise this matter, so that all others who read your weblog can help.
  Ba Drood
  Saeed

 9. امیر says:

  سلام:شنبه هفته نامه بازار کار رو خریدم برا پیدا کردن کار یه سر تیتر جالب داشت تو صفحه دوم کاشک بتونی گیر بیاری چاپ کنی اگه نتونستی برات میفرستم متن از طرف حداد عادل رییس محترم مجلس اسلامی بود:جوانان را به یک مشت آدم متوقع بیکار تبدیل کرده ایم
  رییس مجلس شورای اسلامی گفت ما نباید سطح توقع ومطالبات غیر واقعی مردم را بالا ببریم.وی در نشست شورای اداری استان لرستان در خرم آبادافزود:همه مدیران باید مراقب باشند که فرهنگ کار در ایران تضعیف نشود(خدا پدر ومادر فرعون بیامرزه)وی با بیان اینکه چرا مردم اینقدر از دولتاشتغال میخواهند اظهار داشت ما چه اشتباهی کردیم که طی 27 سال همه می گویند بیکاریم(مشکل از قانون اساسی که جمهوری اسلامی رو موظف کرده که برای هر شهروند ایرانی کار مسکن تحصیلات فراهم کنه بدید عوضش کنن راحت شید)وی گفت 30 سال پیش پدیده بیکاری وجود نداشت چرا که فرهنگ کار بود وهر کجا میرفتی آمار بیکاری ارایی نمی شد اما الان با شیوه های غلط آموزشی جوانان را به یک مشت(توجه کنید جمع بستن رو یک مشت معمولا برایس اراذل و اوباش به کار میره)آدم متوقع بیکار تبدیل کردهایم.رییس مجلس شورای اسلامی اضافه کردآنها را(فک میکنید منظورش چه افرادی هستند)به یک عده آدم یقه سفید دیپلمه و لیسانسه تبدیل کردهایم بعد آمار میدهیم که بیکارند چون در واقع نمی توانند کار کنند.او به پرهیز مسئولان در افزایش مطالبات و توقعات مردم تاکید کرد و گفت باید این توپ را در زمین مردم انداخت و برای مردم روشن کرد که بازیکنان این میدان خود جوانان و مردم هستند.وی تاکید کرد باید روحیه زیاده خواهی را از مردم بگیریم.جالبه نه اول طرز صحبت کردن دانشمند گرانمایه در جمهوری اسلامی رو که جوانان رو با اراذل و اوباش تو خیابون اشتباه گرفته .دوم اینکه الان لیسانسایه ما تو بدترین شرایط آب و هوائی جنوب دارند کار میکنن اون هم با حقوقی که در شرایط عادی در داخل شهر بهشون تعلق میگیره یعنی خیری از شرایط سخت کاری و آب و هوائی نیست .این آقا شاید منظورش از یقه سفید داماد محترمشون باشه که پسر اون یکی آقاست چون در حال حاضر کارشناسان کشور دارند پشت دستگاه کارخانجات کار آدمهای بیسواد و عادی رو انجام میدن و حقوق اها رو هم میگیرند
  من به عنوان یک جوانی ایرانی خواستار بر کناری این آقای محترم به علت توهین به 18 میلیون جوان ایرانی و معذرت خواهی رسمی مجلس از جوانان ایران هستم .اگه میشه این مطلب و برا سایر وبلاگها و سایتهای دو ستانتون بفرستید .ممنون امیر از قزوین لیسانس مهنسی صنایع البته بیکاردر ضمن یه مدت هم تو شرکت به جای کار گر معمولی کار کردم

 10. a says:

  jenab e hasan aghaye aziz. hoder namayandeye jadid e ishan nist.
  balke hoder namayande ye valiye vaghih dar weblogestan ast. manzooram ine ke boode az ghabl taze montasab nashode. :).

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر