Sep 11 2006

خیلی مفلوکی حاج هودر!

نوشته:     :::       8 پیام

دیروز رفتم سر دکه حاجی هودر درخشان دیدم چرندیاتی نوشته من هم برداشتم پیامی را برایش نوشتم، اصل پیام را در زیر می‌توانید بخوانید.
حضرت‌اش طبق روال معمول و بنا به طینت بازاری‌اش که شبیه به حاج حسین شریعتمداری است برداشته و پیام مرا به سلیقه خودش تغییر داده و آنرا منتشر کرده غافل از اینکه من به جاهای مشکوک که می‌روم اگر بنا شد پیام بگذارم یک کپی از پیام را برای خودم نگه می‌دارم تا اگر چنین اتفاقاتی افتاد بتوانم جوابگو باشم (بعضی‌ها مثل من دایی جان ناپلئون شده‌اند و به زمین و زمان مشکوک! حق هم داریم مگر نمی‌بینید چه گونه مخلوقاتی دور و بر ما را احاطه کرده‌اند!)
آقای حاج هودر محترم لطفا یا متن پیام کسی را منتشر نکنید یا اگر منتشر می‌کنید تمام متن را منتشر کنید، یا شاید چنان بی خرد زاده و تربیت شده‌اید که به خود اجازه می‌دهید متنی را به نام دیگران به ملت قالب کنید!؟ دخل و تصرف در نوشته دیگران تنها بوسیله انسانهایی مثل حسین شریعتمداری و امثالهم انجام می‌شود وگرنه اگر انسانی به عقیده دیگران احترام بگذارد به خود چنین اجازه‌ای را نمی‌دهد. (دموقراسی بازاری که می‍‌گویند همین هست قربانت گردم!)
این اصل پیامی که من گذاشتم:
نمی‌دونم به این مطلب تو باید خندید یا گریست! تو مثل آدمی می‌مونی که سر شب شروع کرده به نماز شب خوندن و تا صبح زجه زده و نماز خونده، به این امید که خدای دروغینش برای بردن او به بهشت بیاد. دم دمای صبح قبل از اینکه نمازش تموم بشه یک مرتبه وسط رکوع رفتن گوزیده و همه چیز باطل شده. (عجب خنده داره!)
آهای ملت این بشری که می‌بینید برای خودش خواب و خیالی داشته که مثلا بشه یک خبرنگار شناخته شده و معروف!! بهمین خاطر هم خودشو از این در به اون دیوار می‌زنه بلکه فرجی بشه، ولی همان طور که می‌بینید آخرای ماجرا درست قبل از رسیدن به معبود (مثل سناریوی نماز) یک مرتبه می‌گوزه و همه چیز باطل می‌شه. باور کنید این بدخت مامور رژیم نیست و اگر هم باشه یک مامور بسیار ناشی هست که وقتی قراره قایم بشه که دشمن او رو نبینه یک مرتبه باز (مثل سناریوی نماز) پشت دیوار می‌گوزه و نقشش برملا می‌شه.
راستشو بخوای هودر (حودر!) من گاهی میام اینجا فقط برای اینکه کمی بخندم و برم همین.
این هم پیامی است که به سلیقه حاج هودر درخشان به نام من به مردم قالب شده:

باور کنید این بدخت مامور رژیم نیست و اگر هم باشه یک مامور بسیار ناشی هست که وقتی قراره قایم بشه که دشمن او رو نبینه یک مرتبه باز پشت دیوار می‌گوزه و نقشش برملا می‌شه.

این هم آدرس قسمت پیام، البته اگر آنرا اصلاح یا پاک نکند.
http://i.hoder.com/archives/2006/09/060909_015514.shtml#comments

نوشته: در ساعت: 1:16 pm در بخش: آزادی بیان

8 پیام  |           

8 پیام به “خیلی مفلوکی حاج هودر!”

 1. با سلام و در دفاع از مفلوکان : اونجوری که من ایشان و روش سانسورش را شناختم نمیخواست و نمیتوانست پیامت را نشر کند، و نمیخواست و نمیتوانست ازین چمله بگذرد: “باور کنید این بدخت مامور رژیم نیست” 🙂

 2. حسن آقا
  شما که ماشالله زرنگ تر از اين حرفها بودی.
  مردحسابی! ميری اون خراب شده کامنت ميذاری و او هم آی پی تو را از روی کانکشن کامنتت درمياره و با همين اطلاعات اندک ميتونه آدرس خونه يا محلی که از اينترنت استفاده کنی را با نام واقعی خودت پيدا کند و بدهد بدست سربازان گمنام تا در موقع ورود به ايران خفتت را بگيرند. از اين آدم چیپ هيچ کاری بعيد نيست. اين کامنت من را هم اگر نخواستی پابليش نکن. از طرف من مشکلی نيست چه پاک کنی و چه پابليش کنی.
  —————-
  پاسخ:
  ملاجان کار ما از این حرف‌ها گذشته درضمن به شما قول می‌دهم اگر بخواهم آی مخفی کنم یا عوض کنم سه سوت حتی آی‌پی ایران را برای طرف استفاده می‌کنم تا حیران بماند.
  ولی همانطور که گفتم دیگر کار من از این مخفی کاری‌ها گذشته عزیز جان من روزانه حداقل ده دوازده تا پیام برای خود سران رژیم از خامنه‌ای گرفته تا کوچکترهاشون می‌نویسم..
  دیگه خسته شدم از بس مخفی کاری کردم. سه ساله ایران نرفتم و دیگر هم تا این حرامزادگان سرنگون نشوند ایران نخواهم رفت.

 3. پـست این یـارو مـن رو یـاد دائی جـان ناپـلئون مـرحـوم انداخـت ! طـرف پـاک زده به سـرش بـیچاره . . باز نـیک آهـنگ هـنوز یه عـقلی تـو سـرش هـست انگار ؛)

 4. مهران says:

  خیلی ها فکر می کنن این حاج حسین درخشان واقعاً ساز میزنه در صورتیکه او فقط می رقصه.یکی دو تا مطلب در باره رامین جهانبگلو و انرژی هسته ای ازش خوندم که بسیار زیرکانه بود و این تصور برای آدمای ساده پیش میاد که اون خودش این سازهارو میزنه.الحق که رقاص هنرمندیست.
  ————-
  پاسخ:
  خوب پس فقط من نیستم که چنین برداشتی دارم.
  من هم چند سال پیش یک بار در مطلبی نوشتم که ملت! بعضی از نوشته‌های این حسین هودر را خودش نمی‌نویسد.
  و حتی به گمانم که در همان نوشته حدس و گمانه‌ای هم زدم که چه کسی برای او می‌نویسد.

 5. ناظر says:

  ولله از یکی شنیدم که ایشون حسین درخشان گفته اسد مذنبی می ترسید بره ایران من کمکش کردم رفته ایران به همین خاطر شهروند دیگه مطلب ایشون رو چاپ نمی کنه . گفته اون سایت خزب خران رو من واسه ش درست کردم
  —————
  پاسخ:
  والله ما چه بگوییم! از قدیم گفته‌اند کمال هم نشین در من اثر کرد. یکی از کارهای افراد مزدوری مثل حسین هودر همین کارهاست “کثیف” کردن مخالفین رژیم است.
  من چندبار به دوستان فعال هشدار داده‌ام که هم نشینی حتی کوتاه مدت با مزدوران انسان پاک را آلوده می‌کند باید از این گونه افراد واقعا پرهیز کرد و دوری جست. اینها مثل جزامی‌ها می‌مانند که نزدیک شدن به آنها جزام را به شما هم منتقل خواهد کرد.

 6. Behzad says:

  rastesh in karesh kheli kharabtar az in harfast. aslaan joraat nadasht ke bezare to safhash. kholase nemidonam ke chekaraast vali kheli ahmaghe….

 7. بهروز says:

  خٌسن آقا به این زالوها اهمیت نده، خواست امثال این فقط مطرح شدنه که شما هم دارید مطرحش می‌کنید. اینها رو باید با بی‌اهمیتی خنثی کرد!

 8. جـناب بهروز
  والله ما یه ساله داریم به ملت هـمین رو میگیم ولی گوشـشون بدهکار نیست !! میـگن زنـها ناقص العـقلـند و حالیشون نـمیشه ؛)

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر