Aug 28 2006

زور را باید با زور پاسخ داد

نوشته:     :::       6 پیام

وقتی میلوسویچ در یوگسلاوی سابق جولان می‌داد، گفتم که این مردک را نمی‌توان با گفتگو و دیپلماسی به راه راست آورد و دیدیم که عاقبت تا زور سلاح گرم وارد میدان مبارزه نشد آن چموش کوتاه نیامد.
وقتی هم که حزب الله دو سربازان اسرائیلی را به گروگان گرفت نوشتم که آقای حسن نصرالله جای سفتی شاشیده و همین روزها ست که عواقب این شاشیدن بی جا را خواهد دید و مجبور به عقب نشینی خواهد شد. در عوض آقایان حکومت چی در ایران در بوق و کرنا کردن و سعی کردن از نصرالله یک چهره‌ای بسازند و به خیال خودشان ملت عرب و عجم را به نفع خود بسیج کنند، غافل از اینکه این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست و اینبار آقایان جای سفتی شاشیده‌اند و باید هزینه بپردازند. بعد از اینکه اسرائیل لبنان را تقریبا با خاک یکسان کرد باز آقایان از پرررویی دست برنداشتند و حزب الله را برنده این جنگ اعلام کردند. تنها آخوندهای بی شرم و حیا قادر هستند وقتی که کشور لبنان با خاک یکسان شده ادعای پیروزی کنند وگرنه از هر انسان نادانی هم که می‌پرسیدی می‌توانست نتیجه جنگ را ببیند و نتیجه بگیرد که نه تنها حزب الله شکست خورد بلکه این جنگ باعث خواهد شد که حزب الله بطور کلی خلع سلاح و در نتیجه تبدیل به یک نیروی بی اثر شود و حتی بطور کلی نابود شود، یا در بهترین حالت تبدیل شود به یک نیروی سیاسی بی تاثیر.
حالا امروز نتیجه این جنگ بطور غیر مستقیم از طرف خود حسن نصرالله اعلام شد. او امروز قبل از ملاقات با کوفی عنان گفت که اگر رهبران حزب الله می‌دانستند که عکس‌العمل اسرائیل در مقابل به اسارت گرفتن دو سرباز اسرائیلی به این شدت خواهد بود به هیچ عنوان دست به چنین عملی نمی زدند. اگر بخواهیم به زبان ساده حرف‌های او را ترجمه و تفسیر کنیم یعنی: اگر حزب الله می‌دانست که اسارت دو سرباز اسرائیلی چنین ضربه‌ای به لبنان و حزب الله خواهد زد هرگز چنین غلطی را حزب الله نمی‌کرد.
شفاف تر از این نمی‌توان شکست را پذیرفت. حداقل از این سخنان نصر الله می‌توان به این نتیجه رسید که او هر چه باشد شعورش بیشتر از ملاهای خودمان است.
نتیجه این جنگ مشخص است یک نیروی سازمان ملل به لبنان اعزام و حزب الله خلع سلاح خواهد شد. حزب الله و چماق دار وقتی سلاحی در دست نداشته باشد برابر خواهد بود با عدد صفر.

نوشته: در ساعت: 8:21 pm در بخش: سیاسی

6 پیام  |           

6 پیام به “زور را باید با زور پاسخ داد”

 1. قابل توجه خوانندگان سایت خبری کوروش
  به علت تجدید سازمان برای رفع مشکلات فنی و مالی ،سایت خبری کوروش برای مدت کوتاهی در خدمت هممیهنان عزیز نخواهد بود.کسانی که مایل هستند این رسانه ملی را یاری کنند میتوانند در هلند با آقای هراتی نژاد تماس بگیرند.
  تلفن : 0031104751610

 2. گرچه می گویی که مستان را بباید حد زدن
  گرچه از مهمیز تندت روزها سوزد بدن
  لیک من پاتیل دٌردم روز وشب در عیش و نوش
  مست و خندان نزدت آیم گویمت شلاغ زن…..
  دوست عزیز درب کلبه ی شعرم گشوده است . اگر میل داشتی میهمانم باش

 3. سلام … من فکر خودم میخواهند خودشان را خر کنند، کسی گول این مزخرفات را نمیخورد: “اسراییل از ترس موشکها به کشور اشباح تبدیل شده بود … موشکهای 2000 کیلومتری به تل آویو خواهند خورد” … خب اخه آدم حسابی اگر حرف زور اسلحه هست که اسرائیل بیشتر دارد و اون کشور اشباحی که دیدی جنوب لبنان بود … بعد دوستان میگویند که اینها بجای کمک به فلسطین و لبنان باید به مردم ایران برسند، یکی به من بگوید کجای این کمک به حزب الله و حماس، کمک به فلسطین و لبنان است!؟ اینها نه فقط برای مردم ایران بلکه برای مردم تمام منطقه مضر هستند …

 4. جـالب اینـجاست که آقایون ِایرانـی کاسـه داغـتر از آش هـستند و از رو هـم نـرفـتن هـنوز

 5. خـسن آقا این جـوک رو خـونده بودی ؟
  هواپیمایی درحال سقوط بود و یک چتر نجات کم بود، بنابر این یک نفر باید فداکاری می کرد. زین الدین زیدان یک چتر بر داشت و گفت:« من بهترین فوتبالیست جهان هستم و باید نجات پیدا کنم » این را گفت و پرید.
  برد پیت هم یک چتر دیگر بر داشت و گفت:« من محبوب ترین هنرپیشه جهان هستم و باید نجات پیدا کنم.» این را گفت و پرید.
  جورج بوش هم یک چتر بر داشت و گفت:« من باهوش ترین رئیس جمهور دنیا هستم و باید نجات پیدا کنم.» این را گفت و پرید.
  فقط دو نفر در هواپیما مانده بودند. یک پسر بچه نه ساله و پاپ ژان پل دوم. پاپ گفت:« فرزندم. من عمر خودم را کرده ام و آینده پیش روی تو است. بیا این چتر را بردار و خودت را نجات بده.»
  پسر بچه گفت:« احتیاجی نیست. اون آقاهه که می گفت باهوش ترین رئیس جمهور دنیاست، با کوله پشتی مدرسه من پرید بیرون.»

 6. کنجکاو says:

  خُسن آقا جان ! اين گفت و گو جهانبگلو را من توبه نامه جهانبگلو می خوانم. گويا سازمان “اطلاعات” حکومت شيوه های تازه ايی را می آزمايد. خيلی ساده و خنده دار است. لا به لای سخنان اش سخنان بازجويان اش را می توان خواند. به خوان و به خند. گرچه مهره ايی هم که به بازی گرفتند از آغاز لنگ می زد. آی آقا گول خورديم و رفت اروای بابای بازجويان وحکومت و جهان بگلو…..

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی