Aug 25 2006

آنها که آبیاری می‌کنند

نوشته:     :::       3 پیام

jenaze.jpg
ملت را اول جو گیر می‌کنند بعد سوارشان می‌شوند. کالبد شکافی شیعیسم نیازی به کنکاش زیاد ندارد. ترسی را در وجودت کشت می‌کنند (ترس از مرگ، ترس از روز جزا، ترس از آتش جهنم، ترس از سرازیری قبر!! این یکی آخری از همه خنده دارتر است، انگاری ماشین بدون ترمزی را انداخته باشن توی سرازیری!!) بعد بوسیله شاخ و برگ‌هایی این ترس کاشته شده را آبیاری می‌کنند و وقتی کاملا جو گیر شدی دیگر برای خروج از این مدار بسته باید خیلی زحمت بکشی تا موفق شوی، البته اگر اصلا امکانش باشد، مخصوصا اگر از هوش بالایی برخوردار نباشی، آنگاه برای ابد بدام‌شان افتاده‌ای. بی خود نبود که بیچاره مارکس می‌گفت دین افیون است.
در طول عمرم، یعنی از اون روزهایی که اعتقادم رو از مذهب از دست دادم تقریبا سنین 15 تا 16 سالگی، از همان زمان وارد مبارزه با مذهب شدم. هر کسی را که توانستم به چالش کشیدم.
جالب است که بدانید قوی ترین اراده‌های مذهبی را می‌توان با کار مداوم در هم شکست و ضربه آخر را وارد کرد.
درست به همین دلیل است که رژیم اجازه توقف در پروسه مغز شویی را به کسی نمی‌دهد. وقتی چند کیلو استخوان را به عنوان شهید می‌برند و در دانشگاه زیر خاک می‌کنند درست پیگیر همین پروسه هستند. حتی به جوانان آن مملکت اجازه نمی‌دهند یک محیط دانشگاهی آسوده داشته باشند و چند ساعت روز را بدون لمس این پدیده و زنجیرها سپری کنند، زیرا می‌دانند که اگر وقفه‌ای در این پروسه بوجود آید امکان این پدید خواهد آمد که فکر کرد و کنکاش کرد، به جستجوی حقایق رفت و شاید از این زنجیر رهایی پیدا کرد.
عاقبت سخن اینکه، در این شعبده بازی عده‌ای مثل این یکی و آن یکی بازیگرانی هستند که جماعت از همه جا بی خبر را به بازی می‌گیرند و این نهال بد قواره را آبیاری می‌کنند تا زنده بمایند.
اگر خواستید سری هم به لانه زنبورها بزنید. اینجا لانه بازیگران است، همان‌ها که نادانان را به بازی می‌گیرند و تحمیق می‌کنند تا آنها را آماده سواری دادن کنند. خنده دار است درست مثل رام کردن اسب وحشی است که اول باید آن را رام کرد و بعد سواری گرفت.

نوشته: در ساعت: 12:02 am در بخش: ملای حیله گر,نقد اسلام

3 پیام  |           

3 پیام به “آنها که آبیاری می‌کنند”

 1. بهروز says:

  خَسن آقا! فکر نکنم مراسم تدفینی کثیف تر، وحشیانه تر و زشتتر از مراسم بخاکسپاری اسلامی وجود داشته باشه، این چه فرهنگ زشتیه که به جای اینکه به شخص فوت شده در لحظه های آخرش روی این کره خاکی آرامشی نثار کنن، ور میداران بجاش تا حتی توی قبر هم با چرندیات و رجزخوانی روح آدمی رو هم آزار میدن!؟
  ُ!?Such a vulgar behaviour! Isn’t it

 2. هـا…هـا..هـا…(خـنده تلخ من از گریه غـم انگیزتر است…)
  اون لیـنک “لانه زنـبور” مـنو از خـنده کـشت… مـخـصوصـن که یه تـه سـوادی داشتـه باشی و خـونده بـاشی که “یاران” (!!!) امـام زمـانـشون حول و حـوش ســی صـد نـفرنـد و بـیشـتر نـمیشـند :))
  آخـه هـربلائی سـرمـون مـیاد حــقـمون نـیسـت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. بهروز says:

  عجب تأسیساتی برای خودشون راه انداختند توی این “آینده روشن” در “فاضل آب تاریک”! طرز رفتار این یابوها واضحاً کلیشه ایِ، برداشتن از روی طرز تبلیغات شاهدان یهوه رونویسی میکنن! یکی نیست بگه بابا این امام زمان (کج) شما ما را نمود که، پس کی وقت داره بیاد خبر مرگش!؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی