Aug 23 2006

آهای ملت بخندید به ریش آقایان

نوشته:     :::       5 پیام

واقعه ای این چند روز برایم اتفاق افتاده است که هم خنده‌ام گرفته و هم تا حدودی باعث غرورم شده! البته اینکه می‌گویم باعث غرورم شده زیاد جدی نگیرید ‌ها!! منظورم این هست که تا حدودی باورم شده که علی آباد کتول هم دهی است. حالا واقعه را برایتان تعریف می‌کنم خودتان قضاوت کنید.
از روزی که حضرت رئیس جمهور منتخب و محبوب!! وبلاق دار شدند، حقیر چندبار سعی کردم به وبلاق ایشان هم سربزنم و کمی تفریح کنم و یک کمی هم فضولی کنم و شاید هم اگر فلانم بلند شد یکی دوتا فحش خواهر مادر هم نثار ایشان کنم. روزهای اول گمان می‌کردم بخاطر ترافیک صفحه ایشان است که حقیر موفق به دیدار این سایت وزین!! نمی‌شوم ولی کم کم شک برم داشت که نکند خدای ناکرده حاج آقا احمدی نژاد وبلاق خودشان را برروی کفار بسته‌اند و فقط به دینداران اجازه رخصت می‌دهند! توضیح بدهم برای آنهایی که فنی نیستند و آن اینکه سانسور را می‌توان دوطرفه اهمال کرد یعنی هم رژیم می‌تواند دیدن ملت داخل ایران از سایت های ضد انقلاب!! جلوگیری کند و هم می‌تواند جلو ضد انقلاب را بگیرد که از سایت‌های داخلی دیدن کنند یعنی این درست مثل در می‌ماند شما می‌توانید یک نگهبان بگمارید و جلو هر ورود و خروجی را که مایل هستید بگیرید.
پس از اینکه چند مرتبه از اینترنت منزل موفق به دیدار حضرت رئیس جمهور مهرورز نشدم یک روز سرکار رفتم و از اینترنت سرکار وبلاق ایشان را رویت کردم. بعد دوباره آمدم خانه و مجددا از خانه سعی کردم دیدم ای دل غافل باز نشد که نشد! فلانم راست شد و تصمیم گرفتم حتما وبلاق ایشان را در منزل (بله!).
اینترنت من در منزل بی سیم است خط خودم را قطع کردم و از طریق همسایه وصل شدم (آره میشه بابا شما چقدر ساده هستید!) وقتی از اینترنت همسایه سعی کردم دیدم ای شانس بسوزی رئیس جمهور مهرورزی همسایه کافر خارجی مو بور خُسن آقا را به وبلاق خودش راه می‌دهد ولی حقیر را خیر، بیشتر زورم گرفت به همین خاطر چندتا فحش خواهر مادر در نظرات مردمي (آخه رئیس جمهور محبوب بجای پیام گیر نوشته نظرات مردمي) وبلاق نوشتم تا هم دلم خنک شود و هم حال آقای رئیس جمهور مهرورز را گرفته باشم. حالا حتما آقایان مسئول وبلاق مهرورزی، همسایه کافر خُسن آقا را هم از دیدن وبلاق آقای رئیس جمهوری مهرورز محروم خواهند کرد.
این همه را نوشتم تا به اطلاع شما برسانم که آقایان بدجوری از ما وبلاگ نویس‌ها می‌ترسند و اینها که برای آمریکا شاخ و شانه می‌کشند وقتی پای این چند خط نوشته‌های ما در میان باشد شدیدا می‌ترسند.
امشب دوباره با اینترنت خودم سعی کردم باز هم نشد که نشد، رفتم روتر (Router) بی سیم را از آن یکی روتر جدا کردم و یک IP جدید برای این یکی دست و پا کردم و دوباره سعی کردم دیدم بعله آقاجان گویا فقط IP سرور خُسن آقا (193.217.154.244) را در این محدوده مسدود کرده‌اند. عجب خیال باطلی! آخه احمق‌ها مگر اینجا ایران است که شما بتوانید به همین راحتی راه ملت را صد کنید!؟ اینجا سه سوت می‌شود یک آی پی جدید دست و پا کرد و وارد محدوده پوشالی شما شد.

نوشته: در ساعت: 12:04 am در بخش: کامپیوتر و اینترنت

5 پیام  |           

5 پیام به “آهای ملت بخندید به ریش آقایان”

 1. marmar says:

  agha dast e shom adard nakone

 2. ایـنها خـودشـون خَــرَنـد و فکـر میـکـنند که بـقیـه هـم مـثل خـودشـون هـستند :))

 3. راسـتی.. این پـیامی رو که یـکـنفر از اسـرائیل براش نـوشـته خـوندی ؟؟
  bahar sy bah…@hot.com
  man az israel hastam, va doaa mikonam har che zoodtar to va nasrollah bemirid… raahat beshim. enshaalah
  :))
  ————-
  پاسخ:
  نه من چیزی از وبلاگش نخوندم، آخه کسی که افکارش رو می شناسی دیگه نیازی به خوند نوشته هاشو نداری اینها از ثعر تاریک تاریخ عرب سربلند کرده اند و نمی توان چیز بدرد بخوری از عقایدشان استخراج کرد.
  درنتیجه نباید رویشان وقت گذاشت

 4. tuchnet says:

  با TachNet browser مي تواني دائم ip خودت را عوض کني و نياز به دستکاري ديگري نداري براوزر خيلي خوبي هست:
  http://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/TouchNet-Browser.shtml
  شماره سريال برنامه:
  Name: Registered
  s/n: 447072453073

 5. atash says:

  Ba in karha joke bodane khodeshan bishtar ayan mishe

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی