Jul 23 2006

تازه به دوران رسیده‌ها

نوشته:     :::       4 پیام

یک فامیلی داشتیم، این آقا حدود یک سالی رفته بود مقیم تهران شده بود و برگشته بود، بعد از برگشتن از تهران دیگه حاضر نبود حتی یک کلمه به لهجه شیرین شیرازی حرف بزند. من هم که سرم درد می‌کند برای دست انداختن اینگونه تازه به دوران رسیده‌ها و همیشه می‌گردم دنبال اینگونه بنی بشرها برای مسخره بازی و دست انداختن. خلاصه دورانی بود! کاری به سرش آوردم که در کمتر از یکی دو ماه دیگر حتی یک کلمه هم به لهجه تهرانی صحبت نکرد.
حالا هم یک نمونه از همین جانوران دو پا که به قولی مثل اینکه شیرازی هم هست آمده به خارجه و هنوز نرسیده انگاری نافش را با قیچی خارجکی بریده‌اند، از هر دو واژه که بکار می‌برد سه تاش را انگلیسی بلغور می‌کند، بدتر از آن اینکه می‌خواهد یک تنه با کمک دست راستی‌های آمریکایی حکومت ایران را هم عوض کند!! (ببخشید، به قول خودش رژیم Change کند!!).
عوض کردن رژیم ایران بوسیله این آقا هم شباهت زیادی به پاک کردن اسرائیل از روی نقشه جهان به وسیله احمدی نژاد دارد که بیشتر به طنز شباهت دارد تا واقعیت.
خدا!! ما را از گزند این انسان‌های احمق نجات دهد.
پ.ن.:
جمله بالا بهتر بود به این شکل نوشته می شد:
خدا!! ما را از گزند این انسان‌های احمق و فرست طلب نجات دهد.

نوشته: در ساعت: 10:48 am در بخش: دیگران

4 پیام  |           

4 پیام به “تازه به دوران رسیده‌ها”

 1. ستايشنامه says:

  ايا يا رب که از بهر الاغ جل آفريدی
  و نعلش را برايش کامل و کل آفريدی
  سوارش را آخوند و شيخ و شاه و شحنه کردی
  ايدولش را براق و اسب ِ دلدل آفريدی
  چو دلخون بودی از آدم که بر احکام دين ريد
  خر آوردی و خر از بيخ و بن خل آفريدی
  چو کردی اختراع ِ خر، ز تدبير و ز حکمت
  تو سيمش قاطی و پيچش همه شل آفريدی
  چو گفتی اقرب و خر عرّ ِ تکبير تو سر داد
  به قليان دود و دم دادی و قل‌قل آفريدی
  وجودت را چو کيفت کوک شد در کون دميدی
  خمينی را ميان گوز و گه پل آفريدی
  چو گشتی آن خر ِ خربنده‌ی ِ با بنده ملحق
  بقای نظم شاه و شحنه بر غل آفريدی
  ز کينت بر بشر هرجا که در باغش گلی کاشت
  لگد کردی و سرگينی از آن گل آفريدی
  نشان فضل ِ فاضل‌آبيت بر ما همين بس
  که روی آبرويت با دمت پل آفريدی
  چو کردی اخته و بی خايه خر با تيغ وحشت
  تو سرگردان و بدبختش پی ِ کـُل آفريدی

 2. والد بمانعلی says:

  خسن آقا جان
  حوصله نکردم شرح تمام فتوحات (!) این کلاش در پیوست تو را بخوانم. اما از همان اولین بار که توی صدای امریکا آفتابی شد دیدم برای لیسیدن کفش اجیر کنندگانش چنان دروغ و دونگ هائی سرهم می کند که نزدیک است سقف ترک بردارد. انگار فرز در عرض پنج دقیقه می خواهد همه پهنه ایران رو بدهیم دستش. اما «ای بچو المون کرده آ». حتما عکس مکش مرگ مایش با لباس زندان دیده ای، خیلی تیپ چینچیه!
  http://www.fakhravar.com/images/photo/photo1.jpg

 3. ستايشنامه says:

  ز موهومات و نا معلوم ِ ايکس و ايگرگ و زد
  برای شاه شاهان تاج و کاکـُل آفريدی

 4. سید رسول بنی هاشمی says:

  این روزها خشتک تو و اربابان صهیونیستت بد جوری جر خورده است ، فلسطین اشغالی برای صیونیست ها از هر زمان دیگری نا امن شده است ، صهیونیست ها از سرزمین هایی که به زور از مردم فلسطین غصب کرده بودند فرار می کنند ، به قول قهرمان لبنان ( سید حسن نصرالله ) : خانه های عنکبوتی آنان در حال ویرانی است . صهیونیست ها به خیال خام خودشان فکر می کنند حزب الله نمی تواند مناطق جنوبی سرزمین های اشغالی ( تل آویو ) را هدف قرار دهد ولی موشک های حزب الله حتی می تواند به مرز سرزمین های اشغالی و مصر هم برسد ، فرزند نامشروع آمریکا و انگلیس در حال مرگ است ، حرف های دکتر احمدی نژاد به واقیعت نزدیک شده است … قبلا این رژیم گه های زیادی خورده بود و گفته بود قصد دارد به ایران حمله کند ، یکی نیست به این صهیونیست های مفلوک بدبخت بگوید : شما برای اشغال کشوری که نه نیروی نظامی دارد نه دفاع ضد هوایی دارد و فاقد یک ارتش است و فقط با تکیه بر نیروهای مردمی که همانا \” حزب الله \” است از کشور خویش دفاع می کند ، مثل خر در گل مانده اید ، آن وقت می خواهید با کشور از نظر نظامی پیشرفته ای که 70 میلیون نفر پشت آن هستند در بیفتید . ای کاش همچین حماقتی می کردند تا بدست خودشان طومارشان در هم پیچیده شود .
  —————–
  پاسخ:
  مطمئنی حالت خوبه سید رسول!؟ آخه بدبخت فلک زده دارن می‌زنن هم دهن تو رو میگان و هم بیچاره ملت لبنان رو بخاطر خریت های شما ها.
  راستی قصد نداری بری جبهه باطل بر علیه باطل بلکه تو هم به درجه شهادت نائل بشی و ما از دستت راحت بشیم. چیه نکنه زرد کردی؟

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

وبلاگهایی که می‌خوانم

شمارشگر